זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא הגדרה לריסוס עם רעילות נמוכה אך זה לא אומר שאין בה רעלים או סכנה. כיום נהוג לעבוד עם חומרים ירוקים שמכילים פירתרואידים: חומרים אלו ידידותיים לסביבה ומופקים מצמח החרצית שדוחה חרקים. ריסוס על בסיס פירתרואידים אינה מהווה סכנה. החומרים ללא ריח ומאפשרים חזרה מהירה הביתה, לאחר כשעה בלבד. השימוש בחומרי ריסוס אלו מאושר ע"י המשרד להגנת הסביבה. בשורות הבאות נביא הסבר על אילו שיטות הדברה מוכרות וידועות כיום? מהי הדברה ירוקה ומהן היתרונות שלה? היכן ניתן להשיג מדביר מומחה?

מהי הדברה ירוקה ומה היתרונות שלה?

כשמשתמשים במושג "הדברה ירוקה" מתכוונים בעצם לשימוש בחומרי ריסוס טבעיים, אשר השימוש בהם איננו גורם נזק משמעותי לסביבה. בניגוד לרעלנים הכימיים שבהם נעשה שימוש מזיק בעבר, החומרים הירוקים הם חומרים טבעיים. הרעלים בהדברה ירוקה מופקים באופן טבעי מצמחים. היתרון של השיטה הוא בנזק הסביבתי המזערי שהיא גורמת. על ידי ניטור המזיק, ניתן יהיה לבחור את אופן הריסוס המדוייק מבלי לפגוע בחרקים אחרים צמחייה, או באדמה.

כמה עולה הדברה ירוקה?

מחיר הדברה ירוקה מתחיל מ-300 ₪ + מע"מ ומורכב ממספר משתנים: סוג החרק, גודל המבנה ואופן הטיפול.
אם אתם מתעניינים בהדברה ירוקה מחיר יינתן לאחר שיחה שבה הלקוח ימסור לנו נתונים אלו ואנו נוכל לתת לו מחיר הוגן להדברה מקצועית הכוללת אחריות. למידע וייעוץ חינם: 054-3323424

הדברה ירוקה מחירים:
400 ₪ – 1000 ₪ הדברה ירוקה נגד ג'וקים
300 ₪ – 600 ₪ הדברה ירוקה נמלים
450 ₪ – 1000 ₪ הדברה ירוקה נגד פרעושים
400 ₪ – 2500 ₪ הדברה ירוקה לטרמיטים בדירה
3,000 ₪ – 8,000 ₪ הדברה ירוקה לטרמיטים בבניין
300 ₪ – 600 ₪ הדברה ירוקה צרעות
850 ₪ – 1500 ₪ פשפש המיטה הדברה ירוקה לחדר
400 ₪ – 1,000 ₪ הדברה ירוקה חולדות
400 ₪ – 1,000 ₪ הדברה ירוקה עכברים

*המחירים אינם כוללים מע"מ ועלולים להשתנות בהתאם לגודל המבנה.

סוגי הדברה ירוקה:

הדברה ירוקה נגד: אופן ההדברה
הדברה ירוקה נגד נמלים הדברת נמלים ירוקה באמצעות ג'ל, ניתן לטפל במבנים סגורים בלבד. ללא צורך ביציאה כלל.
הדברה ירוקה נגד תיקן גרמני הדברת תיקן גרמני בבית או בעסק באמצעות ג'ל פיתיון ידידותי לאדם והסביבה. ללא יציאה כלל.
הדברת ירוקה נגד מכרסמים לכידת חולדות או עכברים בידיים או במלכודות שונות, ללא צורך ביציאה מהבית.

מה ההבדל בין הדברה ירוקה להדברה כימית?

בעבר הדברה בבית פרטי או דירת מגורים חייבה ביציאה לזמן ממושך מהדירה ואוורור הבית למשך יממה לפחות. הסיבה לכך היא שימוש בחומרי הדברה מסוכנים ורעילים. כיום משתמשים בחומרי הדברה ירוקה המכילים פירתרואידים, חומרים המיוצרים מן הצומח ונחשבים לבטוחים ובעלי אפקטיביות גבוהה. השינוי בחוק וברמות הרעל בא בעקבות הבנת הסכנה הטמונה בחומרים אלו. הדברת כימית היוותה סכנה לאדם ופגעו בחי ובצומח למשך שנים ארוכות. חומרי ריסוס רעילים חלחלו לאדמה ונספגו בה לתקופה ארוכה ובכך פגעו בחי ובצמח לשנים קדימה. להבדיל, חומרים להדברה ירוקה, מאפשרים ביצוע ריסוס בבתים פרטיים ודירות ללא שום סכנה. החומרים שעובדים איתם בזיסמן הדברות בריכוזים נמוכים ומכילים רעלים על בסיס צמחי ללא סכנה לאדם ובעלי חיים. בנוסף שימוש בחומרים ירוקים מקצר את זמן היציאה מהבית וניתן לחזור אחרי שעה. ניתן להכינס להאתר של המשרד להגנת הסביבה לבדיקת חומרי הדברה מאושרים.

הדברה ירוקה עם ילדים ובעלי חיים

לפני ביצוע הדברה ירוקה בבית עם ילדים או בעלי חיים, חשוב להרחיק אביזרי תינוקות מהרצפה, וזאת משום שאת הריסוס עושים לאורך כל הפנלים בבית, על החלונות, קירות עד לגובה של חצי מטר והרצפה. בשביל שההדברה תהיה יעילה, אפקטיבית ועמידה לאורך זמן. לאחר כשעה ניתן לחזור הביתה. מומלץ לבצע שטיפה קלה כעבור יממה. במקרים בהם יש תינוקות זוחלים או בעלי חיים, נעביר שטיפה עדינה לפני חזרתם הביתה.

מדביר מוסמך להדברה ירוקה

ריסוס ירוק  עושים ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון מתאים באישור המשרד להגנת הסביבה. המדבירים המוסמכים של זיסמן הדברות שומרים על כללי בטיחות ומקפידים לביצוע הדברות על פי החוק. המדבירים של זיסמן הדברות בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה. אנו עובדים עם חומרים ללא ריח בריכוז רעלים נמוך. כל חומרי הריסוס שאנו עובדים איתם בפיקוח. תעודת ביצוע ואחריות יינתנו לכל הדברה ירוקה.

הדברה ירוקה נמלים

הדברה ירוקה נגד נמלים ניתן לבצע באמצעות ג'ל פיתיון נגד נמלים. הג'ל מורכב מפיתיון עם מינון נמוך של רעלים שמיועדים לפגוע בחרקים כגון: נמלים, ג'וקים, תיקן גרמני ועוד. ג'ל הפיתיון מכיל חומר משיכה לחרק, לאחר חשיפת החרק לג'ל הפיתיון החרקים מעבירים את הג'ל לקנים שלהם ובכך עוזרים בחיסול ופתרון הבעיה. ניתן לראות תוצאות בהדברה באמצעות ג'ל פיתיון כבר לאחר מספר שעות. הדברה עם ג'ל פיתיון יעילה מאוד, ללא סכנה לאדם או לבעלי החיים ואינה מצריכה יציאה מהבית. לתאום הדברה ירוקה נגד נמלים צרו קשר: 054-3323424

הדברה המלצות:

כשבוחרים חברת הדברה, כדאי להזמין אחת עם המלצות. הדברה ירוקה הוא תחום שעבר הסדר רק בשנים האחרונות, קודם לכן היו עובדי הדברה ללא רישיונות. כיום, המציאות השתנתה, אך עדין קיימים עובדים שמבצעים הדברה גם ללא רישיון מתאים. בידקו טוב את המדביר שמגיע אלכים הביתה, ראו שהרישיון שמחזיק על שמו ובתוקף. שימו לב, מדביר דירות מוגבל בפעולות ההדברה שמותר לו לבצע, לדוגמא: אינו רשאי להדביר פשפש מיטה, טרמיטים או שטחים ציבוריים. חברת הדברה מומלצת היא חברה בעלת רישיונות, ביטוחים, אחת שעובדת עם חומרים ידידותיים ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. בידקו באינטרנט המלצות על החברה שאותה אתם שוקלים להזמין, רק אחרי שאתם בטוחים שמדובר במדביר מורשה, בעל המלצות, ניתן להזמינו.

מה זה הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה הוא מונח שגוי, הרי שכל חומרי ההדברה מכילים חומרים כימיקליים ורעלים, אחרת לא היו מועילים. ההסבר הנכון למונח הוא הדברה ידידותית לאדם והסביבה, ללא סכנה או ריח. כיום עובדים עם חומרי הדברה בטוחים, שמותאמים לחרק אותו מדבירים, עם חזרה לשיגרה לאחר שעה בלבד. בעבר להבדיל, היו חומרי הדברה חזקים מאוד, נגד הרבה סוגי מזיקים, עם ריכוז גבוה של רעלים, שהיו נשארים באדמה לטווח ארוך, הדברה מסוכנת לאדם והסביבה.

למי מתאים הדברה ירוקה?

הדברה מסוג זה, מתאימה נגד ג'וקים, נמלים ושאר הזוחלים. הדברה ידידותית לאדם והסביבה, ללא ריח- חזרה לשיגרה לאחר כשעה. מתאימה לבית עם נשים בהריון, ילדים קטנים ובעלי חיים

יש אחריות להדברה ירוקה?

בזיסמן הדברות תקבלו אחריות לכל הדברה. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עוד היום

איך מתבצעת הדברה ירוקה?

הדברה מסוג זה תיהיה בדרך כלל בלי ריח בכלל וניתן יהיה לחזור הביתה לאחר שעה (פרט לחריגים). הדברה ירוקה עושים באמצעות ריסוס או ג'ל, תלוי במזיק שאיתו אנחנו מתמודדים.