זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת צרעות

תוכן עניינים

הדברת צרעות מקצועית בבית ובחצר

 

הדברת צרעות עושים אצל מדביר מוסמך ומקצועי בלבד. אם גילתם קן צרעות בחלון או בחצר אתם צריכים שרותי הדברה לטיפול הבעיה.
טיפול בקן דבורים או צרעות מצריך ניסיון וידע בנושא. ביצוע הדברה או ניסיון הורדה של קן צרעות או דבורים יכול להיות מסוכן מאוד ולא מומלץ!
הזנים הנפוצים במדינת ישראל ומוכרים לנו הציבור הינם דבורת הדבש, דבור בשם בומבוס האדמה והצרעה המזרחית. שלושתם מאופיינים בחיים משותפים בלהקות ואת ביתם מקימים בצורת קן באזורים שונים בעלי נוחות ותנאי מחיה עבורם. ניתן למצוא קן דבורים או צרעות בבתים פרטים בחצרות, בתוך גדרות, משקופים של חלונות, מדרגות, מזגנים ועוד אין סוף מקומות מסתור אידיאלים להקמת הקן.

דבורים או צרעות יודעים להגן על עצמן מפני האדם בכל מצב שבו הן מרגישות מאוימות. במקרה של סכנה יפעלו כצוות ויתקפו ביחד את הגורם המאיים.
דבר שיכול להיות כואב ומסוכן מאוד. בדרך כלל אם דבורים או צרעות מתחילות להופיע לעיתים קרובות בסביבת החלונות או החצר כנראה שקיים קן בסביבה או שהן מקימות קן באזורך. הדבר עלול להוות סכנה , במיוחד מול ילדים קטנים שלא מבינים כי מדובר בחייה שעלולה לתקוף אותם.
אם שמת לב לפעילות מוגברת של צרעות באזור מגוריכם מומלץ להזמין שרותי הדברה עם ניסיון בהדברת צרעות לפתרון הבעיה בדרך בטוחה ויעילה.
בזיסמן הדברות מתמחים בהדברת צרעות עם אמצעי הדברה הכי חדשים וטובים בשוק. אם מצאתם קן, אתם חייבים לבצע הדברה וחיסול של הקן הצרעות על מנת שלא יחזרו ויתמקמו מחדש.

הדברת צרעות מחייבת ידע, ניסיון הכשרה מקצועית. ביצוע לא נכון של הדברת הצרעות יכול להיות מסוכן וקיים סיכון להיעקץ ע"י הצרעות. בנוסף, הדברת צרעות לא נכונה לא תפטור את הבעיה, והצרעות ימשיכו להתקיים בתוך הקן שלהן. לתאום הדברת צרעות מקצועית ע"י מדביר מוסמך צרו קשר:

054-3323424

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

ריסוס נגד צרעות: שיטות להדברת צרעות בבית או בחצר

הדברת צרעות באמצעות ריסוס עושים במקרה שבו הצלחנו לזהות ולאתר את הקן. במצב שבו זיהיתם דבורים או צרעות בבית ופניתם לחברת הדברה, על המדביר לבצע ניטור בבית ולחפש את הקן. לאחר איתור הקן, המדביר מבצע ריסוס עם חומרי הדברה מיוחדים נגד צרעות. ביצוע ריסוס על קן הצרעות יביא לחיסולן ולחיסולו המידי של הקן (כולל המלכה). מלבד לחיסול הקן, פעולת הריסוס תמנע מצרעות בעתיד להקים קן חדש באותו המקום.

הדברת צרעות בבית

הדברת צרעות באמצעות פיתיון רעל

במקרים מסוימים ניתן לזהות פעילות מוגברת של צרעות באזור הבית שלנו אבל לא ניתן למצוא את מקור הבעיה, את הקן. במקרה כזה, ריסוס לא יעזור. על מנת לפתור את הבעיה ולמנוע את הגעתן של הצרעות חייבים לחסל את הקן.

אז מה עושים?

שיטת הדברה המוצעת ללקוח במצב הנ"ל היא הדברת צרעות באמצעות פיתיון רעיל שגורם להן להימשך אליו ולאכול ממנו. לאחר שהצרעות אוכלות מהפיתיון הרעיל, הן מעבירות את הרעל לקן ובכך מדביקות את כל הלהקה. לאחר מספר ימיים הצרעות שנחשפו לרעל ימותו.

הדברה ירוקה לצרעות או דבורים

הדברה ירוקה נגד צרעות מתבצעת ע"י הצבת תיבות האכלה לצרעות. הן נכנסות לתוכן במטרה לחפש מזון ולא יכולות לצאת בחזרה. בדרך זו אנו לא מחסלים את הצרעות . הדברת דבורים אסורה משום שדבורה נחשבת לחיה מוגנת על פי החוק.
זיסמן הדברות מתמחים בהדברת צרעות .
המדבירים של זיסמן הדברות בעלי רישיון עבודה מטעם המשרד להגנת הסביבה. אנו עובדים עם חומרים בעלי תקן שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. כל עבודות ההדברת הצרעות עם 100% תוצאות ואחריות לכל עבודה!
לתאום הדברת צרעות בביתך צרו קשר: 054-3323424

הדברת צרעות: מדוע נדרש לבצע?

צרעות מעוררות סלידה כנגדן, בעיקר בשל התדמית שנוצרה להן כחרק עוקץ שעקיצתו לא נעימה לנו, ואם יש צרעות בגינה שלנו, אז נחשוש מפני העקיצה שלהן שיכולה להוות מטרד לנו או לילדים שלנו. כאשר עולה חשש משמעותי מפני קן צרעות בבית או בגינה, אז אל תנסו לטפל בכך בעצמכם, היות וקן צרעות מכיל כמות גדולה של צרעות ולכן נדרש טיפול מקצועי בלבד. תוכלו להתייעץ עם חברת הדברה אשר תסייע לכם לבצע הדברה יעילה כנגד צרעות, על מנת להרחיק אותם לתמיד. הצרעות בדרך כלל נמצאות בקרבת הקן ולכן הדברה של הקן כולו תסייע להרחיק את הצרעות לצמיתות. במקרים מורכבים אלו חשוב לפנות אל חברת הדברה מקצועית אשר תסייע לכם לטפל בבעיית הצרעות המטרידה. חשוב להדביר את קן הצרעות כדי שהצרעות לא ימשיכו לשגשג בבית הפרטי שלכם או בגינת הבית, ובכך יהוו סכנה לילדים שלכם או לבני המשפחה, בעקבות עקיצת הצרעה הכואבת והלא נעימה. לכן חשוב ביותר להדביר בהקדם האפשרי את קן הצרעות, ובכך להרחיק את הצרעות מסביבתנו וביתנו הפרטי, כדי שנוכל להיות רגועים ושלווים יותר. תוכלו למצוא חברות הדברה בקרבת אזור המגורים שלכם, ולפנות אליהם כדי שיעזרו לכם לבצע הדברת קן צרעות בצורה יעילה ואפקטיבית לאורך זמן.

האם הצרעות מסוכנות?

הצרעות הן סוג של חרקים מעופפים, אשר חיים בדרך כלל בקבוצות בתוך קן, ויש להם מלכה המנהיגה את הקן. הצרעות הנקבות בעלות עוקץ המכיל ארס, ולכן העקיצה אינה נעימה עבורנו. יש סוגים שונים של צרעות וכדאי להבחין בין הסוגים השונים הקיימים בארצנו. הצרעה היא בדרך כלל בעלת פסים בצבעים שחור וצהוב, והיא נפוצה במקומות רבים ומגוונים. הצרעה המזרחית היא הנפוצה ביותר מבין סוגי הצרעות בארצנו, היא בעלת כתמים צהובים על גופה, ופעילות הצרעות פופולארית במיוחד בחודשי הקיץ. הצרעות נמצאות בדרך כלל בסביבת הקן שלהן, ועקיצתן יכולה להיות מציקה וכואבת. הצרעות לא יתקפו סתם אלא אם ירגישו סכנה ולכן רצוי לא להתקרב לצרעות או לקיני צרעות. עקיצת הצרעה בדרך כלל לא מסוכנת או מסכנת חיים, פרט לאנשים האלרגיים לעקיצה, אשר יכולים לסבול מרגישות במקום העקיצה ואפילו קוצר נשימה במקרים קיצוניים של האלרגיה. בכל מקרה, רצוי לא להתקרב לצרעות ולסביבה שלהן, ואם ראיתם קן של צרעות באחד החדרים בבית, על החלון או מקום אחר, או בגינה, אז רצוי להתייעץ עם המדביר מה כדאי לעשות במקרים אלו. אל תחכו, הצרעות המזרחיות יכולות לעקוץ בצורה לא נעימה, ולכן רצוי לטפל בכך בהקדם. תוכלו להתייעץ עם שירותי הדברה באזור המגורים שלכם, בכל שעה שתבחרו, ולמצוא מענה יעיל לבעיית הצרעות בבית שלכם.

היכן תוכלו למצוא שרותי הדברת צרעות?

אם אתם תוהים היכן תוכלו למצוא שירותי הדברת צרעות, אז תוכלו למצוא זאת באמצעות פרסומים באינטרנט וברשתות החברתיות, של מגוון חברות הדברה, המציעות את שירותיהן. באמצעות חיפוש פשוט באינטרנט וכן סינון המקום שלכם ושם העיר, ניתן למצוא שפע של חברות הדברה ומדבירים, כמעט בכל עיר בארץ. מהצפון ועד דרום הארץ, ניתן למצוא אנשי מקצוע רבים בתחום ההדברה של צרעות. תוכלו גם למצוא ברשתות החברתיות, באמצעות חברים ומכרים, המלצות על חברות הדברה מובילות בתחומן. בכל חברת הדברה שלא תבחרו, תוכלו למצוא צוות מקצועי שישמח לתת לכם שירות מיומן, בסוגיה של הדברת צרעות. מומלץ לא להמתין שהבעיה תחמיר, כי הקן של הצרעות רק גדל עם הזמן, ויכול להפוך למטרד רציני. לכן טיפול בזמן ובצורה יעילה ומהירה, יסייע לטפל בבעיית הצרעות, ולהרחיק אותן מסביבתנו הקרובה. אל תחכו וצרו קשר כבר היום עם חברות הדברה מגוונות, כדי לטפל בבעיית הצרעות בצורה יעילה ומהירה.

טיפים למציאת חברת שרותי הדברת צרעות

לאחר שקיבלתם החלטה לפנות אל חברת הדברה מקצועית או אל מדביר, כעת נותר להחליט אל מי לפנות, מתוך מבחר אנשי המקצוע הקיימים בתחום הדברת הצרעות.

טיפ ראשון למציאת חברת הדברה של צרעות, הוא לבחון חוות דעת והמלצות מפה לאוזן של חברים ושכנים, שכבר נעזרו בחברת הדברה בעבר. המלצות וחוות דעת אלו יסייעו לכם בקבלת ההחלטה אודות החברה הנכונה ביותר והיעילה ביותר להרחקת הצרעות לצמיתות. המלצות גם ירגיעו אותכם שהחברה שתפנו אליה אכן תעניק לכם שירות מקצועי כנדרש.

טיפ נוסף למציאת חברה הדברה, הוא לעשות בדיקה מקדימה של מספר חברות שהמליצו לכם, כגון לבדוק מה הצעת המחיר שלהם לשירות ההדברה של צרעות, וכן מה הם יבצעו במסגרת ההדברה. הסבר זה יסייע לכם להבין את טיב השירות שתקבלו במסגרת שירותי ההדברה, ויוכל להרגיע חששות מגוונים. בנוסף, בחינת הצעת מחיר ממספר חברות הדברה, יוכל לעזור לכם להבין מה טווח המחירים בשוק ההדברה, ולבחור את המחיר המתאים ביותר עבורכם. בכל מקרה, בכל חברה שתבחרו בשירותיה, חשוב שתבחנו את טיב השירות שהיא מציעה לכם ואת המחיר שלה לשירות ההדברה, כדי שתהיו מרוצים מהתוצאה הסופית. בשל סיבה זו חשוב גם לבחון המלצות קודמות מלקוחות אחרים, כדי שתדעו מה לקוחות חושבים על החברה, וזה יקל על בחירת החברה הנכונה והמקצועית ביותר מבחינתכם, להדברת קן הצרעות.

טיפ אחרון הוא לבדוק שהחברה שבחרתם אכן מיומנת ובעלת ניסיון בהדברת צרעות, ושיש לה ניסיון מוכח בהדברת קיני צרעות, כדי שלא תהיו מאוכזבים משירות לא מספק. לסיכום, חשוב לבדוק את כל ההיבטים הנ"ל כדי שתוכלו להיות רגועים שאתם מקבלים שירות מקצועי מחברה בעלת ניסיון בהרחקת קיני צרעות מהגינה או מהבית שלכם, וכך תוכלו להיות שלווים ועם שקט נפשי לאורך זמן.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה אורן זיסמן
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: