זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברה ירוקה: הדברה ללא ריח, יציאה לשעה| זיסמן הדברות

תוכן עניינים

הדברה ירוקה: הדברה ללא ריח, יציאה לשעה, ידידותית לאדם והסביבה

הדברה ירוקה היא מונח די חדש שנכנס בשנים האחרונות. כיום נהוג לעבוד עם חומרי הדברה המכילים פירתרואידים: חומרי הדברה ידידותיים לסביבה שמופקים מצמח החרצית ודוחים חרקים. הדברה על בסיס פירתרואידים אינה מהווה סכנה לאדם או לסביבה. חומרי ההדברה ללא ריח וניתן לחזור לדירה לאחר כשעה. השימוש בחומרי הדברה ירוקה המכילים פירתרואידים מאושר ע"י המשרד להגנת הסביבה. לתאום הדברה, בטוחה וידידותית לסביבה צרו קשר:
054-3323424

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

סוגים של הדברה ירוקה:

הדברה ירוקה נגד: אופן ההדברה
הדברה ירוקה נגד נמלים הדברת נמלים ירוקה באמצעות ג'ל, ניתן לטפל במבנים סגורים בלבד. ללא צורך ביציאה כלל.
הדברה ירוקה נגד תיקן גרמני הדברת תיקן גרמני בבית או בעסק באמצעות ג'ל פיתיון ידידותי לאדם והסביבה. ללא יציאה כלל.
הדברת ירוקה נגד מכרסמים לכידת חולדות או עכברים בידיים או במלכודות שונות, ללא צורך ביציאה מהבית.

הדברה ירוקה בבית פרטי או דירה

בעבר הדברה בבית פרטי או דירת מגורים חייבה ביציאה לזמן ממושך מהדירה ואוורור הבית לאחר ההדברה למשך יממה לפחות .
כל זאת בגלל שימוש בחומרי הדברה מסוכנים ורעילים. כיום משתמשים בחומרי הדברה ירוקה המכילים פירתרואידים, חומרים המיוצרים מן הצומח ונחשבים לבטוחים ובעלי אפקטיביות גבוהה. השינוי בחוק ובחומרי ההדברה בא בעקבות הבנה הסכנה הטמונה בחומרי ההדברה שהיו בריכוזים גבוהים של רעלים. חומרי ההדברה היוו סכנה לאדם ופגעו בחי והצומח למשך שנים ארוכות. חומרי ההדברה הרעילים חלחלו לאדם ונספגו בה לתקופה ארוכה ובכך פגעו בחי ובצמח.

חומרי ההדברה הירוקה כיום, מאפשרים ביצוע הדברה ירוקה בבית פרטי או דירה ללא שום סכנה. חומרי ההדברה שמשתמשים בזיסמן הדברות בריכוזים נמוכים ומכילים רעלים על בסיס צמחי ללא סכנה לאדם או לבעלי החיים. יחד עם זאת, שימוש בחומרי הדברה ירוקה מקצר את זמן היציאה מהבית לאחר ביצוע ההדברה לשעה אחת בלבד.

הדברה ירוקה בבית פרטי

לפני ביצוע הדברה ירוקה בבית פרטי או דירת מגורים חשוב להרחיק אביזרי תינוקות וילדים מהרצפה, וזאת משום שהדברה בבית פרטי או דירת מגורים עושים לאורך כל הפנלים בבית, על החלונות, קירות עד לגובה של חצי מטר והרצפה. לקבלת הדברה יעילה, אפקטיבית ולזמן ממושך חשוב לפנות את הרצפה ככל שניתן על מנת לאפשר הדברה בכל השטחים בדירה. לאחר כשעה ניתן לחזור הביתה. מומלץ לבצע שטיפה קלה כעבור יממה. במקרים בהם יש תינוקות זוחלים או בעלי חיים, נעביר שטיפה עדינה לפני חזרתם הביתה.

הדברה ירוקה עם מדביר מוסמך

הדברה ירוקה ובטוחה עושים ע"י מדביר מוסמך עם רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. המדבירים המוסמכים של זיסמן הדברות שומרים על כללי בטיחות ומקפידים לביצוע הדברה על פי החוק. המדבירים של זיסמן הדברות בעלי רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. אנו עובדים עם חומרי הדברה ירוקה, בטוחה, ידידותית. כל חומרי ההדברה שאנו עובדים איתם בפיקוח ואישור המשרד להגנת הסביבה. תעודת הדברה ואחריות יינתנו לכל הדברה ירוקה.

הדברה ירוקה נגד נמלים

הדברה ירוקה נגד נמלים ניתן לבצע באמצעות ג'ל פיתיון נגד נמלים. הג'ל מורכב מפיתיון עם מינון נמוך של רעלים שמיועדים לפגוע בחרקים כגון : נמלים, ג'וקים, תיקן גרמני ועוד. ג'ל הפיתיון מכיל חומר משיכה לחרק, לאחר חשיפת החרק לג'ל הפיתיון החרקים מעבירים את הג'ל לקנים שלהם ובכך עוזרים בחיסול ופתרון הבעיה. ניתן לראות תוצאות בהדברה באמצעות ג'ל פיתיון כבר לאחר מספר שעות. הדברה ירוקה מסוג ג'ל פיתיון יעילה מאוד, ללא סכנה לאדם או לבעלי החיים ואינה מצריכה יציאה מהבית. הדברה באמצעות ג'ל פיתיון נמצאת יעילה מאוד ולתקופה ממשוכת.
לתאום הדברה ירוקה נגד נמלים צרו קשר: 054-3323424

שיטות הדברה נפוצות:

מזיקים למיניהם ליוו את האדם משחר ההיסטוריה. מרגע שבני האדם התחילו לגדל גידולים חקלאיים בצורה מכוונת התחילה גם המלחמה הבלתי מתפשרת בין בני האדם לבין מזיקים שונים. המזיקים הללו פגעו מדי פעם בפעם ביבולים ובבני האדם עצמם. עד לעידן המודרני, היו בני האדם נתונים לרוב לחסדו של המקרה ויכלו לעשות אך מעט לנוכח התפשטות מוגברת של מזיקים.

במהלך המאה העשרים התפתחו שיטות שונות וחדשניות להדברה. בדרך כלל השיטות הללו הסתמכו על חומרים כימיים חזקים, אשר השמידו את הטפילים למיניהם. אולם אליה וקוץ בה, אותם חומרים כימיים פגעו גם בבעלי חיים או בחרקים שהיו דווקא מועילים וידידותיים.
בנוסף, הם פגעו באיכות של המוצר הסופי, שכעת היה נגוע וספוג בחומרים רעילים. במהלך העשורים האחרונים, התחילו מומחים לדבר לפתח שיטות שונות להדברה. אחת השיטות היותר מוצלחות אשר צברה פופולאריות בשנים האחרונות, היא שיטה שנהוג לכנות אותה "הדברה ירוקה".

בשורות הבאות נביא הסבר קצר על שיטות הדברה פופולאריות ומוכרות, ונרחיב את היריעה באשר להדברה הירוקה.
אילו שיטות הדברה מוכרות וידועות כיום? מהי הדברה ירוקה ומהן היתרונות שלה?
היכן ניתן להשיג מומחה להדברה אשר יבצע הדברה ירוקה בחלקת אדמה, בגינה ובכל מקום אחר שיידרש?

למה נועדה הדברה?

הדברת מזיקים נועדה, כאמור, למנוע פגיעה של המזיקים למיניהם ביבולים ובצמחייה, בחלקות חקלאיות כמו גם בחלקות נוי למיניהן ובגינות פרטיות. ארבעת שיטות ההדברה המוכרות כיום, כוללות את ההדברה הכימית הישנה והטובה, הדברה ביולוגית, הדברה אולטרא סונית וכן הדברה ירוקה, שהיא הנושא העיקרי של המאמר שלנו.

הדברה כימית: שיטת ההדברה הזאת כבר הוזכרה לעיל. עיקרה – שימוש ברעלנים חזקים שונים, במטרה להיפטר ממזיקים וטפילים שונים, העלולים להזיק ליבולים חקלאיים שונים כמו גם לצמחי נוי. ככל שהרעלים שבהם נעשה שימוש הם חזקים יותר, כך התוצאות טובות יותר. עם זאת, יש שני חסרונות משמעותיים בשיטה הזאת: החיסרון הראשון הוא שהטפילים, או לכל הפחות חלקם, מפתחים עם הזמן עמידות לרעלנים. לפיכך הדבר דורש שימוש ברעלים שרק הולכים ומתחזקים. החיסרון השני של השיטה הזאת נעוץ בעובדה שהרעלים הכימיים לא מבדילים בין אויב לאוהב, ומרעילים גם חרקים אחרים שדווקא מועילים. זאת, ועדיין לא הזכרנו את העובדה שהרעל חודר לצמח והופך אותו לבעייתי עבור מי שמתכוון לצרוך אותו.

הדברה ביולוגית: אחת משיטות ההדברה שהפכו לפופולאריות בשנים האחרונות, היא שיטת ההדברה הביולוגית. נקודת המוצא של שיטת ההדברה הזאת, היא שלכל טפיל או חרק מזיק, ניתן למצוא יצור אחר או חיה אחרת שעשויים לפגוע בו. דוגמה טובה להדברה ביולוגית היא הדברה של יתושים באמצעות החדרת דגים שהמזון שלהם הוא ביצים של יתושים, לתוך מאגרי מים שבהם מקננות היתושות ומטילות את הביצים שלהן. יש דוגמאות רבות נוספות. אבל מה שחשוב לדעת הוא שהתוצאה הסופית של הדברה ביולוגית היא בדרך כלל יעילה למדיי.

הדברה אולטראסונית: מדובר בשיטת הדברה חדשנית, או מוטב לכנות אותה שיטה חדשנים להרחקת מזיקים. השיטה מבוססת על הרגישות של מזיקים שונים לרעשים בתדירויות ובעוצמות שונות, הגורמים להם להתרחק מהאזור שבו מתבצעת ההדברה. מדובר בשיטה יעילה להרחקת מזיקים, אבל בשום פנים אי אפשר לסמוך על השיטה הזאת להרחקת מזיקים לצמיתות.

"הדברה ירוקה" מה זה ולמה היא ייעילה?

מכל שיטות ההדברה המוכרות, השיטה היעילה ביותר מבין השיטות החדשניות, אשר התוצאות שלה מחזיקות מעמד לאורך זמן, היא ההדברה הירוקה. כשעושים שימוש במושג הזה, מתכוונים בעצם לשימוש בחומרי הדברה טבעיים, אשר השימוש בהם איננו גורם נזק משמעותי לסביבה, אם בכלל. בניגוד לרעלנים הכימיים שבהם נעשה שימוש נרחב ומזיק מאד בעבר, החומרים הרעילים בהדברה הירוקה הם חומרים טבעיים. במקרים רבים, הרעלים בהדברה הירוקה מבוססים על שימוש ברעלנים המופקים באופן טבעי מצמחים, או שימוש בפרומונים שונים. היתרון של השיטה טמון, כאמור, בנזק הסביבתי המזערי שהיא גורמת, אם בכלל, החיסרון הגדול שלה טמון בצורך לזהות תחילה את המזיק שכנגדו יש לפעול, ורק לאחר מכן אפשר לבצע את ההדברה באמצעות חומרים שיגרמו בוודאות להרחקת המזיק.

היכן מתבצעת הדברה ירוקה?

ככל שהמדע מתקדם, כך מתרחבים האזורים והמקומות שבהם נעשה שימוש בהדברה ירוקה. נכון להיום הדברה ירוקה מתבצעת כנגד מזיקים בשטחים חקלאיים, בגנים ציבוריים, בגינות נוי וכן בגינות פרטיות שבהן הבעלים מעוניינים להקטין ככל שניתן את הפגיעה הסביבתית, ומנגד להשיג תוצאות יעילות בהדברת מזיקים.

עם זאת, חשוב להדגיש כי הדברה ירוקה היא עניין מקצועי, ואם היא איננה מתבצעת כנדרש ההצלחה שלה עלולה להיות מוגבלת למדיי. חשוב להתאים את החומרים הנכונים ואת שיטת הפעולה הנכונות על מנת להצליח במילוי המשימה. אם יש לכם עניין לבצע הדברת מזיקים ואם אתם מעוניינים שההדברה הזאת תתבצע באופן שלא יפגע בסביבה, אתם נמצאים קרוב לוודאי במקום המתאים ביותר.

צרו קשר כבר כעת באמצעות האתר, והמקצוענים שלנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי. הם ילמדו את הצרכים שלהם ויציעו לכם את שיטת ההדברה המתאימה והנכונה ביותר עבורכם, אשר תפתור את בעיית המזיקים אצלכם… לייעוץ ללא עלות או התחייבות, התקשרו עוד היום!
זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים

מה זה הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה הוא מונח שגוי, הרי שכל חומרי ההדברה מכילים חומרים כימיקליים ורעלים, אחרת לא היו מועילים. ההסבר הנכון למונח הוא הדברה ידידותית לאדם והסביבה, ללא סכנה או ריח. כיום עובדים עם חומרי הדברה בטוחים, שמותאמים לחרק אותו מדבירים, עם חזרה לשיגרה לאחר שעה בלבד. בעבר להבדיל, היו חומרי הדברה חזקים מאוד, נגד הרבה סוגי מזיקים, עם ריכוז גבוה של רעלים, שהיו נשארים באדמה לטווח ארוך, הדברה מסוכנת לאדם והסביבה.

למי מתאים הדברה ירוקה?

הדברה מסוג זה, מתאימה נגד ג'וקים, נמלים ושאר הזוחלים. הדברה ידידותית לאדם והסביבה, ללא ריח- חזרה לשיגרה לאחר כשעה. מתאימה לבית עם נשים בהריון, ילדים קטנים ובעלי חיים

יש אחריות להדברה ירוקה?

בזיסמן הדברות תקבלו אחריות לכל הדברה. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עוד היום

איך מתבצעת הדברה ירוקה?

הדברה מסוג זה תיהיה בדרך כלל בלי ריח בכלל וניתן יהיה לחזור הביתה לאחר שעה (פרט לחריגים). הדברה ירוקה עושים באמצעות ריסוס או ג'ל, תלוי במזיק שאיתו אנחנו מתמודדים.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה אורן זיסמן
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: