הדברת עש המזון ע"י ייעוץ טלפוני חינם 100% הצלחה להדברה ביתית

תוכן עניינים

הדברת עש המזון עם מדביר מוסמך ומקצועי- זיסמן הדברות

עש המזון שייך למשפחת הפרפרים. גודלו כ-1 ס"מ וגלגולו מלא. השלב הראשון לחייו הוא ביצה, לאחר מכן הופך לזחל, גולם ולבסוף הופך לבוגר בדמות עש המזון שאנחנו מכירים. עש המזון בבית ראשית, עש המזון נראה כמו פרפרים אפורים קטנים ונמצא באוויר. עש המזון מתעופף בדרך כלל באזור המזווה במטבח.
ניתן לראותו בדפנות הארונות במטבח. עש המזון מגיע בתוך הקניות שאנו מביאים הביתה.
הוא יכול להיות באריזות מזון סגורות ולכן חשוב לבדוק שמוצרי המזון שאנחנו קונים אטומים וללא חורים. כאשר אנו קונים מוצאים כמו אורז, פתיתים, עדשים, ועוד חשוב לבדוק בתחתית האריזה שאין חרקים או משהו שנראה כמו חרק. בהרבה מן המקרים ניתן לזהות את עש המזון עוד באריזות לפני הגעתם לבית שלנו.
לתאום הדברת עש המזון בבית צרו קשר: 054-3323424

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

זיהוי עש המזון בבית- מה נעשה כשנזהה את עש המזון?

הדברת עש המזון

לפני הגעתו של המדביר, יש להוציא את כל מוצרי המזון הנמצאים במזווה ולבדוק מוצר מוצר שמקור הבעיה לא בה ממנו. מוצרים פתוחים, עדיף לזרוק בשל חשש מהימצאות עש מזון או ביצים של עש המזון שיכולות להתפתח בהמשך לעש מזון בוגר.
במקרה של זיהוי עש המזון יש לפנות לשרותיי הדברה לצרוך פתרון הבעיה.
זיסמן הדברות מתמחים בהדברת כל סוגי העש ובפרט עש המזון.

אופן ההדברה נגד עש המזון

הדברת עש המזון נעשית ע"י ריסוס חומרי הדברה המותאמים לעש במינונים נמוכים שאינם מסכנים את האדם. פעולת הריסוס יעילה מאוד במקרים כאלו משום שהריסוס יוצא בלחץ חזק מאוד ומפזר את חומר ההדברה בצורה יעילה ואפקטיבית. הדברת עש המזון בריסוס מגיעה לכל החריצים בארונות המטבח , מקום אהוב על עש המזון, ובכך פותר את הבעיה. את הריסוס נגד עש המזון מבצעים בכל הארונות הנגועים ואת כל מה שסביבם. לאחר כשעתיים מביצוע ההדברה בריסוס ניתן לנקות את ארונות המטבח ולהחזיר את המוצרים שלא נפגעו מעש המזון למקום.
בנוסף, בזיסמן הדברות משתמשים במדבקות פורומון לצורך ניטור והשמדה סופית של עש המזון.

הדברה יעילה נגד עש המזון

הדברה יעילה נגד עש המזון לצורך שמירה על בית נקים ממזיקים כמו עש המזון חשוב לשמור על מטבח נקי, לנקום מזווה מידי חודש, לזרוק מוצרים שפתוחים זמן ממושך, לבדוק את המוצרים שאנחנו קונים שאין בהם כורי עכביש לבנים קטנים , להקפיד לסגור מוצרי מזון בצנצנות אטומות או אפילו לשמור קמח, סולת תבלינים ועוד במקרר. אם נשמור על סביבת מגורים נקיה ומסודרת נמנע מהתפשטות חוזרת של עש המזון בביתנו.
למידע נוסף על הדברת מזיקים לחצו כאן.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
הדברות אורן זיסמן מדביר מוסמך
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** זמינות 24/7 - ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: