זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת נמלים בבית, בחצר או בעסק עם מדביר מוסמך

הדברת נמלים היא בין ההדברות הנפוצות ביותר במדינת ישראל. הנמלים מופיעות כמעט בכל בית, חצר או משרד וישנן מספר שיטות להדברה נגד נמלים יעילה ונכונה. על מנת לבצע הדברה טובה ויעילה נגד נמלים, חשוב לזהות את מקור הבעיה ולנסות להגיע לפתרון הבעיה מהשורש, כלומר, חשוב להדביר את אזור הקינון לצורך חיסול סופי של המטרד. במידה ולא ניתן למצוא או להגיע לקן הנמלים, יש להדביר את מסלולן בכל רחביי הבית או האזור הנגוע לצורך צמצום ופתרון הבעיה. אם נמצאו חורים, פתחים או מסלול מובהק של הנמלים, יש לטפל בבעיה (סגירה ואיטום הפתחים).

במדינת ישראל נכון לשנת 2009 נמצאים כ241 מינים של נמלים. מבנה גופה של הנמל מורכב משלושה חלקים: ראש, חזה ובטן. לנמלים שלוש זוגות רגלים, זוג אחד שיוצא מהראש, ועוד שניים מהחלק התחתון של גופה. כמו כן לנמלים יש זוג מחושים שיוצא מראשן.
המחושים נועדו לשני דברים: ריח- בעזרת המחושים הנמלים מריחות למרחקים. התקשורת בין הנמלים נעשית על ידי חוש הריח, בעזרת חומר שנקרא פרומונים (חומר המופרש מהנמלה בעל טעם וריח).

מישוש– הנמלים מתקשרות באמצעות מגע במחושיהן. ע"י המגע הן בודקות פולשים בקן ומעבירים אינפורמציה בעניין מזון. התפתחות הנמלה היא ע"י גלגול מלא, כלומר: תחילה הנמלה במצב ביצה, לאחר מכן הופכת לזחל, גולם ולבסוף נמלה בוגרת. הנמלים מתרבות בעונות שונות ולכן ניתן למצוא אותן בכל עונות השנה בארץ. כמובן שעם בו האביב ניתן להבחין ביותר נמלים שיוצאות ופולשות לאזורי מגורנו וזאת משום לאחר החורף, הנמלים יוצאות לחיפוש אחר מזון והזדווגות. הנמלים בדרך כלל מקימות את הקנים שלהן בסביבת מגורים וזאת משום שקל להן יותר למצוא מאגר מזון ומים עבורן.

לא פעם גילינו שהנמלים יכולות להוות מטרד רציני לחיי האדם. רוב נמלים לא מזיקות אבל גורמות לאי נעימות וחוסר היגיינה בבית. ישנן נמלים, כמו נמלת האש הקטנה, שאף עוקצות ויכולות בעקיצתן לגרום לכוויה לנעקץ. לייעוץ חינם ותאום הדברה צרו קשר עוד היום: 054-3323424

הדברת נמלים טבעית

הדברת נמלים טבעית עושים באמצעות מריחת ג'לים. אופן הדברת הנמלים במריחת ג'ל פיתיון נחשבת להדברה ירוקה ובטוחה, ללא שום סכנה לאדם או לבעלי חיים. אין צורך לצאת מהבית לאחר הטיפול.
בזיסמן הדברות משתמשים בחומרי הדברה מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה בלבד.
אחת משיטות ההדברה נגד נמלים היא באמצעות מריחת ג'ל באזורים אסטרטגיים שבהם קיימת סבירות גבוה שהנמלים יעברו בדרך לחיפוש מזון.
מצאת נמלים מתהלכות על הפנלים? נמלים על השיש? נמלים במקלחת? אתם לא לבד!

 

הדברת נמלים באמצעות מריחת ג'ל במטבח

מכת נמלים פוקדת כמעט כל בית במדינת ישראל, וכיום יש באמצעותנו כלים לפתור ולמזער את המטרד.
הדברה נגד נמלים לבתי פרטי או לדירת מגורים בבניין משותף בדרך כלל תהיה ע"י מריחת ג'ל שישמש כפיתיון לנמלים ובכך יגרום להם לאכול ממנו, להעביר אותו לתוך הקן שלהן ולחסל אותן.

בהדברה נגד נמלים באמצעות ג'ל פיתיון אין צורך בפינוי ארונות המטבח. אנו מורחים את הג'ל במקומות אסטרטגים שלא מהווים סכנה לאדם ואינם חשופים. בנוסף, בשיטת הדברה זו אין צורך ביציאה מהבית כלל. הג'ל מורכב מפיתיון הנמצא בתוך מזרק ומשמש לקטילת מינים שונים של נמלים. הג'ל מכיל בתוכו חומרי משיכה ופיפרוניל. חומרים אלו מושכים אליהם את הנמלים, המגע שלהן עם החומר יביא לחיסולן לאחר זמן מה. נמלים שנחשפו לג'ל יעבירו אותו לקן שלהן ובכך יעזרו בחיסול הקן כולו.

הדברה נגד נמלים באמצעות ריסוס

הדברת נמלים באמצעות ריסוס יעיליה מאוד ואפקטיבית לתקופה ארוכה. הריסוס מתפזר באופן אחיד וחודר לתוך הריצפה והקירות. כאשר מדובר בנמלים בבניין דירות ישן, הרבה מהפעמים מקור הבעיה הינו בקירות הבניין וטיפול במריחת ג'ל נגד נמלים לא בהכרח יספיק.
כמו שציינו, טיפול במריחת ג'ל גורם לנמלים להעביר את הרעל לתוך הקן שלהן ובכך מחסל אותו. ישנם מקרים בהן לא תמיד מצליחים להגיע לחיסולו של הקן, או שהבית מותקף ממספר נקודות ולכן הפתרון שמוצע הינו הדברת נמלים בריסוס. הריסוס פועל בלחץ גבוה מאוד המאפשר לחומרים לחדור לכל נקודה שנבחר לרסס ובכך מסייע לנו להדביר בצורה אינטנסיבית את קירות הדירה ולקטול את הנמלים לצמיתות.

הדברה נגד נמלים באמצעות גרגירים

הדברת נמלים באמצעות גרגירים תתבצע בדרך כלל בגינות , אדניות וכל מקום עם צמחיה וחול. אזור קינון מועדף על נמלים הינו בגינה, חצר או אפילו מרפסת שיש בה מספר אדניות. הנמלים יוצאות במסע חיפוש אחר מזון ומספיק פירור אחד של עוגייה על השיש והנמלים כבר כאן!
במהלך החיפוש אחר המזון, הנמלים מוצאות לעצמן פינה נעימה בה יוכלו להקים את הקן שלהן, בדרך כלל יעדיפו לעשות זאת באזור חולי ומוצל.
אז אם יש לכם גינה קטנה, חצר פרטית או סתם מרפסת עם כמה עציצים, רוב הסיכויים ששם תמצאו את מקור הבעיה. במקרים כאלו, הדברה בג'ל או בריסוס לא תועיל, הדרך לפתור את מקור הבעיה הינה ע"י פיזור גרגירי פיתיון באזור הקינון ובכך לחסל את מקור הבעיה אחת ולתמיד.
המדבירים המוסמכים של זיסמן הדברות, מומחים בהדברת נמלים לבית ולחצר.

ריסוס נגד נמלים: חשוב במיוחד לבצע בקיץ

הנמלים מהווים חלק בלתי נפרד מהנוף של ארצנו, הם מופיעים במיוחד בעונה החמה, והם זוחלים לידינו בבית ובגינה וליד הילדים שלנו. אז מה ניתן לעשות כדי לטפל במפגע הנמלים? קודם כל חשוב לשמור על ניקיון בבית, היגיינה בחדרי הבית תמנע כניסה לא רצויה של זוחלים למיניהם הנמשכים לפירורי מזון בחדרי הבית. בנוסף, חשוב לבצע ריסוס נגד נמלים במהלך השנה, כדי שלא יגדל קן הנמלים ואז הם יהפכו להיות דיירים לא רצויים בבית שלנו. לכן חשוב ונחוץ לבצע ריסוס נגד נמלים במהלך השנה, כאשר נדרש לכך, כדי למנוע התרבות לא רצויה של נמלים.

מה היתרונות של ריסוס נגד נמלים?

ריסוס נגד נמלים נותן עבורנו קודם כל, שקט ורוגע נפשי, ולכן זה יתרון משמעותי בריסוס נמלים. כך נוכל להיות רגועים שקן הנמלים לא יציק לנו יותר בנוכחותו. בנוסף יתרון חשוב הוא שאם נבצע ריסוס לא נוכל לדאוג יותר לנמלים שיצוצו בחדרי הבית שלנו ויטרידו אותנו ב וכחות שלהם בחדרי הבית. כך אתם מרוויחים ריסוס שירחיק נמלים וזוחלים לא רצויים לכל הקיץ, בראש שקט. אז אל תחכו וחפשו כבר כעת חברת הדברה שתוכל לסייע לכם בריסוס מהיר ויעיל כנגד הנמלים בבית.

היכן ניתן למצוא שירותי ריסוס נגד נמלים?

שירותי ריסוס תוכלו למצוא בחברות הדברה מגוונות המעניקות שירותי ריסוס נגד נמלים. תוכלו למצוא חברות אלו באינטרנט, בחיפוש לפי מטרת הריסוס, למשל ריסוס נמלים, ולפי מיקום בארץ, כדי למצוא את חברת ההדברה הקרובה אליכם. תוכלו למצוא חברת הדברה המבצעת ריסוס נגד נמלים גם באמצעות המלצות לחברות כאלו משכנים וחברים, וזה יקל עליכם למצוא חברת הדברה שתסייע לכם בריסוס נגד נמלים בבית ובגינה.

עצות למציאת חברת הדברה מקצועית לריסוס נמלים

כאשר מחליטים לפנות לחברת הדברה לביצוע ריסוס נגד נמלים, חשוב לבדוק גם המלצות אודות החברה שאתם שוקלים להיעזר בשירותיה, כדי שתוודאו שהחברה היא אכן בעלת ניסיון וותק מקצועי בתחום הריסוס נגד נמלים. אל תתפשרו על חברה שהיא לא מקצועית או ללא ניסיון, כדי שתוכלו לקבל שירות איכותי ומקצועי במסגרת ריסוס נגד נמלים. כך תוכלו להיות רגועים שאתם מקבלים שירות איכותי לטיפול בבעיית הנמלים ללא אכזבות מיותרות.

לכן חשוב ביותר לבדוק שתקבלו שירות מחברה מקצועית ואמינה בעבודתה ולא להתפשר על כך. תבדקו חוות דעת ומחירים אצל חברות נוספות, כדי שתוכלו להיות רגועים שאתם מקבלים מחיר הוגן. בנוסף, יש לבצע תיאום ציפיות מול החברה שאתם שוקלים את שירותיה, כדי לוודא שהם אכן יעניקו לכם שירות איכותי שגם יחזיק בעמידות שלו לתקופה ארוכה. תבדקו חוות דעת ותבחרו בחברה המתאימה ביותר עבורכם ללא פשרות.
צרו קשר כבר היום להזמנת ריסוס נגד נמלים עם המומחים של זיסמן הדברות.

מה עושים עם נמלים בבית?

נמלים הן בעל חיים שידוע ביכולת שיתוף הפעולה החכם שלו. נמלים פועלות ממש כמו ישות אחת, ויש להן גם תכונות ייחודיות, כגון היכולת לשאת משקל הכבד פי כמה ממשקל גופן. המאפיינים האלה של הנמלים גם הופכים אותן לבעל חיים שקשה מאוד להיפטר מהנוכחות שלו בבית. הן אמנם לא מסוכנות לבני האדם, אך מהוות מטרד כאשר הן מטיילות במטבח או בשאר חלקי הבית, והן גם יכולות לגרום נזקים לא קטנים במקרים מסוימים.

לצורך הדברה של נמלים בבית, קיימים מוצרים שניתן לקנות בכל סופרמרקט, והם מהווים פתרון לא רע. אך מוצרים אלה, כמו K300 או K900, אינם מספקים פתרון מלא לבעיית נמלים בבית. ישנו ספריי מיוחד כנגד נמלים שניתן לקנות, והוא אכן קוטל את הנמלים כאשר הוא בא עימם במגע. אך במרבית המקרים הנמלים תחזורנה שוב, ויש צורך בפתרון עוצמתי יותר כדי להדביר אותן כליל.

מתי נראה נמלים בבית?

נמלים בבית תופענה בדרך כלל באזור המטבח. הן נמשכות לריח של דברי מזון, ויש להן חוש ריח מפותח באופן יוצא דופן. הן יכולות לחוש במזון שהושאר בחוץ ממרחק רב, ולהגיע אליו במהירות רבה. בנוסף לכך, ניתן לראות נמלים בבית גם בחדרים אחרים, בארונות בבית, בגינות ובחצרות של בתים. המקרה השכיח ביותר שמזמין את הנמלים הוא, כאמור, השארה של מזון בחוץ או אריזה שלו באופן בלתי הרמטי. אם תופעה זו קורית אצלכם בבית, יש להיערך להדברה של הנמלים באופן היעיל ביותר.

שיטות ביתיות להדברת נמלים

יש כמה שיטות ביתיות מקובלות להדברת נמלים. אחד מהפתרונות השכיחים הוא שימוש בערבוב בין חומץ למים, על מנת לנטרל את חוש הריח של הנמלים. החומץ יכול להרתיע אותן לזמן מה, אך אינו מהווה פתרון אמתי וכולל. חומרים נוספים שניתן להשתמש בהם באופן ביתי הם מקלות קינמון, עלי דפנה וקליפות של פירות הדר. כל החומרים הטבעיים האלה מרתיעים את הנמלים ויכולים לסייע בהרחקתן. חשוב לדעת שהדברת נמלים שונה מהדברה של מזיקים אחרים. קשה מאוד לקטול את כל הנמלים שנמצאות בקן מסוים, הדבר למעשה הוא כמעט בלתי אפשרי. לכן, ההדברה שלהן מערבת בין קטילה לבין הרחקה.

הדברת נמלים בבית עם מדביר מוסמך

מדבירים מקצועיים אינם משתמשים באמצעים ביתיים להרחקת נמלים בבית, אלא עושים שימוש בחומרי הדברה חזקים יותר, שביכולתם להבטיח כי הנמלים לא ישובו. שיטת ההדברה השכיחה ביותר היא ריסוס בחומרי הדברה של המקומות בהם נמצאו הנמלים ובמקומות נוספים בהם ייתכן וישנו קן נמלים.
שיטת הדברה נוספת, פרט לריסוס, היא על ידי פיזור של כמוסות ג'ל. את הג'ל הנמלים נושאות עמן בחזרה לתוך הקן. שם, הג'ל מתפזר וגורם לפגיעה רבה בנמלים. כאשר מזהים את נתיב הנמלים בבית, ניתן לאבחן היכן נמצא הקן שלהן, ולפזר את כמוסות הג'ל בקרבתו. ישנם גם חומרי הדברה שהם פחות רעילים, ובהם עושות שימוש לא מעט חברות הדברה. חומרים אלה אינם מבוססות על כימיקלים חזקים, אלא על תערובות מתונות יותר של חומרים רעילים. חומרים אלה נחשבים לבטוחים יותר לשימוש, ואינם מצריכים אמצעי זהירות דרסטיים יותר.

מדביר נמלים עם המלצות ורישיון מותאם

למרות שישנן לא מעט שיטות ביתיות להרחקת נמלים, בסופו של דבר, אין תחליף למדביר מוסמך ומקצועי שטיפל כבר בעשרות ומאות של מקרים דומים בבתים. המדביר המנוסה יוכל למצוא בקלת רבה יותר את הנתיב של הנמלים אל הקן שלהן ויידע להתאים את שיטת ההדברה וחומרי הריסוס לכל בית שאליו הוא מגיע. כאשר מבצעים ריסוס בבית עם חומרי הדברה רעילים, מדביר מקצועי יודע כיצד להשתמש בצורה הנכונה והבטוחה ביותר בחומרים הרעילים.

בנוסף לכך, במקרים מסוימים פעולת הדברה אחת אינה מספיקה – והנמלים חוזרות במהרה. כאשר מבצעים ריסוס של הנמלים עם מדביר מקצועי, הוא מעניק אחריות על ביצוע תהליך הרחקת הנמלים. כך, במידה והנמלים יחזרו בהקדם, תוכלו לממש את האחריות שלכם ולא לשלם פעם נוספת על ביקור של המדביר.

איך בוחרים חברת הדברה לטיפול בנמלים?

מכיוון שטיפול של מדביר מקצועי בבעיית נמלים בבית הוא הפתרון היעיל ביותר, חשוב לבחור נכון את חברת ההדברה שלה תקראו. אחת מהדרכים הטובות ביותר לבחור חברת הדברה היא על ידי קבלה של המלצה מחברים, מכרים או בני משפחה.

דרך נוספת למצוא חברת הדברה אמינה היא להיעזר באתרי השוואת שירותים שונים וגם בבדיקה של המלצות שמוצגות בפרופיל החברה בגוגל (בפרופיל "גוגל לעסק שלי" שמוצג לעתים בתוצאות החיפוש בגוגל). ישנם לא מעט מקורות ברשת שניתן למצוא בהם ביקורות אובייקטיביות ואמינות, ולפעול על סמך המלצות אלה.

הדברת נמלים עם זיסמן הדברות- השקט שלך מנמלים טורדניות!

נמלים הן לא חיה מסוכנת עבור בני אדם, והיא גם אינה מעבירה מחלות. אך בכל זאת, הופעת נמלים בבית היא מטרד לא נעים. כדי לפתור את המטרד הזה יש להרחיק את הנמלים לטווח ארוך, והדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הדברה מקצועית של חברת הדברה מנוסה ואמינה.
לתאום הדברה התקשרו עוד היום!
זיסמן הדברות– השקט שלך ממזיקים