הדברת פשפשים בבית
עם זיסמן הדברות

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם

פשפשים בבית, כל מה שבאמת צריך לדעת!

איך נדע אם יש פשפשים בבית? כל הרפטים כאןשמתם לב שיש לכם פשפשים בבית, או ליתר דיוק במיטה? ובכן, כשמדובר בפשפשים יש לנו חדשות טובות וחדשות רעות. החדשות הטובות הן שלא מדובר במזיקים שמעבירים מחלות. החדשות הרעות הן שאלה מזיקים מטרידים, מגרדים, ומציקים והכי גרוע, אי אפשר להיפטר מהם בקלות. רוצים לדעת יותר על פשפשים בבית? קבלו את המדריך השלם.

כל מה שרציתם לדעת על פשפשיםפשפשים בבית הם אולי המטרדים הגדולים ביותר שיש. לא מדובר במזיקים רגילים שאפשר להדביר ולשכוח מהם. לפיכך, כדי להילחם באויב הזה, צריך לדעת עליו כמה שיותר. קבלו את כל מה שלא ידעתם על הפשפשים:

• הם קטנים – למרבה הפלא, מדובר בחרקים קטנים למדיי בגודל של 5-6 מילימטרים בלבד. צבעם חום בדרך כלל, אלא אם כן הם אכלו לפני שנייה (כלומר מצצו לכם את הדם), ואז צבעם הופך לשחור.

• הפשפשים הם חיות לילה – הפשפשים פועלים בדרך כלל בלילה, וזה מסביר מדוע אתם עשויים להתעורר בבוקר עם עקיצות, ומדוע דווקא כשאתם מנסים להירדם, הפשפשים לא נותנים לכם מנוח.

• מתקיימים חודשים ללא מזון – הפשפשים הבוגרים מסוגלים להסתדר ללא מזון במשך כמה חודשים. אבל בדיוק כשחשבתם שהצלחתם להיפטר מהם, הם קמים ומגיחים שוב כדי להציק ולהטריד עם עקיצות.

• משאירים סימנים – ניתן לזהות את הפשפשים על ידי הסימנים שהם משאירים: כתמי דם צואה על הסדינים.

• לא לרגישים – כאמור, פשפשי המיטה מהווים מטרד רב, בייחוד עבור אנשים שסובלים מאלרגיות ורגישויות.

אנשים אלה עלולים להתכסות בסימני עקיצה אדומים ומגרדים בכל גופם.

כיצד מגיעים הפשפשים אל הבית?הפשפשים יכולים להגיע אלינו בדכים שונות. מספיק אם היינו באכסניה או בבית מלון שבו היו פשפשים בתוך המיטות, ואנו יכולים להביא את המזיקים האלה הביתה. על כן, כאשר נכנסים לחדר במלון, מומלץ לבחון את המיטה מקרוב ולא להניח עליה את החפצים. במקום זאת, כדאי לשים את המזוודות על השולחן או בתוך ארון. בקיצור, כל מקום שאליו הפשפשים לא יוכלו להגיע. כמו כן, הפשפשים נפוצים לא פעם בדירות שכורות ישנות. כך שאם ישנתם בדירה כזו אצל בני משפחה או חברים, יש סיכוי שתביאו את הפשפשים אליכם הביתה.איך אפשר להיפטר מהפשפשים?פשפשים בבית הם סיוט שהתגשם ועל מנת להגיע לתוצאות הרצויות, חשוב להיפטר מהם במהירות. אחרת הבעיה רק תלך ותחמיר. אחד הדברים החשובים שכדאי לעשות הוא לדבר עם מדבירים מקצועיים. אנו נגיע עם כל הציוד המתאים וחומרי הדברה מאושרים ובטוחים לשימוש, וניתן הנחיות לקראת העבודה שיש לבצע. זאת משום שאין די בריסוס חומרי ההדברה כדי לטפל במזיקים. יש צורך בשילוב כלים נוספים על מנת לשים סוף לפשפשים. המדבירים שלנו יבחנו את מצב הפשפשים בבית וינחו אתכם כיצד לפעול והאם יש צורך להיפטר מהרהיט שניזוק. לפעמים יהיה צורך לשאוב את האבק, הלכלוכים והפשפשים אחת לשבוע בשילוב ניקוי באמצעות מכונת קיטור המתיזה סילוני אדים בחום גבוה.