צור קשר:

054-332-34-24מחפשים לוכד עכברים אמין ומקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם

מיהו לוכד עכברים? וכמה עולה לכידת עכברים בבית?לכידת עכברים מחירבסרטים מצוירים, עכברים הם חיות חביבות ונחמדות. למעשה, גם במציאות, ושלא כמו עכברושים, עכברים אינם נוטים להיות תוקפניים.

ובכל זאת, יש הרבה סיבות לכך שכאשר מזהים בעיה של מכרסמים, אסור לטאטא זאת מתחת לשטיח.

לכידת עכבר בביתאיך אפשר לתפוס עכברים בבית? וכמה זה עולה?

אם תשאלו לוכד עכברים ותבקשו להבין כיצד הוא נדרש לטפל במכרסמים הללו, הוא ישיב שיש כמה וכמה שיטות. ישנן שיטות קטלניות ויש שיטות שאינן קטלניות. אופי הטיפול תלוי במיקום, במספר העכברים, ברצונו של מזמין העבודה ובגורמים נוספים.


לפי מה קובע לוכד עכברים מחיר?

לוכד עכברים יקבע את מחירו בדרך כלל לפי אופן ושיטת עבודתו. ישנם לוכדי עכברים שמבצעים לכידת עכברים בידיים, פעולה מסוכנת שדורשת ידע וניסיון בתחום. בדרך כלל, יהיה קשה ואף בלתי אפשרי ללכוד עכבר באמצעות הידים , אבל לא בפני לוכד עכברים מנוסה.

מחיר לכידת עכברים בידיים יהיה גבוה גלל שיכול לקחת הרבה זמן , מספר שעות, עד ללכידת העכבר. בלי קשר, שלוכד עכברים מקצועי יגבה תשלום עבור הסיכון והיחודיות שלו ללכידת העכבר. מחיר לכידת עכברים בידיים יהיה בין 700-1200 ש"ח, כמובן שהמחיר תלוי גם בשעת הביקור של לוכד העכברים בביתך.


לכידת עכברים בבית עם לוכד מקצועי תתחיל בתשאול ונסיון של הלוכד להבין וללמוד את השטח ואת מסלול הפעילות של העכבר בבית. ניתן ללמוד את מסלולו של העכבר בבית באמצעות הגללים של העכבר , אותם בוודאות ישאיר ברחבי הבית. עכבר בבית בדרך כלל יחפש מזון ולכן המטבח והמזווה יהיו מקומות בדיקה ראשונים, שם גם נחפש את הגללים של העכבר. לאחר מציאת הגללים ואיתור המסלול שלו , כל שנשאר ללוכד העכברים הוא לגרום לעכבר לצאת ממקום המסתור שלו או להמתין לחזרתו לבית ( בדרך כלל בלילה) בחיפוש אחר מזון.


מה עושים נגד עכבר בבית?

במקרה בו ראיתם עכבר בבית והוא נמצא בחדר, מה שנכון ומומלץ לעשות נגד העכבר בבית הוא ולסגור אותו בחלל אחד. ההמלצה היא לסגור חלונות ודלתות. נכון שזה בניגוד לרציונל שלנו, אבל במקרה שבו ראינו עכבר בבית פעולת הבידוד שלו תעזור ללוכד וגם לכם, לישון בשקט. המטרה היא לבודד אותו במקום אחד על מנת שהלוכד עכברים יביא ללכידתו מיד עם הגעתו. זה מצב אידיאלו עבור לוכד העכברים , כל שעליו לעשות הוא רק לתפוס את העכבר בידים ולהוציא אותו חזרה לטבע.


איך לתפוס עכבר בבית?

חשבתם על לנסות לפתוס עכבר לבד בבית? לא בטוח שתצליחו. לא רק שאתם נחשפים לסכנות ומחלות , גם הסיכויים שלכם לתפוס את העכבר בבית שואפים לאפס. הסיבה לכך, עכבר יכול לעבור בפתח של כ-1.5 ס"מ. העכברים מאופיינים כחיות חסרות חוליות , דבר המאפשר להם לעבור בכל צורה של חור, מספיק מרווח שבו עובר הראש , כל הגוף יעבור גם כן. בנוסף, מאופיין העכבר כזהיר וזריז מאוד. יש לו חושים חדים ויכולת תנועה מהירה. כל אלו ביחד, מאפשרים לו לנוע במהירות ולברוח דרך כל חריץ. הסיכוי של אדם לא מיומן לתפוס עכבר בבית לבד קטן מאוד ומסוכן. ההמצלמה שלנו במקרה שבו ראיתם עכבר בבית, לפנות ללוכד עכברים מקצועי.


לכידת עכברים ושחרור בטבע, האם זה אפשרי?

לפני שנדבר על הדברה נגד עכברים במובן הקטלני, כדאי לציין שיש שיטה שלפעמים נעשה בה שימוש. זוהי שיטה של לכידת המכרסם במלכודת. אלא שהמלכודת לא חייבת להיות קטלנית כך שלמעשה העכבר שנלכד בפנים פשוט לא יכול להימלט. לאחר מכן, אוספים את המלכודת ופשוט משחררים את העכבר. אך על מנת שהמכרסם לא פשוט ישוב ויטריד אתכם, חשוב כמובן לשחרר אותו במקום מרוחק, בטבע. הבעיה היא שלא תמיד אפשר למצוא מקום שבו העכבר אכן יוכל לשרוד ולשחרר אותו במקום שיפגע למשל בגידולים חקלאים – גם כאן יש בעיה.


מה זאת אומרת מלכודות קטלניות?

לא כל מדביר עכברים עושה בזה שימוש, אבל יש שיטה של מלכודות קטלניות. מלכודות אלה נועדו לא רק ללכוד בפנים את העכבר ולמנוע ממנו לברוח אלא גם נועדו לקטול אותו במקום. אין ספק שיש אנשים שנרתעים מהשיטה הזאת משום שהיא נחשבתם בעיניהם לבלתי הומנית. יחד עם זאת, מי שסובל ממכה של עכברים ומבין את הסיכונים, עשוי שלא להסכים. על כל פנים, יש שיטה נוספת אשר נחשבת למקובלת (מאוד) על ידי מדבירים.


הדברה באמצעות רעל

שיטה נוספת שבה נוקטים על מנת לבצע הדברת עכברים וחולדות הינה שימוש ברעלים. למרות שיש אנשים ללא ניסיון שמנסים להניח פיתיונות מורעלים, יש בכך סכנה. אם לא שמים את הרעל בצורה נכונה ובמקומות מתאימים כפי שעושים מדבירים מקצועיים, הדבר עלול להוות סכנה לא רק לעכבר או לחולדה. אם חלילה פעוט מכניס לפיו רעל עכברים, עלול לקרות אסון. זאת ועוד, גם אם חיית מחמד נחשפת לאותו הרעל, היא עלולה לחלות ואף למות. ההתמודדות המתאימה, אם כן, היא להיעזר בלוכד או מדביר אפשר יודע בדיוק היכן, כמה, איפה ומתי להניח את הפיתיונות המורעלים.


שלושת הדיברות לבחירת מדביר להדברת עכברים

כשירות לקורא, אנו מציעים לשים לב לשלושת הדיברות לבחירת מדביר מתאים. אם מסתכלים רק על כל מה שקשור עם לוכד עכברים מחיר, הרי שזוהי טעות. השוואת מחירים עשויה לעזור לכם לחסוך כסף, אך אם ההדברה לא תיעשה במקצועיות, בחוכמה ובבטחה, המחיר יהיה בסופו של דבר כבד. חשוב לבחור מדביר הפועל ברישיון. בנקודה הזאת אין פשרות. מדבירים עשויים להשתמש בשיטות שעלולות להזיק לבעלי חיים, לסביבה ואפילו לבני אדם. הרישיון לעסוק מקצוע זה מעניק שקט נפשי וכמובן גם תוצאות מוצלחות. אם אתם מגלים את בעיית העכברים ורוצים לשים את העניין הזה מאחוריכם ומהר, הזמינו איש מקצוע זמין. כלומר, אם אתם מתקשרים אל לוכד עכברים תל אביב שיכול להגיע מהר, תוכלו מהר מאוד לחזור לשגרה. אם כן, שלושת הדברות הן, לפי סדר החשיבות – רישיון מדביר מקצועי, זמינות ומהירות ההגעה ללקוח וכמובן מחיר הוגן שמשקף את איכות העבודה. אם חשובה לכם שהמדביר יפעל בשיטה מסוימת (למשל הדברה ירוקה) זה עוד קריטריון שכדאי שתשימו אליו לב.


מדוע בעצם חשוב להדביר עכברים?

עכבר איננו חיית טרף, הוא לא נושך אנשים בדרך כלל (בניגוד לחולדות שמרגישות מאוימות). יש אפילו אנשים שמגדלים עכברים לבנים בתור חיית מחמד. לכן, אולי תשאלו מדוע בעצם חשוב להדביר עכברים. אפשר לומר כי הדברת עכברים נחוצה מכמה סיבות.

קודם כל, ישנה הסיבה ההיגיינית. השתן והצואה של מכרסמים עלולים להוביל לתחלואה גם בקרב בני אדם. כאשר גללי עכברים ושתן נמצאים במטבחים, במזווה, במפעלי מזון או במסעדות, הדבר עלול בהחלט לבוא לידי ביטוי בתחלואה ופגיעה תברואתית קשה.

אם כן, עכברים שמכרסמים מזון עלולים גם כן להעביר מחלות דרך שתן וצואה, אך בכך לא מסתכם העניין. יש כמה מחלות שיכולות לעבור מעכברים (או מחולדות) לבני אדם.

אמנם מחלת הדבר, כך מאמינים, שייכת לעבר אולם מחלות כמו עכברת (יש דבר כזה) ומחלות אחרות, עלולות לעבור אלינו או אל ילדנו.

כמו כן פרעושים וקרציות שעוקצים מכרסמים וגם בני אדם עלולים להעביר מחלות כלומר לא רק נשיכה עלולה להיות מסוכנת.

דבר אחרון, לוכד עכברים שתופס עכברים או חולדות שם קץ לתופעות אחרות. יש אנשים שממש שומעים את המכרסמים מצייצים או מכרסמים בלילות ולא מצליחים לישון. המכרסמים עלולים לא רק לכרסם מזון אלא גם לכרסם רהיטי עץ ודלתות, אפילו לכרסם חוטי חשמל ולפגוע בתשתיות של מבנה. הדברה פותרת את הבעיה.

הכל על לוכד עכברים מחיר ועלויותאחד המזיקים הבעייתיים ביותר בעולם כולו ובכלל זה במדינת ישראל, הוא העכבר. מדובר ביונק המסוגל לחיות בתנאים קיצוניים, שבהם יונקים אחרים אינם יכולים, בדרך כלל, לשרוד. בנוסף, מדובר ביצור חי שעלול להיות נשא של טפילים, חיידקים ונגיפים שונים. ואכן, במהלך ההיסטוריה ידועים מקרים רבים של מגפות אשר העכברים היו הנשאים הראשיים של הנגיפים שגרמו למקרי מוות כל כך רבים, במקומות שונים בעולם. במשך השנים התפתחו שיטות שונות לטיפול בעכברים. עם השיטות השונות לטיפול בעכברים ניתן למנות הדברת עכברים, לכידת עכברים וכן צרופים שונים בין שיטות הטיפול הללו. מהו בעצם עכבר? למה הטיפול בהדברת עכברים עלול להיות כל כך מורכב ובעייתי? מהן השיטות השונות לטיפול בבעיה של עכברים ומהן המגבלות של השיטות הללו? היכן אפשר לשלם עבור עבודה מקצועית של לוכד עכברים מחיר מצוין תמורת תוצאה מעולה? כל התשובות בהמשך המאמר.

עכבר והמאפיינים החשובים שלוהעכבר, אשר השם הלטיני שלו הוא MUS, הוא סוג של יונק קטן. בישראל, הסוג הנפוץ ביותר של עכברים הוא העכבר המצוי. המאפיינים העיקרים של העכבר הם היכולת שלו לשרוד במגוון אזורים, השרידות שלו בתנאי מחיה משתנים והיכולת שלו להסיק מסקנות ולפעול על פיהן. לא בכדי נחשבים העכברים לחיות המעבדה הפופולאריות ביותר בעולם לעריכת ניסויים שונים. הביטוי "עכבר מעבדה", המתייחס לחיה בעלת רמה גבוהה של מודעות ויכולת ללמוד ולהסיק מסקנות, משקף בצורה מדויקת את כל היתרונות השכליים של העכבר. עם זאת, מדובר בחיה בעייתית ומזוהמת. למרות הכתרים שנקשרו לראשה והדימוי החיובי שלה (בעיקר בסרטים לילדים והסרטים המציירים), העכבר הוא חיה אשר חיה בזוהמה, אוכלת כל דבר אפשרי ובמרבית המקרים עלולה גם להיות נשאית של חיידקים ומחלות שונות. כאשר גובה לוכד עכברים מחיר עבור העבודה, הוא לוקח בחשבון תקופה לא קצרה של מאבק מוחות בינו לבין העכברים. זאת, במטרה לחשוף אותם ובשלב הבא ללכוד או להרעיל אותם.למה הטיפול בעכברים מורכב ובעייתיכאמור לעיל, העכבר הוא חיה אינטליגנטית למדיי. בנוסף, העכבר לומד מהר ומה שחשוב יותר - העכבר לומד מניסיונם של אחרים. דוגמה טובה לכך היא מצב שבו לוכד עכברים או מדביר, מפזר רעל עכברים בצורה של ממתקים או אוכל אחר. פיזור הרעל מתבצע בדרך כלל אחרי שהמדביר או לוכד העכברים למד את המסלול שבו העכברים המיועדים להדברה נעים. ואולם אם החומר הרעיל גורם למי שנוגס ממנו למוות מידי, הרי שיצא שכרו של המדביר בהפסדו. העכברים נעים בדרך כלל בקבוצות, וכאשר הם רואים שעכבר אחד אכל משהו ובעקבות כך קרס ומת, הם פשוט יימנעו מלהמשיך ולאכול את האוכל המורעל, וכן סוגים דומים של אוכל. זאת, ועדיין לא דיברנו כאן על חוש הריח המפותח שלהם חוש השמיעה, שבעזרתו הם יכולים לתקשר ביניהם ביעילות. לפיכך לוכד עכברים צריך לעשות שימוש חכם ברעל, ובעיקר להשתמש ברעלים שאינם גורמים למוות מידי. זאת, במטרה שבתודעה של העכברים לא ייווצר קשר בין אכילת הרעל לבין המוות. מנגד, מדובר בשיטת המתה בעייתית, הגורמת לעכברים לא מעט סבל.טיפול בעכברים – הרעלה והדברהשיטת הטיפול בעכברים שאותה התחלנו לפרט לעיל, היא השיטה המעניקה עדיפות להדברת עכברים. בשיטה הזאת, העדיפות היא לגרום למותו של העכבר ולמנוע את הצורך לארוב לו וללכוד אותו בשיטות שונות. הרעלת העכברים מתבצעת בשיטות שונות, אשר העיקרית שבהן היא, כפי שהוסבר לעיל, פיזור רעל עכברים אשר ההשפעה שלו עליהם היא מושהה. אבל כאשר נוקטים בשיטה הזאת, חשוב לדאוג גם לכך שלעכברים לא תהיינה אפשרויות אחרות להשיג מזון. לפיכך לפני הביצוע של הדברת עכברים, חשוב לדאוג לכך שמוצרי מזון טעימים ומושכים יהיו סגורים בצורה הרמטית ושלא יהיו מוצרים חשופים שיהוו עבור העכבר תחליף לפיתיון הרעיל אשר המדביר מפזר עבורו. אפשר לומר שמלאכת ההדברה היא במידה רבה סוג של מלחמת מוחות בין המדביר לעכבר, כאשר המדביר מנסה לחשוב כמו עכבר, על מנת להגיע אליו ולהעניק לו טיפול מתאים.טיפול בעכברים – לכידת עכבריםשיטת טיפול אפשרית נוספת בעכברים, היא לכידה שלהם והרחקה שלהם מהמקום שאותו יש לנקות מעכברים. לרוב, השימוש בשיטה הזאת נעשה אם למזמיני העבודה אין רצון להרוג את העכברים אלא רק ללכוד אותם ולהעביר אותם למקום אחר. אמנם יש בכך משם בעייתיות – משום שגם במקום אחר העכברים עלולים לגרום נזק לאנשים אחרים. ועדיין, רבים נרתעים, מטעמים הומאניים, מלהרוג בכוונה תחילה בעל חיים אשר רמת האינטליגנציה והמודעות העצמית שלו היא גבוהה.סיבה נוספת לכך שמתעורר הצורך בלכידת עכברים דווקא, היא מקומות שבהם אחרי שהעכבר ימות, יהיה קשה עד בלתי אפשרי למצוא את הגופה שלו. במקרים כאלה, הגופה עלולה להרקיב ולהצחין את כל האזור למשך חודשים ארוכים. בדרך כלל מדובר במקומות סגורים, שבהם האפשרויות של העכבר להימלט הן מוגבלות, ומצד שני האפשרויות שלו להסתתר ולמות במקום שבן לא ניתן לגלות אותו הן בהחלט ריאליות.לוכד עכברים מחיר תמורת עבודהבדרך כלל, גובה לוכד עכברים מחיר המגלם הן את המורכבות של העבודה שלו והן את הזמן שהוא מקדיש במטרה לאתר את העכבר או את העכברים בשלב הראשון, ובהמשך לעשות את כלל הפעולות הנדרשות על מנת ללכוד או להרוג אותם בשלבים הבאים. בחלק ניכר מהמקרים, הדברת העכברים משלסת לכידה שלהם במקום שאפשר, והמתה שלהם כאשר האפשרות הזאת היא ריאלית. אם יש לך עניין לבצע הדברה או לכידת של עכברים, אתה בדיוק במקום המתאים ביותר. זה המקום וזה הזמן ליצור אתנו קשר באמצעות האתר. המומחים שלנו ילמדו את הצרכים שלך וייעצו לך באשר לשיטת העבודה הנכונה והמתאימה ביותר עבורך.לוכד עכברים 24 שעותאחד היצורים היותר בעייתיים והפחות סימפטיים מצד אחד, שמצד שני נפוץ מאד וגר בסמיכות רבה לבני האדם, הוא העכבר. כל אחד נתקל בעכבר לפחות כמה פעמים בחיים שלו. בדרך כלל, מדובר בעכבר שנמצא בסביבה, אבל לא במצב או במקום שבו הוא יכול ממש לפגוע או להזיק. עם זאת, מעת לעת קורה מצב שבו עכבר אחד או יותר. מתנחל בבית של אדם או של משפחה או בקרבתו, וממרר לכל בני הבית את החיים. לוכד עכברים 24 שעות אמור לפתור את הבעיה במהירות וביעילות. מהי הייחודיות של העכברים ביחס למרבית החיות אשר נמצאות לעיתים קרובות גם בסביבת המגורים של האדם? אילו שיטות הדברה קיימות, ומתי כדאי להעדיף את השירותים הטובים של לוכד עכברים? היכן אפשר למצוא לוכד עכברים 24 שעות שיעשה את העבודה במהירות וביעילות?מהי הייחודיות של העכבר, ביחס לבעלי החיים הנמצאים בסמיכות למגורי בני אדםאחת התופעות המעניינות, היא העובדה שבעלי חיים רבים התרגלו זה מכבר לחיים בסמיכות לבני האדם. עם השנים, התחולל גם תהליך מתמשך של התקרבות בין בעלי החיים הללו לבין בני האדם. בחלק מהמקרים, בעלי החיים הבינו שאין צורך לפחד תמיד מבני האדם. מנגד, בני האדם הבינו שבמקרים מסוימים, בעל חיים לא רק שהוא איננו מזיק, הוא אפילו יכול להיות מועיל. חתולים וכלבים הפכו בני בית, והם מסייעים בין השאר גם בלכידת בעלי חיים פחות חברותיים כמו עכברים ונחשים. העכברים לא הצליחו לזכות במעמד הזה. זאת, למרות שמדובר בחיה תבונית למדיי אשא ניתנת לאילוף בקלות יחסית. ועדיין, העכבר הוא חיה מסוכנת וחסרת נאמנות בסיסית. בין אם מדובר באזורים כפריים ובין אם בעיר, העכברים נחשבים למזיקים שיש לטפל בהם. לוכד עכברים 24 שעות הוא לרוב התשובה לבני משפחה שזה עתה איתרו עכבר בבית.שיטות הדברה או לוכד עכברים 24 שעותכאשר מגלים עכבר בבית, הדבר הראשון שיש לעשות הוא לנסות וללכוד או להרוג אותו. זאת, משום שעכברים מתרבים במהירות, ואם עכבר מוצא עכברה בבית החדש, לא יעבור הזמן ותקום משפחת עכברים גדולה. מנגד, למרות שמדובר בחיה מסוכנת ומלוכלכת, רבים עשויים להתקומם נגד הריגה שלהם, בין אם באמצעות ירייה בהם הטבעה שלהם במים או הרעלה. הסבל שהחיה הזאת תעבור, בדרך כלל על לא עוול בכפה, מרתיע רבים וגורם להם להעדיף את השיטה של לוכד עכברים 24 שעות - לכידת העכבר באמצעים מתקדמים, ובהמשך שחרור שלו הרחק מבית, במקום שבו העכבר לא יוכל לחזור.איך למצוא לוכד עכברים איכותי?כאשר מחפשים לוכד עכברים 24 שעות איכותי, חשוב בראש וראשונה לוודא שללוכד העכברים יש רישיון מדביר. לרוב, הרישיון הזה מעיד על ניסיון ועל היכולת המוכחת של המחזיק בו ללכוד עכברים ומזיקים אחרים במהירות וביעילות. בנוסף, חשוב לבדוק מלכתחילה שלוכד עכברים יעשה שימוש בתחילה בפעולות לא קטלניות כנגד העכבר או העכברים. רק אם אין ברירה אחרת ומכת העכברים היא ממש בעייתית, אפשר יהיה לאשר הריגה של העכברים בשיטוח הרעלה שונות. אם יש בסביבת המגורים או בסביבת העבודה שלכם מכת עכברים, זה הזמן לפנות לשירותיו הטובים של לוכד עכברים 24 שעות. איש המקצוע יעקוב אחרי מסלול התנועה של העכבר בבית, יזהה אותו ויטמין מלכודות לאורך המסלול. עם לכידת העכבר הסורר, הוא ישוחרר לטבע, הרחק מהבית האמור יש לכם בעיית עכברים בבית או השכונה? צרו קשר כעת והמומחים של יחזרו אליכם בהקדם. הם ילוו אתכם לאורך כל הדרך עד לסיום תהליך ההדברה או לכידת העכברים...