צור קשר:

054-332-34-24מחפשים לוכד עכברים אמין ומקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם

מיהו לוכד עכברים? וכמה עולה לכידת עכברים בבית?לכידת עכברים מחירבסרטים מצוירים, עכברים הם חיות חביבות ונחמדות. למעשה, גם במציאות, ושלא כמו עכברושים, עכברים אינם נוטים להיות תוקפניים.

ובכל זאת, יש הרבה סיבות לכך שכאשר מזהים בעיה של מכרסמים, אסור לטאטא זאת מתחת לשטיח.

לכידת עכבר בביתאיך אפשר לתפוס עכברים בבית? וכמה זה עולה?

אם תשאלו לוכד עכברים ותבקשו להבין כיצד הוא נדרש לטפל במכרסמים הללו, הוא ישיב שיש כמה וכמה שיטות. ישנן שיטות קטלניות ויש שיטות שאינן קטלניות. אופי הטיפול תלוי במיקום, במספר העכברים, ברצונו של מזמין העבודה ובגורמים נוספים.


לפי מה קובע לוכד עכברים מחיר?

לוכד עכברים יקבע את מחירו בדרך כלל לפי אופן ושיטת עבודתו. ישנם לוכדי עכברים שמבצעים לכידת עכברים בידיים, פעולה מסוכנת שדורשת ידע וניסיון בתחום. בדרך כלל, יהיה קשה ואף בלתי אפשרי ללכוד עכבר באמצעות הידים , אבל לא בפני לוכד עכברים מנוסה.

מחיר לכידת עכברים בידיים יהיה גבוה גלל שיכול לקחת הרבה זמן , מספר שעות, עד ללכידת העכבר. בלי קשר, שלוכד עכברים מקצועי יגבה תשלום עבור הסיכון והיחודיות שלו ללכידת העכבר. מחיר לכידת עכברים בידיים יהיה בין 700-1200 ש"ח, כמובן שהמחיר תלוי גם בשעת הביקור של לוכד העכברים בביתך.


לכידת עכברים בבית עם לוכד מקצועי תתחיל בתשאול ונסיון של הלוכד להבין וללמוד את השטח ואת מסלול הפעילות של העכבר בבית. ניתן ללמוד את מסלולו של העכבר בבית באמצעות הגללים של העכבר , אותם בוודאות ישאיר ברחבי הבית. עכבר בבית בדרך כלל יחפש מזון ולכן המטבח והמזווה יהיו מקומות בדיקה ראשונים, שם גם נחפש את הגללים של העכבר. לאחר מציאת הגללים ואיתור המסלול שלו , כל שנשאר ללוכד העכברים הוא לגרום לעכבר לצאת ממקום המסתור שלו או להמתין לחזרתו לבית ( בדרך כלל בלילה) בחיפוש אחר מזון.


מה עושים נגד עכבר בבית?

במקרה בו ראיתם עכבר בבית והוא נמצא בחדר, מה שנכון ומומלץ לעשות נגד העכבר בבית הוא ולסגור אותו בחלל אחד. ההמלצה היא לסגור חלונות ודלתות. נכון שזה בניגוד לרציונל שלנו, אבל במקרה שבו ראינו עכבר בבית פעולת הבידוד שלו תעזור ללוכד וגם לכם, לישון בשקט. המטרה היא לבודד אותו במקום אחד על מנת שהלוכד עכברים יביא ללכידתו מיד עם הגעתו. זה מצב אידיאלו עבור לוכד העכברים , כל שעליו לעשות הוא רק לתפוס את העכבר בידים ולהוציא אותו חזרה לטבע.


איך לתפוס עכבר בבית?

חשבתם על לנסות לפתוס עכבר לבד בבית? לא בטוח שתצליחו. לא רק שאתם נחשפים לסכנות ומחלות , גם הסיכויים שלכם לתפוס את העכבר בבית שואפים לאפס. הסיבה לכך, עכבר יכול לעבור בפתח של כ-1.5 ס"מ. העכברים מאופיינים כחיות חסרות חוליות , דבר המאפשר להם לעבור בכל צורה של חור, מספיק מרווח שבו עובר הראש , כל הגוף יעבור גם כן. בנוסף, מאופיין העכבר כזהיר וזריז מאוד. יש לו חושים חדים ויכולת תנועה מהירה. כל אלו ביחד, מאפשרים לו לנוע במהירות ולברוח דרך כל חריץ. הסיכוי של אדם לא מיומן לתפוס עכבר בבית לבד קטן מאוד ומסוכן. ההמצלמה שלנו במקרה שבו ראיתם עכבר בבית, לפנות ללוכד עכברים מקצועי.


לכידת עכברים ושחרור בטבע, האם זה אפשרי?

לפני שנדבר על הדברה נגד עכברים במובן הקטלני, כדאי לציין שיש שיטה שלפעמים נעשה בה שימוש. זוהי שיטה של לכידת המכרסם במלכודת. אלא שהמלכודת לא חייבת להיות קטלנית כך שלמעשה העכבר שנלכד בפנים פשוט לא יכול להימלט. לאחר מכן, אוספים את המלכודת ופשוט משחררים את העכבר. אך על מנת שהמכרסם לא פשוט ישוב ויטריד אתכם, חשוב כמובן לשחרר אותו במקום מרוחק, בטבע. הבעיה היא שלא תמיד אפשר למצוא מקום שבו העכבר אכן יוכל לשרוד ולשחרר אותו במקום שיפגע למשל בגידולים חקלאים – גם כאן יש בעיה.


מה זאת אומרת מלכודות קטלניות?

לא כל מדביר עכברים עושה בזה שימוש, אבל יש שיטה של מלכודות קטלניות. מלכודות אלה נועדו לא רק ללכוד בפנים את העכבר ולמנוע ממנו לברוח אלא גם נועדו לקטול אותו במקום. אין ספק שיש אנשים שנרתעים מהשיטה הזאת משום שהיא נחשבתם בעיניהם לבלתי הומנית. יחד עם זאת, מי שסובל ממכה של עכברים ומבין את הסיכונים, עשוי שלא להסכים. על כל פנים, יש שיטה נוספת אשר נחשבת למקובלת (מאוד) על ידי מדבירים.


הדברה באמצעות רעל

שיטה נוספת שבה נוקטים על מנת לבצע הדברת עכברים וחולדות הינה שימוש ברעלים. למרות שיש אנשים ללא ניסיון שמנסים להניח פיתיונות מורעלים, יש בכך סכנה. אם לא שמים את הרעל בצורה נכונה ובמקומות מתאימים כפי שעושים מדבירים מקצועיים, הדבר עלול להוות סכנה לא רק לעכבר או לחולדה. אם חלילה פעוט מכניס לפיו רעל עכברים, עלול לקרות אסון. זאת ועוד, גם אם חיית מחמד נחשפת לאותו הרעל, היא עלולה לחלות ואף למות. ההתמודדות המתאימה, אם כן, היא להיעזר בלוכד או מדביר אפשר יודע בדיוק היכן, כמה, איפה ומתי להניח את הפיתיונות המורעלים.


שלושת הדיברות לבחירת מדביר להדברת עכברים

כשירות לקורא, אנו מציעים לשים לב לשלושת הדיברות לבחירת מדביר מתאים. אם מסתכלים רק על כל מה שקשור עם לוכד עכברים מחיר, הרי שזוהי טעות. השוואת מחירים עשויה לעזור לכם לחסוך כסף, אך אם ההדברה לא תיעשה במקצועיות, בחוכמה ובבטחה, המחיר יהיה בסופו של דבר כבד. חשוב לבחור מדביר הפועל ברישיון. בנקודה הזאת אין פשרות. מדבירים עשויים להשתמש בשיטות שעלולות להזיק לבעלי חיים, לסביבה ואפילו לבני אדם. הרישיון לעסוק מקצוע זה מעניק שקט נפשי וכמובן גם תוצאות מוצלחות. אם אתם מגלים את בעיית העכברים ורוצים לשים את העניין הזה מאחוריכם ומהר, הזמינו איש מקצוע זמין. כלומר, אם אתם מתקשרים אל לוכד עכברים תל אביב שיכול להגיע מהר, תוכלו מהר מאוד לחזור לשגרה. אם כן, שלושת הדברות הן, לפי סדר החשיבות – רישיון מדביר מקצועי, זמינות ומהירות ההגעה ללקוח וכמובן מחיר הוגן שמשקף את איכות העבודה. אם חשובה לכם שהמדביר יפעל בשיטה מסוימת (למשל הדברה ירוקה) זה עוד קריטריון שכדאי שתשימו אליו לב.


מדוע בעצם חשוב להדביר עכברים?

עכבר איננו חיית טרף, הוא לא נושך אנשים בדרך כלל (בניגוד לחולדות שמרגישות מאוימות). יש אפילו אנשים שמגדלים עכברים לבנים בתור חיית מחמד. לכן, אולי תשאלו מדוע בעצם חשוב להדביר עכברים. אפשר לומר כי הדברת עכברים נחוצה מכמה סיבות.

קודם כל, ישנה הסיבה ההיגיינית. השתן והצואה של מכרסמים עלולים להוביל לתחלואה גם בקרב בני אדם. כאשר גללי עכברים ושתן נמצאים במטבחים, במזווה, במפעלי מזון או במסעדות, הדבר עלול בהחלט לבוא לידי ביטוי בתחלואה ופגיעה תברואתית קשה.

אם כן, עכברים שמכרסמים מזון עלולים גם כן להעביר מחלות דרך שתן וצואה, אך בכך לא מסתכם העניין. יש כמה מחלות שיכולות לעבור מעכברים (או מחולדות) לבני אדם.

אמנם מחלת הדבר, כך מאמינים, שייכת לעבר אולם מחלות כמו עכברת (יש דבר כזה) ומחלות אחרות, עלולות לעבור אלינו או אל ילדנו.

כמו כן פרעושים וקרציות שעוקצים מכרסמים וגם בני אדם עלולים להעביר מחלות כלומר לא רק נשיכה עלולה להיות מסוכנת.

דבר אחרון, לוכד עכברים שתופס עכברים או חולדות שם קץ לתופעות אחרות. יש אנשים שממש שומעים את המכרסמים מצייצים או מכרסמים בלילות ולא מצליחים לישון. המכרסמים עלולים לא רק לכרסם מזון אלא גם לכרסם רהיטי עץ ודלתות, אפילו לכרסם חוטי חשמל ולפגוע בתשתיות של מבנה. הדברה פותרת את הבעיה.