זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת ג'וקים: הדברה בטוחה וידידותית

הדברת ג'וקים שונים נהוגה ונפוצה
כבר שנים רבות. בעבר הדברת ג'וקים הייתה מלווה בחומרי הדברה רעילים ומסוכנים אשר הצריכו מחשבה עמוקה לפני ביצוע ההדברה בבית פרטי. כיום הדברת ג'וקים נעשית באמצעות חומרי הדברה ירוקה ובטוחה עם חומרים המופקים מן הצומח. חומרי הדברה אלו נוחים וידידותיים לשימוש ולא מהווים סכנה לאדם או לסביבה.

הדברת ג'וקים או הדברת תיקנים

הג'וקים שאותם אנחנו לא מעוניינים לפגוש בביתנו, נקראים תיקנים. ישנם מספר סוגים של תיקנים כשארבעת הבולטים והמוכרים בארצנו הם: תיקן גרמני, תיקן אמריקאי, תיקן מזרחי ותיקן הפסים. הג'וקים ממשפחת התיקנים מהווים מטרד ואף מזיקים בכך שהם מעבירים מחלות ופוגעים בצמחייה. ג'וקים ממשפחת התיקנים אוכלים הכל ולכן קל להם לשרוד ולהסתגל כמעט בכל מקום. לג'וקים ממשפחת התיקנים יכולות הישרדות מצוינות, לרוב הם חיים בביובים ויכולים לשרוד שבוע ללא אוכל. יכולות ההתרבות של התיקן אדירות, הנקבה מטילה תיקיי ביצים שבתוך כל תיק ישנן בין 14-16 ביצים. מתוך הביצים יצאו התיקנים שיראו בדיוק כמו התיקן הבוגר אבל ללא כנפיים ובגודל קטן מאוד. לאחר כשישים ימיים, התיקן הצעיר יתפתח לבוגר ויצמיח כנפיים. גודלו יהיה כבר כ 4 ס"מ וצבעו יהיה חום עם גוון בהיר על החזה. תיקן זה נקרא תיקן אמריקאי. במקרים בהם ג'וקים מסתובבים בבית או בדירתכם בחיפוש אחר מזון ומקומות להתרבות תצטרכו שרותי הדברה מקצועיים נגד ג'וקים על מנת לפתור את בעיית הג'וקים ומניעת הגעתם בהמשך.

הדברת ג'וקים עם התחייבות לתוצאות!

זיסמן הדברות מומחים בהדברת ג'וקים בטוחה לאדם והסביבה. הדברת ג'וקים בבית או בעסק ניתן לבצע באמצעות הדברה עם ג'ל פיתיון המורכב מחומרים טבעיים מן הצומח. ג'ל הפיתיון לא מהווה סכנה לאדם או לחיות המחמד ואין צורך ביציאה מהבית לאחר הדברה באמצעות ג'ל פיתיון נגד ג'וקים. הדברה טבעית נגד ג'וקים ניתן לעשות נגד תיקן גרמני. סוג של ג'וק שמופיע בדרך כלל במטבח. הדברת תיקן גרמני באמצעות ג'ל מתבצעת ע"י מריחת ג'ל הפיתיון במקומות אסטרטגיים שבהם נמצאים הג'וקים. הג'וקים נחשפים לג'ל ואוכלים ממנו. עצם חשיפתם של הג'וקים לג'ל הפיתיון גורמת להם להרעלה ובנוסף הם הופכים להיות רעילים לחבריהם. כלומר, ג'ל הפיתיון עובר איתם לקנים שלהם ובכך עוזר בהדברת הג'וקים מהשורש. הדברת ג'וקים באמצעות ג'ל פיתיון נוחה מאוד בגלל שלא מצריכה יצאיה מהבית, אין צורך בפינוי ארונות מטבח, ההדברה ללא ריח והתוצאות שלה נהדרות ולטווח ארוך.
ג'וקים קטנים רצים לכם במטבח? ראיתם ג'וקים בתוך מוצרי חשמל? ארונות המטבח מלאים בג'וקים? כנראה שיש לכם תיקן גרמני בבית.

זיסמן הדברות מתמחים בהדברת כל סוגי הג'וקים בבית או בעסק ובפרט תיקן גרמני. בזיסמן הדברות כל עבודות הדברת הג'וקים מתבצעות ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. הדברה נגד תיקן גרמני חשובה מאוד בגלל היכולת המהירה של התיקן הגרמני להתרבות. הם מעבירים מחלות ויכולים להוות מטרד רציני.

הדברת ג'וקים באמצעות ריסוס

בזיסמן הדברות מבצעים הדברת ג'וקים באמצעות ריסוס. פעולת הריסוס נגד ג'וקים מאפשרת לנו להגיע לכל מקום שנרצה וריסוס חומרי ההדברה נגד ג'וקים מתפזרים בצורה אחידה ומבוקרת. ריסוס חומרי ההדברה נגד ג'וקים יעיל מאוד בגלל שחומרי ההדברה נספגים ברצפת וקירות הבית . חומרי ההדברה כיום מכילים ריכוזים נמוכים של רעלים וברובם מורכבים מחומרים ידידותיים המופקים מן הצומח.

הדברה נגד ג'וקים באמצעות ריסוס החומר נספג ונשאר בקירות וברצפה ומשך תקופה ממושכת, הדבר גורם לחיסול כל ג'וק או חרק שיגיע בהמשך. בנוסף פעולת הריסוס נגד ג'וקים תחסל את כל הג'וקים הקיימים בבית. לצורך ביצוע הדברת ג'וקים ביעילות יש לבצע ניטור בבית או בדירה לפני תחילת ביצוע ההדברה נגד הג'וקים. ביצוע הניטור חשוב מאוד על מנת לנסות ולאתר את מקור הבעיה ולפתור אותה גם. ללא פתרון מקור בעיית הג'וקים בבית תוצאות ההדברה יהיו אפקטיביות לזמן קצר בלבד והבעיה תחזור לאחר זמן קצר מאוד.

הדברת ג'וקים עושים עם מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה, עם ניסיון וידע בתחום ההדברה, עולם החרקים והמזיקים. המדבירים המקצועיים של זיסמן הדברות מומחים בהדברת ג'וקים בבית או בעסק. הדברה ירוקה, בטוחה ויעילה לתקופה ממושכת. אחריות לכל הדברת ג'וקים בבית או בעסק.
המדבירים של זיסמן הדברות בעלי רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה וכל עבודות ההדברה נגד ג'וקים נעשות באמצעות חומרי הדברה מותאמים עבור בעיית הג'וקים, חומרי הדברה מבוקרים ומפוקחים ע"י המשרד להגנת הסביבה. בזיסמן הדברות פועלים קודם כל על פי כללי בטיחות וזהירות וזאת על מנת למנוע כל צרה שיכולה לבוא. ביצוע הדברה היא פעולה עם אחריות רבה, הרי בסופו של דבר מדובר בשימוש ברעלים. חשוב לדעת להשתמש במינונים הנכונים והמאושרים על פי חוק על מנת לא לגרום חלילה להרעלה של אדם בוגר או תינוק, חיית מחמד או חתול רחוב.

הדברת ג'וקים אחת לשנה

ג'וקים, או תיקנים, הם אחד מאותם מזיקים שאנחנו אף פעם לא רוצים לראות בבתים שלנו. בני אדם נרתעים מג'וקים באופן בסיסי, למרות שבדרך כלל התיקנים לא יפגעו באופן פיזי באנשים והם חיה די פחדנית. אך בכל זאת, יש מגוון סיבות לכך שאנו נרתעים מג'וקים. הם מהווים מטרד, הם יכולים להוות סכנה תברואתית, והנוכחות שלהם מעידה לא פעם על מקומות בלתי נקיים ואף מזוהמים.

יש כמה סוגים נפוצים של ג'וקים שמצויים בישראל. ביניהם, ניתן למנות את התיקן האמריקאי, התיקן הגרמני, תיקן הפסים ואת התיקן המזרחי. כל אחד מסוגי התיקנים האלה מאופיין בגודל שונה ובמאפיינים חיצוניים מעט שונים. לכל אחד מסוגי התיקנים יש אזורי מחיה מובהקים. כך, למשל, התיקן הגרמני בדרך כלל שוהה מתחת לפריטי ריהוט ובסדקים. התיקן האמריקאי נמשך למקומות חמים, למערכות הביוב ולמקומות בהם מאוחסן מזון.
כאשר נתקלים בג'וק בבית, לעתים אין הדבר מצביע על בעיה גדולה יותר של נוכחות תיקנים בבית. אך כאשר נתקלים בכמה ג'וקים בפרק זמן קצר, או כאשר מבחינים בביצי תיקנים בבית, חשוב להזמין חברה שתבצע הדברת ג'וקים.

שיטות מקובלות להדברת ג'וקים

שתי השיטות הנפוצות ביותר לביצוע הדברת ג'וקים הן באמצעות פיזור כמוסות ג'ל או באמצעות ריסוס של חומרי הדברה. ההדברה באמצעות ג'ל כרוכה בפיזור של כמוסות ג'ל שהתיקנים נמשכים אליו, ויכולים לשאת אותו גם אל הקן שלהם. שיטה זו נחשבת לידידותית יותר לסביבה ומסוכנת פחות לבני אדם. החיסרון של שיטה זו הוא בכך שהיא יכולה להיות איטית יותר בטיפול יסודי של בעיית התיקנים, לעומת שיטות אחרות.
השיטה הנפוצה ביותר היא ריסוס של חומר הדברה שקוטל את התיקנים באופן מיידי. את חומר ההדברה מרססים במקומות בהם נצפו הג'וקים, וכן במקומות מועדים לנוכחותם – כמו פתחי ביוב, אזורים במטבח ובמקומות נוספים ברחבי הבית והגינה.
ריסוס של חומרי הדברה יכול להיות מזיק גם לבני אדם, ולכן יש לברר לפני ביצוע של הדברת ג'וקים לכמה זמן יש לפנות את הבית (אם הריסוס מתבצע בתוכו) וכן לוודא כי למדבירים יש רישיון והם מיומנים בשימוש בחומרים רעילים להדברה.

מחיר של הדברת ג'וקים

המחיר של הדברת ג'וקים יכול להשתנות בהתאם לפרמטרים רבים. עלות ההדברה תהיה תלויה בסוג הג'וקים שאתם מדבירים, ובגודל השטח שבו יש לבצע את ההדברה. באופן כללי, ניתן להעריך כי המחיר של הדברת תיקנים בבית פרטי ממוצע יעלה בין 300 ל-600 ₪. המחיר יכול גם להיות גבוה יותר, בהתאם לסוג הטיפול הנדרש. בשטחים גדולים יותר ומורכבים יותר, כמו למשל מסעדות ובתי מלון, המחיר ישתנה ויש לקבל הצעת מחיר באופן מותאם אישית לפני ביצוע ההדברה.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים חברת הדברה?

לפני שפונים אל חברת ההדברה, יש לוודא כי מדובר בחברה מוסמכת ומורשה. בנוסף לכך, רצוי מאוד לצלם את התיקנים שנמצאו בבית ולשלוח את התמונה לחברה. כך ניתן יהיה לקבל הערכה לגבי סוג ההדברה והחומרים שבהם החברה תבחר לעשות שימוש. בנוסף לכך, יש לוודא כי החברה מספקת אחריות מסוימת על פעולת ההדברה. משך האחריות יכול להשתנות מחברה לחברה, אך תקופה מינימלית של אחריות יש תמיד לדרוש.
חשוב גם לדעת כי ההדברה של הג'וקים אמורה לגרום לקטילתם, אך אין זה אומר שהבעיה לא תחזור שנית בעתיד, במיוחד כאשר אין הקפדה מספקת על היגיינה וניקיון, וכאשר משאירים בחוץ מזון למשך זמן רב.

סוגי תיקנים בארץ ומתי מומלץ להזמין הדברה?

תיקנים הם חרקים היוצרים אי נעימות רבה בנוכחותם וילדים וגם גדולים, סולדים מאוד מנוכחות של תיקנים. שמם הנוסף של תיקנים הוא ג'וקים והם מטרד משמעותי עבורנו, בעיקר בחודשי הקיץ החמים. התיקנים יכולים להופיע בכל חדר בבית, ולגרום לאי נעימות רבה עבורנו. בנוכחותם הם מזהמים והורסים מקורות מזון ויכולים גם להעביר מחלות. לכן חשוב ההיבט של היגיינה בתקופות קבועות לאורך זמן כדי למנוע את התרבות התיקנים בסביבת המחייה שלנו. בנוסף, יש לבצע הדברה של תיקנים כדי להרחיק את התיקנים לתקופה ארוכה. לרוב מבצעים הדברה של תיקנים באמצעות שימוש בחומרים בטיחותיים לסביבה, והדברת תיקנים יכולה להיות יעילה ואפקטיבית לזמן ארוך. אל תחכו שהתיקנים יתפשטו לחדרים בבית שלכם, וטפלו בבעיית התיקנים בהקדם האפשרי כבר כעת. תוכלו לפנות אל חברות הדברה מגוונות כדי שיבצעו עבורכם שירותי הדברה איכותיים ויעילים, להרחקת התיקנים מהבית שלכם או מהגינה שלכם. טפלו בכך בהקדם כדי שתוכלו להיות רגועים ושקטים ללא נוכחות של תיקנים בסביבה הפרטית שלכם. יעילותה של הדברת תיקנים יכולה להיות מצוינת לטווח הארוך, כאשר אתם מבצעים הדברה באמצעות חברת הדברה מקצועית ומיומנת. צרו קשר כבר היום עם חברת הדברה מקצועית שתטפל לכם בבעיית התיקנים.

הדברת תיקן גרמני

התיקן הגרמני מגיע לגודל של עד 2 ס"מ וצבעו חום בהיר (אדמדם עד כתום). התיקן הגרמני נפוץ בעיקר במטבחים, הוא ניזון משאריות מזון, מתרבה בקצב מהיר מאוד ויודע להסתתר בצורה מעולה. התיקן הגרמני בין המזיקים הנפוצים במדינת ישראל. הוא קטן , בעל כושר הישרדות גבוה , מצליח להתקיים ולהתרבות בקצב מטורף כמעט בכל מקום שיש בו מינימום תנאי גידול. הוא מסתתר בארגזים ובאריזות קרטון וכך הוא מתנייד ממקום למקום. ניתן למצוא תיקן גרמני כמעט בכל מקום שיש בו מזון. הדברה נגד תיקן גרמני תמנע ממנו להמשיך ולהתקיים בביתך.

קרא עוד אודות הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי בוגר מגיע לאורך של כ-4 ס"מ ולגובה של כ-7 מ"מ , צבעו חום עם גוון בהיר על החזה. לתיקן האמריקאי שני מחושים ארוכים ובראשם 2 עיניים אשר מכילות כ-2000 יחידות ראיה כל אחת. ראשו של התיקן האמריקאי מופנה כלפי מטה והם יכולים לחדור בחריצים וסדקים צרים מאוד. לתיקן האמריקאי זוג כנפיים אשר מאפשרות לו תעופה וכך הוא עובר ממקום למקום. התיקן האמריקאי ניזון מכל מה שבה בדרך ללא שום הבחנה. הוא יכול להיות ניזון מצמחייה, חומר אורגני שנרקב ואף יכול להתקיים ללא מזון כשבוע ימיים. בדרך כלל נמצא את התיקן האמריקאי באזורים לחים וחמים אך אין לו שום בעיה להתקיים גם בתנאים של דירה ממוזגת, חנות , מחסן או כל מקום שיש בו מזון ותנאים המאפרים לו להתקיים ולהתרבות. אורך חייו של התיקן האמריקאי יכול להגיע עד שנה.

הדברת תיקן אמרקאי

הדברת תיקן הפסים חום

תיקן הפסים החום יכול להגיע לגודל של 2-2.5 ס"מ . צבעו חום בהיר ועל הכנפיים יש לו פסים חומים רחבים. מחזור החיים של תיקן הפסים יכול להגיע עד לשישה חודשים. תיקן הפסים אוהב נייר ונוח לו למקם את עמו באזורים יבשים כמו ספריות, ספרים , קרטונים ואריזות נייר ועוד. הנקבה של תיקן הפסים מטילה את ביצייה במקומות עם נייר ומשם תבוא ההתפרצות שלהם. לביצוע הדברה נגד ג'וקים מסוג תיקן פסים חשוב לבצע ניטור לבעיה ולפתור אותה. ללא ניטור מלא של תיקן הפסים יהיה מאוד קשה למנוע מחזרתו והופעתו בביתנו בשנית. תיקן הפסים- איך נמנעים ממנו? על מנת להימנע מהופעתו של תיקן הפסים בביתנו חשוב להקפיד על ניקיון , ייבוש , סתימת סדקים בבית וסגירת חלונות. מה עושים אם ראינו תיקן פסים? הדברה נגד תיקן הפסים תתבצע בכל החדרים שבהם זיהינו את התיקן. ההדברה נגד תיקן פסים מתבצעת באמצעות ג'ל פיתיון וריסוס לפי הצורך.

הדברת תיקן חום פסים

הדברת תיקן מזרחי

תיקן מזרחי יכול להגיע לגודל של 2-2.5 ס"מ. צבעו חום- שחור. יש לו זוג כנפיים שמשמשות אותו לתנועה אבל התיקן המזרחי בשונה משאר התיקנים כבד יחסית ולא מרבה להשתמש בכנפיו. התיקן המזרחי יעדיף לחיות בצמוד למקור מים על מנת לא לנוע יותר מיד. אופייני למצוא את התיקן המזרחי במחסנים חשובים ואפלים, מקלטים, ארונות חשמל וכו'. התיקן המזרחי אוהב מקומות יבשים וחשוכים. מחזור החיים של התיקן המזרחי יכול לנוע בין 6 עד 8 חודשים.

הדברת ג'וקים בטוחה לאדם והסביבה

בשנים האחרונות עלתה המודעות לשמירת איכות הסביבה, וחברות הדברה רבות נעזרות בחומרי הדברה ירוקים, כלומר שהם בטיחותיים לסביבה ולא מרעילים את האדם ואת סביבתו. גם בהיבט של הדברת תיקנים, ניתן להשתמש בחומרי הדברה ירוקים אשר שומרים על איכות הסביבה שלנו ונחשבים בטוחים לשימוש. אם חשוב לכם לבצע הדברה ירוקה ויעילה, אז תבררו בחברת ההדברה האם הם מבצעים הדברה ירוקה, כדי שתוכלו להיות רגועים שאתם מקבלים שירות איכותי וידידותי לסביבה. בימינו כדאי ומומלץ לשמור על איכות הסביבה ולבצע הדברה באמצעות שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, ותבחרו בחברת הדברה מקצועית שגם משתמשת בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה. הנושא של שמירת איכות הסביבה הוא חשוב לא רק עבורנו, אלא גם לדורות הבאים, של ילדינו ונכדינו. לכן מומלץ, במידת האפשר, לבצע הדברה על ידי שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, כלומר חומרים ירוקים, השומרים על בריאותנו ועל הסביבה שלנו. הטרנד של שימוש בחומרי הדברה ירוקים הוא לא רק טרנד חולף, זו מגמה שנועדה לשמר את הסביבה שלנו ולקיים אורח חיים השומר על הבריאות שלנו ושל היקרים לנו. כאמור, זה חשוב לא רק להווה אלא גם למען דור העתיד של הילדים והנכדים היקרים לנו.

איפה ניתן למצוא חברת הדברה מקצועית להדברת תיקנים?

אחת השאלות המאתגרות היא למצוא חברת הדברה לטיפול בתיקנים, אשר היא גם תוכל לבצע את העבודה בצורה יעילה ואפקטיבית. אז היכן ניתן למצוא חברות הדברה להדברת תיקנים ברחבי הארץ? תוכלו למצוא מגוון של חברות הדברה להדברה של תיקנים באינטרנט, באמצעות אתרים של חברות הדברה מובילות. באינטרנט מדי יום ניתן למצוא כמות גדולה של חברות הדברה ברחבי הארץ, ותוכלו לסנן את המידע לפי חברת הדברת התיקנים הקרובה אליכם.
פנו למספר חברות הדברה, המציעות שירותי הדברת תיקנים, ותבררו מה המחירים שהם מציעים לכם, במסגרת שירותי ההדברה שלהם. חשוב ביותר לא להתפשר, ולבחור חברת הדברה מקצועית ואיכותית, כדי שתקבלו שירות מושלם ויעיל עבורכם לטווח הארוך. התיקנים הם מטרד משמעותי ולכן חשוב לטפל בכך בהקדם, כדי שלא תסבלו יותר מהנוכחות המטרידה שך התיקנים בסביבה של הבית או הגינה שלכם. תוכלו למצוא חברה להדברת תיקנים גם באמצעות המלצות מחברים או מכרים אשר נעזרו בשירות של חברה כזו. זה יעזור לכם לקבל החלטה טובה יותר על ידי בחירה בחברת הדברה מקצועית ואיכותית בשבילכם.

לסיכום

קבלו מאיתנו כמה עצות למציאת חברת הדברה איכותית ומקצועית, כדי שתוכלו להיות רגועים שאתם מקבלים שירות הדברה מיומן ומקצועי להדברת התיקנים בבית או בגינה שלכם. ניתן למצוא מגוון של חברות הדברה ברשת האינטרנט והשאלה היא כיצד ניתן לסנן את המידע מתוך המבחר העצום הקיים ברשת? קודם כל, בדקו המלצות וחוות דעת על חברות הדברה שונות, כדי שזה יקל עליכם בקבלת ההחלטה אודות חברת ההדברה הטובה ביותר עבורכם.
תבדקו חוות דעת מלקוחות אחרים כדי שתוכלו לוודא שאתם מקבלים שירות מיומן שיהיה לשביעות רצונכם. אם חשוב לכם לבצע הדברה ירוקה, תבדקו היבט זה מול חברת ההדברה שאתם שוקלים להיעזר בשירות שלה. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבורכם, ובתמורה תקבלו שירות יעיל ואפקטיבי שיהי עמיד לאורך זמן במסגרת העמידות של ההדברה כנגד התיקנים. עצה נוספת היא לבדוק האם חברת ההדברה בעלת ניסיון וותק מקצועי, זה חשוב כדי שתקבלו שקט נפשי ושירות טוב ומיומן מידי הצוות המקצועי ביותר עבורכם. בדקו כבר היום את חברת ההדברה הטובה ביותר בשבילכם, להדברה של תיקנים.

עוד בהדברת ג'וקים

איך עושים הדברת ג'וקים בבית עם בעלי חיים?

הדברת גוקים בבית שיש בו בעלי חיים אפשרית ולא מסכנת את בעליי החיים. צרו קשר עוד היום ואנו נסביר לכם איך עושים זאת נכון.

מה המחיר להדברת ג'וקים?

מחיר להדברת ג'וקים מתחיל מ300 ש"ח ותלוי בגודל הבית.

קיימת סכנה בהדברת ג'וקים לנשים בהריון?

לא קיימת סכנה לנשים בהריון לאחר הדברת ג'וקים בבית אך יש לנקוט מספר ככלי בטיחות. למידע וייעוץ צרו קשר עוד היום

כמה זמן לוקחת הדברת ג'וקים?

הדברה נגד גוקים לוקחת בין 20-30 דקות ותלוי בגודל הבית.

האם יש אחריות להדברת ג'וקים?

בזיסמן הדברות תקבלו אחריות לחצי שנה, בהתאם למזיק שנגדו בוצעה ההדברה