זיסמן הדברות לוגו רוחב

לוכד חולדות בבית ובעסק: טיפול ממוקד ויעיל 100% הצלחה

לוכד חולדות מוסמך ומקצועי בעל ניסיון וידע רב בתחום לכידת חולדות. אנו מתחייבים ללכידה עד 48 שעות. בזיסמן הדברות מתמחים בלכידת חולדות ויעידו על כך עשרות לקחות מרוצים. מחפשים לוכד מקצועי? התקשרו עוד היום לייעוץ חינם וללא התחייבות!
שעות הפעילות העיקריות של החולדות הן בלילה, במקרים רבים כלל אין אפשרות להבחין בהן בשעת פעולתן. לכן, אחד הסימנים המובהקים לכך שיש חולדה בבית, הוא הגללים שהן משאירות אחריהן. לחולדות יש תכונה מיוחדת, והיא שהן מעדיפות להשאיר את צואתן באותו מקום מדי לילה. כך, אם אתם נתקלים בגללים חומים-אפורים מאורכים בבוקר, ולאחר שאתם מנקים אותם יש גללים זהים באותו מקום למחרת, יש סיכוי רב מאוד שאכן מדובר בחולדה.

כמה עולה לוכד חולדות?

לוכד חולדות מחיר נקבע לפי תנאי השטח לכידה\ תפיסה\ הרעלה של החולדה.
אם מדובר בשטח בפתח כמו גינה, חצר, בניין מגורים משותף, אופן הטיפול יהיה ברעלים לתקופה של חודש לפחות. במצב של חולדות בשטח פתוח, אין אפשרות ללכוד את החולדה והסיבה לכך היא שיש אינסוף חולדות בשטחים פתוחים ולכידה של אחת, לא יפתור את הבעיה.
להלן מחירון בסיטואציות שונות:

איפה החולדה נמצאת?

לוכד חולדות מחירים

בבית, בדרה החל מ- 400 ₪
במטבח החל מ- 400 ₪
בחצר, בגינה החל מ- 450 ₪
בשטח פתוח החל מ- 500 ₪
בגג רעפים החל מ- 450 ₪
 בורות ביוב החל מ- 450 ₪
בבית קרקע החל מ-500 ₪
בעסק החל מ-500 ₪
בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪

לוכד חולדות עם התחייבות ללכידת החולדה 100%

בארץ ישנם שני זנים נפוצים של חולדות, שנוהגות לחדור לבתים ולהוות מטרד משמעותי. מדובר בחולדת החוף ובחולדה המצויה, מסוג בעלי החיים שאנחנו אף פעם לא ממש שמחים לראות בבתים שלנו או בחצרות שלנו. חולדת החוף היא גדולה למדי, ואורכה יכול להגיע ל-25 ס"מ. החולדה המצויה היא מעט קטנה יותר, ונתין לזהות אותה על פי הזנב הארוך שלה, שאורכו גדול יותר מאורך גופה. שני הסוגים האלה של חולדות פעילים בעיקר בלילה. זוהי אחת הסיבות לכך שבמקרים רבים אנשים אינם מבחינים בחולדה עצמה, אלא רק בנזקים שהיא משאירה לאחר שהיא פעילה בשעות הלילה.

החולדות הן חיות חכמות מאוד, למרות שהדבר יכול להישמע מעט מפתיע. יש להן חושי טעם וריח מחודדים מאוד, והן יכולות לקלוט ממרחק רב ריחות של מזון, שימשכו אותן לתוך הבית. החולדות הן אוכלות כל, ומכיוון שהן בעל חיים מסוג מכרסם, הן נוהגות לכרסם כמעט כל דבר אפשרי בבית, כאשר הן חודרות לתוכו. הנזקים שהן משאירות יכולים לבוא לידי ביטוי באכילת ריהוט, מוצרי מזון וגם חוטי חשמל וטלפון. מה שהופך אותן למטרד משמעותי שדורש טיפול של לוכד חולדות מקצועי.

בנוסף לנזקים שהן גורמות לרכוש, החולדות גם יכולות להעביר מחלות. הן מצויות בדרך כלל במקומות מזוהמים כמו מי ביוב, וכאשר הן חודרות לבתים הן עלולות להפיץ מחלות שונות. בנוסף לכך, מגע עם חולדה יכול להביא לנשיכה. הדבר מסוכן במיוחד כאשר ישנם ילדים קטנים בבית, שעלולים להיפגע מנשיכה של חולדה כתוצאה מחוסר תשומת לב או מחוסר זהירות מספקת.

איך לוכדים חולדות?

לוכדי חולדות משתמשים בכמה שיטות כדי לתפוס או להמית חולדות. שיטת הטיפול היא זהה גם במקרה שבו מדובר בחולדת החוף וגם בחולדה המצויה. הדרך היעילה ביותר ללכוד חלודה היא באמצעות הצבת מלכודת. ניתן להשתמש לצורך כך במלכודת דלת, שאותה ניתן גם לקנות בחנויות שונות של מוצרים לבית. כאשר משתמשים במלכדות זו, מניחים פיתיון בתוכה של דבר מזון כלשהו (חולדות מאוד נמשכות לאבוקדו), וממתינים לבואה של החולדה. כאשר היא נכנסת לתוך הכלוב כדי לאכול את הפיתיון, היא מפעילה קפיץ שגורם לסגירת דלת המלכודת מאחוריה. כך היא נותרת לכודה בתוך המלכודת. לאחר הלכידה, לוכד החולדות יכול לבחור האם להמית אותה או לשחרר אותה במקום מרוחק כלשהו, הרחק מבתים וממקומות שבהם היא יכולה לשוב ולגרום נזק.
חשוב לדעת שלחולדות יש זיכרון ויכולת למידה, לכן חשוב מאוד שלא לשחרר את החולדה בקרבת מקום, מפני שהיא בהחלט מסוגלת לחזור לבית שלכם. לכן, אם מחליטים שלא להמית את החולדה, חשוב שהשחרור שלה יתבצע במקום מרוחק כמו שדה פתוח או מקום דומה.

ישנן גם שיטות נוספות שכל לוכד חולדות 24/7 יכול לעשות בהן שימוש, פרט למלכודת הדלת. במקרים רבים לוכדי החולדות בוחרים לפזר פיתיונות עם רעל במקומות אסטרטגיים, כך שהחולדה תתפתה לבלוע את הפיתיון ביחד עם הרעל. פתרון זה הוא יעיל גם כן, ויגרום לקטילתה של החולדה לאחר שהיא תבלע את הרעל.

כמה עולה לוכד חולדות?

לכידת חולדה מחיר: יכול לנוע בין 400-700 ש"ח תלוי באופן הלכידה. אם אתם נרתעים אפילו רק מהמחשבה שתצטרכו לראות חולדה, אולי לא יעניין אתכם לדעת האם היא באמת מסוכנת או לא. כל מה שתרצו זה שחולדה, כל חולדה, תהיה רחוקה מכם עד כמה שרק אפשר. כל לוכד חולדות שתשאלו יוכל לומר לכם שמעל לכל, חולדות הן חכמות. הן הרבה יותר פקחות מעכברים למשל והן יודעות לחיות, לשרוד ולהסתתר בכל מיני מקומות. יש מינים של חולדות שחיים גבוה, אפילו על עצים. יש כאלה יש מינים שחיים במקווי מים ואפילו בתוך ביוב. חולדות חיות בספינות, במחסנים, במרתפים, בתוך גגות ועוד.

לפני שמזמינים הדברת חולדות בביוב, תרצו אולי לדעת לא רק האם חולדה היא חכמה (וכפי שאמרנו, היא בהחלט כן) אלא גם האם היה יכול להיות מסוכנת. האם ומתי היא עלולה לתקוף. כמו מרבית בעלי החיים, כל חולדה שתחוש מאוימת עלולה לתקוף. יש לה שיניים חדות מאוד וזה בהחלט יכול להיות לא נעים ולפעמים גם מסוכן. אבל אפילו יותר מזה, ידועים הרבה מקרים שבהם חולדות גם נשכו אנשים ובמידה רבה ילדים, אפילו כאשר הן לא היו מאוימות. כלומר, כאשר האנשים ישנו החולדה פשוט הגיעה והחליטה "לטעום". אגב, יש כאלה שמגדירים את החולדות בתור סוג של טורף, וזאת לעומת עכברים שבהחלט לא נוטים לנשוך אנשים או חיות אחרות.

כיצד חולדות נכנסות הביתה?

כשמזמינים הבייתה מדביר, כדאי בהחלט לברר לפני כן כמה עולה השירות. אך מלבד הדברת חולדות מחיר כדאי לעמוד לרגע על השאלה – איך בעצם נכנסות החולדות הביתה (או לתוך מחסן, מפעל וכדומה). חולדות, כאמור הן חכמות אך הן גם רבות תושייה. גופן גמיש מאוד והן יכולות להיכנס גם דרך פתחים קטנים מאוד. הן יכולות בקלות לשחות ולצלול כך שהן יכולות להיכנס הביתה אפילו דרך צנרת ומתוך הביוב או האסלה. הן יכולות גם לטפס על עצים או קירות, ולהיכנס הביתה דרך חלונות. בגדול, חברות שמציעות שירות של הדברת עכברים וחולדות יכולות להציע גם דרכים להקשות על החולדות להיכנס אבל כאשר הבעיה קיימת, לכידה או הדברה הם הפתרונות המקובלים ביותר.

האם ללכוד ללא המתה זה דבר אפשרי?

אם תעצרו לרגע ותשאלו לוכד חולדות מה עדיף, הרעלה או לכידה, תקבלו תשובות שונות. לכל מדביר ישנה הפילוסופיה שלו והעדפות שלו. זה נכון ממש כפי שיש אנשים שאין להם בעיה עם אכילת בשר ויש כאלה שיעדיפו צמחונות מטעמי בריאות או מוסר. מה שכדאי לדעת זה שיש כמה דרכים שונות להתמודדות. אתם עשויים למצוא לוכד חולדות תל אביב שמניח מלכודות לא קטלניות. המלכודות הללו תופסות את החולדה (או העכבר) מבלי שיאונה לה כל רע. לאחר מכן, אפשר לשחרר את המכרסם שנלכד במקום אחר. האתגר הוא למצוא את המקומות שבהן אפשר לשחרר את המכרסמים בלי ליצור בעיות אחרות. למשל לשחרר חולדה במקום שבו היא עלולה להזיק לפרנסתו של חקלאי – אין ספק שיש כאן דילמה לא פשוטה. וכמובן, לשחרר חולדה או עכבר קרוב מדי לבית, היא עלולה פשוט לחזור. אז כן, לכידה ללא המתה אכן אפשרית, השאלה היא גם מה עושים אחר כך. בררו זאת עם המדביר לפני הכל, אם הנושא הזה חשוב לכם.

הדברה באמצעות רעל, דגשים חשובים

שיטה מאוד מקובלת שמשמשת מדבירים שמציעים שירות של הדברת חולדות הינה שימוש ברעלים. יש כמה דגשים שחשוב להביא בחשבון כאשר משתמשים בשיטה הזאת. קודם כל, חשובה מאוד המקצועיות של המדביר. לכאורה, לא צריך מומחיות בכדי לפזר רעל אך למעשה, זו מומחיות גדולה מאוד. את הרעל צריך לפזר בצורה הנכונה, בשיטה הנכונה ובמקומות הנכונים. השימוש ברעלים מתאימים צריך להיות מדוד ולהיעשות במקומות שיש בהן גישה אך ורק למכרסמים. כאשר נוקטים בשיטות הנכונות, מונעים צרות צרורות. צריך למנוע פגיעה והרעלה של בעלי חיים אחרים, למשל חתולים, כלבים או ציפורים. מונעים כמובן אפשרות של גישה לחומרים, של פעוטות או ילדים שמשחקים. צריך להכיר את המקומות שבהם מכרסמים וחולדות מקננים.

מה חשוב לדעת כשבוחרים מדביר?

כאשר בוחרים מדביר, אנו ממליצים לנקוט בשיטת השלבים. קודם כל ואולי הכי חשוב, זה לוודא שלמדביר יש רישיון. ידועים מקרים של אנשים לא מורשים שביצעו הדברות וגרמו אסונות. הרעלה של אנשים, חדירה של רעלים לקרקע ועוד. שנית, שאלו מהי השיטה או השיטות שבהן פועלים המדבירים וגם בתוך כמה זמן הם יכולים לבצע את העבודה. חולדות עלולות להעביר מחלות, הן נושכות, הן מכרסמות רהיטים, חוטי חשמל ועוד ועוד. מהירות הטיפול עשויה להיות חשובה. בנוסף, בדקו כמובן לגבי לכידת חולדות מחיר. כאשר תהיו בטוחים של הפרמטרים הללו בדוקים לשביעות רצונכם תוכלו להזמין את המדביר הנכון, למקום הנכון.
טיפ – מתי באמת חייבים להזמין מדביר אם הבחנתם בחולדות או עכברים ביום, זה בדרך כלל אומר שהם התרבו מאוד. במספרים קטנים, הם פועלים בלילות. כלומר, אם כבר ראיתם חולדה באור יום, זה סימן שחשוב במיוחד להזמין לוכד חולדות הכי מהר שאפשר.
לייעוץ או תאום הדברה נגד חולדות, צרו קשר עוד היום!

מה זה בעצם חולדה ולמה היא כל כך מסוכנת?

חולדה (בלטינית: Rattus) היא כאמור אחת החיות המזיקות ביותר שהטבע היה יכול להמציא. אף שיש מעט מאד מקרים ידועים שבהם חולדות הזיקו באופן ישיר לבני אדם, הרי שהנזק העקיף של החולדות עלול להיות משמעותי. לאורך כל ההיסטוריה הכתובה, ובסבירות גבוהה גם בתקופות קדומות יותר, החולדה היתה חיה שנשאה איתה מחלות ומגפות רבות. החולדה היא יונק ממשפחת העכברים, ושייכת לסדרת המכרסמים. ואולם המאפיין העיקרי של החולדה היא יכולת ההישרדות הגבוהה שלה. היו מקרים שבהם נצפו חולדות גם בטמפרטורות של עשרות מעלות מתחת לאפס. בנוסף, חולדות יכולות לשרוד בתוך צינורות ביוב ובמקומו צפופים וסגורים ולצלול למרחקים ארוכים. אם להוסיף את כל אלה לחכמה הרבה של העכברוש, הרי שהצירוף יוצר חיה שההדברה שלה ועל אחת כמה וכמה הלכידה שלה, היא עניין לא פשוט.

לוכד חולדות בתל אביב

החולדה היא אולי אחד מבעלי החיים היותר חכמים שיש לה יותר תושייה מבעלי חיים אחרים, כולל כאלה שאנחנו בני האדם מחשיבים כחיות חכמות. מדובר ביונק קטן, שהיכולת שלו לשרוד גם בתנאים קיצוניים היא מרשימה. כיוון שכך, הדברת חולדות היא דבר שחייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים. אחרת, עבודה של ימים שלמים יכולה לרדת לטמיון. בשורות להלן נרחיב את היריעה על נושא ההדברה ונבהיר למה כאשר מחפשים לוכד חולדות תל אביב היא המקום הנכון עבור המחפשים. בנוסף, נתמקד בשיטות הדברה שעשויות להתגבר על הבעיה במהירות וביעילות. מהי בעצם חולדה ולמה היא חיה כל כך בעייתית? מהן השיטות המקובלות שבהן ישתמש לוכד חולדות? מתי כדאי לשכור את השירותים הטובים של לוכד חולדות ומתי קיים צורך אמיתי לביצוע הדברה? איך לבחור לוכד חולדות?
למידע על לוכד חולדות בתל אביב לחץ כאן.

למה חולדה היא חיה בעייתית?

הבעייתיות הרבה של החולדה היא עצם היותר חיה שחיה בביוב, מה שהופך אותה לנשאית של החיידקים האלימים ביותר הידועים לאדם בעייתיות נוספת של החיה הזאת, טמון בעובדה שהחולדות לומדות מהר. הצבה לא נכונה של רעלים, עלולה לגרם לבריחה של החולדות. מספיק שאחת מהן תמות במהירות מאכילת רעל כל שהוא, בכדי ששאר החולדות פשוט לא יגעו יותר בחומר זהה. בנוסף, חוש הריה המפותח של החולדות מסייע להן גם בזיהוי חומרים שמבחינתן הם בעייתיים. לוכד חולדות תל אביב מכיר את הבעייתיות של הנושא ונוקט באמצעים שונים בכדי להקל על מי שסובלים ממכת חולדות לחזור לחיים רגילים בתוך זמן קצר.

שיטות שונות להדברה ולכידת חולדות

אחת השיטות המקובלות ביותר על מנת להיפטר מבעיה של חולדות, הינה ביצוע הדברת חולדות באמצעות הרעלה. ההרעלה מתבצעת בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומורשים, המשתמשים בחומרים ייחודיים. החומרים הללו אינם מזיקים למרבית בעלי החיים בדרך כלל, אבל מנגד גורמים לתמותה של החולדות. זאת, באיטיות ובאופן שאיננו גורם להן להפסיק לאכול את הרעל. עם זאת, לוכד חולדות תל אביב עושה שימוש רב במלכודות שאינן גורמות בהכרח למותה של החיה, אלא מאפשרות להרחיק אותה באופן שהיא לא תוכל לשוב חזרה לבית או לעסק. אם יש לכם בעיה של חולדות בבית או בעסק, אתם בהחלט במקום הנכון והמתאים ביותר, צרו קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי. המקצוענים שלנו ילמדו את הבעיה שלכם ויציעו לכם את הפתרון הנכון וההולם ביותר לבעיה לוכד חולדות תל אביב ילווה אתכם וילכוד את החולדות במהירות וביעילות. זאת, במטרה למזער את הנזקים שלהן ולהרחיק אותם מהבית או מהעסק שלכם לתמיד.

 

הדרך היעילה לטיפול בחולדות עם לוכד חולדות מוסמך

אחד המזיקים היותר בעייתיים ויותר מפחידים שאדם יכול להיתקל בו, הוא החולדה. מדובר בחיה שלרוב משתדלת שלא לבוא במגע עם בני אדם. עם זאת, ככל שעובר הזמן וככל ששטחי המחיה של חיות בכלל ושל החולדות בפרט מצטמצמים, כך גדלים הסיכויים להיתקלויות חוזרות ונשנות בין בני אדם לבין החולדות. בנוסף החולדות עלולות, במקרים רבים, לחדור לגינות פרטיות, לחצרות של בניינים ואפילו, במקרים נדירים במיוחד, לתוך הבתים הפרטיים של אנשים. וכל זאת, בחיפוש אחד מזון ואחר מקומות מסתור חלופיים לאלה שנגזלו מהן. מהן הסיבות להתגברות הנראית לעין של מספר המפגשים בין בני אדם לבין חולדות בערים הגדולות בישראל ובכלל? אילו פתרונות ניתנים ליישום, על מנת להקטין את הסיכויים להיתקלויות מהסוג האמור לעיל? אילו פתרונות מציע לוכד חולדות מקצועי, ומתי נדרשת פעולה נחרצת של בעל המקצוע המיומן הזה? בשורות להלן נרחיב את היריעה על בעל חיים בעייתי מאד ועל הדרכים הקיימות לטפל בו בצורה ההולמת ביותר.

מהי בעצם חולדה ומהם המאפיינים שלה

החולדה, או העכברוש, היא סוג של יונק השייך למשפחת העכברים. עם זאת, למרות הדמיון לכאורה, החולדה היא מין נפרד למדיי ואפשר לכנות אותה סוג של "סופר עכבר". מדובר בחיה אשר המאפיינים העיקריים שלה הם חוש ריח מפותח, חוש שמיעה יוצא דופן באיכותו ובעיקר – יכולת הישרדות במגוון רחב של מצבים, שכמעט כל בעל חיים אחר לא היה מסוגל לשרוד אותם. בין השאר, החולדה יכולה לשרוד במקומות שבהם הטמפרטורה נמוכה בצורה קיצונית, וכן לעבור מרחקים ארוכים בשחייה ואפילו בצלילה, תוך עצירת הנשימה למשך פרקי זמן ארוכים במיוחד. לפיכך חולדה יכולה לשחות בתוך צינורות ביוב אטומים, עד שהיא מגיעה למקום שהו היא יכולה לצאת מהם, שזה עלול לקרות בכל מאום, כולל ממש בתוך הבית הפרטי של מישהו.

חיי החברה של החולדה

ואולם מעבר למאפיינים שהוזכרו לעיל, המאפיין החשוב ביותר של החולדה הוא חיי החברה המפותחים שלה מצד אחד, והאינטליגנציה הגבוהה שלה מצד שני. בניגוד למה שניתן לחשוב, החולדה היא חיה חכמה למדי. מה שאנשים פחות יודעים על החולדה, הוא היכולת שלה להסיק מסקנות על סמך עובדות או מראה עיניים. לדוגמה – אם לוכד חולדות הניח רעל כל שהוא בצורת מזון לאורך מסלול התנועה של החולדות וחולדה אחת אכן אכלה רעל ומתה מייד – שאר החולדות יידעו להסיק באופן מיידי שלא להתקרב עוד למשהו דומה. עד שהתבררה העובדה הזאת לא הבינו רבים, כולל בעלי מקצוע מיומנים, איך חולדות מצליחות לחמוק ממלכודות, כולל מלכודות מתוחכמות. בנוסף לאמור לעיל, חולדות יודעות גם איך לחמוק ממלכודות מתוחכמות המכילות פיסות מזון שאמורות למשוך אותן פנימה ולהיסגר עליהן. בנוסף, חולדות שנלכדו במלכודות דבק הצליחו להיחלץ תוך שהן נוגסות את הרגל שנתקעה ומסירות אותה. ככל שהדבר נשמע אכזרי וקיצוני – הוא מצביע על יכולת ההישרדות הקיצונית של החולדה. לוכד חולדות מיומן מכיר את כל העובדות, ולפיכך יודע גם באילו חומרים אפשר להשתמש, במטרה ללכוד או להמית את החולדות ביעילות.

למה יש עלייה בתפוצת החולדות בערי הגדולות

בשנים האחרונות, החל לצאת לפועל אחד הפרויקטים התחבורתיים החשובים ביותר בישראל – פרויקט הרכבת הקלה. אמנם החשיבות של הפרויקט הזה גדולה, אבל חפירת התוואי של הרכבת ופעולות המתבצעות בסמוך לתוואי הזה, גרמו לחדירה לאזורי המחיה של החולדות. במקרים רבים, חולדות שהוחרדו מאזורי המגורים שלהם, עלו אל פני השטח והן שוכנות כיום בסמיכות רבה לבתים או לבנייני מגורים. בדרך כלל מבצעות הרשויות המקומיות פעולות הדברה, אבל קשה למדי להדביר חולדות בפעולות הדברה ספוראדיות ולא מסודרות. בדרך כלל, בית או בניין מגורים שבו יש נוכחות מוגברת של חולדות, צריך לשכור את השירותים הטובים של לוכד חולדות. זאת, במטרה ללכוד את החולדות במהירות הרבה ביותר האפשרית ולהרחיק או להמית אותן. ככל שפעולת הלכידה או ההדברה מתבצעת בצורה מקצועית יותר, כך התוצאה טובה יותר. למידע על לוכד חולדות תל אביב מחיר לחצו פה.

לוכד חולדות או מדביר?

כפי שכבר הוזכר לעיל, החולדה היא חיה חכמה ולא בקלות אפשר להדביר או ללכוד אותה. על מנת להשיג את המטרה, לוכד חולדות מקצועי חייב ללמוד לחשוב כמו חולדה. בראש וראשונה, לוכד חולדות ינסה למצוא ולשחזר את מסלול התנועה הקבוע של החולדה או של החולדות בסביבה. בהמשך, הוא ינסה לפזר מלכודות או רעל, שיפתה את החולדות לאכול ממנו. מצד אחד, הרעל צריך להיות מושך ביחס למה שיש לסביבה להציע. המשמעות היא שבמחסן מזון, למשל, החולדה לא תתפתה בקלות לאכול רעל, אם יש שם דברים טעימים יותר. שנית – אסור בתכלית שהרעל יגרום למוות מהיר. זאת, משום שהחולדות שרואות שאחת מהן אכלה משהו ומתה מייד, האחרות פשוט יימנעו מלאכול את הרעל. לוכד חולדות מקצועי מייעץ, לפיכך, לסגור מוצרי מזון באריזות אטומות ולמנוע ככל שניתן את האפשרות שהחולדות יוכלו להגיע בקלות למוצרי מזון טעימים.

באשר לשאלה האם עדיף לוכד חולדות או מדביר – התשובה מורכבת למדיי. יש מקרים, שבהם לוכד חולדות הוא עדיף. זאת, במיוחד במקומות שבהם יש הרבה מסתורים ומחילות. במקום כזה, חולדה שאכלה רעל יכולה למות לאחר מספר ימיים אך לא בטוח שניתן יהיה להגיע אליה והדבר יוביל למספר בעיות. הגופה שלה יכולה להסריח ולהפוך למטרד של ממש, בעיקר אם מדובר במקום סגור כמו מחסן תת קרקעי או מקלט. במרבית המקרים, התשובה היא פעולה משותפת של הדברה ולכידה, במטרה להתגבר בצורה הטובה ביותר על הבעיה. אם יש לכם עניין להיפטר מבעיה מטרידה של חולדות, אתם נמצאים בדיוק במקום שיכול לתת לכם מענה הולם. צרו קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם. המקצוענים שלנו ילמדו את הצרכים ואת ההעדפות שלכם ויסייעו לכם להוציא אל הפועל תוכנית שתסייע לכם להיפטר אחת ולתמיד מבעיית החולדות וממזיקים אחרים .

לסיכום

מאחר והחולדה היא חיה חכמה, הטיפול בה צריך להיות מקצועי, יעיל וממוקד. במידה והיא מצליחה להתגבר על מלכודת הדלת, או שהמלכודת אינה פועלת כמו שצריך, היא מסוגלת ללמוד מכך ולהיזהר בפעם הבאה שהיא מבחינה במלכודת כזו. בנוסף לכך, מכיוון שהיא יכולה לגרום לנזקים רבים בזמן הפעילות שלה בלילה, עדיף ללכוד או להמית אותה ברגע שמבחינים בדבר קיומה. לשם כך ניתן להזעיק בכל שעות היממה לוכד חולדות 24/7.

איך לוכדים חולדה?

לוכד חולדות מקצועי יכול ללכוד את החולדה גם באמצעות הידיים. חולדה שנמצאת במטבח או בחדר סגור, ניתן ללכוד.

כמה עולה לוכד חולדות?

מחיר של לוכד חולדות מקצועי מתחיל מ-400 ש"ח ויכול להגיע גם לסכומים גבוהים מאוד, תלוי בשעת הקריאה ובתנאי השטח.

איך חולדות נכנסות הביתה?

לחולדות יכולת טיפוס גבוהה, הן חכמות מאוד ושעות הפעילות העיקריות שלהן בלילה, כשכולם ישנים. חולדות יכולות לעבור בחור של 1 ס"מ, מספיק שהראש עובר, כל הגוף עובר. למידע נוסף כנסו לאתר או צרו קשר לייעוץ חינם

כמה זמן לוקחת לכידת חולדה?

ישנן שיטות שונות ללכידת חולדה, אם תנאי השטח מאפשרים לכידה, אז זמן הטיפול תלוי במשך החיפוש של החולדה בבית. אם מדובר בלכידה באמצעות מלכודת, בדרך כלל יכול לקחת כמה שעות עד 48 שעות.