זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת עכברים יעילה ומיידית במגוון שיטות 100% הצלחה

הדברת עכברים בבית או בעסק, יכולה להיות לא פשוטה ולעיתים מצריכה מספר טיפולים לצורך הדברה מוחלטת של עכברים בסביבתך מגורייך.
בזיסמן הדברות מלווים את הלקוח עד לפתרון מלא של הבעיה ושקט ממכרסמים. הדברה לעכברים בגינה ע"י מדביר מוסמך ובעל ניסיון רב בתחום הדברות עכברים. בזיסמן הדברות כל עובדי ההדברה בעלי רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. עבודות הדברה נגד עכברים מתבצעות ע"י מדביר מקצועי ומוכשר להדברה לעכברים ומכרסמים בבית או בעסק. אנו דואגים לעבור השתלמויות ולימודים משלימים על מנת להיות מקצועיים ביותר עבורך לקוחותינו. כל חומרי ההדברה שאנו עובדים אתם באישור ופיקוח של המשרד להגנת הסביבה ואינם מהווים סכנה לאדם. לפני הזמנת מדביר חשוב לבדוק שאכן איש המקצוע מחזיק בבעלותו רישיון על שמו ובתוקף. כיום השוק מלא במדבירים שעובדים ללא אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה. הם מפרים את החוק ואת זכותך המלאה להדברה מפוקחת ואחראית. עמוד על זכותך ודרוש רישיון מהמדביר לפני ביצוע ההדברה!

איך מדבירים עכברים?

הדברה של עכברים, צריכה להתבצע בחומרים שיש להם שתי תכונות עיקריות: התכונה הראשונה – החומרים הללו חייבים לפגוע בעכברים, אבל אסור שיהיו רעילים לבני אדם, וככל שניתן גם לא לבעלי חיים אחרים. בדרך כלל הדברה לעכברים מתבצעת באמצעות הדברה ביולוגית, ובחומרים שהם בטוחים לשימוש עד כמה שהדבר אפשרי. בנוסף, הדברה לעכברים מתבצעת באמצעות חומרים שההשפעה הרעילה שלהם איננה מיידית. הדבר הזה נדרש, על מנת למנוע מהעכברים להכיר את החומר הבעייתי ולהימנע ממנו. החומרים הללו אכן גורמים למותם של עכברים, אבל המוות עצמו מתעכב ואיננו מיידי. המדביר מזהה תחילה את הבעיה ולומד את המסלול שבו העכברים נוהגים לנוע. בהמשך הוא מפזר חומרים רעילים לאורך המסלול. בתום התהליך, צריך להרחיק את העכברים המתים מהמקום, דבר שהוא כשלעצמו דורש מקצועיות רבה. אם יש לכם עניין לדעת עוד על הנושא, ואם יש לכם צורך בביצוע הדברה יעילה שתחסל את מכת העכברים בסביבה שלכם. אתם בהחלט במקום הנכון. צרו קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הבעיה ויציעו לכם את הפתרון הנכון והיעיל ביותר עבורה.

הרחקת עכברים טבעית

הדרך האפקטיבית ביותר להרחקת עכברים באופן טבעי מהבית היא באמצעות איטום וסגירת חורים שדרכם עכבר יכול לעבור. מדובר בחיה קטנה מאוד, ללא חוליות, גמישה ובעלת זיכרון מצוין. בדרך כלל הם מחפשים מקור מזון ומחילה להסתתר בה. אם רוצים להרחיק עכברים ולמנוע מהם להיכנס, חייבים לוודא שאין חורים שמאפשרים להם גישה. כמו כן, לאוהבי החיות, תמיד אפשר לאמץ חתול שבהחלט יעזור בהרחקת עכברים טבעית. רבים לא יודעים, אבל בטבע העכבר נמצא בהישרדות יום יומית. כל רגע שהוא חשוף לכיפת השמיים הוא נמצא בסכנת קיום. הדברה טבעית נגד עכברים עושה הטבע בעצמו. הם משמשים כמזון לעופות דורסים רבים וגם לנחשים. אם עכברים פלשו לכם הביתה, אל תחכו לטבע שיבוא להציל אתכם!

הדברת עכברים בבית

אם גיליתם עכברים או קקי של עכברים בבית חשוב לבצע הדברת עכברים לטיפול בבעיה. מגוריים בסביבת מכרסמים כמו עכברים או חולדות מזיקה לבריאות ויכולה להעביר מחלות רבות. אז מי הו בעצם העכבר? העכבר הינו יונק קטן ממשפחת המכרסמים. העכבר מגיע לגודל של 12 ס"מ לכל היותר וצבעו נע בין לבן לאפור. זהו עכבר מסוג "העכבר המצוי" והוא נמצא כמעט בכל מקום בעולם. הריון הנקבה אורך כעשרה ימיים והיא יכולה להמליט בין חמישה עד שמונה גורים. הם אוהבים לחיות בקרב בני אדם בגלל שאנו מספקים להם תנאים אידיאלים לחיים והתרבות. עכברים מופיעים בדרך כלל בבתי קרקע, חצרות, מגורים בקרב אזורים חקלאיים, שטחים פתוחים עם מחיים רבה. העכברים הם חיה צמחונית אבל ניזונה גם ממזון אדם, שאריות מזון ואפילו פגרי עכברים מתים. מכאן שמדובר בחיה מלוכלכת שמביאה אתה שפע של מחלות וחיידקיים. מצאתם עכברים באזור הבניין, עכבר בבית, צואה של עכבר בארונות?

הדברת עכברים אורגנית

קיימות שתי אפשרויות להדברת עכברים אורגנית: הראשונה, הדברה באמצעות לכידה בידיים או מלכודת הומנית, ושחרור העכבר בטבע. השנייה, באמצעות חתול או כלב שירחיקו אותם ויגרמו להם לעבור לשכנים. לא משנה באיזה דרך תבחרו, זכרו, אם מדבירים עכברים בדרכים אורגניות, הומניות וכדומה, הסיכויים להיפטר מהם מאוד קטנים. אתם יכולים לתפוס ולשחרר לטבע מספר עכברים, אבל לא תמנעו מהם התרבות והקמה של מחילות נוספות ליד הבית שלכם.

מה מחיר להדברת עכברים?

מחיר הדברת עכברים תלוי בתנאי השטח. אם מדבור בעכבר בבית, המחיר יהיה עבור לכידה\תפיסה\הרעלה של העכברים.
אם מדובר בעכברים בשטח בפתח כמו גינה, חצר, בניין מגורים משותף, אופן הטיפול יהיה ברעלים לתקופה של חודש לפחות. במצב של עכברים בשטח פתוח, אין אפשרות ללכוד את העכברים והסיבה לכך היא שיש אינסוף עכברים בשטחים פתוחים ולכידה של אחד, לא יפתור את הבעיה.

להלן מחירון להדברה נגד עכברים בסיטואציות שונות:

איפה העכבר נמצא?

*המחיר לא כולל מע"מ

הדברת עכברים מחיר

עכבר בבית, עכבר בדירה החל מ- 400 ₪
עכבר במטבח החל מ- 400 ₪
עכברים בחצר, עכברים בגינה החל מ- 450 ₪
עכברים בגג רעפים החל מ- 450 ₪
עכברים בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
עכברים בבית קרקע החל מ-500 ₪
עכברים בעסק החל מ-500 ₪
עכברים בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪
עכברים בשטח פתוח החל מ- 500 ₪

עכברים מתחת לדק

בתי קרקע רבים אוהבים לעצב את הגינה שלהם עם דק מעץ לאורך החצר. הדק תמיד מוסיף יופי אבל יחד עם זאת מהווה מקום מושלם עבור עכברים. בדרך כלל בהקמתו, נותר מרווח בין הקרקע לדק, והעכבר יכול לחדור פנים. החלל הזה משמש עבורו כמחילה מצוינת, שזמינה למזון תמיד. עכברים מתחת לדק מהווים מטרד, וקשה ללכוד אותם. הדרך הנכונה לטפל במפגע היא באמצעות רעלים ושילוב מלכודות, במידה וניתן להכניס כאלו לתוך הדק. אם יש לכם חשד לעכברים תחת לדק, אל תזניחו וצרו קשר עם מדביר עכברים לטיפול בבעיה, אחרת אתם צפויים לסבול מהרבה עכברים בגינה.

למה העכברים נחשבים לחיות מזיקות במיוחד?

אחד המזיקים המשמעותיים והבעייתיים ביותר בעולם, בין אם בחקלאות ובין אם במתחמים עירוניים, הוא העכבר. מדובר בחיה בעייתית למדי, שאחד המאפיינים העיקריים שלה הוא יכולת ההישרדות המדהימה שלה במצבים קשים, ואפילו קיצוניים. בנוסף, וכאן הבעיה האמיתית – מדובר בבעיה המסוגלת להעביר מחלות קשות וממאירות ובעצמה היא יכולה לגרום ללא מעט נזקים מעבר לסכנה הבריאותית הכרוכה בנוכחות שלה בסביבה. העכבר הוא חיה מזיקה מכמה וכמה טעמים. בראש וראשונה – העכבר הוא אוכל כל. וכאשר משתמשים במושג הזה בנוגע לעכברים, הכוונה היא למושג המרחיב מאד שלו. העכבר יכול לאכול צמחים, גרגירים וגרעינים שונים, אבל הוא יכול לאכול גם בשר ונבלות, ואפילו עכברים מתים אחרים. חוקרים אחדים אף צפו בעכברים שבשעת רעב אכלו את הזנב שלהם עצמם. כיוון שכך, החיה הזאת יכולה לשאת איתה חיידקים ומזיקים אלימים במיוחד. בערים, העכברים חיים בדרך כלל בתוך צנרת הביוב ובמחילות שונות מתחת לבנייני מגורים, ואפילו בתוך מחילות בקירות של בתים ישנים, מה שרק מגביר את הסיכון שהם נושאים איתם. לאורך ההיסטוריה, העכברים היו נשאים של מגפות שגרמו למותם של מיליוני בני אדם. לפיכך, הצורך בביצוע הדברה הוא ברור.

המאפיינים של עכברים והבעייתיות של הדברה לעכברים

המאפיין העיקרי של עכברים, הוא העובדה שהעכבר הוא בעל חיים שרמת האינטליגנציה שלו היא גבוהה במיוחד. אחד הביטויים המשמעותיים והחשובים של האינטליגנציה של העכברים, בא לידי ביטוי בעובדה שהעכבר לומד מהר ולא חוזר על טעויות שעכבר אחר עשה לפניו. כיוון שכך, הדברה בצורה של פיזור מזון רעיל במיוחד עלולה להיות בעייתית. אמנם העכבר הראשון שיאכל מהרעל ימות בתוך זמן קצר, ואולם העכברים האחרים יעשו מהר מאד את הקישור בין אכילת המזון למוות, ויימנעו מלחזור על אכילת המזון הספציפי הזה. מאפיין נוסף של עכברים הוא היכולת שלהם להיכנס ולפרוץ גם למקומות שנראים לכאורה אטומים לגמרי. שתי התכונות הללו ביחד, יוצרות בעל חיים שקשה מאד לאתר, ועל אחת כמה וכמה קשה להדביר אותו.

הדברת עכברי שדה

עכברי שדה חיים בטבע, בשטחים פתוחים, וניזונים מפרות וירקות שימצאו בשטח. בשנים האחרונות קמות הרבה שכונות חדשות במסגרת פרויקטים למשתכן. כתוצאה, שטחים רבים שבהם חיו עכברי השדה נפגעים, ושטח המחיה שלהם מצטמצם. נתקלנו בפרויקטים לאחר אכלוס שנפגעו מעכברים שהקימו מחילות בתוך פתחי האוורור הראשיים בבניין, והעכברים עברו להם בין הדירות. לעיתים היו מציצים מפתחי האוור של המזגן. טיפלנו בבניין במשך כחודש ימיים, איתרנו את המחילה ודאגנו לטפל בה עד לשקט מעכברים לכל השכנים.

מדביר עכברים: מתי כדאי לפנות אליו?

אם קמתם הבוקר עם צרחות בהלה , שלכם או של הילדים, למראה עכבר המתרוצץ לו בהנאה בבית שלכם, אז זה אומר שאולי כדאי לפנות למדביר של עכברים, כדי שיטפל בבעיה זו. אל תחכו עד שהבעיה תחמיר ומספר העכברים יגדלו במרחב הביתי שלכם, צרו קשר בהקדם עם שירותי הדברה. העכברים נמצאים במקומות חשוכים יחסית ושיש בהם פירורי מזון. חשוב לנקות היטב בכל חדרי הבית ובמקרים שנדרש, להדביר כנגד עכברים כדי לקבל שקט נפשי לטווח ארוך.

אל תסבלו מעכברים בבית, פנו בהקדם לשירותי הדברה!

עכברים נחשבים כמפיצי מחלות ולכלוך וכאשר חושבים על עכברים, חושבים לרוב על מקומות שהם לא מספיק היגייניים. עכברים המתרוצצים בבית שלכם זה לא כיף לראות בכלל ואפילו מטריד ומציק לנו. אבל לא חייב לסבול, ניתן ליצור קשר עם מדביר עכברים כדי שהוא יטפל במפגע של העכברים וכך לא נצטרך לסבול מנוכחותם בבית הפרטי שלנו. גם לאחר ההדברה מומלץ להקפיד על ניקיון והיגיינה של חלל הבית כדי לא לתת אפשרויות לפירורי מזון לעכברים ולמשיכתם לתוך הבית. העכברים הם מטרד לא נעים אבל ניתן לטפל בכך כדי להרחיק אותם מהשטח הפרטי שלנו. ניתן לעשות זאת על ידי פנייה לשירותי הדברה כנגד עכברים.

איפה ניתן למצוא מדבירם עכברים?

אז לאחר שהבנתם שלא ניתן לסבול יותר מהנוכחות המציקה של העכברים, אז כעת יש למצוא חברת הדברה מקצועית שתוכל לעזור לכם להרחיק את העכברים מהבית לטווח הארוך. תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים באזור המגורים שלכם על ידי חיפוש באינטרנט של שירותי הדברת עכברים המומלצים באזור שלכם. תוכלו גם למצוא שירותי הדברה של עכברים על ידי בדיקה של המלצות משכנים שלכם. בכל דרך שתבחרו, בוודאי תמצאו חברת הדברה איכותית ומקצועית שתעזור לכם להיפטר מבעיית העכברים בבית, ביעילות ובמקצועיות. חפשו כבר כעת את חברת ההדברה המומלצת ביותר בסביבתכם, ופנו אליהם לקבלת עזרה בהדברה של העכברים.

טיפים לבחירת מדביר

לאחר שמחליטים לפנות לחברת הדברה להדברת עכברים, צריך לבחור חברת הדברה אשר ניעזר בשירותיה, מתוך מבחר חברות ההדברה הקיימות בתחום זה. טיפ ראשון למציאת חברת הדברה שתוכלו לסמוך עליה לביצוע עבודה מקצועית, הוא לבדוק המלצות וחוות דעת אודות החברה מבחינת המקצועיות והניסיון שלה. טיפ נוסף הוא לעשות בדיקה מקדימה של הצעות מחיר ממספר חברות, כדי שתוכלו להעריך מה טווח המחירים ההוגן והמקובל בענף ההדברה. בנוסף, יש לבדוק מול חברת ההדברה האם מבצעים שימוש בחומרי הדברה כימיים כדי שתדעו האם להתפנות מהבית למספר ימים לאחר ההדברה ומה מידת הרעילות והסכנה של חומרי ההדברה לבני האדם.

לדעת יותר על העכברים

העכברים מעבירים בינינו גועל ולפעמים גם לא מעט פחד. זה טבעי לחשוש מן הבלתי נודע, ומצד שני כדאי לדעת עליהם קצת יותר כדי להכיר אותם מקרוב ולהבין כי מדובר בסך הכול בסוג נוסף של בעלי חיים. אז אלה כמה נקודות שלא ידעתם על העכברים:

• מצטיינים בספורט – העכבר נחשב לחיה ספורטיבית בעלת יכולות טובות. העכברים ידועים כשחיינים טובים, הם מצטיינים בטיפוס ומסוגלים לקפוץ לגובה של חצי מטר כמעט.

• יודעים להעמיד פנים – אם העכברים חשים בסכנה מתקרבת, הם יעמידו פני מתים כדי שהאויב לא יפגע בהם.

• מזדחלים לכל מקום – העכברים יודעים להזדחל לפתחים קטנים כמו סדקים בתוך קירות. מסיבה זו, חסימת הפתחים לא תמיד עוזרת למנוע את חדירתם של העכברים לבית. לכן, חשוב לקרוא למדבירים כדי שיפעילו את האמצעים שלהם ויפתרו את הבעיה.

• מתקשרים בטונים גבוהים – העכברים יכולים לתקשר זה עם זה באמצעות צלילים גבוהים שאינם נשמעים לאוזן האדם.

• זללנים לא קטנים – מספר הפעמים שבהם העכברים אוכלים ביום נע בין 15 ל-20 פעם. הם עסוקים בחיפוש תמידי אחר מזון. כמו כן, הם נוהגים להחביא את המזון שלהם במקומות מסתור שונים.

סימני זיהוי לכך שיש עכבר בבית

זה שלא תמיד אפשר לראות אותם, לא אומר שהם לא ביקרו אצלכם בבית. אם בזמן האחרון אתם מבחינים בשינויים ברחבי הבית, ייתכן שמדובר במכרסמים הפעלתנים. קיימים כמה סימנים שיכולים להעיד על הימצאותם של העכברים בבית. למשל, גללים של עכבר או ריח חריף של שתן במקום מסוים כמו מרתף או חדר כביסה. סימן נוסף יכול להיות סימני כרסום של כבלים, צינורות או רהיטים. אם כי כאן נדרשת חוות דעת מקצועית של מדביר שיכול לזהות את סוג הכרסום. כמו כן, אם העכברים נמצאים בבית, תוכלו לשמוע רעשים של ציוץ או כרסום, בעיקר בשעות השקטות של הלילה.

כמה עולה הדברת עכברים?

מחיר הדברה לעכברים תלוי בתנאי השטח להדברה או טיפול בבעיה. המחיר בדרך כלל מתחיל מ-400 ש"ח ויכלול התחייבות לתוצאה. למידע נוסף צרו קשר

כמה זמן לוקחת הדברה של עכברים?

הדברה נגד עכברים יכולה לקחת מספר דקות ולפעמים גם כשעה של חיפוש, הכל תלוי באופן הטיפול.

האם הדברה של עכברים כולל אחריות?

הדברה עכברים לא כוללת אחריות, כי אין אפשרות להיות אחרי לכל עכבר שנמצא בקרבת הבית שלכם. מה שכן אנחנו מתחייבים לתוצאה. למידע נוסף צרו קשר, ייעוץ חינם.

האם יש סכנה לתינוקות בהדברת עכברים?

אין סכנה לתינוקות או בעלי חיים בביצוע הדברה לעכברים. גם אם הדברת העכברים נעשית בבית, אופן הטיפול בטוח לסביבה ואין סכנה כלל.

האם לעכבר יש זיכרון?

עכברים בעלי זיכרון מעולה, מה שיעזור להם לחזור לאותו מקום בכל ערב על מנת למצוא מזון. בגלל הזיכרון החד שלהם, כל שינוי בחלל המוכר, יגרום להם להירתע ולחשוש.

האם עכבר אוכל פירות?

עכבר נחשב לחיה צמחונית ולכן פירות וירקות יהוו עבורו מקור מזון אידיאלי.

איך מדבירים עכברים?

ישנן שלוש דרכים להדביר עכברים: באמצעות לכידה ושחרור לטבע, מלכודות או רעלים. שלושת הדרכים מתאימות למצבים שונים, וניתן לקבוע את אופן ההדברה רק לאחר שמבינים איפה העכבר נמצא או בכמה עכברים מדובר.

איך להוציא עכברים מהבית?

ניתן לגרום לעכברים לצאת מהבית על ידי איטום חורים ופתחי כניסה אפשריים. העכברים חודרים בחור של סנטימטרים בודדים, ולכן איטום הוא חלק חשוב בהרחקת עכברים טבעית מהבית.

האם עכבר אוכל מלפפון?

עכבר אוהב ירקות כמו מלפפון, גמבה, אבוקדו, בננה וכדומה. מדובר בחיה צמחונית שאת רוב מזונה תמצא בטבע, ולכן מלפפון יהיה מזון אידיאלי עבורו.

מי אוכל את העכבר?

העכבר משמש בטבע כטרף עבור עופות דורסים ונחשים. כידוע, עכבר שדה חי בשטחים פתוחים, ושם הוא משמש למזון עבור עופות ונחשים. אם בסביבת הבית שלכם יש עכברים, שימו לב כי הם מושכים את הנחשים.

האם עכבר יכול לטפס על קירות?

עכבר בעל יכולת טיפוס מצוניית, הוא מטפס על קירות, כבלים של חשמל, יכול לנטר ממקום למקום, ואת הכל הוא עושה במהירות שיא.