זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת עכברים

תוכן עניינים

הדברת עכברים יעילה ומיידית במגוון שיטות 100% הצלחה

הדברת עכברים בבית או בעסק, יכולה להיות לא פשוטה ולעיתים רבות מצריכה מספר טיפולים לצורך הדברת עכברים מוחלטת בסביבתך מגורייך.
בזיסמן הדברות מלווים את הלקוח עד לפתרון מלא של הבעיה ושקט ממכרסמים. הדברת עכברים בבית ובחצר ע"י מדביר מוסמך ובעל ניסיון רב בתחום הדברות עכברים. בזיסמן הדברות כל עובדי ההדברה בעלי רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. עבודות הדברת עכברים מתבצעות ע"י מדביר מקצועי ומוכשר להדברת עכברים ומכרסמים בבית או בעסק. אנו דואגים לעבור השתלמויות ולימודים משלימים על מנת להיות מקצועיים ביותר עבורך לקוחותינו. כל חומרי ההדברה שאנו עובדים אתם באישור ופיקוח של המשרד להגנת הסביבה ואינם מהווים סכנה לאדם. לפני הזמנת מדביר חשוב לבדוק שאכן איש המקצוע מחזיק בבעלותו רישיון על שמו ובתוקף. כיום השוק מלא במדבירים שעובדים ללא אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה. הם מפרים את החוק ואת זכותך המלאה להדברה מפוקחת ואחראית. עמוד על זכותך ודרוש רישיון מהמדביר לפני ביצוע ההדברה!

איך מבצעים הדברת עכברים?

הדברה יעילה של עכברים, צריכה להתבצע בחומרים שיש להם שתי תכונות עיקריות: התכונה הראשונה – החומרים הללו חייבים לפגוע בעכברים, אבל אסור שיהיו רעילים לבני אדם, וככל שניתן גם לא לבעלי חיים אחרים. בדרך כלל הדברה לעכברים מתבצעת באמצעות הדברה ביולוגית, ובחומרים שהם בטוחים לשימוש עד כמה שהדבר אפשרי. בנוסף, הדברה לעכברים מתבצעת באמצעות חומרים שההשפעה הרעילה שלהם איננה מיידית. הדבר הזה נדרש, על מנת למנוע מהעכברים להכיר את החומר הבעייתי ולהימנע ממנו. החומרים הללו אכן גורמים למותם של עכברים, אבל המוות עצמו מתעכב ואיננו מיידי. המדביר מזהה תחילה את הבעיה ולומד את המסלול שבו העכברים נוהגים לנוע. בהמשך הוא מפזר חומרים רעילים לאורך המסלול. בתום התהליך, צריך להרחיק את העכברים המתים מהמקום, דבר שהוא כשלעצמו דורש מקצועיות רבה. אם יש לכם עניין לדעת עוד על הנושא, ואם יש לכם צורך בביצוע הדברה יעילה שתחסל את מכת העכברים בסביבה שלכם. אתם בהחלט במקום הנכון. צרו קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הבעיה ויציעו לכם את הפתרון הנכון והיעיל ביותר עבורה.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

הדברת עכברים בבית

אם גיליתם עכברים או קקי של עכברים בבית חשוב לבצע הדברת עכברים ומכרכסמים לטיפול בבעיה. מגוריים בסביבת מכרסמים כמו עכברים או חולדות מזיקה לבריאות ויכולה להעביר מחלות רבות. אז מי הו בעצם העכבר? העכבר הינו יונק קטן ממשפחת המכרסמים. העכבר מגיע לגודל של 12 ס"מ לכל היותר וצבעו נע בין לבן לאפור. זהו עכבר מסוג "העכבר המצוי" והוא נמצא כמעט בכל מקום בעולם. הריון הנקבה אורך כעשרה ימיים והיא יכולה להמליט בין חמישה עד שמונה גורים. הם אוהבים לחיות בקרב בני אדם בגלל שאנו מספקים להם תנאים אידיאלים לחיים והתרבות. עכברים מופיעים בדרך כלל בבתי קרקע, חצרות, מגורים בקרב אזורים חקלאיים, שטחים פתוחים עם מחיים רבה. העכברים הם חיה צמחונית אבל ניזונה גם ממזון אדם, שאריות מזון ואפילו פגרי עכברים מתים. מכאן שמדובר בחיה מלוכלכת שמביאה אתה שפע של מחלות וחיידקיים. מצאתם עכברים באזור הבניין, עכבר בבית, צואה של עכבר בארונות?

מה המחיר להדברת עכברים?

מחיר הדברת עכברים תלוי בתנאי השטח. אם מדבור בעכבר בבית, המחיר יהיה עבור לכידה\תפיסה\הרעלה של העכברים.
אם מדובר בעכברים בשטח בפתח כמו גינה, חצר, בניין מגורים משותף, אופן הטיפול יהיה ברעלים לתקופה של חודש לפחות. במצב של עכברים בשטח פתוח, אין אפשרות ללכוד את העכברים והסיבה לכך היא שיש אינסוף עכברים בשטחים פתוחים ולכידה של אחד, לא יפתור את הבעיה.

להלן מחירון להדברת עכברים בסיטואציות שונות:

איפה העכבר נמצא?

*המחיר לא כולל מע"מ

מחיר הדברת עכברים

עכבר בבית, עכבר בדירה החל מ- 400 ₪
עכבר במטבח החל מ- 400 ₪
עכברים בחצר, עכברים בגינה החל מ- 450 ₪
עכברים בגג רעפים החל מ- 450 ₪
עכברים בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
עכברים בבית קרקע החל מ-500 ₪
עכברים בעסק החל מ-500 ₪
עכברים בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪
עכברים בשטח פתוח החל מ- 500 ₪

הדברה נגד עכברים יעילה ובטוחה יותר

אחד המזיקים המשמעותיים והבעייתיים ביותר בעולם, בין אם בחקלאות ובין אם במתחמים עירוניים, הוא העכבר. מדובר בחיה בעייתית למדי, שאחד המאפיינים העיקריים שלה הוא יכולת ההישרדות המדהימה שלה במצבים קשים, ואפילו קיצוניים. בנוסף, וכאן הבעיה האמיתית – מדובר בבעיה המסוגלת להעביר מחלות קשות וממאירות ובעצמה היא יכולה לגרום ללא מעט נזקים מעבר לסכנה הבריאותית הכרוכה בנוכחות שלה בסביבה. בשורות הבאות נתמקד בכל הדרכים האפשריות לביצוע הדברה לעכברים והרחקה שלהם מסביבת המגורים והעבודה. למה העכברים נחשבים לחיות מזיקות במיוחד? מהם המאפיינים של העכברים ולמה ההדברה שלהם עלולה להיות בעייתית? איך בכל זאת אפשר לבצע הדברה יעילה של עכברים? כדאי לקרוא – כל התשובות בהמשך המאמר.

למה עכברים הם חיות מזיקות?

העכבר הוא חיה מזיקה מכמה וכמה טעמים. בראש וראשונה – העכבר הוא אוכל כל. וכאשר משתמשים במושג הזה בנוגע לעכברים, הכוונה היא למושג המרחיב מאד שלו. העכבר יכול לאכול צמחים, גרגירים וגרעינים שונים, אבל הוא יכול לאכול גם בשר ונבלות, ואפילו עכברים מתים אחרים. חוקרים אחדים אף צפו בעכברים שבשעת רעב אכלו את הזנב שלהם עצמם. כיוון שכך, החיה הזאת יכולה לשאת איתה חיידקים ומזיקים אלימים במיוחד. בערים, העכברים חיים בדרך כלל בתוך צנרת הביוב ובמחילות שונות מתחת לבנייני מגורים, ואפילו בתוך מחילות בקירות של בתים ישנים, מה שרק מגביר את הסיכון שהם נושאים איתם. לאורך ההיסטוריה, העכברים היו נשאים של מגפות שגרמו למותם של מיליוני בני אדם. לפיכך, הצורך בביצוע הדברה לעכברים הוא ברור.

המאפיינים של עכברים והבעייתיות של הדברה לעכברים

המאפיין העיקרי של עכברים, הוא העובדה שהעכבר הוא בעל חיים שרמת האינטליגנציה שלו היא גבוהה במיוחד. אחד הביטויים המשמעותיים והחשובים של האינטליגנציה של העכברים, בא לידי ביטוי בעובדה שהעכבר לומד מהר ולא חוזר על טעויות שעכבר אחר עשה לפניו. כיוון שכך, הדברה בצורה של פיזור מזון רעיל במיוחד עלולה להיות בעייתית. אמנם העכבר הראשון שיאכל מהרעל ימות בתוך זמן קצר, ואולם העכברים האחרים יעשו מהר מאד את הקישור בין אכילת המזון למוות, ויימנעו מלחזור על אכילת המזון הספציפי הזה. מאפיין נוסף של עכברים הוא היכולת שלהם להיכנס ולפרוץ גם למקומות שנראים לכאורה אטומים לגמרי. שתי התכונות הללו ביחד, יוצרות בעל חיים שקשה מאד לאתר, ועל אחת כמה וכמה קשה להדביר אותו.

מדביר עכברים: מתי כדאי לפנות אליו?

אם קמתם הבוקר עם צרחות בהלה , שלכם או של הילדים, למראה עכבר המתרוצץ לו בהנאה בבית שלכם, אז זה אומר שאולי כדאי לפנות למדביר של עכברים, כדי שיטפל בבעיה זו. אל תחכו עד שהבעיה תחמיר ומספר העכברים יגדלו במרחב הביתי שלכם, צרו קשר בהקדם עם שירותי הדברה. העכברים נמצאים במקומות חשוכים יחסית ושיש בהם פירורי מזון. חשוב לנקות היטב בכל חדרי הבית ובמקרים שנדרש, להדביר כנגד עכברים כדי לקבל שקט נפשי לטווח ארוך.

אל תסבלו מעכברים בבית, פנו בהקדם לשירותי הדברה!

עכברים נחשבים כמפיצי מחלות ולכלוך וכאשר חושבים על עכברים, חושבים לרוב על מקומות שהם לא מספיק היגייניים. עכברים המתרוצצים בבית שלכם זה לא כיף לראות בכלל ואפילו מטריד ומציק לנו. אבל לא חייב לסבול, ניתן ליצור קשר עם מדביר עכברים כדי שהוא יטפל במפגע של העכברים וכך לא נצטרך לסבול מנוכחותם בבית הפרטי שלנו. גם לאחר ההדברה מומלץ להקפיד על ניקיון והיגיינה של חלל הבית כדי לא לתת אפשרויות לפירורי מזון לעכברים ולמשיכתם לתוך הבית. העכברים הם מטרד לא נעים אבל ניתן לטפל בכך כדי להרחיק אותם מהשטח הפרטי שלנו. ניתן לעשות זאת על ידי פנייה לשירותי הדברה כנגד עכברים.

שירותי הדברת עכברים: איפה ניתן למצוא?

אז לאחר שהבנתם שלא ניתן לסבול יותר מהנוכחות המציקה של העכברים, אז כעת יש למצוא חברת הדברה מקצועית שתוכל לעזור לכם להרחיק את העכברים מהבית לטווח הארוך. אז היכן תוכלו למצוא שירותי הדברת עכברים? תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים באזור המגורים שלכם על ידי חיפוש באינטרנט של שירותי הדברת עכברים המומלצים באזור שלכם. תוכלו גם למצוא שירותי הדברה של עכברים על ידי בדיקה של המלצות משכנים שלכם. בכל דרך שתבחרו, בוודאי תמצאו חברת הדברה איכותית ומקצועית שתעזור לכם להיפטר מבעיית העכברים בבית, ביעילות ובמקצועיות. חפשו כבר כעת את חברת ההדברה המומלצת ביותר בסביבתכם, ופנו אליהם לקבלת עזרה בהדברה של העכברים.

איתור חברה מקצועית להדברת עכברים: טיפים חשובים

לאחר שמחליטים לפנות לחברת הדברה להדברת עכברים, צריך לבחור חברת הדברה אשר ניעזר בשירותיה, מתוך מבחר חברות ההדברה הקיימות בתחום זה. טיפ ראשון למציאת חברת הדברה שתוכלו לסמוך עליה לביצוע עבודה מקצועית, הוא לבדוק המלצות וחוות דעת אודות החברה מבחינת המקצועיות והניסיון שלה. טיפ נוסף הוא לעשות בדיקה מקדימה של הצעות מחיר ממספר חברות, כדי שתוכלו להעריך מה טווח המחירים ההוגן והמקובל בענף ההדברה. בנוסף, יש לבדוק מול חברת ההדברה האם מבצעים שימוש בחומרי הדברה כימיים כדי שתדעו האם להתפנות מהבית למספר ימים לאחר ההדברה ומה מידת הרעילות והסכנה של חומרי ההדברה לבני האדם. אל תהססו וצרו קשר לקבלת שירותי הדברת עכברים.

מסלקים את העכברים מהבית בעזרת הדברת עכברים נכונה!

עכבר העיר, עכבר הכפר, איך שלא מסתכלים על זה, העכברים נמצאים בכל מקום ולא כל כך נותנים לנו מנוח. הם חודרים אל הבית בחיפוש אחר מזון למאכל, מכרסמים את כל מה שאכיל וגם את מה שלא, כשהכוונה היא גם לספרים או רהיטים. כדי להיפטר ממכת עכברים, מומלץ לקרוא למדבירים מקצועיים המציעים שירותי הדברת עכברים. מדבירים אלה מכירים את טבעם של העכברים ומשתמשים בחומרים המוכרים על ידי משרד ההגנה לאיכות הסביבה.

לדעת יותר על העכברים

העכברים מעבירים בינינו גועל ולפעמים גם לא מעט פחד. זה טבעי לחשוש מן הבלתי נודע, ומצד שני כדאי לדעת עליהם קצת יותר כדי להכיר אותם מקרוב ולהבין כי מדובר בסך הכול בסוג נוסף של בעלי חיים. אז אלה כמה נקודות שלא ידעתם על העכברים:

• מצטיינים בספורט – העכבר נחשב לחיה ספורטיבית בעלת יכולות טובות. העכברים ידועים כשחיינים טובים, הם מצטיינים בטיפוס ומסוגלים לקפוץ לגובה של חצי מטר כמעט.

• יודעים להעמיד פנים – אם העכברים חשים בסכנה מתקרבת, הם יעמידו פני מתים כדי שהאויב לא יפגע בהם.

• מזדחלים לכל מקום – העכברים יודעים להזדחל לפתחים קטנים כמו סדקים בתוך קירות. מסיבה זו, חסימת הפתחים לא תמיד עוזרת למנוע את חדירתם של העכברים לבית. לכן, חשוב לקרוא למדבירים כדי שיפעילו את האמצעים שלהם ויפתרו את הבעיה.

• מתקשרים בטונים גבוהים – העכברים יכולים לתקשר זה עם זה באמצעות צלילים גבוהים שאינם נשמעים לאוזן האדם.

• זללנים לא קטנים – מספר הפעמים שבהם העכברים אוכלים ביום נע בין 15 ל-20 פעם. הם עסוקים בחיפוש תמידי אחר מזון. כמו כן, הם נוהגים להחביא את המזון שלהם במקומות מסתור שונים.

סימני זיהוי לכך שיש עכבר בבית

זה שלא תמיד אפשר לראות אותם, לא אומר שהם לא ביקרו אצלכם בבית. אם בזמן האחרון אתם מבחינים בשינויים ברחבי הבית, ייתכן שמדובר במכרסמים הפעלתנים. קיימים כמה סימנים שיכולים להעיד על הימצאותם של העכברים בבית. למשל, גללים של עכבר או ריח חריף של שתן במקום מסוים כמו מרתף או חדר כביסה. סימן נוסף יכול להיות סימני כרסום של כבלים, צינורות או רהיטים. אם כי כאן נדרשת חוות דעת מקצועית של מדביר שיכול לזהות את סוג הכרסום. כמו כן, אם העכברים נמצאים בבית, תוכלו לשמוע רעשים של ציוץ או כרסום, בעיקר בשעות השקטות של הלילה.

מדבירים את העכברים

אם ראיתם עכבר אחד או שניים בביתכם או אם נתקלתם בסימנים חשודים, יש לקרוא למדבירים מיומנים ומקצועיים ללא דיחוי. הדברת עכברים דורשת מיומנות גבוהה ויכולות זיהוי טובות של הבעיה, ולכן מומלץ לחפש מדבירים מנוסים ואיכותיים בתחום. אחד הדברים החשובים שיש לברר הוא האם החומרים הכימיים שבהם המדבירים משתמשים עברו אישור של משרד ההגנה לאיכות הסביבה. כמובן, כל מדביר מקצועי ישמח לתת לכם טיפים לשמירה על הבית מפני עכברים, לאחר שהוא יסיים את מלאכת ההדברה.

הדברת עכברים טבעית\ הומנית

האמת על הדברת עכברים טבעית – רבים לא יודעים, אבל בטבע העכבר נמצא בהישרדות יום יומית. כל רגע שהוא חשוף לכיפת השמיים הוא נמצא בסכנת קיום. כן כן, הדברה טבעית נגד עכברים עושה הטבע עצמו. העכברים משמשים כמזון לעופות דורסים רבים, כמו כן, הנחשים ניזונים מנחשים, חתולי רחוב ועוד.

אם עכברים פלשו לכם הביתה, אל תחכו לטבע שיבוא להציל אתכם!
סביבת מגורים בקרב עכברים מסוכנת לך ולמשפחתך!
זיסמן הדברות לוכד עכברים מוסמך- השקט שלך מעכברים עם 100% תוצאות!

איך מתבצעת הדברת עכברים?

במקומות סגורים כמו דירה, חנות או מחסן ניתן ורצוי להשתמש תחילה במלכודות בניסיון ללכוד את העכבר.

הדברת עכברים באמצעות מלכודות שונות

רעל נגד עכברים

שימוש ברעל נגד עכברים נמצא יעיל מאוד אבל יכול לקחת מספר ימיים עד ללכידת העכברים.

כמה עולה הדברת עכברים?

מחיר הדברת עכברים תלוי בתנאי השטח להדברה או טיפול בבעיה. המחיר בדרך כלל מתחיל מ-400 ש"ח ויכלול התחייבות לתוצאה. למידע נוסף צרו קשר

כמה זמן לוקחת הדברת עכברים?

הדברת עכברים יכולה לקחת מספר דקות ולפעמים גם כשעה של חיפוש, הכל תלוי באופן הטיפול.

האם הדברת עכברים כולל אחריות?

הדברת עכברים לא כוללת אחריות, כי אין אפשרות להיות אחרי לכל עכבר שנמצא בקרבת הבית שלכם. מה שכן אנחנו מתחייבים לתוצאה. למידע נוסף צרו קשר, ייעוץ חינם.

האם יש סכנה לתינוקות בהדברת עכברים?

אין סכנה לתינוקות או בעלי חיים בביצוע הדברת עכברים. גם אם הדברת העכברים נעשית בבית, אופן הטיפול בטוח לסביבה ואין סכנה כלל.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה אורן זיסמן
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: