הדברת פשפשים עם זיסמן הדברות

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם

שמים סוף לפשפשים עם זיסמן הדברות

הדברת פשפשים עם מדביר מוסמךבין אם אתם גרים בבית קרקע במושב פסטורלי או בדירה קטנה בלב העיר, אתם יודעים שאתם אף פעם לא לבד. מזיקים שונים עלולים לחדור לבתינו ולעשות בו כבשלהם, ואם לא נדע לפעול במהירות, המצב רק ילך ויחמיר. אחד המזיקים הבולטים יותר שנרצה להתמקד בו היום הוא פשפש המיטה. פשפשים מהווים מטרד רב בקרב רבים, ולכן יש לפעול במהירות כדי לחסל אותם.

פשפש המיטה – לא כל כך נעים להכירפשפשי המיטה הם חרקים קטנים וחומים בגודל של כ-6 מילימטרים. עד כאן הם לא נשמעים מזיקים במיוחד, וייתכן שלא היינו שמים לב אליהם אלמלא העובדה שהם ניזונים מהדם שלנו. כן, כן, פשפש המיטה מתחבא בדרך כלל במקומות חשוכים כמו מיטות ומזרונים, ומחכה לרגע כדי שנלך לישון. או אז הוא יוצא ממחבואו ומוצץ את דמנו. אמנם משאיר סימנים קטנים, אך דיים כדי להעיר אותנו משנתנו ולהתחיל להתגרד. ואם הפשפשים שורצים במיטה בהמוניהם, אז נוכל להיפרד משנת הלילה הטובה שלנו. ואם לא די בכך, אז פשפש המיטה יכול להעביר חודשים שלמים מבלי לאכול, כלומר – מבלי להזדקק לדמנו. ועד שאנו חושבים שמדובר באירוע חד פעמי, הוא חוזר להטריד אותנו. בנקודה הזו כבר צריך להבין שחשוב ליהעזר באיש מקצוע המעניק שירותי הדברת פשפשים.איך מדבירים את פשפש המיטה? משלבים כמה סוגי הדברות

הדברת פשפשים מורכבת יותר מהדברה של מזיקים אחרים. זאת משום שאין די בביקורו של מדביר פעם או פעמיים בלבד כדי להיפטר מהמזיקים אחת ולתמיד. כי אם ניתן להיפטר מפשפשים בוגרים באמצעות חומרי הדברה, הרי שביצי הפשפשים חסינים מפני חומרים אלה. ברגע שהפשפשים מתבייתים על מיטה או מזרן, הם מטילים ביצים, ומאלה קשה יותר להיפטר. לפיכך, לצד שימוש בחומרי הדברה, נוצר הצורך להשתמש גם במכונת קיטור, שכן חום גבוה הוא זה שהורג את ביצי פשפשי המיטה. לדברי המדבירים, פשפש המיטה הוא מזיק עקשן מאוד, כך שאנו צריכים להיות עקשנים אף יותר ולהתמיד בהדברה. מסיבה זו, כדי להדביר את פשפש המיטה ולשים סוף למטרד, חשוב לשלב בין חומרי הדברה ושימוש במכונת קיטור ושואב אבק.


מעבר לכך, כאשר משיבים מלחמה שערה לפשפשים, יש לטפל לא רק במיטה אלא גם בבגדים ומצעים, מקומות שגם בהם עלולים לשכון הפשפשים וביציהם. לפיכך, מומלץ להכניס למכונת הכביסה כל דבר שבא במגע עם המזיקים – ציפיות, סדינים, שמיכות ופיג'מות – ולכבש בחום גבוה. ישנה אופציה נוספת, אמנם היא יקרה יותר אך יכולה בהחלט להועיל, והיא החלפת המיטה וכל מה שבא במגע עם הפשפשים. מצד אחד, תוכלו לחסוך את כל הטרחה שבמלחמה נגד הפשפשים ולהיפטר מהמיטה שהובילה לכל הצרות האלה, ומצד שני תזכו במיטה וכלי מיטה חדשים ותוכלו להתחיל פרק חדש בחיים, ללא הפשפשים.איך בוחרים חברת הדברה?כפי שראינו, הדברת פשפשים אינה עסק פשוט. בין אם זו הפעם הראשונה שבה נתקלתם במתקפת פשפשים ואינכם יודעים מה לעשות, ובין אם אתם לוחמי פשפשים ותיקים שניסו את כל מה שאפשר, כדאי לפנות לחברת הדברות מקצועית שתכוון אתכם לקראת ההדברה הנכונה. אבל לפני שפונים לחברת ההדברה, כדאי לברר כמה דברים.


אחד הדברים הראשונים שכדאי לבדוק הוא הניסיון של החברה בתחום. ככל שמדובר במדבירים מנוסים יותר, כן הסיכוי להיפטר מהמזיקים הוא גבוה יותר. מדביר מנוסה כבר נתקל בכל סוגי המזיקים בחייו, והוא מסוגל לזהות את הפשפשים בן רגע, להתאים את חומרי ההדברה ולכוון אתכם לקראת הפעולות שיש לבצע. ואם כבר מדברים על חומרי הדברה, הרי שמדבירים מקצועיים מחויבים להשתמש רק בחומרים שאושרו על ידי משרד ההגנה לאיכות הסביבה. במידת האפשר, ישתמשו המדבירים בחומרי הדברה ירוקים, ורק כשאין ברירה יעברו לחומרי הדברה כימיים איכותיים שיבצעו את פעולת ההדברה על הצד הטוב ביותר. מעבר לכך, דבר משמעותי נוסף שכדאי לבדוק הוא הזמינות של המדבירים. כאשר אתם סובלים מעקיצות וסימנים אדומים לאורך כל הגוף, אינכם מעוניינים בחברת הדברה שהצוות שלה יגיע בעוד שבוע, כאשר אתם זקוקים לשירותי הדברת פשפשים ממש עכשיו.


לסיכום, לאחר שבוחרים את חברת ההדברה ומסבירים בטלפון את חומרת הבעיה, המדבירים המקצועיים יגיעו אליכם הביתה כשהם מצוידים בכל הציוד הדרוש. וזאת כדי שתוכלו להיפטר מהפשפשים במהירות ולהתחיל לישון שנת לילה טובה.


לייעוץ ומידע נוסף ניתן לפנות לחברת זיסמן הדברות המתמחה בהדברת פשפשים.

054-332-34-24