זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת נמלת האש עם מדביר מוסמך

נמלת האש היא נמלה קטנה מאוד, שיכולה להסב נזק רב וקשה מאוד להיפטר ממנה. הזן הנפוץ בארץ של נמלת האש נקרא נמלת אש קטנה, ומדובר בנמלים קטנות מאוד, שגודלן יכול להגיע עד 2 מ"מ, וצבען הוא אדום (ומכאן גם מגיע שמן). נמלת האש נחשבת לזן פולש מסוכן מאוד. זאת מפני שבניגוד לנמלים רגילות, היא נוהגת לעקוץ בני אדם ובעלי חיים, ולגרום להופעת פצעים ושלפוחיות במקום של העקיצה. העקיצה לא מסוכנת לבני אדם, אך היא מאוד לא כואבת ויכולה לגרום לנזק משמעותי יותר לבעלי חיים.

הדברת נמלי אש עם זיסמן הדברות

המדבירים של זיסמן הדברות מומחים בניטור ואיתור אזור קינון של נמלת האש. אנו עובדים עם מגוון חומרים המיועדים במיוחד לטיפול וחיסול של נמלי אש. הדברת נמלי אש לא פשוט, אך חשוב לביצוע בהקדם על מנת למנוע התפשטות, עקיצות והרס של גינות בבתים פרטים.
הדברה נגד נמלי אש חייבת להיעשות ע"י מדביר מוסמך בעל היתר עבודה מטעם המשרד להגנת הסביבה לצורך פתרון הבעיה.
לתאום הדברת נמלים צרו קשר עוד היום! 054-3323424

קנים של נמלי אש באזור המגורים שלכם? הבעיה מתחילה מלמטה

לנמלי האש יש יכולת התרבות מהירה ביותר, והן גם מעתיקות את מיקום הקן שלהן במהירות ובקלות. זה אומר שגם אם נתקלתם בנחיל של נמלי אש בקרבת הבית ולא בתוכו, יש סיכוי רב שתיאלצו תוך זמן קצר לדאוג לביצוע הדברת נמלי אש. כך שאם אתם מתגוררים בבניין משותף או בבית פרטי, ונתקלתם בחצר או בסמוך לבית בנחיל נמלים אדומות וזעירות, כדאי לפעול בהקדם ולדאוג להדברה, לפני שהן יתנחלו בתוך הרכוש הפרטי שלכם. הדברת נמלי אש היא גם מסובכת יותר מאחר שבניגוד לנמלים שחורות רגילות, שלהן יש רק מלכה אחת בכל קן, בקנים של נמלי אש יכולות כמה מלכות בו זמנית. לעתים יכול להיות גם מספר רב של מלכות, מה שמחייב את הקטילה של כולן כדי לגרום להשמדת הקן. במקרה של נמלים שחורות רגילות, הריגת המלכה תגרום לקריסה של הקן, אך כאשר ישנן כמה מלכות, כמו אצל נמלת האש, צריך להרוג את כולן כדי לגרום לקריסתו.

הדברת נמלת האש הגדולה

נמלת האש הגדולה, אחד המיני המסוכנים והמטרידים ביותר ממשפחת הנמלים. מקורה של נמלת האש הגדולה הוא מדרום ארצות הברית, צבען אדום עד שחור וגודלן יכול להגיע לשישה מ"מ. כאשר הנמלה עוקצת את ה"קורבן", היא תחזור על העקיצות מספר פעמים ורק אז תשחרר.

הדברת נמלת האש הקטנה

נמלת האש הקטנה , מדובר בנמלים קטנטנות בצבע כתום אדמדם אשר מתרבות בקצב מטורף . נמלים אלו עוקצות את האדם ואת בעלי החיים. עקיצתן כואבת וגורמת לפצע הדומה לכוויה. לבעלי החיים עקיצתן בעיניים יכולה לגרום לעיוורון. חוץ מזה, נמלת האש מתרבה בצורה מהירה מאוד והורסת את כל מה שעובר בדרכה. היא גורמת לנזק עצום לחקלאות ובגלל קצב התרבותה , מתחילה להוות מטרד לא קטן על העירוניים גם.

איך מדבירים נמלי אש?

השיטה הרווחת לביצוע הדברת נמלי אש היא על ידי פיזור רעל. חומר ההדברה הזה יכול להיות מרוסס בקרבת הקן או להיות מפוזר כקפסולות של גרגירים שמשמשים לפיתיון והשמדת הקן. כאשר מדבירים מקצועיים מבצעים הדברת נמלי אש, הם לרוב ינסו לאתר בשלב הראשון את מיקום הקן. לא תמיד ניתן לראות בעין מאיפה הנמלים באות, ולכן ניתן לצורך זה לפזר פיתיונות ולאחר מכן לעקוב אחר תנועת הנמלים.
שיטת פיזור הרעל או ריסוסו מבוססת על כך שהנמלים יישאו את הרעל הזה בחזרה לתוך הקן שלהם. כאשר הן יהיו בקן, הרעל יתפזר בין הנמלים האחרות ויקטול אותן. כאשר כל המלכות שבקן ייקטלו, כתוצאה מהמגע עם הרעל, הקן כולו ייהרס.

כאמור, מאחר ויכולות להיות כמה מלכות בקן, לא תמיד ההדברה תצליח במכה הראשונה. לעתים יהיה צורך להזמין את חברת ההדברה פעם נוספת כדי להשלים את פעולת הדברת הנמלים. במקרים כאלה, לאחר ההדברה הראשונה, הנמלים ימשיכו להסתובב בבית, גם אם בכמות קטנה יותר. יש גם לקחת בחשבון, כי תהליך פיזור הרעל בתוך הקן יכול להימשך כמה ימים, ומדובר בדבר טבעי לחלוטין.

כמה עולה הדברת נמלת האש?

מחיר הדברת נמלי אש בבית עם גינה, יכול לעלות החל מ-600₪ לחצי דונם. את המחיר המדויק של הדברת נמלת האש יקבעו פרמטרים של גודל המרחב שאותו צריך לטהר מהנמלים. ככל ששטח הבית או החצר שבו נדרשת ההדברה יהיה גדול יותר, כך מחיר ההדברה יהיה רב יותר, בהתאם. אך הצעת מחיר מדויקת ניתן לקבל כאשר יוצרים קשר עם חברת ההדברה. בהתאם לגודל השטח שבו יש לבצע את ההדברה, ניתן יהיה לקבל את העלות המדויקת של הטיפול.

בנוסף לכך, ניתן לקבל תקופת אחריות על ביצוע ההדברה, כמו במקרים אחרים של הדברת מזיקים. תקופת האחריות יכולה להשתנות, אך היא בדרך כלל ניתנת לתקופה של בין 3 ל-6 חודשים. הדברה בגינה יכולה לייקר את העבודה, וגם במקרים מסוימים קשה מאוד לחברת ההדברה להבטיח שהנמלים לא תחזורנה, כאשר הריסוס מתבצע בשטח פתוח.

האם ניתן להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה לצורך ההדברה?

קיים כיום טרנד משמעותי של חומרי הדברה ירוקים וידידותיים לסביבה. חברות רבות משתמשות בסוג חומרים זה, ואת חלקם ניתן גם לרכוש בחנויות שונות. מכיוון שסילוק של נמלי אש הוא מעט מסובך יותר, מפני שיש לדאוג להמתה של כל המלכות בקן, השימוש בחומרי הדברה ירוקים פחות מתאים לסוג המזיק הזה. אך למרות כל הכתוב לעיל, חשוב לזכור- כל חומרי ההדברה מכילים רעלים וחייבים לשמור על כללי בטיחות ולהיות מומסכים לשימוש בחומרי הדברה מכל סוג שהו.

ייעוץ מקצועי לפני כל הדברה

ישנם מזיקים אחרים, שהשימוש בחומרי הדברה ירוקים מתאים עבורם הרבה יותר. אך בכל מקרה, ניתן להתייעץ עם המדבירים שבחרתם לעבוד עימם, ולקבל הסבר מפורט יותר באשר לאפשרות להשתמש בחומרים מהסוג הזה בזמן ביצוע הדברת נמלי אש. לשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה יש אמנם יתרונות רבים מאוד, אך הרעלים הכימיים שבהם נהוג להשתמש לצרכי הדברה הם בדרך כלל חזקים ועוצמתיים יותר, וישנם מזיקים עקשניים, כמו נמלת האש למשל, שיהיה קשה מאוד להדביר ללא שימוש בחומרים הרעילים הסטנדרטיים. כאשר אתם עובדים עם חברת הדברה מקצועית, אתם יכולים לקבל ייעוץ מותאם אישית לגבי סוג החומרים שבהם כדאי לעשות שימוש בטיפול בבעיית הנמלים, ולדאוג שהן תסולקנה מביתכם באופן היעיל ביותר.

איך מדבירים נמלי אש?

הדברה נגד נמלי אש עושים באמצעות ריסוס ופיזור גרגירים נגד נמלי אש. ההדברה בדרך כלל מורכבת משני טיפולים. בטיפול הראשון נעשה ניטור בשטח וריסוס לגובה על צמחיה וכל מקום שיש בו נגיעות של נמלי אש. בטיפול השני נחזור לצורך פיזור גרגירים. שילוב של ריסוס ולאחר מכן פיזור גרגירים נותנים תוצאות ארוכות טווח נגד נמלי אש. לייעוץ והצעת מחיר, צרו קשר עוד היום!

כמה עולה הדברה נגד נמלי אש?

מחיר להדברה נגד נמלי אש נקבע לפי גודל השטח הנגוע. על מנת להיפטר מנמלי אש, יש צורך בריסוס יסודי וכמה שיותר מקיף של מעטפת הבית. נמלי אש נמצאות כיום כמעט בכל מקום, וחדירה שלהם לגינה או לבית שלכם יכולה לקרות בין לילה. נמלי אש עוקצות ומסוכנות לבעלי חיים, עד לכדי עיוורון על כלב או חתול.

האם הדברה נגד נמלי אש מסוכנת?

הדברה נגד נמלי אש לא מסוכנת לאדם ולסביבה. הדברת נמלי אש בחצר או בגינה של הבית, לא יצריכו ביציאה מהבית. אם קיימת נגיעות של נמלי אש גם בתוך הבית, יציאה לאחר הדברה לשעה בלבד. אנו עובדים עם חומרי הדברה בטוחים לאדם והסביבה, ללא ריח, המאושרים ומפוקחים ע"י המשרד להגנת הסביבה.