זיסמן הדברות לוגו רוחב

זיסמן הדברות נושאת תו של אמון הציבור

זיסמן הדברות מאמינה בעקרונות הגינות עסקית ושקיפות אל מול הצרכן, וזו הסיבה להצטרפות שלנו לארגון כמו אמון הציבור. הסטנדרטים הגבוהים שמציב ארגון אמון הציבור עוזרים לנו להמשיך ולמנף את תדמיתנו ומנגד מחייבים אותנו כארגון המשרת לא מעט צרכנים לדבוק בעקרונותיו ללא רבב וללא 'עיגול פינות'. העקרונות המנחים של אמון הציבור הם: אמת והגינות בפרסום, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק, הגינות בקיום ועריכת חוזים, גילוי נאות ושקיפות מידע, אחריות למוצר ושירות נאות, תורמים לכם, לקוחותינו, לדעת כי האמון אותו אתם נותנים בנו הינו ב-100%.
ארגון אמון הציבור הוא ארגון חברתי (מלכ"ר – חברה לתועלת הציבור) שהוקם כדי לקדם שקיפות והגינות בהתנהלותם של עסקים ומוסדות ציבוריים בישראל.

 

 

חברת זיסמן הדברות מחויבת לכללי הגינות, שקיפות ושירות נאות

לא כל עסק יכול להיות עסק המחויב לכללי "אמון הציבור". אך ורק עסקים אשר על פניו נמצאו ע"י אמון הציבור כמי שעומדים בכללי הארגון, רשאים להגיש את מועמדותם לקבלת התו. בשלב המועמדות נבחנו כל הממשקים הצרכניים של זיסמן הדברות בהתאם לדרישות הדין וכללי אמון הציבור, וזיסמן הדברות התחייבה לפעול על פיהם. תו אמון הציבור מסמן לצרכנים עם מי כדאי לעשות עסקים. זיסמן הדברות, חברת הדברות מובילה בארץ, התחייבה לכללי אמון הציבור ונמצאה כשירה לעמוד בתנאים אלו ולכן הוענק לזיסמן הדברות תו "אמון הציבור".

תו ארגון אמון הציבור הוא הצהרה של זיסמן הדברות כלפי הציבור כי החברה מחויבת לכללי האמינות, השקיפות וההגינות שקבע ארגון אמון הציבור, וכי זיסמן הדברות נתונה להליך בקרה של אמון הציבור על ממשקיו. תו אמון הציבור אינו מתייחס להיבטים מקצועיים לרבות טיב החומרים, התאמתם למטרתם והיותם של מבצעי השירות בעלי רישיון מתאים.  לקוחות אשר הטיפול שלנו אינו לשביעות רצונם מוזמנים לפנות למוקד התלונות של אמון הציבור. מידע על אופן הגשת התלונה, על הכללים אליהם התחייב ארגון אמון הציבור וכן מידע נוסף על פעילותו של ארגון אמון הציבור תוכלו למצוא באתר הארגון.

תעודת הסמכה להדברת טרמטים עם נמסיס

מה זה אומר להיות בעל תו אמון הציבור?

חברת זיסמן הדברות בעלת תו אמון הציבור ומחויבת לטפל בהגינות בכל פנייה של לקוח בהתאם לדרישות הארגון.

כל עסק יכול להיות חברה באמון הציבור?

לא. עסקים בעלי תו אמון הציבור עוברים בדיקה קפדנית והתאמה לדרישות הארגון ורק לבסוף ניתנת החלטה בעניין העסק אם הוא עומדת בתנאים והדרישות של הארגון.

האם עדיף להזמין חברת הדברה עם תו אמון הציבור?

ללא ספק כן. אם אתם מזמינים חברת הדברה בעלת תו של אמון הציבור אתם יכולים לישון בשקט. מדובר בגוף מפוקח שדואג לצרכן בעיקר.