הדברת חולדות בתל אביב עם התחייבות לתוצאות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם

הדברת חולדות בתל אביב

איך יודעים שיש חולדה בבית? התשובה במאמר הבאחולדות הן סוג של מזיק בבתים שיכול לגרום לנזקים רבים לרכוש. החולדה היא חיה חכמה, למרות שהיא רק מכרסם קטן. יש לה חושים מחודדים, יכולת טיפוס והתחבאות, והיא יכולה להגיע למקומות שבהם קשה מאוד ללכוד אותה. הנזק העיקרי שהחולדה גורמת בבתים נובע מיכולת הכרסום שלה. החולדה נוהגת לחדד את שיניה באופן קבוע, ולכן היא יכולה לכרסם פריטי ריהוט, חוטי חשמל, קווי טלפון, צינורות ועוד.

שני זני החולדה הנפוצים בישראל הם חולדה מצויה וחולדת החוף. שתיהן נחשבות מזיקות באותה המידה, ומבחינים ביניהן בעיקר בזכות כך שאורך הזנב של החולדה המצויה גדול במיוחד.


אם אתם גרים באזור מרכז הארץ והבחנתם בנוכחות של חולדה בביתכם, כדאי למהר וללכוד אותה לפני שהיא תגרום נזקים מרובים. בעזרת חברות הדברת חולדות בתל אביב ניתן ללכוד את החולדה במגוון אמצעים, ולהיפטר מהמזיק הזה.סימנים לנוכחות של חולדה בביתיש כמה סימנים מובהקים שיכולים להעיד על כך שבבית יש חולדה. הסימן הקל ביותר הוא אם מבחינים בחיה עצמה. היא בדרך כלל יודעת להסתתר ולהתחבא היטב, כך שקשה לצפות בה סתם כך. אך בכל זאת, לעתים ניתן להבחין בה במהלך היום או הלילה. כדי להבחין בינה לבין עכבר, יש לבדוק מהו גודלה. החולדה היא חיה גדולה למדי, הרבה יותר מעכברים למיניהם.

הסימן השני והמובהק ביותר לנוכחות של חולדה בבית הוא הימצאות של גללים. הגללים של החולדות אליפטיים ומזכירים מראה של גרגרי אורז גדולים וחומים. החולדה נוטה לשוב ולהשאיר את הגללים שלה באותו מקום בבית. כך שאם מצאתם גללים קטנים וחומים באותו מיקום יום אחר יום – כנראה שיש אצלכם חולדה שיש ללכוד או להדביר.שיטות להדברת חולדות בתל אביבאנשי מקצוע שמבצעים הדברת חולדות בתל אביב ימליצו במרבית המקרים על לכידה של החולדה. לא פעם קיים ויכוח האם יש להמית את החולדה או שעדיף ללכוד אותה ולשחרר אותה בטבע. אם רוצים רק ללכוד את החולדה, ניתן להשתמש במלכודת כלוב. לצורך זה משתמשים בכלוב לא קטן (שיכול להכיל את גודל החולדה), שלו דלת שנסגרת באמצעות קפיץ. בתוך הכלוב ניתן למקם פריט אוכל כלשהו שימשוך את החולדה. ברגע שהחולדה נכנסת לתוך הכלוב, הדלת נסגרת מאחוריה והיא אינה יכולה לצאת. שימוש בכלוב שכזה אינו גורם נזק לחולדה. חשוב לדעת כי אם בוחרים לשחרר אותה לאחר לכידתה, יש לעשות זאת במקום מרוחק מאוד מהבית שלכם, מפני שלחולדה זיכרון טוב, והיא יכולה לחזור לבית שלכם אם תהיה שוב בקרבתו.


סוג נוסף של מלכודת נקרא מלכודת קפיץ. גם במקרה זה מניחים מזון לפיתיון בתוך המלכודת. כאשר החולדה נכנסת למלכודת כדי לקחת את הפיתיון – נסגר עליה קפיץ והיא נקטלת במקום.שיטה נוספת של הדברת חולדות בתל אביב היא על ידי פיזור רעל. את הרעל מניחים בתוך תיבות האכלה שאליהן נכנסת החולדה כאשר היא מחפשת מזון. חשוב לדעת שהרעל שבו משתמשים יכול להשפיע רק לאחר כמה ימים, ובינתיים חולדות אחרות (אם קיימות בבית) יכולות להיזהר ולהימנע מכניסה לאותן תיבות עם רעל. בנוסף לכך, פיזור רעל חייב להיעשות על ידי מדביר מורשה ומקצועי – שכן רעל זה מסוכן גם לבני אדם. באופן כללי, מומלץ להעדיף שיטות אחרות להדברת חולדות, מאחר ושיטה זו מסוכנת, במיוחד אם ישנן חיות מחמד בבית או נוכחות של ילדים קטנים שעלולים לגעת בטעות בתיבות עם הרעל.