הדברת חולדות עם זיסמן הדברות

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם

הדברת חולדות בבית או בעסק עם המדבירים המומחים של זיסמן הדברות

הדברת חולדות בבית , מה עושים?הנכון לעשות זה לחפש פתחים וחריצים שמהם המכרסמים יכולים להיכנס לתוך הבית. לחולדות יכולות טיפוס מצוינות ולכן יכולות להיכנס לביתנו דרך החלון ולא משנה באיזו קומה אתם גרים. מגורים בסביבת עצים וצמחיה גבוה מקלה ומאפשרת לחולדות להתנייד ממקום למקום. צינורות וכבלים משמשים את החולדות לטיפוס גם כן. לצורך מיגור וצמצום טיפוס החולדות רצוי לגזום עצים וצמחייה הקרובה לחלון או למרפסת.

איך חולדות יוצאות מהשירותים?


לחולדות יכולת כרסום מעולות , דבר המאפשר להם בקלות לכרסם את הצנרת ולחדור לתוך השירותים שלכם. אם חולדה נכנסה אליכם הביתה , הדבר הראשון שהיא תעשה זה לחפש מקום מסתור. בלילה כשאין פעילות בבית , תצא החולדה בחיפוש אחר מזון בדרך כלל באזור המטבח.


איך נדע שיש חולדה בבית?


ניתן לזהות חולדה בבית באמצעות סימנים פשוטים , שהיא משאירה בדרך כלל בשטח. הסימנים שידליקו לנו נורה אדומה יהיו צואה או כרסום. החולדה מחפשת מזון במטבח , מזון שנמצא על השיש יהווה עבורה כפיתיון והיא תנסה בכל דרך , באמצעות כרסום להגיע אליו. אם יש חולדה בבית , נבחין במטבח בכרסומים או דברים אכולים ובכך נחזק את החשש שנכנסה חולדה לבית שלכם. דבר נוסף, חולדות מחפשות מזון במטבח , את זה כבר אמרנו אבל בעקבות האכילה בדרך כלל החולדה תשאיר סימן נוסף לקיומה. הסימן יהיה גללים. אם מצאתם גללים של חולדה בארונות המטבח , מאחורי המקרר , במזווה או בכל מקום אחר , יש לנקות את המקום ולראות לאורך מספר ימיים אם הגללים יחזרו למקומות שניקיתם. אם אכן ניסיתם את הבדיקה הפשוטה הזו ועדין מצאתם גללים של חולדה בבית , חשוב לטפל בבעיה ע"י הזמנת מדביר מקצועי ומוסמך.


חולדות בבית - הסכנות שחשוב לדעת


החולדה חיה בביוב ובדרך כלל נחשפת בחיפוש אחר מזון. בדרך כלל אנחנו נרתעים מחולדות מתוך פחד . חולדה לא חיה מפחידה ובדרך כלל לא תתקוף אם לא חשה סכנה. הפחד האמתית מחולדות בבית הוא לא הן עצמן אלא הגללים של החולדה והשתן שלהן. החולדות עושות את הצריכים שלהן ביחד ולכן בדרך כלל לאחר שימצאו מזון במטבח , יעשו את צרכיהן ויברחו בחזרה למקום המסתור שלהן.

גללים של חולדה רוב הסיכויים שנראה , אבל מה בעניין השתן? כאן מתחילה כבר בעיה.

השתן מתייבש מהר ולא תמיד ניתן לשים לב לכך. שתיה מכוס שנשארה על השיש בלילה וחולדה עשתה עליה או לידה צרכים , יכולה להוביל את מי ששתה מהכוס להידבקות במחלת העכברת. הצואה והשתן של החולדות מסוכן מאוד ומביא אתו מלא מחלות לבית שלכם. ולכן אם אתם חושדים או יודעים בוודאות שיש חולדה בבית , חשוב לטפל בה באמצעות לוכד חולדות מקצועי עם ניסיון וידע בתחום. לפני הזמנת לוכד חולדות לטיפול פרטני בחולדה שפלשה לבית שלכם , אנו ממליצים על שטיפה יסודית של כל המשטחים במטבח באמצעות אקונומיקה. כל מזון שהיה פתוח או באזור שבו החולדה השאירה סימנים או שהיו על משטח חשוף במשך הלילה – יש לזרוק לפח ולא להשתמש בהם מהחשש כי היו במגע עם החולדה.


הזמנת לוכד חולדות ומה עכשיו?


אם הבנו שיש חולדה בבית וכבר אין מקום לספק , מומלץ להזמין לוכד חולדות מוסמך ומקצועי. התקווה של כל אחד מי שיש לו חולדה בבית היא שיבוא מישהו ופשוט יקח אותה למקום אחר. אך לצערי לא כך קורה בפעול. כבר ציינתי שהחולדה היא חיה חכמה , וגם כאן החוכמה שלה משחקת לטובתה. מאוד קשה , עד בלתי אפשרי לתפוס חולדה. ישנם מקרים בודדים שהם החולדה נמצאת פיזית במקומות שניתן ללכוד אותה אבל בדרך כלל פעולת לכידת החולדה בבית אורכת מספר ימיים ומצריכה סבלנות מבני הבית. החולדה יכולה לעבור בפתחים של 3 ס"מ , לא חשוב מה גודלה. מספיק חור קטן והיא בורחת למקום המסתור שלה. הדרך ללכידת חולדה בבית בדרך כלל תהיה באמצעות פיזור סוגים שונים של מלכודות ביחד עם פיתיונות שונים שמושכים אותה לצאת ממקום המסתור שלה ולהילכד. החולדות חכמות ויוצאות רק כשיש שקט ואין פעילות בבית , בדרך כלל בלילה אבל גם במהלך היום אם אין איש בבית. הפיתיון מושך אותן לצאת והן נלכדות במלכודות שמפזרים בבית. אופן פיזור המלכודות וסוגיהן צריך להיות מבודק ע"י לוכד חולדות מקצועי על מנת שיתקבלו תוצאות טובות בשטח. הרבה פעמים מנסים ללכוד חולדה בבית באופן עצמאי ולא מצליחים. בדרך כלל הסיבה לכך היא חוסר ידע ומלכודות לא מקצועיות. מלבד להוצאת כספים מיותר על מלכודות שלא מביאות תוצאות החולדה מתחילה להיות סקפטית וחשדנית . הדבר יוביל לקושי בלכידתה בהמשך.


איך לוכדים חולדה בבית עם בעלי חיים?


הרבה פעמים פונים אלי לקוחות בטענה שיש להם חולדות בבית ולא ניתן לעשות דבר בגלל שיש להם בעלי חיים בבית. אז תתפלאו , יש מה לעשות! בטיחות ועבודה מסודרת היא כלל ברזל ובמציאות של היום יש פתרון בטיחותי לכל בעיה. בבית שיש בו כלבים או חתולים אופן לכידת חולדות היה באמצעות תיבות האכלה בטיחותיות העשויות מפלסטיק קשיח המאושר עפ"י תקן אירופאי, תיבות עם מפתח שלא ניתן לפתוח , מלבד המדביר. בתוך התיבה יש מלכודת קפיץ שבה יהיה פיתיון שימשוך את החולדה להיכנס לתוך התיבה ובכך להילכד. התיבה בעלת פתח של 3 ס"מ ופרט לחולדה או עכבר שום בעל חיים לא יכול להיכנס פנימה או להיפגע. אופן הטיפול בתיבות האכלה עם מלכודת קפיץ יעיל מאוד לבתים עם תינוקות או בעלי חיים ומאפשר ללכוד את החולדה ביעילות ובטיחות. לכידת חולדה אורכת זמן. לוכד חולדות מקצועי יביא ללכידת חולדה תוך 24 עד 48 שעות אבל ישנם מקרים בהם החולדה חכמה מספיק ולא נופלת מיד במלכודות . במצב כזה , יש לחזור ללקוח ולנסות שיטות לכידת חולדות אחרות.


חולדה בבית ואתם צריכים לוכד חולדות אמין ומקצועי?


בזיסמן הדברות לוכדי חולדות עם ידע וניסיון רב שנים. ליווי ותמיכה עד ללכידה.

זיסמן הדברות מתמחים בהדברת חולדות ועכברים .

זיסמן הדברות מציעים טיפולים אינטנסיביים להדברת חולדות באזורים נגועים מאוד ( תמ"א , מפעלים , בנייני מגורים משותפים , מסעדות ).


רוצים לשמוע מה לקוחות מספרים עלינו?

לצפייה בהמלצות מלקוחות לחצו כאן

רוצים לקרוא עלינו קצת?

לעמוד הפייסבוק שלנו לחצו כאן