לוכד עכברים מקצועי
זיסמן הדברות

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם

לכידת עכברים עם מדביר עכברים מוסמך,מקצועי ואמין

מדביר עכברים שמתחייב לתוצאות! זיסמן הדברות מלווים עד לפתרון הבעיה ושקט מעכברים בבית.בסרטים מצוירים, עכברים הם חיות חביבות ונחמדות. למעשה, גם במציאות, ושלא כמו עכברושים, עכברים אינם נוטים להיות תוקפניים. ובכל זאת, יש הרבה סיבות לכך שכאשר מזהים בעיה של מכרסמים, אסור לטאטא זאת מתחת לשטיח.

מדביר עכברים או לוכד עכברים? מה ההבדלים?בשורות הבאות נבין מדוע הדברת עכברים בעצם נחוצה, נראה אילו שיטות קיימות והאם תמיד חייבים לחסל את המכרסמים שלוכדים.


יש כמה שיטות להדברה נגד עכברים


אם תשאלו לוכד עכברים ותבקשו להבין כיצד הוא נדרש לטפל במכרסמים הללו, הוא ישיב שיש כמה וכמה שיטות.

ישנן שיטות קטלניות ויש שיטות שאינן קטלניות. אופי הטיפול תלוי במיקום, במספר העכברים, ברצונו של מזמין העבודה ובגורמים נוספים.


לכידה ושחרור בטבע, האם זה אפשרי ?


לפני שנדבר על הדברה נגד עכברים במובן הקטלני, כדאי לציין שיש שיטה שלפעמים נעשה בה שימוש. זוהי שיטה של לכידת המכרסם במלכודת. אלא שהמלכודת לא חייבת להיות קטלנית כך שלמעשה העכבר שנלכד בפנים פשוט לא יכול להימלט. לאחר מכן, אוספים את המלכודת ופשוט משחררים את העכבר. אך על מנת שהמכרסם לא פשוט ישוב ויטריד אתכם, חשוב כמובן לשחרר אותו במקום מרוחק, בטבע. הבעיה היא שלא תמיד אפשר למצוא מקום שבו העכבר אכן יוכל לשרוד ולשחרר אותו במקום שיפגע למשל בגידולים חקלאים – גם כאן יש בעיה.


מה זאת אומרת מלכודות קטלניות?


לא כל מדביר עכברים עושה בזה שימוש, אבל יש שיטה של מלכודות קטלניות. מלכודות אלה נועדו לא רק ללכוד בפנים את העכבר ולמנוע ממנו לברוח אלא גם נועדו לקטול אותו במקום. אין ספק שיש אנשים שנרתעים מהשיטה הזאת משום שהיא נחשבתם בעיניהם לבלתי הומנית. יחד עם זאת, מי שסובל ממכה של עכברים ומבין את הסיכונים, עשוי שלא להסכים. על כל פנים, יש שיטה נוספת אשר נחשבת למקובלת (מאוד) על ידי מדבירים.


הדברה באמצעות רעל


שיטה נוספת שבה נוקטים על מנת לבצע הדברת עכברים וחולדות הינה שימוש ברעלים. למרות שיש אנשים ללא ניסיון שמנסים להניח פיתיונות מורעלים, יש בכך סכנה. אם לא שמים את הרעל בצורה נכונה ובמקומות מתאימים כפי שעושים מדבירים מקצועיים, הדבר עלול להוות סכנה לא רק לעכבר או לחולדה. אם חלילה פעוט מכניס לפיו רעל עכברים, עלול לקרות אסון. זאת ועוד, גם אם חיית מחמד נחשפת לאותו הרעל, היא עלולה לחלות ואף למות. ההתמודדות המתאימה, אם כן, היא להיעזר בלוכד או מדביר אפשר יודע בדיוק היכן, כמה, איפה ומתי להניח את הפיתיונות המורעלים.


שלושת הדיברות לבחירת מדביר


כשירות לקורא, אנו מציעים לשים לב לשלושת הדיברות לבחירת מדביר מתאים. אם מסתכלים רק על כל מה שקשור עם לוכד עכברים מחיר, הרי שזוהי טעות. השוואת מחירים עשויה לעזור לכם לחסוך כסף, אך אם ההדברה לא תיעשה במקצועיות, בחוכמה ובבטחה, המחיר יהיה בסופו של דבר כבד.

חשוב לבחור מדביר הפועל ברישיון. בנקודה הזאת אין פשרות. מדבירים עשויים להשתמש בשיטות שעלולות להזיק לבעלי חיים, לסביבה ואפילו לבני אדם. הרישיון לעסוק מקצוע זה מעניק שקט נפשי וכמובן גם תוצאות מוצלחות.

אם אתם מגלים את בעיית העכברים ורוצים לשים את העניין הזה מאחוריכם ומהר, הזמינו איש מקצוע זמין.

כלומר, אם אתם מתקשרים אל לוכד עכברים תל אביב שיכול להגיע מהר, תוכלו מהר מאוד לחזור לשגרה.

אם כן, שלושת הדברות הן, לפי סדר החשיבות – רישיון מדביר מקצועי, זמינות ומהירות ההגעה ללקוח וכמובן מחיר הוגן שמשקף את איכות העבודה. אם חשובה לכם שהמדביר יפעל בשיטה מסוימת (למשל הדברה ירוקה) זה עוד קריטריון שכדאי שתשימו אליו לב.


מדוע בעצם חשוב להדביר עכברים


עכבר איננו חיית טרף, הוא לא נושך אנשים בדרך כלל (בניגוד לחולדות שמרגישות מאוימות). יש אפילו אנשים שמגדלים עכברים לבנים בתור חיית מחמד. לכן, אולי תשאלו מדוע בעצם חשוב להדביר עכברים. אפשר לומר כי הדברת עכברים נחוצה מכמה סיבות. קודם כל, ישנה הסיבה ההיגיינית. השתן והצואה של מכרסמים עלולים להוביל לתחלואה גם בקרב בני אדם. כאשר גללי עכברים ושתן נמצאים במטבחים, במזווה, במפעלי מזון או במסעדות, הדבר עלול בהחלט לבוא לידי ביטוי בתחלואה ופגיעה תברואתית קשה.


אם כן, עכברים שמכרסמים מזון עלולים גם כן להעביר מחלות דרך שתן וצואה, אך בכך לא מסתכם העניין. יש כמה מחלות שיכולות לעבור מעכברים (או מחולדות) לבני אדם. אמנם מחלת הדבר, כך מאמינים, שייכת לעבר אולם מחלות כמו עכברת (יש דבר כזה) ומחלות אחרות, עלולות לעבור אלינו או אל ילדנו. כמו כן פרעושים וקרציות שעוקצים מכרסמים וגם בני אדם עלולים להעביר מחלות כלומר לא רק נשיכה עלולה להיות מסוכנת.


דבר אחרון, לוכד עכברים שתופס עכברים או חולדות שם קץ לתופעות אחרות. יש אנשים שממש שומעים את המכרסמים מצייצים או מכרסמים בלילות ולא מצליחים לישון. המכרסמים עלולים לא רק לכרסם מזון אלא גם לכרסם רהיטי עץ ודלתות, אפילו לכרסם חוטי חשמל ולפגוע בתשתיות של מבנה. הדברה פותרת את הבעיה.


לייעוץ בחינם צרו קשר עוד היום!