.field-holder *{ text-align:right !important; }

איך יודעים שיש עכבר בבית?במאמר הבא תקבלו טיפים ושיטות לזיהוי עכבר בבית ומה ניתן לעשות באופן עצמאי.הסיוט הכי גדול שיכול להיות לאדם זה התקלות מפתיעה עם עכבר בבית בשעות הלילה המאוחרות. מלבד לפחד והרתיעה הטבעית שיש לרובינו מעכברים , חיים עם עכבר בבית מסוכנים ועלולים לגרום למחלות בקרב בני הבית. אף אחד לא היה רוצה לדעת שיש לו עכבר בבית , אבל תחילה איך יודעים בכלל שיש עכבר בבית?

אז איך יודעים שיש עכבר בבית?גללים של עכברים

סימן מובהק לעכברים בבית הוא על ידי הגללים שלהם. העכברים מחפשים מזון ומיד כשמוצאים אותו אוכלים. לאחר שמסיימים לאכול יעשו את צרכיהם באותו האזור. כלומר , לאחר שמצא העכבר מזון סביר להניח שאתם תמצאו את הגללים והשתן שלו באזור מסוים במטבח. גללים של עכברים ניתן להבחן ולזהות הרי שהגודל והצורה של גגלי עכברים שונים מגללים של חולדות. אם מצאתם גללים של עכברים בארון במטבח או סתם פינה נסתרת, תופתעו לגלות שמדובר בכמות יחסית גדולה של גללים. הרבה פעמים לקוחות לא יודעים כשיש עכבר בבית , האם מדובר באחד או במשפחה שלמה. בעזרת כמות הגללים של העכברים שתמצאו ניתן יהיה לתת אינדיקציה ולתכנן טיפול מתאים. גללים של עכברים מסוכנים מאוד והשתן שלהם מסוכן אף יותר. אם מצאתם גללים של עכברים , חשוב לזרוק מוצרי מזון שהיו פתוחים וחשופים. כמו כן , ניקיון יסודי עם אקונומיקה.


רעשים ותנועות בשעות הלילה

שעות הפעילות העיקריות של העכברים הן בלילה. עם רדת החשיכה מתחילים עכברים לצאת ממקומות המסתור שלהם בחיפוש אחר מזון. אם נכנס לביתך עכבר או גרוע מכך משפחה שלמה התנחלה בביתך , סביר להניח שבשעות הלילה תשמעו רעשים של כרסום , דברים שזזים ממקומם , קול תנועה קלה . העכברים קטנים ויכולים לעבור בחור של 3 ס"מ. מספיק שהראש עובר , יחד אתו יעבור גם כל הגוף. עובדה זו מקלה על העכבר להסתתר ומקשה עלינו לאתר אותם ולהביא ללכידתם. מקומות כמו תקרה אקוסטית וקירות גבס יהיו מקומות אידיאליים למסתור והקמת משפחה עבור עכברים. דרך הקירות יכולים לחדור מהר למטבח ומשם בחזרה למקום המסתור.


ראיתם עכבר בבית?

פתאום באמצע הלילה ,ללא שום התרעה מוקדמת , העכבר הופיע. עכבר בבית זה הפחד הגדול של כל אחד. אז מה עושים אם ראינו עכבר בבית? אם זיהיתם שאכן מדובר בעכבר ולא בחולדה אתם יכולים להיות טיפה יותר רגועים. העכבר פחות חכם ומתוחכם מהחולדות ויהיה קל יותר להביא ללכידתו. אז איך מתבצעת לכידת עכברים אתם שואלים , דרך ההתמודדות הראשונה שאנחנו ממליצים ללקוחות שלנו היא באמצעות מלכודות עם פיתיונות. כיום השוק מלא במלכודות ביתיות שניתן לקנות כמעט בכל מקום אבל רובן לא מספיק מקצועיות וברוב המקרים לא מספקות את העבודה. הטיפ שלנו: אם החלטתם לקנות מלכודות ביתיות מומלץ לרכוש אותן מחנות מקצועית שתיתן לכם הסבר והכוונה איך להפעילן. הפעלה לא נכונה או שימוש במלכודות לא מספיק מקצועיות לא ילכוד את העכבר. לכידת עכברים באמצעות מלכודות דורשת זמן וסבלנות. לוכד עכברים מקצועי בדרך כלל יביא ללכידת העכברים תוך 24-48 שעות. לכידת עכברים מצריכה ידע וניסיון רב על מנת לספק תוצאות. העכברים יכולים להוות מטרד רציני ויחד אתו להוות סכנה לבני הבית. אם זיהיתם עכבר בבית , יש להביא ללכידת העכברים בהקדם.


מה עושים כשיש עכבר בבית?

אז אחרי שכבר זיהינו ואנו יודעים בוודאות שיש עכבר בבית מומלץ להרחיק מוצרי מזון ולאתר את החורים שמהם העכבר נכנס . אם מצאת חורים כאלו מומלץ מאוד לאטום אותם בהקדם. כידוע , לעכברים יכולת התרבות מהירה מאוד והזנחה יכולה להוביל להתרבות עכברים בביתך. התרבות עכברים יכולה להביא לנזקים רבים בבית כגון : הרס למוצרי חשמל, רהיטים , נעליים ולעיתים אף להביא מחלות.


מה עושה לוכד עכברים?

ישנה אפשרות ללכידת עכברים בשיטות הומניטריות שבהן לוכדים את העכברים בכלוב באמצעות פיתיונות ולאחר לכידת העכברים , משחררים אותם בטבע. ישנם מדבירים בודדים שיבצעו לכידת עכברים באמצעות הידיים. העכברים מהירים מאוד ועוברים כמעט בכל חור. מה שמאפשר להם לחמוק בקלות. כלומר , כאשר מזמינים לוכד עכברים בדרך כלל השירות שיציעו לכם יהיה לכידת עכברים באמצעות מלכודות שונות עם פיתיונות. המטרה העיקרית של לוכד עכברים היא להביא ללכידת העכברים במינימום שימוש ברעלים וסכנה לסביבה.


לוכד עכברים מחיר

מחיר עבור לוכד עכברים תלוי מאוד בטיפול ובאופן הלכידה שהמדביר מציע לכם. אם מדובר בעכבר בבית ואופן הטיפול יהיה באמצעות פיזור מלכודות שיכלול פינוי לאחר הלכידה והתחייבות עד ללכידת העכבר , המחיר נע בין 450 ₪ ל- 600 ₪. כמובן שניתן יהיה למצוא לוכד עכברים בטווח של 300 ₪ עד 400 ₪ אך שימו לב כי הטיפול שיציעו יהיה פיזור מלכודות ללא התחייבות ללכידה וללא פינוי העכבר והמלכודת במידה ונלכד. דבר שלפעמים לא יוביל לתוצאות והכסף שלכם ילך לפח. הסיבה לכך היא משום שלכידת עכברים לפעמים אורכת זמן. לא כל פיתיון מושך כל עכבר ולכן אם לא נלכד עכבר תוך 48 שעות על המדביר לחזור ולהמשיך לנסות לגרום ללכידת העכברים. לפני הזמנת לוכד עכברים חשוב לקרוא המלצות וחוות דעת של לקוחות עם מקרים דומים ולפי זה לבחון ולבחור את חברת ההדברה או לוכד העכברים שאותו תרצו להזמין. לוכד עכברים מקצועי ייתן מחיר שיכלול את איכות השירות והתחייבות לתוצאות.


חשוב לבחור לוכד עכברים מומלץ

לוכד עכברים במחיר זול לא תמיד יפתור את הבעיה . התוצאה שתקבלו היא עדין עכברים בבית ופחות 300 ₪ בכיס. ההבדל בין לוכד עכברים מומלץ לבין לוכד עכברים רגיל הוא הניסיון שלו. לוכד עכברים מקצועי יגרור אחריו המון מחמאות וזה בוודאות. דמיינו רגע עכבר בבית שלכם , ולוכד עכברים מתחייב לכם לתוצאות תוך 24 שעות וזה באמת קרה. עכשיו תדמיינו רגע את אותו המצב רק שהעכבר לא נלכד גם אחרי שבוע של ניסיונות. דבר שיכול לקרות הרבה פעמים. ההבדל בין לוכד עכברים רגיל לבין לוכד עכברים מומלץ יהיה השירות שתקבלו תמורת המחיר שהציעו לכם. חלק מהמחיר שגובים בגין לכידת עכברים הינו בגין השירות. הרי שציינו כבר שלכידת עכברים יכולה לקחת זמן. ותאמינו לי שלא הייתם רוצים להזמין לוכד עכברים שיתנער מאחריות לאחר שהעכבר לא נלכד. אז לפני שמזמינים לוכד עכברים חשוב לבדוק שהוא אכן מומלץ . כיום ניתן לקרוא חוות דעת וביקורת כמעט על כל עסק. אם אין לעסק או ללוכד העכברים שהזמנתם חוות דעת או ביקורות , זה כבר סימן אזהרה. במצבים של לכידת עכברים או חולדות אנחנו ממליצים לבדוק שאכן לוכד העכברים נותן שירות , מגיע ועושה את המקסימום על מנת להביא ללכידת העכברים. אם המדביר מציין שמגיע פעם אחת בלבד, הסיכויים ללכידת העכברים שואפים לאפס. לוכד עכברים מומלץ ידע להתמודד עם כל סוגי האתגרים שעומדים בפניו. כזכור , העכברים מספיק נבונים ויודעים לחוש בסכנה . הדבר מקנה להם יכולת של למידת השטח והימנעות מחפצים חדשים. דבר שיקשה על לכידת העכברים. לעיתים מיקום המסתור של העכברים יהווה מכשול שגם אתו לוכד עכברים מומלץ חייב לדעת להתמודד. ביקורות והמלצות : לוכד עכברים מומלץ

לקוחות מספרים על לכידת עכברים עם זיסמן הדברות : לוכד עכברים מומלץ