קקי/ גללים של עכבר בבית

קקי של עכבר מכילים הרבה מחלות וסכנות, חשוב לקרוא!מצאתם קקי או גללים של עכבר? זיהיתם עכבר בבית? מחפשים לוכד עכברים מומלץ?​​

כאשר פוגשים באמצע הלילה עכבר בבית , כנראה שהדבר הראשון שנעשה זה נצעק חזק , והדבר השני נחפש הדברת עכברים דחוף. אז לפני שאתם ממהרים להזמין הדברת העכברים בבית חשוב להבין שהדברת עכברים עושים רק עם מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה , ידע וניסיון בתחום. כל ניסיון להדברת עכברים באופן עצמאי יכולה להיות מסוכנת לאדם ולסביבה. אופן הטיפול בהדברת עכברים יהיה באמצעות מלכודות או רעלים ולכן חשוב לדעת ולהיות בעל אישורים והיתרים לשימוש בחומרים הנ"ל

קקי של עכבר בביתבזיסמן הדברות תמצאו מדבירים מוסמכים בעלי רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. המדבירים שלנו בעלי ידע וניסיון רב שנים בתחום הדברת עכברים ומספקים שרותי הדברת עכברים למגזר הפרטי , העסקי והציבורי. כאשר מדובר בעכבר בבית , אופן הדברת העכברים יהיה באמצעות פיזור סוגים שונים של מלכודות עם פיתיונות למשיכת העכברים ולכידתם. הדברת עכברים בצורה כזו יכולה לקחת זמן, בדרך כלל תוך 24-48 שעות עד ללכידת עכבר בבית. היתרון של הדברת עכברים בבית באמצעות מלכודות עם פיתיונות הוא השליטה במוות של העכבר. הלכידה באמצעות מלכודת תמנע מהעכבר מוות במקום מסתור שיביא אתו ריחות מזעזעים בבית. הדברת עכברים בבית באמצעות רעלים לא מומלצת. ביצוע הדברת עכברים עם רעלים בתוך מבנה חייב להיות בצורה מבוקרת ורק אם אין ברירה אחרת לפתרון הבעיה.


איך יודעים אם יש לנו עכבר בבית?


שומעים רעשים של חפצים זזים בלילה? מצאת כירסומים בחפצים בבית?

לקוחות רבים לא יודעים להבדיל ברגע האמת האם מדובר בעכבר או חולדה , אז בואו נעשה קצת סדר. עכבר מצוי- גודלו נע בין 9-12 ס"מ וצבעו בגוונים של חום עד לבן. חולדה גדולה יותר ומשקלה גדול הרבה יותר. הזנב של החולדה ארוך יותר משל עכבר וגם צורת הראש שלהם שונה. אצל העכברים הראש יותר קטן ובצורת משולש ולחולדה ראש גדול וארוך יותר. אחרי שהבנו את ההבדל הוויזואלי והבנו כי מדובר בעכבר , כמה פרטים על העכבר המצוי. עכבר מצוי נמצא בדרך כלל באזורים עם שטחים פתוחים. הוא לא מזיק ואפילו במקור הוא חיה צמחונית. למרות שבמציאות שלנו העכברים נמצאו אוכלים גם עכברים אחרים ומכאן שאין להם בעיה לאכול גם בשר.אז איך יודעים אם יש לנו עכבר בבית?

כרסומים , גללים רעשים באמצע הלילה , יהיו הסימנים הראשונים לאיבחון עכבר בבית. העכברים נמצאים בהישרדות יומיומית ומטרתם העיקרית היא למצוא מקום מסתור עם מזון ומים בקרבתם. וכאן אתם נכנסים לתמונה , העכברים מחפשים מקור מזון והאידיאלי עבורם הוא פרצה קטנה לתוך הבית שלכם. בו הם ימצאו אוכל ומים בשפע. העכבר יכול לעבור בפתחים של 0.7 ס"מ ולכן חשוב לבצע איטומים לפתחי מעבר פוטנציאלים לעכבר. העכבר המצוי פחדן והססן ולכן לא יחשף יותר ממה שהוא נחוץ. אם קרה הדבר וישם לכם עכבר בבית, בוודאי מצאתם גללים של עכבר במקומות סמויים במטבח.


קקי/גללים של עכבר בבית


מצאתם קקי/גללים חשודים בארונות המטבח? לא בטוחים של מה הגללים?

עכבר שנכנס לבית שלך , נכנס במטרה למצוא מזון ולכן יחפש את המטבח ורוב הסיכויים ששם גם תמצאו קקי של העכבר. המטרה העיקרית שלו היא למצוא מזון ולאחר מכן לחזור למקום המסתור שלו. במטבח ימצא העכבר את המזון ובדרך כלל מיד אחרי שיוכל ממנו , יעשה גם את צרכיו. אם מצאת בארון המטבח שלכם גרגירים קטנים בגודל של חצי ס"מ בצבע חום כהה , כנראה שמדובר בגללים של עכבר. עכבר אחד מייצר ביום בין 40-100גללים ומטפטף שתן כל הזמן. אם מצאת גללים של עכבר בבית, חשוב לנקות את כל משטחי הבית בצורה יסודית. אם הגללים נמצאו במטבח, מומלץ לנקות עם הרבה אקונומיקה. מזון שהיה פתוח או חשוף על השיש – מומלץ לזרוק לפח. אם לאחר הניקיון , מצאת שוב גללים של עכבר באותם מקומות או בסביבה , יש צורך בהזמנת הדברת עכברים לפתרון הבעיה. שתן וגללים של עכבר מסוכנים מאוד ומכילים הרבה מחלות קשות. חשוב לבצע סטריליזציה מקסימלית במטבח ולהרחיק את העכברים מהבית שלכם.


איך מבדילים בין קקי/גללים של עכבר לבין קקי/גללים של חולדה?


גללים של עכבר קטנים יותר מגללים של חולדה. צורת גללי העכבר צרה וחדה בקצוות. גודל גללים של עכברים יהיה עד חצי ס"מ. הגללים של החולדות מתפתלים וארוכים יותר יכולים להגיע לאורך של עד 1.5 ס"מ.


ריבוי קקי/גללים של עכברים בבית


אם מצאתם הרבה קקי/גללים של עכברים באזורים קבועים בבית , ניתן להבין שיש נגיעות גבוה ומדובר במשפחה או אפילו משפחות של עכברים שחיים ממש צמוד אליכם. נקבת העכבר בשלה להריון כבר מגיל חודשיים וכל המלטה שלה מגיע לכ-12 עכברים. נקבת העכבר יכולה להיכנס להריון כל 21 ימיים. מכאן ניתן להבין שיכולת ההתרבות של העכברים מהירה מאוד ובהימצאות עכבר אחד בבית , ניתן להסיק שהוא לא לבד. במצבים כאלו מומלץ להזמין לוכד עכברים מקצועי שיבצע ניטור ויציע פתרון סופי לבעיית העכברים בבית.


לוכד עכברים מוסמך


לאחר ההבנה והזיהוי המוחלט של העכבר בבית , הבנתם שיש צורך בלוכד עכברים מקצועי. לפעמים ניתן לבצע לכידת עכברים באופן עצמאי באמצעות מלכודות קפיץ או מלכודות דבק שונות. במידה ולא הצלחתם או שבחרתם להזמין לוכד עכברים חשוב שתדעו מה אופן הטיפול הנדרש לצורך לכידת העכבר וקבלת התוצאה הנדרשת. העכברים פחות חכמים מחולדות , דבר שמקל על לכידתם. הדרך ללכידת עכברים במבנה סגור תהיה בדרך כלל באמצעות מלכודות קפיץ או דבק. למלכודות השונות שמים פיתיונות לצורך משיכת העכבר ולכידתו. התהליך לוקח בדרך כלל עד 48 שעות עד לתוצאות. הסיבה לכך היא בגלל שהעכברים חיות מאוד פחדניות ולכן יצאו ממקום המסתור שלהם רק כשיהיה שקט וחשוך מספיק. לאחר פיזור המלכודות בבית יהיה צורך בהמתנה של 24 שעות ולבדוק אם יש תוצאות. אם לאחר 48 שעות העכבר לא נלכד , כנראה שיש צורך בהחלפת פיתיונות .


איך נדע אם לוכד העכברים מומלץ?


לפני שממהרים להזמין לוכד עכברים ראשון שקופץ בגוגל , מומלץ לחפש לוכד עכברים מומלץ עם ביקורות חיוביות, ומדוע? ישנם לא מעט מקרים , לצערי , שמדבירים לא מלווים את הלקוח עד לתוצאה הרצויה והלקוח נשאר עם העכבר בבית וללא שרות. לוכד עכברים מומלץ הוא אחד שמלווה את הלקוח עד לשקט מעכברים בבית. לקוח מרוצה תמיד יגיד את האמת! חיפוש מהיר ברשת , מאפשר למצוא היום לא מעט פידבקים ואנחנו ממליצים לכם לנהוג כך לפני הזמנת לוכד עכברים לביתכם.


הדברה נגד עכברים בבית או בעסק


בזיסמן הדברות מדבירים בעלי ידע וניסיון רב בהדברה נגד עכברים , אנו מלווים את לקוחותינו עד לפתרון הבעיה והשקט הרצוי מעכברים בבית. הדברה יעילה נגד עכברים, תהיה רק עם מדביר שיש לו הכירות וניסיון עם עכברים. ניסיונות להדברה נגד עכברים עם במבה או גבינה לא בהכרח יעבדו. עכברים בבית או בעסק מסוכנים ומעבירים איתם מחלות רבות. חשוב לעשות הדברה מקצועית נגד עכברים ולמנוע סכנות לאדם וסביבת מגוריו.


החורף כבר כאן! האם ביתך מוכן לחורף שקט מעכברים?


אם בסביבתך מגורייך מחילות/בורות של מכרסמים באדמה – מומלץ לאטום ולבצע הדברת מכרסמים.

הכינו את הגינה וסביבת מגוריכם : נקו מעשבייה גבוה , עצים גבוהים , חפצים גדולים שיכולים לשמש מקום מסתור וכו'. עכברים וחולדות עוברים בפתחים של פחות מסנטימטר אחד , חשוב לאטום פתחים וחורים בסביבת מגוריכם.

חשוב להקפיד ולדאוג לשמור על סדר וניקיון בחדר האשפה.

על מנת להרחיק ככל הניתן עכברים וחולדות מסביבת מגוריכם , יש להקפיד על חדר אשפה סגור במהלך כל שעות היום. הקפידו לעשות טיפול והדברה נגד מכרסמים אחת לשנה , שמירה על ניקיון וסדר במקביל ישמרו על שקט מעכברים בסביבתכם.מצאת קקי של עכבר בבית?
תשאיר פרטים ונחזור אליך