זיסמן הדברות לוגו רוחב

ריסוס לבית נגד חרקים ומזיקים עם מדביר מוסמך

ריסוס לבית הינו פתרון אידיאלי לבעיית החרקים והמזיקים. שיטת הדברה באמצעות ריסוס מאפשרת לפזר את חומרי ההדברה בצורה אפקטיבית ואחידה ובכך מסייעת לנו בהדברת החרקים בבית. חומרי ההדברה באמצעות ריסוס מתפזרים לכל עבר בצורה אחדיה ומאפשרים הגעה של חומרי הדברה לכל מקום אפשרי בבית. הדברה בבית באמצעות ריסוס מאפשרת לחומרי ההדברה להיספג בקירות וברצפת הבית. ספיגת החומרים בבית לא מסוכנת או מהווה סכנה לאדם או לסביבה אך מנגד יעילה מאוד נגד חרקים ומזיקים ביתיים .

הדברה בבית באמצעות ריסוס מאפשרת לחומרי ההדברה להיספג בקירות וברצפת הבית. ספיגת החומרים בבית לא מסוכנת או מהווה סכנה לאדם או לסביבה אך מנגד יעילה מאוד נגד חרקים ומזיקים ביתיים . הדברה בריסוס לבית מחסלת את החרקים והמזיקים הקיימים ועוזרת למנוע את חזרתם. חומרי ההדברה בריסוס לבית שאתם עובדים בזיסמן הדברות מכילים חומרי הדברה ירוקה , בטוחה וידידותית לסביבה. כל חומרי ההדברה בריסוס לבית איתם אנחנו עובדים מאושרים ומפוקחים ע"י המשרד להגנת הסביבה. בזמן ביצוע הדברה בריסוס לבית חשוב לשמור ולהקפיד על כללי זהירות ובטיחות וזאת על מנת למנוע בכל דרך אפשרית הרעלה או להוות סכנה לסביבה.

ריסוס לבית
הדברה באמצעות ריסוס בבית

הדברת באמצעות ריסוס נמלים בבית או בחצר

בזיסמן הדברות מקפידים על שמירה על כללי הבטיחות. כל עבודות ההדברה בריסוס לבית מתבצעות ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה המאושר ע"י המשרד להגנת הסביבה. לפני ביצוע הדברה בריסוס לבית חשוב להקפיד על ריצפה פנויה ככל הניתן על מנת שבמהלך הריסוס בבית יהיה נוח וקל להדביר את כל שטח הדירה או הבית. חשוב לפנות את הרצפה מצעצועים של ילדים או תינוקות , לפנות מוצרי מזון של חיות מחמד וכדומה . ככל שחומרי ההדברה יכסו יותר שטחים בבית, כך תוצאות ההדברה יהיו טובות יותר ואפקטיביות לזמן ממושך. בזיסמן הדברות לפני ביצוע ההדברה נפעל לניטור וזיהוי הבעיה. אנו נשאל את הלקוח איזה חרק הוא רואה, מתי ואיפה הוא רואה אותו בדרך כלל ולפי זה נתחיל לנתח את המצב ולהבין איכן הבעיה. ריסוס בבית חייב להתבצע בשני חלקים, תחילה זיהוי הבעיה ולאחר מכן התאמת חומרי הריסוס וביצוע ההדברה. אנו מבצעים הדברה בריסוס על כל השטחים האפשריים בבית , ריסוס מסגרת הבית על הפנלים ועד גובה של מטר על מעטפת הקירות בבית, חלונות וביובים. ריסוס לבית עושים במינונים נמוכים יחסית על מנת לא להוות סכנה לאדם או לחיות המחמד שגרים בבית. לפני ביצוע הדברה לבית באמצעות ריסוס חשוב לבדוק שלמדביר המצבע יש רישיון הדברה בתוקף ועל שמו. ביצוע הדברה ללא הכשרה , ניסיון או ידע יכול להוביל לתוצאות לא רצויות ולהיות מסוכן לאדם ולסביבה. ביצוע הדברה מחייב רישיון הדברה וחובת הלקוח לדרוש זאת לפני ההדברה. אם לא משתמשים במינונים נכונים של רעלים בזמן ביצוע הדברה בריסוס בבית , אפשר להגיע לתוצאות לא רצויות כמו הרעלת הדיירים בדירה, הרעלת חיות מחמד, תוצאה לא אפקטיבית של ההדברה בריסוס ועוד.

ריסוס לבית פרטי

מרבית הבתים הפרטיים בישראל חשופים במידה כזו או אחרת לנוכחות של מזיקים. מזיקים כמו תיקניםנמלים וסוגים נוספים יכולים לחדור לכל סוג של בית – גם לדירות גבוהות בבניינים רבי קומות. יחד עם זאת, בתים צמודי קרקע שלהם חצר פרטית הם פגיעים יותר לכניסה של מזיקים שונים – ובהם קורה לעתים קרובות יותר שצריך להזעיק חברת הדברה לבית פרטי.

חברת הדברה יכולה לסייע בכל פעם שמתגלים ג'וקים בבית או מזיקים אחרים. במקרה של ג'וקים, קורה לפעמים שתיקן בודד חודר לבית והוא אינו מלווה ב"חברים" נוספים, אך בדרך כלל נוכחות של מקק אחד או שניים מעידה על בעיה בהיקף נרחב יותר. כאשר אנו מדברים על מזיקים כמו ג'וקים, נמלים, טרמיטים וגם חולדות ועכברים – נדיר שהם מופיעים בבית לבדם. בדרך כלל הם חלק מקבוצה גדולה יותר שמסתתרת בבית או בחצר. הפתרון הטוב והיעיל ביותר במקרים כאלה הוא קריאה לאנשי המקצוע בתחום ההדברה. מדביר מוסמך יכול לבחור מגוון פתרונות הדברה אפקטיביים – בהתאם לסוג המזיק שנמצא בבית.

מתי יש להזמין חברת הדברה לבית פרטי?

מומלץ להזמין חברת הדברה לבית פרטי אם גיליתם בבית או בחצר סימנים להימצאות מזיקים. הסימנים יכולים להיות הופעה חוזרת של גללים קטנים במיקום מסוים (מה שיצביע על נוכחות של חולדות או עכברים), סימני כרסום ברהיטים ובחוטי חשמל, גילוי ביצים קטנות (שמאפיינות ג'וקים למיניהם) או שפשוט מבחינים בחיה עצמה במהלך היום או הלילה.
למרות שניתן למצוא מידע רב על הדברה לבית פרטי ברחבי האינטרנט, מומלץ שלא לנסות לטפל במזיקים באופן עצמאי. הדרך היעילה ביותר להדביר את המזיקים היא על ידי שימוש בחומרי הדברה רעילים, שמרביתם יכולים להיות מסוכנים מאוד גם לבני אדם. השימוש בחומרי הדברה צריך להיות שמור למדבירים מקצועיים בלבד, וגם אם ביכולתכם לקנות את החומרים בעצמכם – לא מומלץ לעשות בהם שימוש ללא הידע והניסיון המתאימים.
מאחר והדבר הנכון הוא להיעזר בשירותי הדברה מקצועיים, חשוב ליצור קשר בהקדם עם המדבירים, ולתאר להם באופן מפורט את הסימנים שמצאתם בבית שלכם. כך יהיה ניתן להתאים את שיטת ההדברה באופן הטוב ביותר.

טיפול הדברה מניעתי

גם אם אתם מתגוררים בבית פרטי, וזמן רב לא הבחנתם בסימנים מחשידים שמעידים על המצאות מזיקים בבית – כדאי לעשות לפחות אחת לשנה טיפול הדברה מניעתי. טיפול ההדברה הזה יכול לכלול ריסוס של חומרי הדברה בפתחי הביובים ובאזורים מועדים לפורענות בבית או בחצר הפרטית. בעזרת טיפול מניעתי קבוע שכזה, במיוחד בעונות החמות שבהן הג'וקים, למשל, חוגגים – ניתן להרחיק את המזיקים ולהמשיך ליהנות מבית נקי שבו נעים לחיות.
בנוסף לכך, כדי להרחיק מזיקים רבים ניתן לשמור על רמת היגיינה וניקיון גבוהים, ולהימנע מפעולות כמו השארת מזון בחוץ והשארת שקיות זבל פתוחות לאורך זמן ברחבי הבית.

שימוש בחומרים "ירוקים" להדברה

אם כבר נתקלתם במזיקים בבית, ואתם זקוקים לשירות הדברה לבית פרטי, כדאי לברר עם המדבירים האם הם עושים שימוש בחומרי הדברה "ירוקים", שמזיקים פחות לסביבה. הדבר חשוב במיוחד בבתים בהם ישנן חיות מחמד או שמסתובבים ברחבי הבית ילדים בגיל הרך. ריסוס של חומרי הדברה או פיזור רעל, שהן שיטות נפוצות להדברת מזיקים, יכולות לפגוע גם בבני אדם, ולכן מומלץ להעדיף חומרים רעילים פחות – בתנאי שהם יעילים ואפקטיביים באותה המידה. אם אין אפשרות להדביר את המזיקים בחומרים "ירוקים", חשוב לוודא שהמדבירים נוקטים באמצעי הבטיחות הנחוצים, ומיידעים אתכם לכמה זמן יש לפנות את הבית עד שניתן יהיה לחזור אליו בבטחה.

לייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר עוד היום- זיסמן הדברות לשרותכם!