זיסמן הדברות לוגו רוחב

ריסוס פרעושים- הדברה וריסוס עם מדביר מומחה לפרעושים

לפני ביצוע ריסוס נגד פרעושים יש לדאוג לשאוב מזרנים, שטיחים, ספות וכל אריג אחר. בסיום השאיבה חשוב מאוד לרוקן את תוכן האשפה של השואב לתוך שקית ולאטום אותה מיד. כמו כן, יש לזרוק אותה מיד מהבית. לאחר זיהוי הבעיה וטיפול ראשוני של שאיבה , יש להרים הכל מהרצפה ולדאוג להשאיר כמה שיותר רצפה פנויה לעבודה. הדברה נגד פרעושים עושים ע"י ריסוס. ריסוס נגד פרעושים בבית יעיל מאוד ולא מהווה סכנה לאדם או לחיות המחמד. במידה ובבית יש בעלי חיים, חשבו במקביל להדברה בריסוס לטפל בכלב או החתול בקפסולות נגד פרעושים. אנו עובדים עם החומרים החדישים והטובים ביותר בשוק! כל החומרים שאנו עובדים אתם בפיקוח ומאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה.

פרעושים הם יצורים טפיליים זעירים, שניזונים ממציצת דם של בני אדם ובעלי חיים. מדובר במזיק טורדני מאוד, שכאשר הוא חודר לבית, לא קל להיפטר ממנו. במקרים רבים הפרעושים מגיעים על גבי חיית המחמד הביתית, חתול או כלב, וכך חודרים לבית ומתחילים להתפשט בו. עקיצתם של הפרעושים יכולה להיות בלתי נעימה לבני אדם, אך היא עצמה אינה מסוכנת. לעומת זאת, הפרעושים מהווים סכנה גדולה יותר לבעלי חיים, שעלולים לסבול ממחלות שונות, כמו אנמיה, כתוצאה מעקיצות פרעושים מרובות. בנוסף לכך, הפרעושים, שניזונים מדם יונקים, הם בעלי פוטנציאל להעביר מחלות שונות לבעלי חיים וגם לבני אדם, וזוהי סיבה נוספת לכך שחשוב מאוד לבצע הדברת פרעושים בבית, כאשר נתקלים בהם.

ריסוס נגד פרעושים

פרעוש או פרעושים כל מה שחשוב לדעת

כל פרעוש הוא יצור קטן מאוד, שגודלו נע בין מילימטר אחד לחמישה מילימטרים. יש להם יכולת קפיצה מרשימה, והם מסוגלים לקפוץ למרחק של עד פי 200 מהיקף גופם. תכונה זו מקלה עליהם לעבור ממקום אחד למשנהו וכן מגוף של אדם או בעל חיים לגוף אחר בקלות. בניגוד לעקיצת יתושים, שמאופיינת על ידי כך שרק הנקבות מבצעות אותה, אצל הפרעושים, גם הזכרים וגם הנקבות יכולים לעקוץ, ולכן יש צורך בקטילה של כל האוכלוסייה שלהם, כאשר מבצעים הדברת פרעושים.
הפרעושים הם יצורים שחורים עם גוונים אדומים, אך בגלל גודלם הזעיר קשה מאוד להבחין בצבע שלהם או בנוכחותם במבט רגיל. הדרך שבה בדרך כלל מבחינים בנוכחותם היא כאשר מתגלות על הגוף עקיצות קטנות ומגרדות, שמאפיינות את הנזק שהם גורמים.

חומרי הדברה שמשמשים להדברת פרעושים באמצעות ריסוס

ישנם כמה סוגים שונים של חומרים המשמשים להדברת פרעושים בבית. חלק מהחומרים האלה, הם מסוכנים פחות לבני אדם ולחיות המחמד, והם מבוססים על רכיבים שנקראים פרטרואידים. חומרי הדברה האלה אינם רעילים כל כך עבורנו, ולכן תמיד עדיף לעשות בהם שימוש כאשר מבצעים ריסוס והדברה בבית נגד הפרעושים. כאשר אתם מזמינים חברת הדברה מקצועית לבצע הדברת פרעושים, כדאי להתייעץ עימה ולברר באילה חומרים היא תעשה שימוש בזמן הריסוס. אם יש ברשותה חומרי הדברה מבוססי פרטרואידים, מומלץ לבקש שתעשה שימוש בחומרים אלה.

בעבר היה נעשה שימוש נרחב בחומרי הדברה מבוססי זרחן. מדובר בחומרים עם רמת רעילות גבוהה ביותר, שהשימוש בהם יכול להיות מסוכן מאוד ולמעשה הוצא מחוץ לחוק בסוף העשור הקודם. כאשר אתם מבררים עם חברת ההדברה לגבי החומרים שבהם היא משתמשת, חשוב לוודא שלא מדובר בחומרים על בסיס זרחן, אלא מדובר בחומרים שהשימוש בהם מותר על פי החוק. חברות הדברה מקצועיות שפועלות לפי כל התקנות, לא תעשינה שימוש בחומרי הדברה מבוססי זרחן מלכתחילה, אך בכל זאת לא מזיק לבדוק את הדבר ולוודא זאת.

בנוסף לכך, רצוי שהמדבירים ישתמשו בחומרי הדברה שיש בהם רכיב הנקרא IGR. מדובר בחומרים שלא רק קוטלים את הפרעושים הבוגרים (הזכרים וגם הנקבות), אלא גם קוטלים את הפרעושים הצעירים הנמצאים בשלבי גדילה וגם גורמים להרס של הביצים ולמניעת היווצרותן. כאשר מבצעים הדברת פרעושים ללא חומרים המכילים IGR, ישנה סכנה שחלק מהפרעושים יצליחו לשרוד, וכי יהיה צורך בביצוע ריסוס והדברה פעמים נוספות. כדי למנוע זאת, כדאי לוודא שהמדבירים משתמשים באותם חומרים שמבטיחים את הקטילה של כל הפרעושים.

האם ניתן לבצע הדברת פרעושים בבית באופן עצמאי?

כאשר חודרים פרעושים לתוך הבית או לתוך החצר הביתית, קשה מאוד להיפטר מהם לא שימוש בחומרי הדברה מקצועיים. ישנם אמנם חומרי הדברה שניתן לקנות בחנויות שונות, והם אמורים להיות יעילים כנגדם, אך הניסיון מלמד שמידת ההצלחה שלהם היא חלקית, וכי כדי למגר את כל אוכלוסיית הפרעושים בבית או בחצר יש להשתמש בחומרים מקצועיים שרק מדבירים מוסמכים רשאים להשתמש בהם.

כמה עולה ריסוס נגד פרעושים בבית?

המחיר של הדברת פרעושים בבית תלוי בעיקר בגודל השטח שבו יש לבצע את ההדברה. בדירות שאין בהן גינה או חצר, המחיר יהיה בדרך כלל זול יותר. הוא יתייקר במידה ומדובר בבית גדול יחסית, ובמידה שיש צורך לרסס ולהדביר בשטחים פתוחים בחצר או בגינה. המחיר הממוצע של פעולת הדברת פרעושים ינוע סביב כמה מאות שקלים. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת, יש צורך ליצור קשר עם חברת ההדברה ולקבל הערכה של העלות בהתאם לגודל הבית ו/או הגינה שלכם.

הדברת פרעושים מקצועית עם זיסמן הדברות

חברת זיסמן הדברות מציעה שירותים של הדברת פרעושים בבית ובחצר, וגם מגוון רחב נוסף של סוגי הדברות של מזיקים שונים. המדבירים של החברה הם מדבירים מורשים ומוסמכים, בעלי ניסיון רב בהדברה של כל סוגי המזיקים. אם נתקלתם במכת פרעושים בבית שלכם, ואתם מעוניינים להיפטר מהם בהקדם, צוות המדבירים המקצועי של החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולבצע הדברה עם החומרים המתאימים ביותר לקטילה של הפרעושים והביצים שלהם. כך תוכלו להיפטר מהמזיקים האלה ולחזור לחיות בבית היגייני יותר ונטול פרעושים לחלוטין.
לתאום ריסוס נגד פרעושים בבת או בחצר צרו קשר עוד היום.
זיסמן הדברות– השקט שלך ממזיקים