זיסמן הדברות לוגו רוחב

ריסוס נגד עכברים בבית- האם זה באמת עובד?

לא ניתן להדביר עכברים באמצעות ריסוס וזאת משום שהדברה בריסוס יעילה במגע ישיר בין המזיק לחומר ההדברה. רוב המקרים, העכברים מסתתרים ואנו רואים אותם רק לרגע כשהם יוצאים לחיפוש אחר מזון. אז למה נועד ריסוס נגד עכברים? רסוס נגד עכברים נועד להרחיק את המכרסמים מהשטח הרצוי. למידע על דרכים להרחקת עכברים לחצו כאן!

כמה עולה ריסוס נגד עכברים?

מחיר ריסוס עכברים תלוי בתנאי השטח. אם מדבור בעכבר בבית, המחיר יהיה עבור לכידה\תפיסה\הרעלה של העכברים. אם מדובר בעכברים בשטח בפתח כמו גינה, חצר, בניין מגורים משותף, אופן הטיפול יהיה ברעלים לתקופה של חודש לפחות. במצב של עכברים בשטח פתוח, אין אפשרות ללכוד את העכברים והסיבה לכך היא שיש אינסוף עכברים בשטחים פתוחים ולכידה של אחד, לא יפתור את הבעיה.
להלן מחירון להדברת עכברים עם מדביר מוסמך בסיטואציות שונות:

 

איפה העכבר נמצא?

מחיר הדברה (מחיר לא כולל מע"מ)

עכבר בבית, עכבר בדירה החל מ- 400 ₪
עכבר במטבח החל מ- 400 ₪
עכברים בחצר, עכברים בגינה החל מ- 450 ₪
עכברים בגג רעפים החל מ- 450 ₪
עכברים בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
עכברים בבית קרקע החל מ-500 ₪
עכברים בעסק החל מ-500 ₪
עכברים בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪
עכברים בשטח פתוח החל מ- 500 ₪

 

לסיכום

אם ידוע לכם על עכברים באוזר המגורים שלכם, יש לבצע הדברה ללכידת העכברים או הרעלתם. פעולת הרסוס נגד מכרסמים משמשת כתוספת לטיפול נגד מכרסמים ולא מחליפה אותו. רסוס נגד מכרסמים לבד, לא יהיה יעיל והמכרסמים ימשיכו להתרבות באזור מגוריכם. לייעוץ חינם, התקשרו עוד היום!
זיסמן הדברות– שהקט שלך מעכברים בבית

האם קיים ריסוס נגד עכברים?

אין ריסוס נגד עכברים. הדברה לעכברים עושים באמצעות רעל. העכבר צריך לאכול מהרעל ורק לאחר מספר ימיים ימות. בשונה מריסוס שפועל על חרקים וזוחלים בלבד שעובדת על דרכי הנשימה ופועל על מערכת העצבים של החרק ובכך הורג אותו לאחר מספר דקות. אין הדברה נגד עכברים או הרחקת עכברים באמצעות ריסוס- שלא ימכרו לכם שקרים. לייעוץ חינם ללא התחייבות, צרו קשר עוד היום

איך עושים ריסוס עכברים?

הדברה של עכברים עושים או באמצעות הרעלה או באמצעות לכידה, הכל תלוי בתנאי השטח וברמת הנגיעות בבית. למידע נוסף כנסו לאתר שלנו.

כמה עולה ריסוס עכברים?

מחיר הדברה של עכברים מתחיל מ-400 ש"ח ותלוי בתנאי השטח ורמת הנגיעות. למחירון המלא כנסו לאתר שלנו או צלצלו!