זיסמן הדברות לוגו רוחב

קקי של עכבר בבית: איך מזהים ומה עושים?

מצאתם קקי של עכברים אבל אתם לא בטוחים אם אכן מדבור בעכבר? ניתן לוודא ולבדוק אם יש עכבר בבית באמצעות הנחת מלפפון או גמבה בצמוד לפנלים ולראות אם בלילה הירק נעלם. אם כן, יש לכם עכבר בבית. אם לא, שווה לבדוק לילה נוסף. אם הירק לא נאכל, אין עכבר בבית ואולי מדובר בקקי ישן של עכבר. כאשר פוגשים באמצע הלילה עכבר בבית, כנראה שהדבר הראשון שנעשה זה נצעק חזק , והדבר השני נחפש הדברת עכברים דחוף.
אז לפני שאתם ממהרים להזמין הדברת העכברים בבית חשוב להבין שהדברת עכברים עושים רק עם מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה, ידע וניסיון בתחום.
כל ניסיון להדברת עכברים באופן עצמאי יכולה להיות מסוכנת לאדם ולסביבה. אופן הטיפול בהדברת עכברים יהיה באמצעות מלכודות או רעלים ולכן חשוב לדעת ולהיות בעל אישורים והיתרים לשימוש בחומרים הנ"ל.

איך נראה קקי של עכבר? שלחו אלינו בתמונה לזיהוי מהיר

הדברת עכברים עם זיסמן הדברות

בזיסמן הדברות תמצאו מדבירים מוסמכים בעלי רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. המדבירים שלנו בעלי ידע וניסיון רב שנים בתחום הדברת עכברים ומספקים שרותי הדברת עכברים למגזר הפרטי, העסקי והציבורי. כאשר מדובר בעכבר בבית , אופן הדברת העכברים יהיה באמצעות פיזור סוגים שונים של מלכודות עם פיתיונות למשיכת העכברים ולכידתם. הדברת עכברים בצורה כזו יכולה לקחת זמן, בדרך כלל תוך 24-48 שעות עד ללכידת עכבר בבית. היתרון של הדברת עכברים בבית באמצעות מלכודות עם פיתיונות הוא השליטה במוות של העכבר. הלכידה באמצעות מלכודת תמנע מהעכבר מוות במקום מסתור שיביא אתו ריחות מזעזעים בבית. הדברת עכברים בבית באמצעות רעלים לא מומלצת. ביצוע הדברת עכברים עם רעלים בתוך מבנה חייב להיות בצורה מבוקרת ורק אם אין ברירה אחרת לפתרון הבעיה.

כמה עולה הדברת עכברים?

מחיר הדברת עכברים תלוי בתנאי השטח. אם מדבור בעכבר בבית, המחיר יהיה עבור לכידה\תפיסה\הרעלה של העכברים.
אם מדובר בעכברים בשטח בפתח כמו גינה, חצר, בניין מגורים משותף, אופן הטיפול יהיה ברעלים לתקופה של חודש לפחות. במצב של עכברים בשטח פתוח, אין אפשרות ללכוד את העכברים והסיבה לכך היא שיש אינסוף עכברים בשטחים פתוחים ולכידה של אחד, לא יפתור את הבעיה.
להלן מחירון להדברת עכברים בסיטואציות שונות:

 

איפה העכבר נמצא?

מחיר הדברת עכברים (מחיר לא כולל מע"מ)

עכבר בבית, עכבר בדירה החל מ- 400 ₪
עכבר במטבח החל מ- 400 ₪
עכברים בחצר, עכברים בגינה החל מ- 450 ₪
עכברים בגג רעפים החל מ- 450 ₪
עכברים בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
עכברים בבית קרקע החל מ-500 ₪
עכברים בעסק החל מ-500 ₪
עכברים בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪
עכברים בשטח פתוח החל מ- 500 ₪

 

איך יודעים אם יש עכבר בבית?

שומעים רעשים של חפצים זזים בלילה? מצאת כירסומים בחפצים בבית?
לקוחות רבים לא יודעים להבדיל ברגע האמת האם מדובר בעכבר או חולדה, אז בואו נעשה קצת סדר. עכבר מצוי- גודלו נע בין 9-12 ס"מ וצבעו בגוונים של חום עד לבן. חולדה גדולה יותר ומשקלה גדול הרבה יותר. הזנב של החולדה ארוך יותר משל עכבר וגם צורת הראש שלהם שונה. אצל העכברים הראש יותר קטן ובצורת משולש ולחולדה ראש גדול וארוך יותר. אחרי שהבנו את ההבדל הוויזואלי והבנו כי מדובר בעכבר, כמה פרטים על העכבר המצוי. עכבר מצוי נמצא בדרך כלל באזורים עם שטחים פתוחים. הוא לא מזיק ואפילו במקור הוא חיה צמחונית. למרות שבמציאות שלנו העכברים נמצאו אוכלים גם עכברים אחרים ומכאן שאין להם בעיה לאכול גם בשר. אז איך יודעים אם יש לנו עכבר בבית?

כרסומים, גללים, רעשים באמצע הלילה, יהיו הסימנים הראשונים לאיבחון עכבר בבית. העכברים נמצאים בהישרדות יומיומית ומטרתם העיקרית היא למצוא מקום מסתור עם מזון ומים בקרבתם. וכאן אתם נכנסים לתמונה, העכברים מחפשים מקור מזון והאידיאלי עבורם הוא פרצה קטנה לתוך הבית שלכם. בו הם ימצאו אוכל ומים בשפע. העכבר יכול לעבור בפתחים של 0.7 ס"מ ולכן חשוב לבצע איטומים לפתחי מעבר פוטנציאלים לעכבר. העכבר המצוי פחדן והססן ולכן לא יחשף יותר ממה שהוא נחוץ. אם קרה הדבר וישם לכם עכבר בבית, בוודאי מצאתם צואת עכברים במקומות סמויים במטבח.

שלחו אלינו לזיהוי מהיר! ללא עלות או התחייבות!

קקי של עכברים בבית

מצאתם קקי/ גללים חשודים בארונות המטבח? לא בטוחים של מה הקקי?
עכבר שנכנס לבית שלך, נכנס במטרה למצוא מזון ולכן יחפש את המטבח ורוב הסיכויים ששם גם תמצאו צואה של עכברים. המטרה העיקרית שלו היא למצוא מזון ולאחר מכן לחזור למקום המסתור שלו. במטבח ימצא העכבר את המזון ובדרך כלל מיד אחרי שיוכל ממנו, יעשה גם את צרכיו. אם מצאת בארון המטבח שלכם גרגירים קטנים בגודל של חצי ס"מ בצבע חום כהה, כנראה שמדובר בגללי עכבר. עכבר אחד מייצר ביום בין 40-100 גללים ומטפטף שתן כל הזמן. אם מצאת גללי עכברים בבית, חשוב לנקות את כל משטחי הבית בצורה יסודית. אם הגללים נמצאו במטבח, מומלץ לנקות עם הרבה אקונומיקה.
מזון שהיה פתוח או חשוף על השיש – מומלץ לזרוק לפח. אם לאחר הניקיון, מצאת שוב גללי עכברים באותם מקומות, יש צורך בהזמנת מדביר עכברים לפתרון הבעיה. שתן וגללי עכבר מסוכנים מאוד ומכילים הרבה מחלות קשות. חשוב לבצע סטריליזציה מקסימלית במטבח ולהרחיק את העכברים מהבית שלכם.

קקי של עכבר או קקי של חולדה?

קקי של עכבר קטנים יותר מקקי של חולדה. צורת הקקי של העכבר צרה וחדה בקצוות. גודל הקקי של עכברים יהיה עד חצי ס"מ. הקקי של החולדות מתפתלים וארוכים יותר יכולים להגיע לאורך של עד 1.5 ס"מ.

מצאתי הרבה קקי של עכברים בבית, מה עושים?

אם מצאתם הרבה קקי/גללים של עכברים באזורים קבועים בבית, ניתן להבין שיש נגיעות גבוה ומדובר במשפחה או אפילו משפחות של עכברים שחיים ממש צמוד אליכם. נקבת העכבר בשלה להריון כבר מגיל חודשיים וכל המלטה שלה מגיע לכ-12 עכברים. נקבת העכבר יכולה להיכנס להריון כל 21 ימים. מכאן ניתן להבין שיכולת ההתרבות של העכברים מהירה מאוד ובהימצאות עכבר אחד בבית, ניתן להסיק שהוא לא לבד. במצבים כאלו מומלץ להזמין לוכד עכברים מקצועי שיבצע ניטור ויציע פתרון סופי לבעיית העכברים בבית.

לוכד עכברים מוסמך

לאחר ההבנה והזיהוי המוחלט של העכבר בבית, הבנתם שיש צורך בלוכד עכברים מקצועי. לפעמים ניתן לבצע לכידת עכברים באופן עצמאי באמצעות מלכודות קפיץ או מלכודות דבק שונות. במידה ולא הצלחתם או שבחרתם להזמין לוכד עכברים חשוב שתדעו מה אופן הטיפול הנדרש לצורך לכידת העכבר וקבלת התוצאה הנדרשת. העכברים פחות חכמים מחולדות, דבר שמקל על לכידתם. הדרך ללכידת עכברים במבנה סגור תהיה בדרך כלל באמצעות מלכודות קפיץ או דבק. למלכודות השונות שמים פיתיונות לצורך משיכת העכבר ולכידתו. התהליך לוקח בדרך כלל עד 48 שעות עד לתוצאות. הסיבה לכך היא בגלל שהעכברים חיות מאוד פחדניות ולכן יצאו ממקום המסתור שלהם רק כשיהיה שקט וחשוך מספיק. לאחר פיזור המלכודות בבית יהיה צורך בהמתנה של 24 שעות ולבדוק אם יש תוצאות. אם לאחר 48 שעות העכבר לא נלכד , כנראה שיש צורך בהחלפת פיתיונות .

איך נדע אם לוכד העכברים מומלץ?

לפני שממהרים להזמין לוכד עכברים ראשון שקופץ בגוגל, מומלץ לחפש לוכד עכברים מומלץ עם ביקורות חיוביות, ומדוע? ישנם לא מעט מקרים, לצערי, שמדבירים לא מלווים את הלקוח עד לתוצאה הרצויה והלקוח נשאר עם העכבר בבית וללא שרות. לוכד עכברים מומלץ הוא אחד שמלווה את הלקוח עד לשקט מעכברים בבית. לקוח מרוצה תמיד יגיד את האמת! חיפוש מהיר ברשת, מאפשר למצוא היום לא מעט פידבקים ואנחנו ממליצים לכם לנהוג כך לפני הזמנת לוכד עכברים לביתכם.

הדברה נגד עכברים בבית או בעסק

בזיסמן הדברות מדבירים בעלי ידע וניסיון רב בהדברה נגד עכברים, אנו מלווים את לקוחותינו עד לפתרון הבעיה והשקט הרצוי מעכברים בבית. הדברה יעילה נגד עכברים, תהיה רק עם מדביר שיש לו הכירות וניסיון עם עכברים. ניסיונות להדברה נגד עכברים עם במבה או גבינה לא בהכרח יעבדו. עכברים בבית או בעסק מסוכנים ומעבירים איתם מחלות רבות. חשוב לעשות הדברה מקצועית נגד עכברים ולמנוע סכנות לאדם וסביבת מגוריו.

לסיכום

אם בסביבתך מגורייך מחילות/בורות של מכרסמים באדמה – מומלץ לאטום ולבצע הדברת מכרסמים.
הכינו את הגינה וסביבת מגוריכם: נקו מעשבייה גבוה, עצים גבוהים, חפצים גדולים שיכולים לשמש מקום מסתור וכו'. עכברים וחולדות עוברים בפתחים של פחות מסנטימטר אחד, חשוב לאטום פתחים וחורים בסביבת מגוריכם. חשוב להקפיד ולדאוג לשמור על סדר וניקיון בחדר האשפה.
על מנת להרחיק ככל הניתן עכברים וחולדות מסביבת מגוריכם, יש להקפיד על חדר אשפה סגור במהלך כל שעות היום. הקפידו לעשות טיפול והדברה נגד מכרסמים אחת לשנה, שמירה על ניקיון וסדר במקביל ישמרו על שקט מעכברים בסביבתכם.

איך נזהה קקי של עכבר?

איך מזהים קקי של עכבר?

קקי של עכבר קטן יותר מקקי של חולדה. צורת הקקי של העכבר צרה וחדה בקצוות, בדומה לגרגר אורז. גודל הקקי של עכברים יהיה עד חצי ס"מ.

האם קקי של עכבר מסוכן?

כן קקי של עכבר מסוכן וחשיפה ישירה אליו, עלול להעביר מחלות או לגרום לתגובות אלרגיות (לרגישים)

מה עושים עם מוצאים קקי של עכבר?

מנקים את כל האזורים שבהם היה קקי של עכבר עם כפפות ואקונומיקה. לאחר מכן, אם מוצאים שוב קקי או כירסומים, יש להזמין לוכד עכברים מוסמך לפתרון הבעיה. לייעוץ חינם צרו קשר

איך יודעים שמדובר בקקי של עכבר?

אם מצאתם קקי של עכברים ואתם לא בטוחים שאכן מדובר בעכבר, ניתן לשלוח אלינו לזיהוי מהיר ללא עלות או התחייבות

לזיהוי מהיר של גללים שילחו אלינו תמונה

*** זיהוי ללא עלות או התחייבות ***