זיסמן הדברות לוגו רוחב

פשפשים בבית

תוכן עניינים

פשפשים בבית זיהוי וניטור עם מומחה לפשפשים ייעוץ חינם

פשפשים בבית זה המזיק האחרון שתרצו למצוא, הם מהווים מטרד גדול, פשפשים עוקצים בלילות ולא נותנים שקט ביום. הגרודים בעקבות העקיצות של הפשפש, עלולות להיות קטלניות, ולא מספיק כל זה, הם גם מתרבים בקצב מהיר. על איך מזהים פשפשי מיטה בבית, ומה הם כל הסימנים שניתן לזהות את נוכחותם, ניתן לקרוא בהרחבה פה. במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר נקודות לזיהוי פשפשים בבית:

סימנים לפשפשים בבית

איפה לחפש פשפשים בבית?

קקי של פשפשים בכל חריץ על המזרון, בסיס המיטה, הרגליים של המיטה ומשענת הראש של המיטה.
ביצים של פשפשים מקומות מסתור, חריצים קטנים כמו שקעי חשמל, פנלים, משקופים, חורים בקירות וכדומה
עקיצות פשפשים עקיצות במקבצים של 2-3 עקיצות צפופות. עקיצות כל כמה לילות
פשפש בוגר מטיילים על הריצפה, ניתן לראותם על המזרון או על המצעים

 

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

עקיצות פשפשים: 15 דקות של מציצת דם מבלי שנרגיש

פשפשים ניזונים מדם ופועלים בשעות הלילה, הגוף שלנו פולט חום בזמן השינה, ובכך הם יודעים שהגיע הזמן לצאת לאכול. הפשפשים מסתתרים במרבית הזמן ואת הביצים שלהם הם יחביאו במקומות שעוד יותר קשה להגיע אליהם. הסימן הראשון לנוכחות של פשפשים בבית יהיה בדרך כל תלונה על עקיצות. העקיצות של הפשפשים דומות לרוב העקיצות שאנחנו מכירים, כמו עקיצת יתושים או פרעושים, אך בשונה, הפשפשים עוקצים במשך כ-15 דקות בלילה. במהלך ה-15 דקות שלהם, הם עוקצים במספר נקודות, שיהיו קרובות אחת לשנייה. כל עקיצה מעידה על מנת דם שנלקחה. כל פשפש לוקח בממוצע 2-3 מנות דם, וחוזר למקום המסתור שלו. הפעם הבאה שהוא יצא לאכול, תהיה כעבור יומיים שלושה.

איך הורגים פשפשים?

פשפשים הורגים בשלושה שלבים: שאיבה אינטנסיבית, טיפול בקיטור עוצמתי והדברה בכל המרחב הנגוע. הדברת פשפשים נחשבת להדברה הקשה ביותר בתחום, ידע וניסיון רב הם פקטור חשוב להצלחת ההדברה כבר בפעם הראשונה. כל מדביר פשפשים חייב ברישיון הדברה מתאים להדברת פשפש מיטה. לפני שמזמינים מדביר, חייב לבדוק שיש לו רישיון להדברת פשפשים, אם לא, מומלץ מאוד לא להזמינו (שימו לב שהוא גם עובר על החוק…).

3 שלבים לחיסול פשפשים

שלב ראשון בהדברת פשפשים יהיה הכנת הבית או החדר בהתאם להנחיות שינתנו על ידינו לפני ביצוע ההדברה.
שלב שני בתהליך הדברת פשפשים יהיה שאיבה אינטנסיבית של כל חריץ ברחבי החדר או הבית. השאיבה כוללת גם בחריצים של רהיטים, פנלים, משקופים, שקעי חשמל ועוד.

שלב שלישי יהיה איבוד כל רהיט וכל חריץ בחדר באמצעות קיטור עוצמתי. פעולת הקיטור בין החשובות בתהליך הדברת הפשפשים. הסיבה העיקרית היא ביצי הפשפשים, הם עמידים לכל חומר הדברה שקיים בשוק והדרך היחידה לחסל אותם היא באמצעות חום גבוה. על מנת להרוג את כל הביצים, יש לחפש מקומות מסתור שבהם הם נמצאים ולשרוף אותם באמצעות הקיטור. אנו עובדים עם קיטור עוצמתי, בין הטובים בשוק, על מנת לתת את המענה הטוב ביותר ללקוחותינו. בזכות הניסיון הרב שלנו, אנו יודעים ומכירים כל מקום מסתור אפשרי של פשפשים, בזכות הכלים העומדים לרשותנו והניסיון שלנו, אנו מצליחים להשמיד את כל הפשפשים כבר בהדברה הראשונה.

למה חשוב להדביר פשפשים?

קצב ההתרבות של הפשפשים הוא מהיר וגבוה, כל נקבה מטילה בין 2-3 ביצים בכל יום כשהמקסימום שלה הוא 350 ביצים לאורך כל חייה. אם לא מטפלים בבעיית פשפשים בבית בזמן, תוך כחודש, רוב הבית יסבול מעקיצות והפשפשים יהיו כבר בכל רחבי הבית.

תרופות סבתא נגד פשפשים

אין תרופות סבתא נגד פשפשים אבל יש לנו תרופת סבתא לעקיצות פשפשים. אז אם אתם מתעוררים כל בוקר עם עקיצות והחלטתם לחכות שהבעיה תחלוף מעצמה, מה שלא יקרה לצערנו, או שאתם מנסים להיפטר מפשפשים לבד, אנחנו ממליצים לכם על מריחת שמן קוקוס על העקיצות. שמן הקוקוס מרגיע את העקיצות וכבר לאחר כרבע שעה הגרודים מפסיקים. גם הפצע של העקיצות עובר מהר יותר, בדרך כלל לאחר כ-24 שעות.
תנסו אותי. אבל אם נמאס לכם מעקיצות וגרודים, ניתן לפנות אלינו לייעוץ וניטור ללא התחייבות- נשמח לעזור.
זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים!

עוד בהדברת פשפשים:

איך להרוג פשפשים בבית?

פשפשים בבית הורגים בשלושה שלבים: שאיבה+קיטור+הדברה. מומלץ להזמין מדביר מומחה לפשפשים לפתור את הבעיה, הדברת פשפשים לבד ברוב הפעמים לא צולחת ורק מביאה לפשפשים זמן להתרבות יותר בבית שלכם.

יש תרופתא סבתא נגד פשפשים?

אין תרופתא סבתא נגד פשפשים אבל יש תרופתא סבתא נגד עקיצות. כנסו וקיראו את הטיפ שלנו להקלה מידית לגרודית של עקיצות פשפשים

איך מזהים פשפשים בבית?

סימן הזיהוי הראשון יהיו עקיצות. לא כל בני הבית בהכרח יעקצו, לעיתים אפילו רק בן זוג אחד נעקץ בלילות והשני כלום. למידע נוסף בקרו באתר שלנו

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה אורן זיסמן
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: