זיסמן הדברות לוגו רוחב

עקיצות פשפשים זיהוי עקיצות

תוכן עניינים

עקיצות פשפשים / עקיצות פשפש המיטה: מדריך מלא לנעקץ לשנת 2023

הסימן הראשון לזיהוי עקיצות של פשפש המיטה / עקיצות פשפשים יהיה הזמן שבו נעקצנו. נסביר, פשפש מיטה עוקץ אותנו בזמן שאנחנו ישנים. הם נמשכים בצורה טבעית לחום הגוף שלנו וכך יודעים שהגיע הזמן לצאת לאכול. פשפש המיטה ניזון ממנות דם, בכל עקיצה נוהג פשפש המיטה לקחת בין 2 ל-3 מנות דם ולחזור למקום המסתור שלו. פשפש מיטה יוצא למצוץ דם אחת לכמה ימיים, בדרך כל אחת לשלושה ימיים.

אם אתם מרגישים עקיצות באופן קבוע, כל לילה, קיים סיכוי שמדובר במספר פשפשי מיטה שנמצאים אצלכם בחדר. נעקצים פעמיים שלוש בשבוע? מתעוררים עם עקיצות חדשות כל כמה ימיים? כנראה שיש נגיעות קלה של פשפשי מיטה ויש לפעול בהקדם על מנת למזער נזקים. פשפש המיטה מתרבה בקצב מהיר מאוד ותוך חודש בלבד החדר שלכם יהיה עם נגיעות גבוהה של פשפשים, שיתחילו לפלוש לחדרים אחרים.

איך לזהות עקיצות פשפשים?

עקיצות פשפשים יופיעו בדרך כלל בבוקר, בזמן העקיצה אנחנו לא נרגיש דבר בגלל שהם מפרישים חומר מטשטש כאב במהלך העקיצה ומציצת הדם. אנחנו נבחין בעקיצות ובגרודים שיבואו בעקבות כך בבוקר. עקיצות פשפשים יופיעו בכל אזורי הגוף, גם אם האזור היה עם בגדים או מכוסה כולו בשמיכה. עקיצות פשפש המיטה צפופות ומורכבות מ2-3 עקיצות סמוכות. פשפשי המיטה לא מסוכנים לאדם ולא מעבירים מחלות, אך יחד עם זאת, מהווים מטרד גדול. אם לא מטפלים בפשפשי המיטה, הם יכולים לעבור גם לדירות הסמוכות.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

ייעוץ עם רופא לגבי עקיצות פשפשים

עקיצות פשפשים מביאות לא מעט אנשים לייעוץ עם רופא בעניין עקיצות וגרודים. נתקלנו בהרבה לקוחות שהיו אצל רופא וטופלו במגוון משחות נגד פריחה או סטרואידים שלא כל כך עזרו. העקיצות שטופלו במשחות השונות, החלימו, אך יחד עם זאת, מיד בוקר הופיעו עקיצות חדשות והבעיה לא נפתרה. לכן, אם אתם מתעוררים בבוקר עם עקיצות מגרדות ומטרידות, מומלץ להזמין מדביר מומחה לפשפש מיטה, שיבוא לניטור וזיהוי הבעיה בבית. רק מדביר מוסמך ומקצועי, ידע לזהות ולמצוא את פשפשי המיטה במקומות המסתור שלהם. בזיסמן הדברות מדביר מומחה לפשפש המיטה, בעל רישיון הדברה והכשרה מותאם לבעיית הפשפשים, ארז זיסמן רישיון הדברה מס 2969.

עקיצות פשפש מיטה
עקיצות פשפשים
ניטור פשפש המיטה בבסיס המזרון
ניטור פשפש המיטה בבסיס מזרון

עקיצות של מזיקים שונים

עקיצות יכולות להופיע במספר מצבים: עקיצות יתושים, עקיצות נמלי אש, עקיצות פרעושים, עקיצת קרציות ועקיצת כיני יונים.

סוג המזיק איך לזהות עקיצות?
יתושים היתושים בדרך כלל עוקצים במהלך היום וגם בלילה, לרוב, עקיצת יתוש תהיה בודדת ויכולה להיות במספר מקומות שונים, אבל לא בצפיפות של 2-4 עקיצות אחת ליד השנייה.
נמלי אש עקיצות של נמלי אש מופיעות לאורך כל היום, גם בבוקר וגם בלילה. עקיצות של נמלי אש כואבות מאוד בזמן העקיצה. לאחר מספר דקות העקיצה נרגעת ובדרך כלל לא תשאיר סימן. עקיצות של נמלי אש יהיו בודדות, כבר בעקיצה הראשונה נרגיש בכאב ונזוז מהמקום שבו ישבנו או שכבנו.
פרעושים עקיצות של פרעושים יהיו בדרך כלל עד גובה של 50 ס"מ, הפרעושים מקפצים ממקום למקום ולא זוחלים, יכולת הזינוק שלהם מגיע לכ- 50 ס"מ לגובה. הם בדרך כלל מקפצים לנו על הרגלים, ושם גם יהיהו העקיצות הקלאסיות שלהם. הפרעושים עוקצים גם בלילה וגם בבוקר. הם ניזונים מדם, ולכן בכל זמן שיהיה לידם דם חם, הם ימשכו אליו ויעקצו. ברגע שמופיעים פרעושים בבית, נבחין בהם מיד, הם מתרבים מהר וקופצים ממקום למקום. הם עוקצים את כולם, לאורך כל היום.
קרציות סוג נוסף של עקיצות יכול להגיע מקרציות, עקיצות של קרציות עלולות להיות מסוכנות מאוד. בדרך כלל קרציות נמצאות על בעלי חיים או בשטחים פתוחים. ניתן להבחין בהם מתהלכים על קירות. העקיצות שלהם כואבות, הם עוקצים בכל אזור בגוף והם עוקצים כל היום.
כיני יונים עקיצות של כיני יונים לא כואבות ולא משאירות סימנים, אך מנגד גורמות לגרודים נוראיים ובלתי נסבלים. התחושה היא שכל היום הולך עלייך משהו, בכל חלק בגוף. אם זאת הבעיה שלכם, מומלץ להזמין מדביר לניטור כיני יונים בביתכם.

 

לסיכום

מקווים שבמאמר זה הצלחנו להסביר לכם איך אפשר לזהות עקיצות פשפשים ולהבדיל בין העקיצת פשפש, משאר החרקים שיכולים לעקוץ אתכם. אם אתם נעקצים ומתגרדים מאוד, אנחנו ממליצים לכם על תרופת בסתא נגד עקיצות, תמרחו על העקיצות שמן קוקוס טבעי, ניתן לרכוש בכל חנות היום. השמן מרגיע את העקיצות מעביר את הנפיחות לאחד כעשר דקות. מקווים שעזרנו.
לייעוץ חינם, ניטור או טיפול נגד פשפש המיטה, צרו קשר עוד היום- זיסמן הדברות לשרותכם!

עוד בהדברת פשפשים:

הדברת פשפשים בכפר סבא

 

הדברת פשפשים בפתח תקווה

 

הדברת פשפשים בחולון

 

הדברת פשפשים בבת ים

 

איך לזהות עקיצת פשפש המיטה?

עקיצת פשפש המיטה מופיעות בדרך כלל בבוקר, בגלל שבלילה בזמן העקיצה אנחנו לא נרגיש כלום ורק בבוקר נבחין בעקיצות וגרודים. עקיצות של פשפש מיטה יהיו צפופות ומורכבות מ2-4 עקיצות צפופות.

איך מטפלים בעקיצות פשפשים?

עקיצות פשפשים מגרדות מאוד וגורמות למטרד, מומלץ למרוח על העקיצות שמן קוקוס להרגעת הגרודים. במקרים של תגובות אלרגיות קשות, יש לפנות לייעוץ עם רופא לטיפול מתאים.

האם עקיצות פשפשי מיטה מסוכנות?

עקיצות פשפשי מיטה לא מסוכנות אבל גורמות למטרד רב. עקיצות פשפשים מופיעות בקבוצות של 2-3 עקיצות ויופיעו כל כמה ימיים עקיצות חדשות. ישנם רבים שמגיבים בתגובות אלרגיות קשות שמצריכות טיפול בסטרואידים.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה אורן זיסמן
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: