זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת פשפשים במרכז: איך בוחרים מדביר פשפשים?

אם אתם סובלים מגירודים עזים ואדמומיות בעור מיד לאחר שאתם מתעוררים משינה או במהלך הלילה, יתכן מאוד שהמזרן שלכם מכיל פשפשי מיטה. מדובר על חרק קטן שגודלו נע בין מילימטר אחד לארבעה מילימטר בצעירותו ובין 5 ל6 מילימטר בבגרותו. צבע החרק הוא חום צהבהב או חום אדמדם כאשר הוא מלא בדם לאחר ארוחה טובה. מדובר על דבר מטריד מאוד בעיקר בשל העובדה שהוא ניזון מהדם שלכם. לכן, אם אתם מתגוררים באזור המרכז ואתם חושדים שיש בביתכם פשפשי מיטה, זה הזמן שלכם לבחור שירות הדברה במרכז לצורך מתן מענה לבעיה המדוברת.

פשפש מיטה: איך מזהים פשפש מיטה?
פשפש מיטה בוגר גודל ביחס למטבע

עקיצות פשפשים זיהוי

אחד מהמזיקים הנוראיים ביותר הוא פשפש המיטה. מדובר על פשפש אשר מתחבא מתחת למזרון או בקיפולי הסדין ויוצר בלילה. בלילה הוא יונק את הדם מהאנשים שישנים במיטה ולאחר מכן חוזר למקום מחבואו. בגופו של האדם שישן באותה מיטה יופיעו עקיצות מגרדות. לא קל למצוא את פשפש המיטה ובהחלט לא קל להיפטר ממנו. הסיבה לכך היא שמדובר על מזיק מאוד קטן ולכן קשה לראות אותו וכמו כן, במהלך היום הוא מתחבא. כמו כן, נקבת הפשפש מטילה ביצים במקומות בו היא מצויה ולכן, גם כאשר מצליחים להיפטר מהפשפשים עצמם, לא פעם הביצים שלהם יישארו במקומות שבהם הן הוטלו ובשל כך, יופיעו פשפשי מיטה נוספים כאשר הביצים יבקעו.

 

הדברת פשפש המיטה ב-3 שלבים [ללא ריח או סכנה חזרה הביתה לאחר מס' שעות בלבד!]

אופן הדברת פשפש המיטה מחייב שלושה שלבים: שאיבה אינטנסיבית, קיטור בחום גבוהה ולבסוף ריסוס נגד פשפשים. לפני ביצוע הדברת פשפש המיטה, על הלקוח להכין את החלל שיש בו נגיעות פשפשים. את החלל יש לרוקן מתוכן, תוך הקפדה על הוראות שניתנות לכם ע"י המדביר טרם ההדברה. השלב הראשון בהדברה יהיה שאיבה יסודית של חלל החדר, המיטה, דירות ואורונות במידת הצורך. לאחר מכן נתחיל לעבוד עם קיטור על כל חריץ בחדר, על המזרון, בסיס המיטה, קירות ופנלים, חלונות ועוד. השלב הסופי יהיה ריסוס הבית נגד פשפש המיטה. השלבים הראשונים עוזרים לנו למצוא ולטפל בכל הביצים ומקומות המסתור של הפשפשים. באופן זה נחסל כ-85 אחוז מהנגיעות, בעזרת השלב הסופי של הריסוס, נחסל את אלו ששרדו. ללא ביצוע יסודי של שני השלבים הראשונים, הפשפש עלול לחזור. ניתן לחזור הביתה לאחר כ-4 שעות, הריסוס מתבצע עם חומרי הדברה ללא ריח, בטוחים לאדם והסביבה.

כיצד בוחרים שירות הדברה במרכז עבור הדברת פשפש המיטה?

אם אתם זקוקים לשירות הדברה במרכז עבור הדברה של פשפש המיטה, חשוב מאוד שתדעו שהדברה של פשפש המיטה היא הדברה שיש לבצע בצורה הטובה ביותר. לכן, בטרם אתם בוחרים שירות הדברה במרכז עבור הדברת פשפש המיטה, עליכם לוודא כי מדובר על חברת הדברה מקצועית ואמינה, המנוסה בתחום הדברת פשפש המיטה בצורה יעילה ומוצלחת. עליכם לברר מראש עם מדביר האם הוא ביצע הדברות פשפשי מיטה מוצלחות והאם יש לו תעודה המסמיכה אותו לעסוק בתחום ההדברות. כמו כן, חשוב מאוד לבחור מדביר שיש לו המלצות.

מה הזמינות להדברת פשפשים במרכז?

אנחנו זמינים להדברת פשפשים במרכז מהיום להיום, למידע נוסף צלצלו אלינו

מה המחיר להדברת פשפשים במרכז?

מחיר להדברת פשפשים במרכז מתחיל מ-850 ש"ח ותלוי במידת הנגיעות וגודל הבית. להצעת מחיר מתאימה עבורך, צור קשר עוד היום!

יש אחריות להדברת פשפשים?

אנו מלווים את כל לקחותינו עד לפתרון בעיית הפשפשים בבית וכמובן מעניקים אחריות לעבודה