זיסמן הדברות לוגו רוחב

מדביר פשפש המיטה

תוכן עניינים

מדביר פשפש המיטה הדברה ייעילה ובטוחה עם 100% הצלחה!

אם זיהיתם פשפשי מיטה בבית שלכם, אתם כנראה צריכים מדביר פשפש המיטה מוסמך ומקצועי או במילים אחרות, אחד שיודע את העבודה,
כי את פשפשי המיטה אתם רוצים מחוץ לבית ומהר. 

אז איך לבחור מדביר פשפש המיטה מומלץ? איזה הכשרה צריך לעבור מדביר פשפשים? מה המחיר למדביר פשפשים מקצועי? כל התשובות במאמר הבא.
בשנת 2016 חל חוק הסדר העיסוק בתברואה, בחקיקה זו, נעשה סדר וחידוד מי רשאי לבצע הדברת מזיקים ובאיזה תנאים. כחלק חשוב בחקיקת החוק, חילקו את סוגי הרישיונות ל-3 קבוצות:

  1. רישיון מדביר בדירות
  2. רישיון מדביר במבנים ושטח פתוח
  3. רישיון מדביר באיוד

רישיון מדביר בדירות מוגבל לביצוע הדברת מזיקים בדירות מגורים בלבד ולבניינים ושטחים עד 500 מ"ר בסך הכל. בנוסף, על מדביר דירות חל איסור לבצע הדברת פשפש המיטה או הדברת טרמיטים, הדברת דבורת הדבש והדברת תהלכון האורן.

מדביר פשפש המיטה חייב להיות בעל רישיון להדברה במבנים ושטח פתוח. אחת הסיבה לכך היא ניסיון וותק בתחום. על מדביר דירות לעבוד תקופה מסוימת שבה הוא צובר ידע וניסיון בעולם החרקים והמזיקים. רק לאחר צבירת הניסיון ועבודה פרקטית בשטח, רשאי מדביר דירות לגשת ללימודים ולבחינה עבור רישיון מדביר למבנים ושטח פתוח.

בשנים האחרונות, המבחנים הופכים לקשים יותר, המטרה של המשרד להגנת הסביבה להוציא לשוק מדבירים מקצועיים והם לא מקלים בבחינות. חשוב לזכור, מדביר הוא אדם זר שנכנס לבית או לעסק שלכם וברוב הפעמים הוא מבצע את ההדברה כשאתם לא בסביבה. יש למשרד להגנת הסביבה אחריות מלאה לאנשים שלהם הם מביאים רישיון הדברה. אחד מתנאי הקבלה ללימודי הדברה, הוא רישום פלילי נקי, ללא רישום פלילי נקי, אין אפשרות לגשת לבחינות ולקבל רישיון מדביר.

אז איך נזמין מדביר פשפשים מומלץ?

מדביר פשפשים מומלץ הוא אחד שיהיו לו ביקורות ברשת, וזה המקום הראשון שאליו הייתי ממליצה לכם לפנות. כיום, גוגל יהיה מדד טוב מאוד לציון העסק, חיפוש קל של שם העסק יביא מספיק ביקורות ותגובות שיכלו לתת לכם עזרה בקבלת ההחלטה על איזה מדביר פשפשים מומלץ כדי ללכת.

בזיסמן הדברות האחראי על הדברת פשפש המיטה הוא ארז זיסמן, מדביר פשפשים מוסמך, רישיון הדברה מס' 2926.

ארז הינו מדביר מומחה לפשפשי מיטה, שעוסק בתחום כבר שנים רבות. אנחנו עובדים כנגד פשפש המיטה בשלושה שלבים עיקריים: שאיבה אינטנסיבית, קיטור עוצמתי וריסוס בסוף התהליך. כחלק מתהליך ההדברה, יש צורך בשיתוף פעולה של בעלי הבית, וזאת משום שלפני ההדברה יש פעולות שאותם בעלי הדירה הנגועה חייבים לבצע.
רוצים לשמוע עוד? צלצלו אלי לייעוץ חינם.

הדברת פשפש המיטה בקיטור
הדברת פשפש מיטה בקיטור

 

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

מה מחיר להדברת פשפשים מקצועית?

מחיר להדברת פשפש המיטה נחשב ליקר בתחום. הסיבה לכך היא קצב ההתרבות הגבוה של הפשפשים והיכולת שלהם להסתתר בכל חריץ בבית. ללא הדברת פשפשים מקצועית, בדרך כלל, לא ניתן להיפתר מהבעיה. אופן הדברת פשפש המיטה מורכב ומצריך מספר פעולות, מצד הלקוח ומצד המדביר. על הלקוח לפנות את כל החלל שיש בו פשפשים כל מה שניתן לכבס בחום גבוה, חייב לכבס. לאחר הכביסות, יש לסגור את כל הבגדים הנקיים בצורה הרמטית ולהרחיק אותם מהאזור הנגוע להמשך טיפול בחלל עצמו ע"י מדביר פשפשים מקצועי.

חוששים שיש לכם פשפש מיטה בבית? צרו קשר עוד היום ואנו נעזור לכם לזהות ולנטר את הבעיה בטלפון.
ייעוץ חינם ללא עלות או התחייבות- זיסמן הדברות לשרותכם!

עוד בהדברת פשפשים:

 

עקיצות של פשפשים במקבצים

 

הדברת פשפשים בבת ים

 

הדברת פשפשים בפתח תקווה

 

הדברת פשפשים בחולון

 

הדברת פשפשים בכפר סבא

 

הדברת פשפשים ברעננה

 

הדברת פשפשים בתל אביב

 

איך לבחור מדביר פשפשים מומלץ?

לפני שמזמינים מדביר פשפשים מומלץ, בודקים שיש לו רישיון הדברה מתאים להדברת פשפש המיטה. זיכרו, לא כל מדביר מוסמך ובעל היתר להדברת פשפש המיטה. את הבדיקה ניתן לעשות באתר של המשרד להגנת הסביבה. ממומלץ לא לפנות לחברות הדברה שלא מפרסמות את רישיונות המדבירים שלהם.

איזה הכשרה עובר מדביר פשפשים?

מדביר פשפשים חייב רישיון למבנים ושטח פתוח. על מנת לגשת ללימודים לרישיון למבנים ושטח פתוח, ובכך להיות מוסמך לעסוק בהדברות פשפשים, חייבים לעבוד במשך שנה לפחות בתחום ההדברה עם רישיון מדביר דירות. לאחר כשנה, של ניסיון והתמקצעות בתחום, ניתן להרחיב את הידע ולגשת ללימודים ובחינות.

מה המחיר להדברת פשפש מיטה?

מחיר הדברת פשפשים נמדד לפי כמות החדרים הנגועים ומידת הנגיעות. בדרך כלל המחיר מתחיל מ850 ש"ח לחדר כשמדובר בחדר בודד, אם מדובר על מספר חדרים או בית שלם שנגוע, המחיר לחדר יורד. לקבלת הצעת מחיר שרלוונטית למקרה שלכם- צרו קשר עוד היום. ייעוץ חינם ללא עלות או התחייבות

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה אורן זיסמן
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: