זיסמן הדברות לוגו רוחב

באיזה דרך ניתן ללכוד עכברים?

לכידת עכברים בבית יכולה להיות סיפור לא פשוט ויצריך ידע וניסיון רב על מנת להצליח לתפוס את העכבר. כשמדובר בלכידת עכברים בבית שנמצאים במקומות סגורים כמו: חדר, מחסן או חנות נשתמש במלכודות שונות לצורך לכידת העכברים. בזיסמן הדברות עובדים מדבירים מוסמכים בעלי רישיון הדברה וניסיון רב בתחום לכידת עכברים וכל סוגי המכרסמים. הכרות עם העכברים מאפשרת לנו ללכוד אותם ביעילות ובמהירות. לכידת עכברים בבית מצריכה סבלנות והבנה כי מדובר בחיה חכמה מאוד בעלת יכולת הישרדות מצוינת ולא קל ללכוד אותם.

כמה עולה הדברת עכברים?

מחיר הדברת עכברים תלוי בתנאי השטח. אם מדבור בעכבר בבית, המחיר יהיה עבור לכידה\תפיסה\הרעלה של העכברים. כשמדובר בעכברים בשטח בפתח כמו גינה, חצר, בניין מגורים משותף, אופן הטיפול יהיה ברעלים לתקופה של חודש לפחות. במצב של עכברים בשטח פתוח, אין אפשרות ללכוד את העכברים והסיבה לכך היא שיש אינסוף עכברים בשטחים פתוחים ולכידה של אחד, לא יפתור את הבעיה.
להלן מחירון להדברת עכברים בסיטואציות שונות:

 

איפה העכבר נמצא?

*המחיר לא כולל מע"מ

מחיר הדברת עכברים
עכבר בבית, עכבר בדירה החל מ- 400 ₪
עכבר במטבח החל מ- 400 ₪
עכברים בחצר, עכברים בגינה החל מ- 450 ₪
עכברים בגג רעפים החל מ- 450 ₪
עכברים בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
עכברים בבית קרקע החל מ-500 ₪
עכברים בעסק החל מ-500 ₪
עכברים בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪
עכברים בשטח פתוח החל מ- 500 ₪

כמה זמן לוקח ללכוד עכבר?

בדרך כלל לכידת עכברים אורכת מספר ימיים כשאופן הלכידה הוא באמצעות פיזור מלכודות במקומות אסטרטגים ללכידת העכברים. אנו מושכים את העכברים אל המלכודות באמצעות פיתיון מיוחד וכאשר העכבר ימשך לפיתיון ויעלה על המלכודת יתפס. ישנם מקרים בהם יש יותר מעכבר אחד בבית וקיימת אפשרות שאם עכבר אחד נתפס במלכודת , הבאים אחריו ילמדו מהטעות שלו ולא יחזרו עליה. כלומר, העכברים מספקים חכמים להבין כי מדובר במלכודת וזוכרים את המוות של העכבר שנלכד. במקרים כאלו רוב הסיכויים שהעכברים לא ילכדו במלכודות ויש ללכוד את העכברים בדרך אחרת.
זיסמן הדברות מספקים מגוון פתרונות ללכידת עכברים ומכרסמים באמצעות מלכודות שונות ומגוונות, רעלים, פיתיונות מיוחדים ותיבות האכלה.
זיסמן הדברות מתחייבים לתוצאות ומלווים את הלקוח עד לשקט הרצוי מעכברים.
למידע נוסף על הדברת עכברים, קקי של עכברים, עכבר בבית, רעל נגד עכברים.

איך אפשר ללכוד עכבר?

לכידת עכברים במספר שיטות: מלכודות דבק, מלכודות קפיץ, מלכודות הומניות, רעלים. בזיסמן הדברות עובדים במגוון שיטות ללכידת עכברים בבית או מחוץ לו. סובלים מעכברים בעסק? גם פה יש לנו פתרונות. למידע נוסף בקרו באתר שלנו או צלצלו.

כמה עולה לכידת עכברים בבית?

לכידת עכבר בבית מתחילה מ-400 ש"ח והמחיר תלוי בתנאי השטח ובמספר העכברים בבית או בשטח. למחירון המלא כנסו לאתר שלנו. לייעוץ חינם צרו קשר עוד היום

כמה זמן לוקח לעכבר להילכד במלכודת?

לכידת עכבר במלכודת יכולה לקחת מספר שעות ולעיתים מספר ימיים. שעות הפעילות של העכברים הן בעיקר בלילה, מומלץ להניח מלכודת עם פיתיון בשעות אלו. אחוזי הלכידה גבוהיים יותר. למידע נוסף, בקרו באתר שלנו או צלצלו לייעוץ ללא עלות או התחייבות.

לכידת עכבר במלכודת דבק
מלכודת עכברים דבק

הדברת עכברים
מלכודת דבק לעכברים

קקי של עכבר וכירסומים
קקי של עכברים וכירסומים