זיסמן הדברות לוגו רוחב

לוכד עכברים בפתח תקווה – מתי צריך להזמין לוכד עכברים?

לוכד עכברים בפתח תקווה הפך לפופולרי בשנים האחרונות. מה גרם לעלייה במספר העכברים ובנטייה שלהם להיחשף? מהו הדבר החשוב ביותר שצריך לדעת על הדברת עכברים, ולמה עדיך לשכור לוכד עכברים ולאו דווקא מדביר? היכן אפשר לשכור את שירותיו הטובים של לוכד עכברים פתח תקווה ובכלל? להלן תשובות הולמות לשאלות הללו.

 

לוכד עכברים בפתח תקווה

אחד הדברים החשובים ביותר שאתם רוצים לבדוק על הדברה לבית בפתח תקווה הוא להבין מה בדיוק שיטת ההדברה הטובה ביותר. כאשר מדובר על שירות של לוכד עכברים או לוכד חולדות בפתח תקווה מדובר על שירות שאפשר לבצע תוך מספר דקות. אם אתם רוצים להבין מה בדיוק כולל השירות של ההדברה תוכלו כבר עכשיו ליצור איתנו קשר ולקבל הסבר מפורט על התהליך כדי להבין מה בדיוק כולל שירות ההדברה.
דבר נוסף שאתם רוצים להבין כאשר אתם רוצים למצוא לוכד עכברים הוא להבין מה בדיוק המחיר של השירות שלו כי יש מגוון גדול של בעלי מקצוע שונים שיכולים לתת לכם מחירים שונים להדברה. אם אתם צריכים רק לבצע לכידה של העכבר המחיר יכול להיות זול יותר. במידה ותרצו לבצע לכידה של העכבר חשוב לוודא שבעל המקצוע יבצע את ההדברה לאחר לכידת העכבר. הסיבה לכך שמדובר על תהליך שיכול למנוע מעכברים נוספים להיכנס לחצר שלכם. תוכלו לבדוק אתנו כבר עכשיו לגבי השיטה של הדברה אורגנית ולהבין מה חשוב לעשות כדי למנוע ממזיקים להיכנס לחצר בלי לגרום נזק לסביבה. צרו אתנו קשר כבר עכשיו וקבלו את המידע החשוב ביותר.
אתם יכולים לבדוק גם על מגוון שיטות שונות של הדברה בשביל לבדוק מה השיטה הטובה ביותר וגם מה בדיוק חשוב להבין כדי לבצע את ההדברה הטובה ביותר.

כמה עולה לוכד עכברים בפתח תקווה?

מחיר לכידת עכברים בפתח תקווה נקבע לפי תנאי השטח. אם מדבור בעכבר בבית, המחיר יהיה עבור לכידה\תפיסה\הרעלה של העכברים.
אם מדובר בעכברים בשטח בפתח כמו גינה, חצר, בניין מגורים משותף, אופן הטיפול יהיה ברעלים לתקופה של חודש לפחות. במצב של עכברים בשטח פתוח, אין אפשרות ללכוד את העכברים והסיבה לכך היא שיש אינסוף עכברים בשטחים פתוחים ולכידה של אחד, לא יפתור את הבעיה.
להלן מחירון ללכידת עכברים בפתח תקווה בסיטואציות שונות:

איפה העכבר נמצא?

*המחיר לא כולל מע"מ

מחיר לוכד עכברים
עכבר בבית, עכבר בדירה החל מ- 400 ₪
עכבר במטבח החל מ- 400 ₪
עכברים בחצר, עכברים בגינה החל מ- 450 ₪
עכברים בגג רעפים החל מ- 450 ₪
עכברים בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
עכברים בבית קרקע החל מ-500 ₪
עכברים בעסק החל מ-500 ₪
עכברים בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪
עכברים בשטח פתוח החל מ- 500 ₪

מה צריך לבדוק על לוכד עכברים בפתח תקווה?

אם אתם רוצים לקבל את השירות של לוכד עכברים בפתח תקווה אתם יכולים לקבל את ההסבר על השיטות השונות כדי ללכוד את המזיקים בצורה הטובה ביותר. שימוש במלכודות עם דבק יכול ללכוד את העכבר בלי לגרום לו נזק ולאחר שהמדביר לכד את העכבר הוא יכול לשחרר אותה בטבע. אם אתם רוצים להבין עוד על השיטות השונות אתם יכולים ליצור אתנו קשר כבר עכשיו ולקבל את המידע החשוב ביותר.

למידע נוסף על לוכדי עכברים מוסמכים לחצו כאן!

דבר נוסף שחשוב לבדוק על הדברה היא מה סוג החומרים שהמדביר עובד איתם. הסיבה לכך היא במקרים מסוימים שמדביר עובד עם חומרים איכותיים המדביר יבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר. בנוסף חשוב לבדוק שהוא עובד עם הדברה ירוקה שלא תגרום נזק לסביבה ויכולה לספק את ההדברה הטובה ביותר.
אם אתם רוצים להבין עוד על מה חשוב לדעת על הדברה ירוקה אתם יכולים ליצור אתנו קשר ולקבל את המידע החשוב ביותר.
במקרה של לוכד עכברים אפשר לקבל מידע בשביל להבין האם מדובר בבעל מקצוע שיש לו ניסיון רב בהדברה ולבדוק אם הוא עובד בשיטות שיכולות לבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר ולבצע הדברה שתמנע כניסה של חרקים שונים לחצר.

למה חלה עלייה במספר העכברים בזמנים האחרונים?

יש מחלוקת באשר לשאלה אם באמת חלה עלייה בכמות העכברים בכלל, ובפרט מספר העכברים שנלכדים או מודברים בעקבות פגישה עם בני אדם. יש אומרים שהשעמום והעובדה שאנשים נמצאים יותר בבית, גורמת להם לשים לב לדברים שבעבר היו פחות משמעותיים. יש סבירות גבוהה, שהדבר נכון, אף שהוא לא מפחית את הצורך בשירותיו של לוכד עכברים פתח תקווה ובכלל. אחרים סבורים כי עבודות הרכבת הקלה, ששינו סדרי עולם בכל גוש דן ובכלל זה בפתחו תקווה. גרמו למיני בעלי חיים שאיבדו את הבתים ואת אזורי המחיה שלהם בעקבות העבודות הללו, לעלות אל פני השטח. אבל בשורה התחתונה, לא משנה אם יש יותר עכברים או יותר אנשים ששמים אליהם לב – העובדה היא שיותר ויותר אנשים נזקקים לשירותיו הטובים של לוכד עכברים פתח תקווה ובכלל.

מה חשוב לדעת על עכברים?

הדבר החשוב ביותר שכל לוכד עכברים יודע, הוא שהעכבר הוא חיה חכמה מאד עם יכולת הישרדות גבוהה. מדובר ביונק קטן, שהוא למעשה אוכל כל. המשמעות היא, שהוא יכול להתקיים גם בתנאים לא אופטימאליים מצד אחד – תנאים של חום או קור קיצוני, מחסור במזון או לחילופים תקופות של שפע. בכל מקרה, העכבר ימצא את הדרך להזין את עצמו ולשמור על עצמו הקבוצה שלו. עכברים, כיוון שהם חיות חכמות, יודעים לזהות מלכודות, בעיקר אם אחד מהם נלכד במלכודת. כמו כן, הם יודעים לזהות מזון רעיל, אם אחד מהם אכל מזון כזה ומת. ההיגיון של עכברים מבין את הנושא וקבוצת עכברים תמצא גם את הדרך להתגבר על הבעיה. לוכד עכברים פתח תקווה מכיר את העכברים, ויודע איך ללכוד אותם באמצעות שיטות עבודה ייחודיות.

מתי צריך לוכד עכברים?

לוכד עכברים פתח תקווה ובכלל, הוא איש המקצוע האמון על לכידת בעלי חיים שונים, שהעכברים הם בהחלט חלק מהם. מצד אחד, הנטייה הראשונית היא ללכוד את החיה ולהרוג אותה. מצג שני, מדובר בבעל חיים עם מודעות, ועם קשרים חברתיים ענפים מאד בתוך המשפחה והקבוצה. רבים מהישראלים מעדיפים לראות את העכבר שהצטרף כאורח לא קרוא, נלכד במלכודת בלבד ומורחק אבל לא מחוסל, כשלרוב מדובר בשיטות חיסול מאד בעייתיות וכואבות. אבל על מנת ללכוד עכברים, חשוב לנסות להבין אותן ולחשוב כמוהן. לוכד עכברים עושה בדיוק את זה – חושב כמותם, ומעמיד מלכודות במסלול שאותם עכברים עוברים באופן קבוע.
מעוניינים לדעת עוד? צריכים את שירותיו הטובים של לוכד עכברים פתח תקווה ובכלל?
המומחים שלנו ילמדו את הנושא ויציעו לכם פתרון איכותי והולם, שאפשר ליישם אותו תוך פגיעה מינימאלית בעכברים.

 

אחד הדברים החשובים ביותר שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם מבצעים הדברה היא לגבי שיטת ההדברה כי במקרים מסוימים לוכד עכברים בפתח תקווה יכול לבצע את הלכידה של העכבר אבל לא יבצע את ההדברה. במקרים מסוימים אפשר לבדוק עם המדביר לפני שהוא מגיע כדי לוודא שהוא ידע לבצע גם את ההדברה ויתן לכם את המידע החשוב ביותר. בנוסף אתם יכולים לקבל את המידע על השיטות השונות של ההדברה. אתם יכולים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולהבין על מה חשוב לדעת כדי לבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר.
לייעוץ בחינם ללא התחייבות התקשרו עוד היום!
זיסמן הדברות– השקט שלך ממזיקים

לכידת עכבר במלכודת דבק
לכידת עכבר במלכודת דבק
קקי של עכבר בבית- זיהוי מהיר באמצעות תמונה לקקי של עכבר
קקי של עכבר בבית
קקי של עכבר בבית- זיהוי מהיר באמצעות תמונה לקקי של עכבר
קקי של עכבר בבית
הדברת עכברים
לכידת עכבר בבית עם מלכודת דבק
צואה של עכברים בתוך ארגז מצעים
קקי של עכברים בבית

מתי צריך להזמין לוכד עכברים בפתח תקווה?

אם אתם תושבי פתח תקווה וזיהיתם חולדה בבית או בעסק מומלץ להזמין לוכד עכברים מוסמך לטיפול בבעיה. לוכד עכברים מפתח תקווה יתן לכם מענה מהיר ובדרך כלל במחיר נוח יותר מאשר לוכד עכברים שמגיע מעיר אחרת.

כמה עולה לוכד עכברים בפתח תקווה?

מחיר עבור לכידת עכברים בפתח תקווה מתחיל מ-400 ש"ח ותלוי בתנאי השטח ללכידת העכבר. אופן הטיפול יכול להיות בשילוב רעלים על מנת לדלל את אוכלוסיית העכברם, למידע נוסף בקרו באתר.

איך לוכדים עכברים?

לכידת עכברים ניתן לעשות במספר שיטות: לכידה באמצעות הידיים או מלכודות הומניות, לכידת באמצעות מלכודות קטלניות שונות או טיפול בפיתיונות ורעלים.

איך מזהים עכברים בבית?

אם מצאתם קקי של עכברים או זיהיתם כירסומים בבית, כנראה שיש לכם עכבר. לכל סימני הזיהוי להימצאות עכבר בבית- בקרו באתר