זיסמן הדברות לוגו רוחב

לוכד עכברים בתל אביב 24/7

אם אתם רוצים לקבל את השירות של לוכד עכברים בתל אביב אתם יכולים לבדוק לגבי השיטות השונות כדי לבצע את ההדברה הטובה ביותר. כאשר מדובר על לוכד עכברים בתל אביב צריך לבדוק שאתם מקבלים את השירות של בעלי המקצוע הטובים ביותר. הסיבה לכך היא שיש מגוון גדול של מדבירים שיכולים לתת לכם את השירות ולכן חשוב לבדוק לגבי המדביר הטוב ביותר. דבר שחשוב לבדוק הוא לגבי ההדברה שמבצעים לאחר לכידה של העכבר כי במקרים מסוימים אתם רוצים לוודא שגם אחרי שהמדביר ביצע את העבודה בצורה הטובה ביותר הוא גם ידע למנוע ממזיקים לחזור לחצר שלכם.
זיסמן הדברות, לוכד עכברים בתל אביב אמין ומקצועי מתחייבים לתוצאות!

הדברת עכברים
לכידת עכבר בבית עם מלכודת דבק

איך לוכדים עכברים?

  אופן לכידת עכבר
מלכודת קפיץ לכידת עכברים באמצעות מלכודת קפיץ. יש להניח את המלכודת בצמוד לקירות עם פיתיון טרי. מומלץ להניח את המלכודות בשעות הלילה. בדרך כלל הלכידה תהיה בבוקר או ביום למחרת.
מלכודת דבק לכידת עכברים באמצעות מלכודת דבק עם פיתיון. מלכודת דבק חזקה שמיועדת לתפוס את העכבר בזמן שיטוט. המלכודת בצורת דף ויש להניח אותה על הריצפה בצמוד לקיר. על המלכודת יש להניח פיתיון טרי ולחכות בבוקר לתוצאות.
מלכודת דלת לכידת עכברים בצורה הומנית. מלכודת עכברים עם דלת שבתוכה שמים פיתיון שימשוך את העכבר פנימה. לאחר שהעכבר יכנס לתוך המלכודת, הדלת תסגר. לאחר הלכידה, יש לשחרר את העכבר בשטח בפתוח לפחות ק"מ מהבית.
פיזור רעל בתיבות האכלה לכידת עכברים באמצעות תיבות האכלה עם רעלים. הרחקת עכברים בטוחה לאדם והסביבה עם תוצאות לטווח ארוך. העכברים נכנסים לתוך תיבות האכלה, אוכלים מהפיתיון הרעיל וממשיכים בדרכם. לאחר מספר ימיים ימותו במחילות שלהם.

כמה עולה לוכד עכברים בתל אביב?

מחיר לכידת עכברים בתל אביב נקבע לפי תנאי השטח.
אם מדבור בעכבר בבית, המחיר יהיה עבור לכידה\תפיסה\הרעלה של העכברים.
אם מדובר בעכברים בשטח בפתח כמו גינה, חצר, בניין מגורים משותף, אופן הטיפול יהיה ברעלים לתקופה של חודש לפחות. במצב של עכברים בשטח פתוח, אין אפשרות ללכוד את העכברים והסיבה לכך היא שיש אינסוף עכברים בשטחים פתוחים ולכידה של אחד, לא יפתור את הבעיה.
להלן מחירון ללכידת עכברים בתל אביב בסיטואציות שונות:

איפה העכבר נמצא?

*המחיר לא כולל מע"מ

מחיר לוכד עכברים
עכבר בבית, עכבר בדירה החל מ- 400 ₪
עכבר במטבח החל מ- 400 ₪
עכברים בחצר, עכברים בגינה החל מ- 450 ₪
עכברים בגג רעפים החל מ- 450 ₪
עכברים בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
עכברים בבית קרקע החל מ-500 ₪
עכברים בעסק החל מ-500 ₪
עכברים בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪
עכברים בשטח פתוח החל מ- 500 ₪

אחד הדברים החשובים ביותר שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם מזמינים מדביר הוא לגבי חומרי ההדברה שהוא עובד איתם. הסיבה לכך היא שיש מספר חומרי הדברה שיכולים להיות רעילים ולכן חשוב מאוד לוודא שלא מבצעים את השימוש בחומרים לא ידידותיים לסביבה. דבר נוסף שאתם רוצים לבדוק הוא לגבי השיטות של ההדברה שהמדביר משתמש בהם. לא יודעים אם מדובר בחולדה או עכבר? למידע על לוכד חולדות בתל אביב לחצו כאן!

מדביר בתל אביב – מידע חשוב

כאשר מדובר על לוכד עכברים בתל אביב חשוב לבדוק שהוא מבצע את הלכידה בצורה שלא פוגעת במזיקים כי יש מגוון גדול של מלכודות שיכולות ללכוד את העכבר אבל לא לפגוע בו. אחרי שהוא לוכד את העכבר הוא יכול לשחרר אותו לחופשי בטבע בלי לפגוע בו.
כאשר מדובר על שימוש בחומרים רעילים חשוב לבדוק שמי שמבצע את ההדברה הוא מדביר מקצועי שיש לו את הידע והניסיון לעשות את זה. הסיבה לכך היא שיש אנשים שרוצים להשתמש בחומרים רעילים אבל יכולים להדביר בצורה לא טובה לכן חשוב לבדוק היטב את החומרים שאתם עובדים איתם.

מחיר לוכד עכברים בתל אביב

אם אתם רוצים להבין מה המחיר של ההדברה בתל אביב אתם צריכים להבין שיש מספר שיטות שונות של הדברה והמחירים יכולים להיות שונים. במקרים של הדברה ירוקה המחיר יכול להיות קצת יותר יקר אבל אתם תקבלו את ההדברה עם שימוש בחומרים שהם לא מסוכנים. חשוב מאוד להבין גם מה החלק שצריך להדביר כי במקרים מסוימים אפשר להדביר רק חלק קטן ולקבל את המחיר הטוב ביותר.
צרו אתנו קשר כבר עכשיו וקבלו מענה והסבר לבעיית העכברים הספציפית לכם, ללא עלות או התחייבות.

הדברה ירוקה

אם אתם רוצים לבצע את ההדברה ירוקה, כדי שתדעו תחילה מה זה אומר. הדברה ירוקה היא מונח שגוי, הרי שבכל חומרי ההדברה ישנם רעלים. ההסבר הנכון להגדרה הדברה ירוקה, הוא מינון נמוך של חומרי הדברה והנדברה עם חומרים יעודיים לסוג המזיקים שאותם נדביר. מדבירים בוחרים לעבוד עם הדברה ירוקה בגלל שהיא לרוב מספקת את הפתרון הטוב עבור הדברת מזיקים בבית עם מינימום סכנה לאדם או הסביבה. חשוב מאוד לבדוק לגבי סוג החומרים איתו הם עובדים כי במקרים מסוימים גם שמדובר על הדברה ירוקה צריך לוודא אם החומרים בטוחים לאדם ואינם מהווים סכנה לסביבה.

מה חשוב לבדוק על הדברה אורגנית

אחת השיטות שהפכו להיות מוכרות היא שיטה של הדברה אורגנית. הסיבה לכך היא שיש מדבירים שרוצים לעבוד עם חומרים שלא גורמים לנזק ולכן הדברה אורגנית יכולה להיות השיטה הטובה ביותר. חשוב מאוד לבדוק לפני שמבצעים הדברה אורגנית כי במקרים מסוימים חשוב לשלב מספר שיטות של הדברה. הדברה אורגנית תיהיה ללא שימוש בחומרי הדברה ובדרך כלל הטבע הוא המדביר אורגני הטוב ביותר. אם אתם סובלים מעכברים, תביאו חתול! זאת ההדברה האורגנית הטובה ביותר.
אם אתם רוצים לקבל עוד מידע על הדברה אורגנית ולהבין מה בדיוק השיטות השונות אתם יכולים ליצור איתנו קשר ולקבל את המידע כדי להבין קצת יותר על הדברה אורגנית.
אחד הדברים החשובים ביותר לבדוק לפני שאתם מקבלים שירות של לוכד עכברים בתל אביב הוא לגבי הניסיון שלו ולוודא שהוא יודע לבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר. הסיבה לכך היא שאתם רוצים לוודא שתקבלו את ההדברה הטובה ביותר חשוב לבדוק על המדביר ולבדוק שתקבלו שירות ברמה גבוהה.

הדברה בתל אביב

בנוסף אם אתם רוצים להבין איך אפשר למנוע מכל סוגי המזיקים להיכנס לחצר שלכם אתם יכולים לבדוק על מספר שיטות שונות כדי להבין מה ההדברה הטובה ביותר. אתם יכולים לבדוק על חומרים שונים שיכולים לגרום למניעה של מזיקים להיכנס אליכם לחצר.
אתם יכולים לבדוק כבר בשיחת הטלפון מה בדיוק המדביר מציע לעשות כדי לבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר. הוא יכול להסביר לכם מה השיטות השונות שהוא רוצה לעבוד איתם כדי לוודא שאתם מקבלים את ההדברה הטובה ביותר וגם שהוא עובד עם חומרים טובים שלא מזיקים לסביבה.
צרו אתנו קשר כבר עכשיו וקבלו ייעוץ בחינם לבעיית העכברים אצלכם בבית.
זיסמן הדברות- השקט שלך מעכברים וחולדות.

כמה עולה לכידת עכבר בתל אביב?

מחיר ללכידת עכבר בתל אביב מתחיל מ-400 ש"ח ויכלול התחייבות לתוצאה. למחירון מלא כנסו לאתר, לייעוץ חינם- התקשרו!

כמה זמן לוקחת לכידת עכברים?

לכידת עכברים תלוי בתנאי השטח, ישנן לכידות שיכולות לקחת מספר דקות, וישנן לכידות שלוקחות מספר ימיים ואף שבועות. לייעוץ חינם צרו קשר

האם קיימת סכנה בעכברים?

עכברים לא מסוכנים אבל הם מעבירים הרבה מחלות ולחיות בקרב עכברים- מסוכן לבריאות ולא מומלץ. יש לכם עכברים בבית? צרו קשר ואנחנו ניפתור לכם את הבעיה-בהתחייבות!