זיסמן הדברות לוגו רוחב

לוכד חולדות בפתח תקווה: זמינות גבוהה, לוכד מקצועי

כאשר אתם רוצים לקבל שירות של לוכד חולדות בפתח תקווה חשוב להבין מספר נקודות חשובות שיגרמו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר. שירות של לוכד חולדות בפתח תקווה הוא שירות שיכול גם לגרום לכם ללכוד את החולדה שנמצאת בבית או בחצר שלכם ובנוסף חשוב מאוד לבצע את ההדברת חולדות בחומרים שלא מזיקים לסביבה.

כמה עולה לוכד חולדות בפתח תקווה?

מחיר לכידת חולדות בפתח תקווה נקבע לפי תנאי השטח. אם מדבור בחולדה בבית, המחיר יהיה עבור לכידה\תפיסה\הרעלה של החולדה.
אם מדובר בחולדות בשטח בפתח כמו גינה, חצר, בניין מגורים משותף, אופן הטיפול יהיה ברעלים לתקופה של חודש לפחות. במצב של חולדות בשטח פתוח, אין אפשרות ללכוד את החולדות והסיבה לכך היא שיש אינסוף חולדות בשטחים פתוחים ולכידה של אחת, לא יפתור את הבעיה.
להלן מחירון להדברת חולדות בפתח תקווה בסיטואציות שונות:

איפה החולדה נמצאת?

מחיר לוכד חולדות (מחיר לא כולל מע"מ)

חולדה בבית, חולדה בדירה החל מ- 400 ₪
חולדה במטבח החל מ- 400 ₪
חולדות בחצר, חולדות בגינה החל מ- 450 ₪
חולדות בשטח פתוח החל מ- 500 ₪
חולדות בגג רעפים החל מ- 450 ₪
חולדות בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
חולדות בבית קרקע החל מ-500 ₪
חולדות בעסק החל מ-500 ₪
חולדות בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪

מה הן השיטות הנפוצות ללכידת חולדות?

השיטה הראשונה והמוכרת מכולם ללכוד חולדות היא שימוש במלכודות. קיימות מגוון גדול של מלכודות שונות כמו מלכודת של דבק שיכולה ללכוד את החולדה ללא נזק ושימוש במלכודות נוספות שיכולות תוך זמן קצר ללכוד את החולדה בלי לפגוע בה. מדבירים רבים מעדיפים להשתמש במלכודות שלא פוגעות במזיקים ויכולים לשחרר אותם בטבע לאחר שתפסו אותם. עם זאת חשוב מאוד לבדוק שלוכד החולדות גם יודע לבצע את ההדברה ולהשתמש בחומרים הטובים ביותר כדי למנוע מחולדות נוספות להיכנס לבית שלכם.

לוכד חולדות מלכודות

מה חשוב לדעת על הדברה של חולדות?

הדבר הראשון שאתם רוצים להבין מה בדיוק גרם לחולדות להגיע כי במקרים רבים מדובר על לכלוך או על אוכל שנשאר ללא השגחה ולכן מושך אליו מזיקים. חשוב מאוד כאשר מדובר על חצר לוודא שבוצע הדברה בצורה טובה כדי למנוע ממזיקים להיכנס. שימוש בחומרי הדברה ירוקים יכולים לאפשר לכם את הפתרון הטוב ביותר ןלמנוע מחולדות להיכנס לחצר שלכם. בנוסף חשוב מאוד להבין שלמרות שמדובר על חומרי הדברה ירוקים החומרים יכולים להיות מסוכנים ולכן חשוב להיזהר ולא לגעת בהם. כאשר מדובר על הדברה ירוקה לקוחות רבים מעדיפים לבחור בשיטה הזאת מכיוון שמדובר על שיטה שלא פוגעת בסביבה והיא יכולה לספק את התוצאה הטובה ביותר ולמנוע מחולדות להיכנס לחצר שלכם.

שימוש בהדברה ירוקה יכול למנוע ממזיקים להיכנס אליכם לחצר ולכן כאשר אתם רוצים להזמין שירות של מדביר בפתח תקווה חשוב להבין כבר בשלב הראשון האם הוא משתמש בחומרים של הדברה ירוקה ואם מדובר על חומרים איכותיים. הסיבה לכך שגם כאשר מדובר על הדברה ירוקה לפעמים מדבירים משתמשים בחומרים לא איכותיים שיכולים לגרום לנזק ולכן חשוב לוודא לגבי סוג החומרים ולבדוק שאתם מקבלים את ההדברה של בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

לוכד חולדות בפתח תקווה – מידע נוסף

כאשר אתם רוצים לבחור את בעל המקצוע שמבצע את לכידת החולדה חשוב מאוד לוודא שיש לו ניסיון רב בתחום ויש לו המלצות של לקוחות. הסיבה לכך שיש מגוון גדול של בעלי מקצוע שיכולים לתת לכם שירות טוב ואם אתם רוצים לקבל את השירות האיכותי ביותר חשוב לעשות בדיקה בין מספר בעלי מקצוע שונים ולבדוק לגבי בעל מקצוע שיש לו המלצות ויודע לבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר.

חשוב מאוד לוודא לגבי המלצות של בעל המקצוע מכיוון שזו הדרך הטובה ביותר להבין לגבי המקצועיות של המדביר. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף ולהבין קצת יותר על מה כולל השירות של לוכד חולדות בפתח תקווהתוכלו ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולקבל הסבר על ההדברה. כבר בשיחת הטלפון הראשונה תוכלו לקבל את כל המידע החשוב ביותר שיגרום לכם להבין איך אנחנו נלכוד את החולדות בצורה הטובה ביותר וגם לבצע הדברה שיכולה למנוע ממזיקים להיכנס אליכם לחצרץ לוכד חולדות בפתח תקווה יכול לספק מגוון גדול של פתרונות הדברה שונים ומעבר לשימוש במלכודות שיעזרו לכם ללכוד את החולדה גם להשתמש בחומרי הדברה ירוקים שימנעו ממזיקים להיכנס אליכם הביתה.
לפני שאתם מזמינים את השירות של לוכד עכברים או חולדות בפתח תקווה לקבל כבר בשיחת הטלפון הראשונה את המחיר ולהבין מה בדיוק העלות של השירות שלו. רק אחרי שקיבלתם את כל המידע החשוב ביותר והבנתם מה בדיוק העלות תוכלו להזמין את בעל המקצוע שיגיע אליכם כדי לבצע את ההדברה. צרו איתנו קשר כבר עכשיו וקבלו את המידע החשוב ביותר.
למידע נוסף או ייעוץ חינם, התקשרו עוד היום.
זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים!

כמה עולה לוכד חולדות בפתח תקווה?

מחיר לוכד חולדות בפתח תקווה מתחיל מ-400 ש"ח ותלוי בתנאי השטח. למחירון המלא כנסו לאתר שלנו. לייעוץ והצעת מחיר צרו קשר עוד היום!

תוך כמה זמן אתם מגיעים לפתח תקווה?

לכידת חולדה בפתח תקווה מהיום להיום. אנו זמינים לתושבי פתח תקווה 24/7 במחיר לכל כיס ושרות שאין שני לו. לייעוץ ותאום התקשרו עוד היום!

כמה זמן לקוח ללכוד חולדה בפתח תקווה?

לכידת חולדה בפתח תקווה יכולה לקחת מספר דקות ויכולה לקחת גם מספר ימיים, הכל תלוי בתנאי השטח ובמידות החולדה או החולדות. רוצים לעדת עוד? כנסו לאתר שלנו.

האם חולדות מסוכנות?

חולדות בדרך כלל לא מסוכנות ולא תוקפות את האדם. הן יכולות לתקוף רק אם הן חשות סכנה ולכן אם נתקלתם בחולדה, אל תנסו ללכוד אותה לבד! התקשרו ללוכד חולדות מוסמך ומקצועי שיפתור לכם את הבעיה. סכנה נוספת מחולדות, היא השתן והגללים שלהם, הם מעבירים מחלות ומסוכנים לאדם.

איך יודעים שיש חולדה בבית?

אם מצאתם גללים חשודים, ניתן לשלוח אליונ לזיהוי מהיר ללא עלות או התחייבות, או ראיתם כירסומים, שמעתם רעשים בלילה- יש סיכוי שיש לכם חולדה בבית. קורצים לדעת איך לזהות חולדה בבית? כל הפרטים באתר שלנו.