זיסמן הדברות לוגו רוחב

לוכד חולדות בבת ים

כדי לקבל את המידע החשוב ביותר על לוכד חולדות בבת ים אפשר לבדוק לגבי השיטות השונות שבהם משתמשים על מנת ללכוד את החולדות. הסיבה לכך היא שתבינו מה השיטה שיכולה ללכוד את החולדה ולמנוע ממנה להיכנס לבית שלכם. כאשר מדובר על חולדה שנכנסת לבית מדובר בתהליך שרוצים למנוע אותו ולכן הדבר הראשון שצריך לבצע הוא לכידה של החולדה. במקרה של לכידת חולדה יש מספר אפשרויות שונות.

איך לוכדים חולדה?

קיימות מגוון גדול של מלכודות שמשמשות ללכידה של החולדה באמצעות דבק. שיטות נוספות המאפשרות לבצע את הלכידה מבלי לפגוע בחולדה. במידה ואתם רוצים לבדוק על פתרון שימנע מחולדות להיכנס תוכלו לבקש מהמדביר שמבצע את התהליך גם להדביר את החצר שלכם כדי למנוע מחולדות נוספות להיכנס.

כמה עולה לוכד חולדות בבת ים?

מחיר לכידת חולדות בבת ים נקבע לפי תנאי השטח. אם מדבור בחולדה בבית, המחיר יהיה עבור לכידה\תפיסה\הרעלה של החולדה.
אם מדובר בחולדות בשטח בפתח כמו גינה, חצר, בניין מגורים משותף, אופן הטיפול יהיה ברעלים לתקופה של חודש לפחות. במצב של חולדות בשטח פתוח, אין אפשרות ללכוד את החולדות והסיבה לכך היא שיש אינסוף חולדות בשטחים פתוחים ולכידה של אחת, לא יפתור את הבעיה.
להלן מחירון להדברת חולדות בבת ים בסיטואציות שונות:

איפה החולדה נמצאת?

מחיר לוכד חולדות

*המחיר לא כולל מע"מ

חולדה בבית, חולדה בדירה החל מ- 400 ₪
חולדה במטבח החל מ- 400 ₪
חולדות בחצר, חולדות בגינה החל מ- 450 ₪
חולדות בשטח פתוח החל מ- 500 ₪
חולדות בגג רעפים החל מ- 450 ₪
חולדות בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
חולדות בבית קרקע החל מ-500 ₪
חולדות בעסק החל מ-500 ₪
חולדות בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪

שרותי הדברה בבת ים נגד מכרסמים

הדבר הראשון שאתם רוצים להבין לפני שאתם מזמינים שירות של לוכד חולדות בבת ים הוא להבין לגבי העלות של השירות. במקרים מסוימים המחיר יכול להשתנות לפי סוג ההדברה לכן חשוב מאוד להסביר לו כבר בטלפון מה בדיוק סוג ההדברה שאתם רוצים לבצע. לוכד חולדות בבת ים יכול להגיע בתוך זמן קצר ללכוד את החולדה ורק לאחר שהוא ביצע את התהליך הוא יכול לבצע את הדברה כדי למנוע מהמזיקים להיכנס לחצר.
למידע נוסף על שרותי הדברת מזיקים בבת ים לחצו כאן!

מה השיטות שפועל לוכד חולדות בבת ים?

השיטה הראשונה והמוכרת ביותר היא שיטה שבעזרת מלכודת שגורמת ללכידה של החולדה ולשחרר אותה בצורה בטבע. היתרון הגדול של שימוש בשיטה הזאת שמדובר על שיטה שהיא ידידותית ולא תהרוג את החולדה. במידה ותרצו להשתמש במלכודות מסוכנות יותר חשוב מאוד להבין לגבי סוג המלכודת ולבחור את לוכד חולדות שיבצע את השיטה הטובה ביותר.

לוכד חולדות בבת ים המלצות

כאשר אתם רוצים למצוא לוכד חולדות בבת ים חשוב מאוד לבדוק על המלצות של מספר בעלי מקצוע שונים. במידה ואתם רוצים להרגיש בטוחים שקיבלתם את השירות הטוב ביותר תוכלו ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולקבל את המידע המקצועי ביותר על הדברת חולדות ולכידתם. לאחר שבדקתם מספר בעלי מקצוע תוכלו להבין מה בדיוק ההבדלים ביניהם ומה בדיוק השירות שהם מספקים. אם אתם רוצים לקבל שירות של לוכד חולדות בבת ים חשוב מאוד לוודא שיש לו ניסיון בתחום והוא יודע לבצע את התהליך בצורה הטובה ביותר. אחרי שבדקתם לגבי השירות שנותנים תוכלו גם לקבל מידע על החומרים איתם הם עובדים.
לרוב מומלץ לאחר שלוכדים את החולדה לבצע הדברה כדי למנוע מהם להיכנס לחצר שלכם, לכן אם אתם רוצים לוודא שאתם מקבלים את ההדברה הטובה ביותר תוכלו לקבל את המידע מהמדביר שיבצע את הדברה לגבי סוג החומרים שהוא משתמש בהם. חשוב לוודא שמדובר בחומרים איכותיים שלא גורמים לנזק לסביבה.

מה סוגי החומרים שאפשר להשתמש בהם כדי לבצע הדברה?

קיימים מגוון גדול של חומרים שונים המספקים פתרון של הדברה ירוקה ולכן אם אתם רוצים לבצע הדברה לבית שלכם מומלץ להשתמש בחומרים שלא מזיקים לסביבה. הסיבה לכך שקיימים מספר חומרים איכותיים שיכולים למנוע ממזיקים להיכנס אליכם הביתה ועדיין לא לפגוע בסביבה. שימוש בהדברה ירוקה הוא הפתרון הטוב ביותר ומדבירים רבים מעדיפים לעבוד אתו. צרו אתנו קשר כבר עכשיו וקבלו את המידע החשוב ביותר על שיטות ההדברה וקבלו את השירות ברמה הגבוהה ביותר.

אפשר לבדוק כבר עכשיו על מספר פתרונות שונים שיכולים למנוע ממזיקים להיכנס אליכם הביתה לכן עוד לפני שאתם מבצעים את ההדברה חשוב מאוד לקבל יעוץ מקצועי. במידה ואתם רוצים לקבל שירות של מדביר שיש לו ניסיון רב בתחום חשוב לבדוק מה בדיוק סוג ההדברה אתה הוא עובד ואם הוא נותן לכם אחריות מלאה על השירות ועל ההדברה. דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא לגבי האם צריך לבצע הדברה נוספת גם לאחר הדברה ראשונית ומה בדיוק כולל השירות שלו. צרו אתנו קשר כבר עכשיו וקבלו מידע על לוכד חולדות בבת ים וקבלו את השירות ברמה הגבוהה ביותר.

זיסמן הדברות– השקט שלך ממזיקים!

כמה עולה לוכד חולדות בבת ים?

מחיר לוכד חולדות בבת ים מתחיל מ400 ש"ח ותלוי בתנאי השטח. למחירון המלא כנסו לאתר.

תוך כמה זמן לוכדים חולדה בבת ים?

אנו לוכדי חולדות שגרים בבת ים והשרות שלנו מהיר וזמין לתושבי העיר בכל יום ובכל שעה וכל זאת במחיר אטרקטיבי לתושבי העיר. לכידת חולדה לוקחת לפעמים מספר דקות ולפעמים מספר ימיים, הכל תלוי בתנאי השטח. למידע וייעוץ חינם, צרו קשר עוד היום.

איך יודעים שיש חולדה בבית?

מצאתם קקי של חולדות, זיהיתם כירסומים לא ברורים? כנראה שיש מכרסם בבית. איך בודקים? שמים מלפפון או גמבה בלילה ואם הם נמלים בבוקר, ניתן להסיק בוודאות שיש לכם אורח לא רצוי בבית. לייעוץ ללא עלות או התחייבות התקשרו.