זיסמן הדברות לוגו רוחב

טרמיטים בבית: איך מדבירים טרמיטים ללא קידוח?

תוכן עניינים

טרמיטים בבית: חדש הדברה לטרמיטים בבית ללא קידוח

יש לכם בעיות טרמיטים בבית? עד היום הציעו לכם הדברה באמצעות קידוח והחדרת כמויות גדולות של רעלים לקרקע?
לא עוד! היום יש דרך אחרת להתמודד עם הטרמיטים

טרמיטים בבית: יופיע במשקוף או בקיר ולעיתים לא נבחין בהם אלא נשמע אותם. הטרמיטים חיים בנחילים עמוק בתוך האדמה, וכל חייהם יעבדו את המלך והמלכה של הקן. לכל טרמיטים יש תפקיד אותו מבצע על בסיס קבוע, הטרמיטים הפועלים יהיו אלו שיחפשו מזון ויביאו אותו לקן. המזון העיקרי שממנו ניזונים הטרמיטים הוא תאית העץ.

איך מדבירים טרמיטים ללא קידוח?

עד היום היה נהוג להדביר טרמיטים באמצעות קידוחים בריצפה והחדרה של רעלים לקרקע. באופן הזה אנחנו מרחיקים בוודאות את הנחיל שהתפרץ אך לא בהכרח הורגים את הקן. הנחיל יכול פשוט לעבור דירה או לזוז למקום אחר ולהתפרץ בעתיד. השיטה של הקידוחים מהווה סיכון לבעל הנכס בפגיעה במרצפות או בצנרת שעוברת מתחת לבלטות.

"נמסיס" השיטה החדשה להרוג טרמיטים ללא קידוח וללא רעלים מסוכנים. מערכת "נמסיס" פותחה לצורך האכלה ופגיעה ישירה בקן הטרמיטים.
באמצעות המערכת ניתן לעשות ניטור, בקרה וקטליה לטרמיטים.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

איך עובדת מערכת "נמסיס"?

הדברת טרמיטים באמצעות נמסיס תיבות האכלה ובקרה

 

טרמיטים בבית יופיע בדרך כלל עם סימנים כמו: נסורת סביב משקופים, משקופים חלולים, משקופים אכולים, תעלות בוץ וכדומה.
כשאתם רואים את אחד מסימני הזיהוי הנ"ל, ניתן להתקין את מערכת "נמסיס" על אזור ההתפרצות. מערכת "נמסיס" היא תיבת האכלה עם פיתיון רעיל עבור הטרמיטים. חומר הפיתיון לא מסוכן לאדם והסביבה וללא ריח. הפיתיון מושך את הטרמיטים אליו ומשמש עבורם מזון.

הטרמיטים הפועלים אוכלים ממנו ומורעלים, כתוצאה הם ידביקו את כל הקן. את מערכת הבקרה שהותקנה על אזור ההתפרצות יש לבקר לאחר מספר שבועות, במידה והפעילות הסתיימה, ניתן לפרק את תיבת האכלה. במידה ועדין יש פעילות של טרמיטים בתוך תיבת האכלה, יש להמשיך את הפעולה.

הדברת טרמיטים בקירות: האם זה עובדת גם במקרים כאלו?

הדברת טרמיטים בקירות ניתן לעשות באמצעות מערכת בקרה, ניטור וקטילה של "נמסיס". אופן ההדברה יהיה באמצעות התקנת תיבת האכלה על תעלת הבוץ, בתוך התיבה יהיה פיתיון רעיל שישמיד את הקן כולו תוך מספר שבועות. הדברה באמצעות "נמסיס" מצריכה מספר ביקורים, הכל תלוי ברמת הנגיעות וקצת האכילה של הפיתיון. שקית אחת של "נמסיס" בתיבה, משמידה בין 2-3 מיליון טרמיטים.

טרמיטים במשקוף הדלת

גם במקרים של טרמיטים במשקוף ניתן להדביר באמצעות מערכת "נמסיס". אופן הדברת הטרמיטים במשקוף יהיה באמצעות התקנת תיבת האכלה באזור ההתפרצות. הדברה ללא קידוח, ללא נזקים, ללא צורך ביציאה מהבית ועם 100% הצלחה. הדברת טרמיטים באמצעות קידוחים זה כבר אאוט, הדברת טרמיטים באמצעות תיבות האכלה ופגיעה וודאית בנחיל כולו- זה אין!

בקרה ניטור והדברת טרמיטים ממוקדת "נמסיס"

טרמיטים בבית? מערכת "נמסיס" מתאימה גם לבקרה והגנה לבתי קרקע נגד התפרצות טרמיטים. על מנת לשמור על הבית מהתפרצות, מציבים תיבות האכלה מחוץ לבית, בתוך האדמה. התיבות מכילות בתוכן עץ משיכה שמשמש אותנו לבדוק האם בתוך הקרקע יש טרמיטים או לא.

אם העץ בתוך תיבות האכלה נאכל, יש להחליפו ברעל של "נמסיס" ולסגור את התיבה. באופן הזה נתחיל הדברה בצורה מידית ונמנע נזקים בתוך הבית.
את תיבות האכלה יש לבקר אחת לכמה שבועות בשביל לראות מתי כל הקן הושמד. לאחר מכן ניתן להחזיר עץ פיתיון לתוך התיבה, במקום הרעל ועתיד לבוא. למידע נוסף על הדברת טרמיטים באמצעות בקרה, ניטור וקטילה "נמסיס" לחצו כאן.

 

עוד בהדברת טרמיטים:

איך מדבירים טרמיטים ללא קידוח?

הדברת טרמיטים ללא קידוח באמצעות תיבות האכלה שמותקנות באזור ההתפרצות. תיבת האכלה מושכת אליה את הנחיל ומונעת מהטרמיטים להשמיד את הבית. הפיתיון משמש עבורם כמזון, אותו יקחו לקן וישמידו את כולו.

האם יש אחריות על הדברת טרמיטים ללא קידוח?

כן יש אחריות להדברת טרמיטים ללא קידוח, אנו נותנים אחריות לשנתיים לאזור שטופל.

האם ההדברה מסוכנת?

חומר הפיתיון בעל רעילות אפסית ולא מסוכן כלל לאדם והסביבה. השיטה של קידוחים והחדרת חומר לקרקע הרבה יותר רעילה ומסוכנת

ניתן להתקין את תיבות האכלה בבית עם ילדים או בעלי חיים?

כן ניתן להתקין את המערכת בכל מקום, התיבה בטיחותית ולא מהווה סכנה או מטרד.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה אורן זיסמן
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: