זיסמן הדברות לוגו רוחב

חיטוי רכבים, אוטובוסים, מיניבוסים , מוניות שירות ורכבות

תוכן עניינים

חיטוי יסודי לרכבים נגד חיידקים (קורונה) ועובש

חיטוי מקיף ויסודי לרכבים פרטיים וציבוריים נגד חיידקים, ווירוסים ועובש חשוב לבצע אחת לשנה על מנת לשמור על הגיינה ובריאות הנוסעים. אוטובוסים ציבוריים ומיניבוסים שמשתרים אותו מידי יום, משמשים כמדגרה עבור חיידקים, ולצערנו לא תמיד עושים חיטוי אוטובוסים בצורה שוטפת. בהלת הקורונה העירה את הצורך בחיטוי כלי תחבורה כמו אוטובוס או רכבת שבהם נסעו אנשים שחולים או נושאים את חיידק הקורונה. חיטוי כלי התחבורה בצורה יסודית ומקצועית יימנע הידבקות של נוסעים נוספים שיכנסו לכלי התחבורה. מספיק לגעת במושב, או בידית אחיזה והחיידק יכול לעבור אלייך. העדיפות העליונה כעת היא לעשות חיטוי יסודי לכלי תחבורה שבהם שהו נושאי חיידק הקורונה.

חיטוי אוטובוסים למניעת הידבקות הנוסעים

חיטוי אוטובוסים מעולם לא הייתה פעולה שיגרתית בישראל, אבל עם פרוץ הקורונה , מבינים את גודל החשיבות בחיטוי של האוטובוסים למניעת הידבקות והתפשטות נוספת. משרד התחבורה פועל בדרכים משלימות ומוציא הנחיות חדשות לנסיעה בתחבורה ציבורית. נכון לשעה זו, ההנחייה היא לא לשבת במושב הראשון ליד הנהג, וזאת על מנת למנוע את הידבקות הנהג. המטרה היא ליצור חוצץ ככל הניתן מהנהג. בנוסף התחילו לעשות חיטוי אוטובוסים מקיף בחלק מהחברות השוק. כמו כן, ישנן עיריות שכבר פונות ועושות באופן עצמאי חיטויים לתחנות אוטובוס.הסיבה לכך היא ניסיון למניעה של הדבקות נוספת.

אנו בזיסמן הדברות מספקים שרותי חיטוי אוטובוסים יסודיים ומקצועיים על פי ההנחיות הידועות לנו היום ממשרד הבריאות ומהפעולות שנעשות ברחבי העולם. אנו עובדים עם חומרי החיטוי והמכשירים הטובים ביותר בשוק ופועלים על פי המלצות משרד הבריאות.

חיטוי רכבים אוטובוסים

למידע נוסף על הנחיות לנוסעים בתחבורה ציבורית לחצו כאן.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

אנו עובדים עם חומרי חיטוי של חברת סימקסין , חומר החיטוי אינו רעיל ולא מסוכן לסביבה. התכשיר מתבסס על אמוניום רבעוני. החיטוי מתבצע ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. פעולת החיטוי אינה דורשת רישיון, אך מצריכה ידע וניסיון בכל הנוגע לשימוש בחומרים כימיקליים ואופן החיטוי בצורה נכונה ויעילה.
לאחר פעולת החיטוי של הרכבים , אוטובוס או כל כלי תחבורה שהו, יש צורך באוור הרכב של חצי שעה עד שעה. לאחר מכן ניתן לחזור לפעילות רגילה. התוצאה לאחר החיטוי, היא ניקיון של 100% מחיידיקים, ממש מצב כמו חדש!
צריכים חיטוי נגד חיידקים,וירוסים ופיטוריות בדחיפות?
התקשרו עוד היום להצעת מחיר הגונה ושרות על הצד הטוב ביותר.

איך מחטאים אוטובוס ומתי ניתן לחזור להפעילו?

חיטוי אוטובוסים עושים לאחר שעות הפעילות של הקו. פעולת החיטוי של האוטובוס נעשת באמצעות מערפל קר עם חומרי חיטוי הטובים בשוק המותאמים לחיטוי חיידקים, וירוסים ועובש. פעולת חיטוי האוטובוס לוקחת כשעה ולאחר מכן יש לאוור את האוטובוס לשעה אחת בלבד. פעולת החיטוי של האוטובוס תשאיר את המומשבים מעט לחים , ולכן ניתן להחזיר את האוטובוס לפעילות מיד עם התייבשות המושבים ולאחר שעה מפעולת החיטוי.
היתרון של חיטוי האוטובוסים הוא שקט לנהג שעולה לעבוד על האוטובוס ביום למחרת, ודאגה לשלומם של הנוסעים שיכולים לעלות לקו ללא חשש לחיידקים והידבקות.

האם חיים לעשות חיטוי לרכב או שטיפה יסודית מספיקה?

אם הסעת חולה קורונה ברכב, שטיפה בלבד של הרכב לא מספיקה. במקרה בו חולה קורונה שהה ברכב שלך, מומלץ לעשות חיטוי לרכב בנוסף ושטיפה. נכון להיום, לא יודעים איך להרוג את הקורונה. אבל הוכח כבר שחיידיקים ווירוסים מתים מחומרי חיטוי שמכילים לפחות 75% אלכוהול, ולכן רק ניקיון יסודי באמצעות חיטוי לרכב יעשה את העבודה וימנע את התפשטות חיידק הקורונה.

כל כמה זמן צריך לעשות חיטוי לרכבים?

אם מדברים על רכב פרטי, אין צורך לעשות חיטוי חוזר לרכב. אל אם כן , על הרכב נסע חולה קורונה לאחר החיטוי. אם מדברים על כלי תחבורה ציבוריים , כמו רכבות או אוטובוסים, מומלץ לעשות חיטוי אחת לחודש במצב רגיל. במצב הקיים, עם התפרצות הקורונה בישראל, מומלץ לעשות חיטוי כמה שיותר. הסיבה לכך היא בגלל העומס של האנשים שמשתמשים בתחבורה ציבורית ברחבי הארץ מידי יום. כל רגע נתון, קיים סיכוי שיושב חולה קורונה בתחבורה הציבורית והידיעה שכל מי שנוסע אחריו, יכול להידבק.

חיטוי רכבים אוטובוסים

כמה עולה חיטוי רכבים נגד קורונה?

חיטוי רכבים עולה החל מ-300 ש"ח לרכב פרטי ועד 700 ש"ח , חיטוי אוטובוס.
חיטוי הוא בין הכלים הבודדים שיש לנו כרגע להילחם נגד חיידקים ווירוסים מסוכנים, ולכן כשמדובר בתחבורה ציבורית, המחיר לחיטוי לא רלוונטי.
אנו בזיסמן הדברות מבינים את גודל האסון שעלול לפרוץ ללא טיפול יעיל ויסודי בבעיה, ולכן אנו מתחייבים למחירים הוגנים וישרים ללקוחותינו.
להצעת מחיר וייעוץ התקשרו עכשיו!

חיטוי רכבים מקצועי ויסודי

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה אורן זיסמן
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: