זיסמן הדברות לוגו רוחב

חיטוי לקורונה

בהלת הקורונה העולמית מעלה שאלות רבות ומעט מאוד תשובות לצערנו. בעולם פועלים היום לרוב בבידוד וחיטוי כללי באזורים רחבים מאוד על מנת לנסות ולבלום את התפשטות החיידק. פעולת חיטוי נמצאה יעילה מאוד להתמודדות עם הנגיף החדש שהתגלה. החיטוי חייב להיות עם חומרים המיועדים לחיטוי ומכילים מעל 75% אלכוהול.

 

חיטוי לקורונה באמצעות עירפול

נכון לכתיבת מאמר זה, אין חובה בישראל לביצוע חיטוי נגד קורונה במקומות שבהם שהו חולים הקורונה או הנשאים של החיידק. אבל מנגד ניתן לראות כי כמעט כל מקום שבו היו חולי קורונה נעשו פעולות חיטוי מקצועיות מיד לאחר מכן. עדין לא ברור ולא ידוע על כמה זמן נשאר חיידק הקורונה באוויר (להרחבה בנושא) ולכן הסיבה העיקרית היא ניסיון מניעה וחיטוי יסודי של כל המקומות שבהם קיים חשש כי חולה קורנה היה במגע. עדין אין וודאות מלאה להעברת החיידק מאחד לשני ולכן חיטוי יסודי לא יזיק ויכול רק לעזור.
סיבה שניה שמחדדת את חשיבות החיטוי נגד הקורונה במקומות שבהם שהו חולים, היא בשביל השקט הנפשי שכל העובדים והלקוחות שצפויים לבוא.
כיום ישראל פועלת בשיטת בידוד וניטור של כל אלו שבאו במגע עם חולה קורונה. כחלק מהפרסומים אותם חושף משרד הבריאות, הם המקומות בהם שהו החולים, המטרה – למצוא את כל אלו שהיו במגע איתם ולהכניסם לבידוד. מנגד, פעולה זו מרחיקה לקוחות וגורם לנזק כספי גדול לבית העסק.
פעולת חיטוי נגד קורונה נמצאה יעילה מאוד וחשובה לעצירת התפשטות המגפה.
הצוות של זיסמן הדברות מגיע כשהוא ממוגן ומצויד בציוד הטוב ביותר ובחומרי החיטוי והמכשור המתאימים והטובים ביותר בשוק. הנחיות משרד הבריאות מתעדכנות בזמן אמת באתר ובאפליקציה וניתן לעקוב אחר כל שינוי בכל זמן.

שימו לב, האחריות היא עלינו, אם אתם מרגישים לא טוב, הישארו בבית, אם אתם יודעים שיש סיכוי שאתם נושאים את חיידק הקורונה, פעלו בהתאם להנחיות משרד הבריאות ועדכנו את כל אלו שבאתם איתם במגע.
אנו בזיסמן הדברות מספקים שרותי חיטוי יסודיים ומקצועיים על פי ההנחיות הידועות לנו היום ממשרד הבריאות ומהפעולות שנעשות ברחבי העולם. אנו עובדים עם חומרי חיטוי של חברת סימקסין, חומר החיטוי אינו רעיל ולא מסוכן לסביבה. התכשיר מתבסס על אמוניום רבעוני.
החיטוי מתבצע ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. פעולת החיטוי אינה דורשת רישיון, אך מצריכה ידע וניסיון בכל הנוגע לשימוש בחומרים כימיקליים ואופן החיטוי בצורה נכונה ויעילה.
לאחר פעולת חיטוי המבנה, יש צורך באוור המבנה של שעה בלבד. לאחר מכן ניתן לחזור לפעילות רגילה.
התוצאה לאחר החיטוי, היא ניקיון של 100% מחיידיקים.

 

חיטוי לקורונה

 

צריכים חיטוי מבנים נגד חיידקים (כולל קורונה) בדחיפות?
התקשרו עוד היום להצעת מחיר הגונה ושרות על הצד הטוב ביותר.
אנו בזיסמן הדברות פועלים בצוות מקצועי ואמין שמבין את חשיבות בלימת התפשטות החיידקים, והקורונה במיוחד, ומציעים שרות הכי מקצועי שניתן במחיר הגון ונוח.
הצוות של זיסמן הדברות מגיע כשהוא ממוגן ומצויד בציוד הטוב ביותר ובחומרי החיטוי והמכשור המתאימים והטוב ביותר בשוק. הנחיות משרד הבריאות מתעדכנות בזמן אמת באתר ובאפליקציה וניתן לעקוב אחר כל שינוי בכל זמן.
שימו לב, האחריות היא עלינו, אם אתם מרגישים לא טוב, הישארו בבית, אם אתם יודעים שיש סיכוי שאתם נושאים את חיידק הקורונה, פעלו בהתאם להנחיות משרד הבריאות ועדכנו את כל אלו שבאתם איתם במגע.

איך מחטאים קורונה?

חיטוי נגד קורונה נעשה באמצעות ערפול קר שמאפשר לפזר את חומר החיטוי בצורה אחידה ומרוכזת בעוצמה גבוהה בכל האזורים הנגועים. החיטוי מתבצע עם מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. לצורך חיטוי דירה , חנות , מסעדה, או כל מבנה אחר , אין צורך ברישיון מיוחד. אבל עדין חשוב שהעבודה תתבצע בהתאם להנחיות משרד הבריאות על מנת שהחיטוי יהיה אפקטיבי ויעיל. חיטוי נגד קורונה מחסל ומשמיד את כל החיידקים הנמצאים בחלל.

חיטוי משרדים נגד קורונה, האם זה מועיל?

חיטוי משרדים שבהם היו חולים קורונה לא מחוייב נכון לזמן זה על פי הנחיות משרד הבריאות. יחד עם זאת, משרד שבו צפיפות העובדים גבוהה בדרך כלל, מגבירה את סיכויי ההידבקות של שאר העובדים. פרט לבידוד אליו ישלחו העובדים, מומלץ לעשות חיטוי יסודי ומקצועי גם למשרדים. משרדים שמכילים מקמות משותפים : מטבח, שירותי , חלל עבודה משותף וכו' יהיו חשופים לחיידק. הרי שעדין לא ידוע איך באמת הוא עובר, האם רק דרך רוק? ומה אורך החיים שלו על חפצים? בשביל השקט הנפשי של כלל העובדים שצריכים לחזור לעבודה ובשביל לחזור לשגרת עבודה תקינה, מומלץ לעשות חיטוי יסודי שישאיר את המשרדים עם 0 חיידקים!

חיטוי לדירה שהיה בה חולה

חולה קורונה ששהה בבידוד ביתי והחלים עדין יכול להיות חולה וזאת כי ביתו מכיל שפע של חיידק קורונה ולכן חיטוי דירה לאחר החלמה מחיידק הקורונה מומלץ על מנת למנוע הידבקות נוספת במחלה, הרי ידוע כבר על מקרים שחולה שהחלים נדבק בשנית.

כמה זמן אפשר להידבק בקורונה ממשטח נגוע?

ידוע כבר שנגיף הקורונה חי יותר משבועיים וזאת מהממצאים שהתגלות על ספינת התענוגות שעגנה ביפן. כ-17 ימים לאחר שאחרון הנוסעים ירד מהספינה, עדין נמצא הנגיף בהרבה מאוד מהחדרים. גילוי זה מעמיד את הסכנה של כל אחד ואחד בפני חשיפה לנגיף ולכן ככל שיעשו יותר חיטויים, נקטין את התפשטות הנגיף.

 

חיטוי לקורונה