זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת פשפש מיטה- איך נלחמים בפשפש המיטה?

אם קמתם בוקר אחד כשכל הגוף שלכם מכוסה בעקיצות מגרדות, סימן שיש לכם פולשים חדשים במיטה או במזרון. מדובר בפשפשי המיטה, חרקים חומים בגודל של 5-6 מילימטרים בלבד שלא יתנו לכם מנוח אם לא תעשו משהו ומהר. פשפשי המיטה אוהבים לאכול את הדם שלנו, ולכן הם מסתתרים במיטות, מזרנים, כלי מיטה וגם בגדים. וברגע שהם מתבייתים שם, לא קל להיפטר מהם. פשפשי המיטה, ובייחוד הביצים שהם מטילים, חסינים לא פעם מפני חומרי הדברה, וכדי להיפטר מהם אחת ולתמיד יש צורך להשתמש בקיטורית ושואב אבק. אמנם פשפשי המיטה אינם מעבירים מחלות, אך עדיין הם גורמים למטרד רב.

עקיצות פשפש מיטה עקיצות פשפש מיטה

איך נדע שזה פשפש המיטה ולא מזיק אחר?

עקיצות אינן בלעדיות רק לפשפש המיטה, והן יכולות לבוא ממזיקים נוספים. כדי לזהות שאכן מדובר בפשפש המיטה צריכים להופיע שלושה סימנים. הסימן הראשון הוא כתמי דם קטנים על הסדינים המעידים על כך שהפשפש מצץ את דמנו הלילה. הסימן השני הוא עקיצות חדות ונפוחות לאורך הגוף, בייחוד בקרב אנשים אלרגיים. והסימן השלישי הוא הופעה של נשלים בצבע חום או חלודה על גבי המזרן. כשהסימנים האלה מופיעים, אנחנו יודעים שהמלחמה בפשפשים החלה.

סימנים לזיהוי פשפש מיטה

סימנים לזיהוי פשפש מיטה בבית

פשפש מיטה בוגר, צעיר וביצים של פשפשי מיטה

איך להימנע מפשפשי מיטה?

אם ניתן, כדאי מאוד לא להגיע למצב שבו יש לכם פשפשים בבית. דבר ראשון, חשוב להיות מודעים לעובדה שהפשפש יכול להתביית על המיטה, להתרבות ולעשות בה שמות. דבר שני, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם להקדים תרופה למכה:

1. נהגו בזהירות בבתי מלון לא משנה אם מדובר בבית מלון יוקרתי של 5 כוכבים ובין אם מדובר באכסניה שאין לה כוכבים כלל, הפשפשים יכולים להגיע לכל מקום שבו מבקרים הרבה אנשים. לפיכך, כאשר כאשר מקבלים את המפתחות לחדר המלון, כדאי לבדוק טוב טוב את המיטה ולראות אם אין עליה פשפשים. גם אז, מומלץ להניח את המזוודה על השולחן או בארון כדי לא להביא בטעות את הפשפשים הביתה. כמו כן, אם קמתם בבוקר עם עקיצות אדומות, כדאי לשקול להיפטר מהבגדים שבהם ישנתם, כשתהיו בדרך חזרה לביתכם.

2. קניתם ביד 2? תבדקו אם אין פשפשים אם קניתם בגדים או רהיטים מיד 2 או קיבלתם אותם במתנה, כדאי לבדוק אם אין פשפשים. ליתר ביטחון, מומלץ לכבס את הבגדים בחום גבוה ולעבור על הרהיטים במכונת קיטור.

3. איטמו את סל הכביסה פשפשי המיטה אוהבים את הכביסה המלוכלכת שלכם, ולכן כדאי לאטום את פתחי סל הכביסה, על מנת למנוע את כניסתם.

איך מדבירים את פשפשי המיטה?

אם שום דבר לא עזר ואתם בכל זאת נאלצים להתמודד עם פשפשי מיטה, כדאי להיערך למלחמה ממושכת לצורך הדברת פשפש המיטה. כאמור, מדובר במזיקים עקשנים במיוחד, ולכן נדרשת התמדה בהדברה. מעבר לחומרי ההדברה שמרססים המדבירים, חשוב לשאוב את האבק (ועמו את הפשפשים) מהמיטה, המזרן או הספה שבהם התגלו הפשפשים ובמידת האפשר לעבור אליהם באמצעות קיטורית, על מנת להשמיד את הפשפשים והביצים בחום גבוה. כמו כן, חשוב לכבס את הבגדים והמצעים ולדאוג לניקיון עד כמה שאפשר. דרך נוספת להיפטר מהפשפשים היא לזרוק את הרהיט שבו הם התבייתו. לא תמיד מדובר באופציה הטובה ביותר, שכן לא אחת מדובר בספה יקרה שעלתה אלפי שקלים או במיטה שקיבלתם בירושה, ועל כן היא יקרה ללבכם. מצד שני, מעבר לדירה חדשה או שיפוצים יכולים להיות הזדמנות טובה להיפטר מכל מה שאתם לא צריכים, כל כל הרהיטים שצברו פשפשים לאחרונה.

הדברת פשפש מיטה עם המקצוענים של זיסמן הדברות

כאמור, אינכם מוכרחים להדביר הפשפשים בכוחות עצמכם. אם אתם רוצים לבצע הדברת פשפש המיטה על הצד הטוב ביותר, מומלץ להזמין את המדבירים מקצועיים של זיסמן הדברות, שיודעים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. המדבירים שלנו איכותיים, מיומנים ומנוסים זמינים בכל עת כדי להגיע אליכם ולבצע את ההדברה.
אנו משתמשים בחומרי הדברה איכותיים שאושרו על ידי משרד ההגנה לאיכות הסביבה. המדבירים המומלצים שלנו, יודעים איך להיפטר מפשפש המיטה במהירות רבה, ומדריכים תוך כדי כך את הלקוח, כיצד עליו לנהוג על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.
מלבד הדברת פשפש המיטה, המדבירים שלנו מציעים מגוון רחב של שירותים הכוללים הדברת קרציות, יתושים, דג הכסף, ג'וקים, נמלים ועוד.
לייעוץ, ניטור או התאום הדברת פשפשי מיטה התקשרו עוד היום.