זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת פשפשים בתל אביב זמינות 24/7

הדברת פשפשים בתל אביב עושים עם מדביר פשפשים מוסמך ומקצועי, על מנת לקבל תוצאה כבר בלילה הראשון לאחר ההדברה. אם אתם קמים בבוקר ויש לכם עקיצות צפופות באזורים שונים בגוף, יכול להיות שיש לכם פשפשים בבית. אחד מסימני הזיהוי לפשפשים בבית, יהיו סימני עקיצות, כל כמה לילות תתעוררו לעקיצות חדשות באזורים שונים בגוף. אם אתם תושבי תל אביב ויש לכם חשד לפשפשים בבית, מומלץ ליצור איתנו קשר לייעוץ חינם ועזרה טלפונית בניטור הפשפשים. בזיסמן הדברות מדביר מומחה להדברת פשפשים, אופן ההדברה נגד פשפשים מחייב טיפול משולב המורכב מ-3 שלבים:

  1. שאיבה אינטנסיבית.
  2. קיטור בכל הציוד והחדרים שבהם יש פשפשים.
  3. ריסוס נגד פשפשים בכל החדרים בבית.
הדברת פשפש מיטה סימנים לזיהוי פשפשים
הדברת פשפש מיטה סימנים לזיהוי פשפשים

איך מדבירים פשפשים?

הדברת פשפשים מחייבת הכנה יסודית של החלל הנגוע או כל הבית, הכל תלוי ברמת הנגיעות ובזמן שעבר מאז שהפשפש הגיע לבית שלכם. ככל שהוא נמצא אצלכם בבית יותר זמן, רוב הסיכויים שהוא התפשט והספיק להתרבות במספר חדרים. על מנת לפתור את הבעיה בפעם אחת, יש לפנות כמה שניתן את החלל מחפצים. אופן הפינוי חייב להיות זהיר על מנת שלא נוציא את הפשפש למקומות נוספים ונדביק גם אותם.

בשביל לעשות הכל בצורה מסודרת מומלץ לכבס את כל מה שניתן בחום גבוה, מעל 60 מעלות. לאחר הכביסות, יש לסגור את הכל בשקיות זבל ולקשור חזק. מומלץ אפילו להכניס לשתי שקיות. המטרה לבודד פשפשים שאולי מתחבאים בבגדים, וילונות מצעים, מגבות וכדומה. גם אם יש בשקית פשפשים, כל עוד היא סגורה טוב הם לא יכולים לצאת, ואין להם אוכל, או אוויר אז לבסוף הם גם ימותו. דרך נוספת היא להוציא את השקיות ל-24 שעות לשמש, פעולה זו תעזור בשרפה וחיסול סופי של הפשפשים, במידה והיו בשקיות.

הדברת פשפשים על ידי מדביר תהיה תחילה באמצעות שאיבה אינטנסיבית של כל הרהיטים והציוד בחדר, לאחר מכן אנחנו עוברים עם קיטור עוצמתי ומחפשים את כל הביצים של הפשפשים, המטרה לחסל כל ביצה שהוסתרה. ללא חיסול מוחלט של הביצים, הבעיה לא תיפתר, והפשפשים יחזור לעקוץ לאחר מספר ימיים. לאחר טיפול הטיפול בקיטור, המדביר יעשה הדברה נגד פשפשים בכל החדרים בבית. אין להדביר רהיטים או ספות, הדברה כזו מסוכנת ולא פותרת את הבעיה.

הדברת פשפש המיטה בקיטור
הדברת פשפש מיטה בקיטור

הדברת נגד כל סוגי המזיקים בתל אביב והסביבה

תושבי תל אביב נהנים מהדברת מזיקים במחיר אטרקטיבי וזמינות גבוהה 24/7. הדברת מזיקים עם מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. לא מזמינים הדברה בתל אביב ללא בדיקת רישיון מדביר. כל מדביר, על פי חוק, חייב להחזיק רישיון הדברה בתוקף ועל שמו, אם הזמנתם מדביר ואין לו רישיון בתוקף או על שמו, מומלץ לא לתת לו לטפל לכם בבית, הדבר עלול להיות מסוכן לאדם והסביבה. אם יש לכם בעיית פשפשים בבית, רצוי שתדעו שלא כל מדביר רשאי לעשות הדברה נגדם. רק מדביר מוסמך ומורשה להדברת פשפשים, רשאי לעשות הדברה כזו.

חברת הדברות מומלצת בתל אביב

זיסמן הדברות מספקת שרותי הדברה בתל אביב כבר מעל עשור, אנו מומחים בהדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים ונחשבים לבין החברות הדברה המובילות בתחום. אם אתם תושבי תל אביב ואתם מחפשים מדביר מוסמך ומקצועי, זיסמן הדברות ללא ספק הכתובת עבורך. לפני שמזמינים חברת הדברות בתל אביב, מומלץ לחפש בגוגל ביקורות על נותני שרות באזור. מעיון מהיר בגוגל, תמצאו המון מידע שיעזור לכם לקבל החלטה לפני שאתם מזמינים מדביר. אם אתם רוצים שרות מקצועי ואיכותי, צרו איתנו קשר עוד היום- זיסמן הדברות לשרותכם.

עוד בהדברת פשפשים: