זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת פרעושים עם מדביר מומחה לפרעושים

הדברת פרעושים יכולה להיות לעיתים קשה מאוד ויש מצבים שללא מומחה לפרעושים, לא ניתן יהיה להיפטר מהבעיה. זיסמן הדברות מומחה לפרעושים כולל אחריות. הדברת פרעושים בבית או בחצר עושים עם מומחה פרעושים אחרת הבעיה עלולה לחזור על עצמה מהר מאוד.
בזיסמן הדברות מתמחים בהדברת פרעושים בבית ובחצר. השנים והניסיון בתחום הדברת הפרעושים מביאים את המדבירים של זיסמן הדברות לתוצאות מצוינת. אנו עובדים עם החומרים הטובים ביותר בשוק להדברת פרעושים מקצועית ויעילה. כל המדבירים של זיסמן הדברות בעלי רישיון עבודה מטעם המשרד להגנת הסביבה. על הדברה מקצועית לא מתפשרים!
זיסמן הדברות- השקט שלך מפרעושים לתאום הדברת פרעושים צרו קשר: 054-3323424

פרעושים: במה בעצם מדובר?

פרעושים בבית מסיבים אי נעימות רבה לכל דיירי הבית, פוגעים באיכות החיים של דיירי הבית ובעיקר, מציקים מאוד. הפרעושים הם קטנים ועוקצים ולא פעם, הם יכולים להעביר מחלות זיהומיות ולפגוע בבריאותו של כל אדם שמתגורר בבית שבו הם מצויים. אם יש לכם פרעושים בביתכם, חשוב מאוד שתבחרו מדביר מקצועי ומנוסה לצורך התמודדות עם הפרעושים בצורה היעילה והטובה ביותר. מדביר מקצועי ידע כיצד לבחור את שיטת ההדברה המתאימה ביותר עבור העלמת הפרעושים שבביתכם, מבלי לסכן את בריאותכם באופן כלשהו.

הפרעושים הם טפילים מוצצי דם. הפרעושים פעילים בעיקר בעונות האביב והקיץ והם ניזונים מדם של יונקים. כלומר, הפרעושים ניזונים מדם בני אדם וכמובן אם יש לכם חיות מחמד אז גם מחיות המחמד שלכם. אם חשבתם שפרעושים ופשפשים הם זהים, חשוב מאוד שתדעו שההבדל בין פרעושים לפשפשים הוא בעיקר הזמן שבו הם מופיעים. פשפש יופיע בעיקר במיטה שלכם ולכן הוא יעקוץ אתכם בלילה. אולם פרעושים יכולים להיות בביתכם בכל שעה ביממה ולעקוץ אתכם מתי שרק ירצו. כמו כן, הפשפש קטן יותר מהפרעוש והוא נע במהירות. הפרעוש לעומתו מקפץ.

אם יש לכם פרעושים בביתכם או אם אתם חושדים לפחות שיש לכם פרעושים בביתכם לפי התיאור שהוזכר לעיל, זה הזמן שלכם להזמין שירותי הדברה מיוחדים נגד פרעושים. מדביר מקצועי אשר יודע כיצד להיפטר מהפרעושים בצורה הטובה והיעילה ביותר, יסייע לכם להיפטר בצורה מהירה מהפרעושים שבביתכם ולקבל את שגרת החיים הנוחה והנעימה שלכם בחזרה.

מדוע חשוב לעשות הדברת פרעושים בבית או בחצר?

אם חשבתם שאורך החיים של הפרעוש הוא גם כך קצר מאוד ולכן הדברה היא מיותרת, חשוב מאוד שתדעו שהפרעושים מטילים לא מעט ביצים ולכן, סביר מאוד להניח שמעולם לא תיפטרו מהם אם לא תעשו הדברה איכותית נגד פשפשים בביתכם. עקיצת הפרעושים היא אמנם מציקה ומגרדת אך היא בהחלט לא מהווה את הנזק היחיד של פרעוש.

אם יש לכם חיית מחמד כלשהי כגון: כלב ויש פשפשים בביתכם, יתכן מאוד שהפשפשים ייצמדו לעורו של הכלב שלכם, ימצצו את הדם שלו ויגרמו לו מצבים חמורים מאוד של חוסר דם שידרוש טיפול אצל וטרינר. כמו כן, הפרעוש יכול להעביר לחיית המחמד שלכם טפילים שונים שיכולים לסכן באופן מהותי את בריאותו וחייו של הכלב. מעבר לכך, הפרעושים לא פעם יכולים להעביר מחלות זיהומיות גם לבני אדם ולכן, בכל פעם שיש חשד כי יש בביתכם פרעושים, יש צורך לבחור בשירותיו של מדביר מקצועי ומנוסה בתחום הדברת פרעושים וזאת בכדי להיפטר באופן מוחלט מהם.

כיצד מתבצעת הדברת פרעושים בבית?

הדברת פרעושים מתבצעת בכמה שלבים. בשלב הראשון, אם יש לכם חיית מחמד, זה הזמן שלכם לעשות לה טיפול כנגד פרעושים כי סביר מאוד להניח שיש עליה לא מעט פרעושים. אם תדבירו את הפרעושים שבביתכם ולא תטפלו בפרעושים שעל חיית המחמד שלכם, ההדברה לא תהיה יעילה שכן בעל החיים שמסתובב בביתכם ימשיך להעביר את הפרעושים גם אליכם.

בשלב השני יש להוריד את כל הבגדים, הסדינים מהמיטות ועוד ולהכניס אותם להרתחה של 60 מעלות. הפרעושים לא סובלים את החום המדובר. באמצעות שואב אבק יש לשאוב את כל הספות, המזרנים והשטיחים וזאת בכדי שלא יהיו פרעושים במקומות הללו.
בשלב השלישי יש לשטוף בצורה יסודית מאוד את הבית לפני ההדברה. או לחילופין, ניתן לשטוף את הבית 2 או 3 ימים לאחר ההדברה בכדי שלא לשטוף את החומר הפעיל שלה. רצוי לשטוף גם אחרי ההדברה וגם לפני ההדברה.

לאחר השלבים הללו שמהווים שלבים של הכנה לקראת ההדברה, מדביר מקצועי ירסס את כל שטח הרצפה והחצר שבביתכם עם חומר הדברה ייעודי לפרעושים במינון מתאים. אין צורך לרסס את כל השטח בחצר שכן הפרעושים לא מגיעים לרוב למקום שיש בו חשיפה לשמש. חשוב מאוד לוודא עם המדביר כי חומרי ההדברה הם חומרים שמצד אחד יעילים עבור העלמת פשפשים ומצד שני, מבוססים על חומרים בעלי רעילות נמוכה לבני אדם. כמו כן, יש לוודא עם המדביר שהוא מטפל גם בביצים ובזחלים של הפרעושים ולא רק בפרעושים עצמם וזאת באמצעות חומר מיוחד שמעכב גדילת חרקים. מדביר מקצועי ידע באיזה חומר להשתמש לכל שלב בהדברה.

בשלב האחרון עליכם כאמור להשאיר את חומר ההדברה הפעיל בכל מקום שבו השתמש בו המדביר לפחות ליומיים או שלוש לאחר ההדברה. אם תשטפו את החומר לפני פרק הזמן המדובר, יתכן מאוד שההדברה כלל לא תשפיע או תשפיע באופן חלקי ואתם כמובן מעוניינים להיפטר מכל הפרעושים שבביתכם ולא רק מחלקם.

כיצד בוחרים מדביר עבור הדברת פרעושים בבית או בחצר?

כיום תוכלו למצוא לא מעט מדבירים הן עבור הדברת פרעושים והן עבור סוגי הדברות נוספות. חשוב מאוד שתדעו שהדברת פרעושים היא הדברה שחייבת להתבצע בצורה מדויקת על ידי המדביר, באמצעות חומרי ההדברה המדויקים, הבטוחים לשימוש ובמינון הנכון. על כן, בטרם תבחרו מדביר עבור הדברת פרעושים, כדאי שתבדקו האם למדביר יש רישיון מדביר בתוקף, האם הוא הוסמך לעסוק בתחום, האם הוא למד את התחום וכן, האם יש לו מוניטין בתחום והמלצות. מעבר לכך, חשוב מאוד שתוודאו כי המדביר הוא מדביר אשר יודע את העבודה הנוגעת לריסוס פרעושים וכי הוא לא יסכן את בריאות דיירי הבית באופן כזה או אחר.

חשוב מאוד לזכור שהדברה שמתבצעת על ידי איש מקצוע חובבן הקורא לעצמו מדביר, לא תביא את התוצאות הטובות ביותר או שלא תניב תוצאות כלל, אך חמור יותר, היא יכולה לסכן את חייכם ואת חיי חיות המחמד שלכם.

הדברת פרעושים זיסמן הדברות

מי הם הפרעושים ולמה הם מציקים לנו?

"פרעושים" חרק הבנוי משלוש זוגות רגליים, ראש, חזה ובטן. למרות שלפרעושים אין כנפיים, הם בעלי יכולת קפיצה גבוה מאוד יחסית לגודלם הקטן. הפרעושים ניזונים ממציצת דם ובדרך כלל אזור המחיה האידיאלי עבורם הוא בקרב יונקים ועופות. הפרעושים מהווים מטרד לבעלי החיים ויחד עם זאת יכולים להוות מטרד עצום לאדם. מלבד לעקיצות הכואבות והמגרדות של הפרעושים, הם גם מעבירים מחלות במהלך מציצת הדם. הפרעושים חיים גלגול מלא, כשבשלבים הצעירים שלהם הם מתפתחים בקרקע או בבית בתוך סיבים כמו שטיחים, וילונות, ספות ועוד. הפרעושים ניזונים מחומרים אורגנים או מהפרשות הבוגרים. במהלך חייהם, הפרעושים מטילים מאות ביצים ואורך החיים שלהם יכול להגיע עד שנה וחצי.

הדברת פרעושים בקרב חיות מחמד בבית

לפני ביצוע הדברת פרעושים בבית חשוב לבצע טיפול מונע פרעושים בחיות המחמד בבית. חיות מחמד כמו כלבים או חתולים משמשות אזור מחייה אידיאלי עבור הפרעושים. הפרווה של הכלב או החתול משמשת לפרעושים מקום מגורים נוח ומזון זמין תמיד. הכלב או החתול לא יכול לסלק בעצמם את הפרעושים ולכן עבורם זה גן עדן. בעל החיים מוטרד וסובל מהפרעושים ויש לטפל בו בעזרת קפסולות נגד פרעושים ובייעוץ וטרינר. אם הכלב או החתול שלך נדבקו בפרעושים, כנראה שגם בני הבית יתחילו להרגיש בעקיצות. במקרים בהם יש נגיעות של פרעושים בבית יש לבצע הדברת פרעושים לטיפול ומניעת ההתפשטות.

זיהוי פרעושים בבית או בחצר

איך נזהה פרעושים בבית? אם בני הבית מרגישים עקיצות ברגליים ובחלקי גוף נוספים קיים סיכוי שיש פרעושים בבית. ניתן לבצע בדיקה בייתי לזיהוי פרעושים ע"י הליכה עם גרביים לבנות לאורך כל הבית. פרעושים מקפצים ממקום למקום ולכן אם קיימים פרעושים בבית, הם יקפצו על הגרביים שלכם ומידי תבחינו בהם. דרך נוספת לבדוק היא ע"י העברת סמרטוט בצבע לבן לאורך כל רצפת הבית, גם כאן יזנקו הפרעושים על הסמרטוט במידה ונמצאים בבית. לאחר זיהוי הפרעושים בבית קיים צורך בהזמנת הדברת פרעושים. לפני ביצוע הדברת הפרעושים המדבירים של זיסמן הדברות יבצעו ניטור בבית וריסוס בהתאם. לצורך קבלת הדברת פרעושים טובה ואפקטיבית יש להקפיד על ניקיון. לפני ביצוע ההדברה יש לדאוג לביצוע שאיבה יסודית של הבית והמשטחים הנגועים.

הדברת פרעושים ודרכי טיפול

לפני ביצוע הדברת פרעושים בבית יש לדאוג לשאוב מזרנים, שטיחים, ספות וכל אריג אחר. בסיום השאיבה חשוב מאוד לרוקן את תוכן האשפה של השואב לתוך שקית ולאטום אותה מיד. כמו כן, יש לזרוק אותה מיד מהבית. לאחר זיהוי הבעיה וטיפול ראשוני של שאיבה, יש להרים הכל מהרצפה ולדאוג להשאיר כמה שיותר רצפה פנויה לעבודה. הדברה נגד פרעושים עושים ע"י ריסוס.

הדברת פרעושים בריסוס יעילה מאוד ובעלת תוצאות מעולות! במידה ובבית יש בעלי חיים, חשבו במקביל להדברה נגד פרעושים לטפל בכלב או החתול בקפסולות נגד פרעושים. אנו עובדים עם החומרים החדישים והטובים ביותר בשוק!
כל החומרי ההדברה נגד פרעושים שאנו עובדים אתם בפיקוח ומאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה.

הדברת פרעושים בחצר

הדברת פרעושים בחצר אופיינית לחודשי הקיץ וזאת בגלל שזו עונת הרבייה של רבים מבעלי החיים. ניתן לראות הרבה המלטות של חתולים בסביבת המגורים שלך. לאחר ההמלטות יש התפרצות של פרעושים משום שבמהלך ההמלטה השיליה נשארת חשופה ומהווה משיכה לפרעושים. אם הייתה המלטה בחצר שלך אתה חייב שרותי הדברה ורצוי מאוד איתור של מקור הבעיה וסילוקה.
זיסמן הדברות מומחים בהדברת פרעושים בבית ובחצר! 100% תוצאות בסוף ההדברה. לתאום הדברת פרעושים בחצר צרו קשר: 054-3323424

עקיצות פרעושים ואיך אפשר למנוע אותן?

הפרעושים, הנקראים בלטינית siphonaptera על שום המבנה של הכנפיים שלהם, הוא הכינוי הכולל שניתן למחלקת חרקים המונה לא פחות מאשר אלפיים וחמש מאות מינים שונים. בישראל לבדה, מכירים החוקרים והמדענים כארבעים מינים של פרעושים. עם זאת, לא מן הנמנע שבעולם שבו יש תנועה מתמדת של אנשים ושל בעלי חיים בין אזורים שונים, יזוהו בישראל בעתיד סוגים נוספים של פרעושים. הפרעושים נמנים עם החרקים המציקים והמטרידים ביותר.

הדבר נכון באופן כללי, ונכון שבעתיים בבתים שבהם יש חיות מחמד שונות שהטפילים הללו יכולים להיכנס באמצעותן לתוך הבית. מהו בדיוק הפרעוש, ולמה הנוכחות שלו עלולה להיות בעייתית ומזיקה? מדוע עקיצות פרעושים עלולות להיות מזיקות, ואיך אפשר להימנע מהן? מהן הפעולות שיש לעשות על מנת להקטין את הסיכון להימצאות פרעושים בבית? מה עושים במקרה שמתקפת הפרעושים היא משמעותית? היכן ניתן למצוא מומחה בנושא הדברת פרעושים? בשורות להלן נעסוק בשאלות הללו בהרחבה.

מהו בעצם הפרעוש ומה בינו לבין פשפש?

הפרעוש הוא, כפי שכבר הוזכר לעיל, שם כולל לכמה מאות מינים של חרקים. בשלב הראשון, מטילה נקבת הפרעוש ביצים. מהביצים הללו בוקעים זחלים, אשר לאחר זמן הופכים לגולם, בדומה לתהליך שעוברים למשל פרפרים. בהמשך, בוקע מהגולם הפרעוש הבוגר. רק הפרעושים הבוגרים ניזונים מדמם של יונקים, כאשר חלק קטן מסוגי הפרעושים ניזונים מדם של עופות – יונים, ציפורים, תרנגולות וכיוצא באלה. המאפיין העיקרי של הפרעוש, בניגוד לפשפש, הוא שהפרעוש חי על הגוף של בעל החיים המארח שלו. זאת לעומת הפשפש, שעולה על גופו של הקורבן רק במטרה למצוץ דם ולאחר מכן הוא פשוט חוזר למקום המגורים המועדף שלו.

למה הנוכחות של פרעוש יכולה להיות בעייתית ומזיקה?

הבעייתיות בנוכחות של פרעושים היא כפולה. בראש וראשונה – עקיצות פרעושים הן מטרידות במקרה הטוב, ומכאיבות ומזיקות מאד במקרה הפחות טוב. בני אדם, ואפילו בעלי חיים שהם לכאורה המארחים הטבעיים של פרעושים, עלולים להיפגע מאד מהעקיצות הללו ולפתח תסמינים בעייתיים הדורשים טיפול. הבעייתיות הגדולה של נוכחות פרעושים, נעוצה בעובדה שהפרעוש יכול לזנק לגבהים אדירים, יחסית לגודל שלו, ולעבור מבעל חיים ישירות לגופו של אדם, ולהפוך למטרד של ממש. למרבה הצער, העובדה הזאת עלולה להפוך את הפרעוש לנשא של מחלות, שעלולות להיות מועברות מבעלי חיים לבני אדם. ואכן, יש לא מעט מקרים של הידבקויות משמעותיות שהתחילו בצורה הזאת.

מה עושים על מנת להקטין את הסיכון לפרעושים בבית?

למעשה, כמו שקורה בדרך כלל, הפיתרון למניעת פרעושים הוא פשוט – שמירה על ניקיון והיגיינה. גם בבתים שיש בהם חיות מחמד, ואולי בעיקר בבתים כאלה, יש חשיבות מרובה לשמירה על הניקיון של חיית המחמד עצמה ושל מקום המרבץ שלה. בנוסף, חשוב מאד להימנע ממצב שבו יש נוכחות של יונים וציפורים אחרות בסביבת הבית. למרבה הצער היונים, שבעיני רבים מסמלות את השלום ואת האהבה, הן ציפורים שעלולות לשאת מינים רבים של מזיקים, כולל פרעושים וקרציות. מי שמחזיק בבית ציפורים, צריך להקפיד על כך שהפרעושים לא יגיעו אליהן. מי שמניח ליונים לקנן על אדן החלון בבית, מזמין למעשה את הפרעושים הביתה.

טיפול בחיות המחמד והקטנת הסיכוי לפרעושים

חיות המחמד, כפי שכבר נאמר לעיל, הן בדרך כלל הנשאיות של פרעושים והן בדרך כלל סובלות גם מהתופעה של עקיצות פרעושים מטרידות. ככל שהבעלים של חיות מחמד מקפידים על טיפול נכון כנגד פרעושים, כך החיה תהיה נינוחה יותר ותסבול פחות מהנוכחות של הטפילים הללו. נכון להיום יש מגוון רחב של חומרי הדברה – החל מהאמפולה המפורסמת, עבור דרך אבקות נגד פרעושים וכלה בקולר דוחה פרעושים, שבמקרים רבים יכולה להיות פתרון הולם. ככל שחיית המחמד תהיה מטופלת טוב יותר, כך הסיכויים לחדירה של פרעושים לבית יהיו קטנים יותר. בנוסף לטיפול ולשמירה על הניקיון של חיות המחמד, חשוב לשמור גם על הניקיון בסביבה שלהן – ניקיון של המרבץ עצמו וכן של הסביבה שבה חיית המחמד שוהה באופן קבוע.

טיפול במקרה של מתקפת פרעושים

למרבה הצער, לא אחת קורה שמתחילה בבית מתקפת פרעושים. המתקפה יכולה להתחיל מהכלב או החתול שהביאו איתם פרעושים מהגינה או מהרחוב. כלבים וחיות מחמד המטופלים באופן קבוע באמצעות חומרים דוחי פרעושים, עשויים להיות עמידים, אם כי לא במאת האחוזים. מתקפת פרעושים יכולה להתחיל גם אם יש בסביבת הבית, ובעיקר ליד החלונות שלו, להקות יונים שהתנחלו שם. בדרך כלל, הרחקת היונים מפחיתה מאד את הסיכוי לפרעושים ולקרציות בתוך הבית. ואולם במקרים קיצוניים, שבהם ברור שכל הפעולות השגרתיות אינן מסייעות, יש להזמין מדביר מקצועי. המדביר יבצע פעולות הדברה שונות, כאשר במהלך ההדברה וכמה שעות אחריה, יש להימנע מנוכחות של הדיירים בתוך הבית עצמו. כאמור, פעולת ההדברה היא פעולה קיצונית יחסית, והיא מתבצעת אך ורק במקרה של העדר כל ברירה אחרת.

במקרה הצורך, יש לבצע הדברה לא רק בתוך הבית עצמו, אלא גם בחצר שלו. הדבר נכון ככל שמדובר בבתים פרטיים צמודי קרקע, אבל יכול להיות נכון גם כשמדובר בבית משותף, שיש בו דיירים רבים המחזיקים חיות מחמד וקיימת סכנה שפרעושים שהתנחלו בגינה או בחצר, ידביקו אותן שוב ושוב. למען הסר ספק – פרעושים יכולים להגיע גם לבני אדם. ההבדל הוא שאדם יכול, עם קצת מאמץ, להגיע לפרעוש ולסלק אותו. חיית המחמד לא יכולה אלא לסבול ולגרד שוב ושוב.

לסיכום

אם יש לך חשד לקיומם של פרעושים בבית או בל מקום אחר, ואם יש לך רצון להיפטר מהם במהירות וביעילות, זה בהחלט המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור איתנו קשר כבר כעת, באמצעות האתר או בטלפון, והמקצוענים שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם ילמדו את הבעיה ויציעו לך פיתרון איכותי שיפתור אותה אחת ולתמיד. לייעוץ ללא עלות או התחייבות התקשרו עוד היום!
זיסמן הדברות– השקט שלך ממזיקים

 

מה המחיר להדברת פרעושים?

מחיר להדברת פרעושים תלוי בגודל השטח הנגוע. רק לאחר ניטור ואיבחון השטח, ניתן יהיה לתת מחיר סופי להדברת פרעושים מוצלחת. מחיר להדברת פרעושים מתחיל מ-400 ש"ח. למידע נוסף בקרו באתר שלנו.

איך מדבירים פרעושים?

הדברת פרעושים עושים תחילה תוך כדי ניטור ואיבחון השטח. רק אחרי שמזהים את המקור להתפשטות הפרעושים, ניתן להדביר. לפני ההדברה, יהיו מצבים שבהם הלקוח צריך להכין את השטח (גינון ופינוי גזם, הוצאות תכולה ממחסנים, סידור וארגון הבית או החצר וכדומה) ולעיתים אף להרטיב הכל במים. לאחר מכן אנחנו מגיעים להדברה עם חומר הדברה יעודי לפרעושים ולביצי פרעושים. לאחר ההדברה, לא יהיו פרעושים כלל, אם יש אנחנו מגיעים בשנית.

יש אחריות להדברת פרעושים?

אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו כחודש לאחר כל ההדברה, במידה והבעיה ממשיכה ולא נפתרה לאחר ההדברה, יש לדבר איתנו מיד ולעדכן אותנו במצב, אנחנו נגיע שוב ללא עלות להמשך טיפול.