זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת פרעושים בבית

תוכן עניינים

הדברת פרעושים עם מדביר מומחה: למה זה חשוב?

אם יש לכם חיית מחמד כלשהי בבית ואתם חשים עקיצות וגירודים לא מוסברים, מרבית הסיכויים שחיית המחמד שלכם הביאה עימה פרעושים לביתכם. פרעושים הם חרק קטן מאוד הניזוק מדם של יונקים. הפרעושים מציקים מאוד לבעלי החיים שהם מצויים על העור שלהם, אך מעבר לכך, שאיבת דם בכמות משמעותית מבעל החיים שהפרעושים מצויים עליו עלולה לסכן אותו באנמיה ואובדן דם חמור הדורש טיפול אצל וטרינר. הדברת פרעושים בבית היא קריטית במקרה שבו אתם חושדים כי יש לכם פרעושים בבית ולכן, בכל מקרה שבו מתעורר חשד כי יש על חיית המחמד שלכם פרעושים וכן, כי יש בביתכם פרעושים, בשלב הראשון חשוב שתיקחו את חיית המחמד שלכם לטיפול שיסיר ממנה את כל הפרעושים ובשלב השני חשוב מאוד שתבצעו הדברת פרעושים מקצועית מאוד בביתכם. הדברת פרעושים בבית מתבצעת על ידי מדביר מקצועי, מיומן ומוסמך בתחום ובהחלט לא כדאי להתפשר על בעל המקצוע הרלוונטי לכם.

אין ספק שחשוב מאוד לבצע הדברת פרעושים בבית, מיד כאשר מזהים כי הם קיימים. ראשית כל, כפי שכבר נכתב, פרעושים יכולים לסכן מאוד את חיית המחמד שלכם. שנית, פרעושים יכולים לסכן את בריאותכם. לא פעם הפרעושים יכולים לגרום לכם להדבק במחלות זיהומיות שונות. מעבר לכך, הפרעושים מציקים מאוד. ואם אתם מוצאים את עצמכם עם עור אדמומי ומגרד, סביר מאוד להניח שאלה הפרעושים ועליכם לעשות את כל מה שניתן בכדי להיפטר מהם אחת ולתמיד. הדברת פרעושים איננה תמיד דבר קל. מכיוון שמדובר על הדברה שבהחלט יכולה להיות מורכבת וקשה, אין להתפשר על המדביר שתבחרו לצורך ביצוע הדברה זאת. בסופו של דבר המטרה של הדברת פרעושים היא למגר את הפרעושים באופן מוחלט מביתכם ולכן, אין ספק שלא כדאי לכם לבחור בחובבן עבור ביצוע עבודה זאת או במדביר לא מוסמך לביצוע הדברת פרעושים או הדברה מכל סוג אחר.

עקיצות פשפשים- ככה נזהה מה עקץ אותנו.

מה חשוב לעשות לפני הדברת פרעושים בבית?

בטרם ביצוע הדברת פרעושים בבית, חשוב מאוד לעשות כמה דברים: ראשית כל, עליכם לקחת באופן דחוף את חיית המחמד שלכם לטיפול מונע פרעושים. טיפול זה אמור להעלים את הפרעושים מגופם ולדאוג שהם לא יגיעו אליהם שוב. חשוב מאוד להבין כי הפרעושים לא רק מציקים לחיית המחמד אלא יכולים לסכן את חייה ובריאותה. כמו כן, חשוב מאוד שתבינו שאם לא תתחילו בביצוע טיפול מונע נגד פרעושים לחיית המחמד שלכם, גם אם תבצעו הדברת פרעושים בבית זה לא יעזור לכם להעלים את הפרעושים לחלוטין כי חיית המחמד שלכם תמשיך להעביר פרעושים לחלל האוויר. את טיפול המנע של חיית המחמד חשוב לבצע אצל וטרינר מוסמך ומקצועי אשר יודע כיצד לבצע טיפולים מעין אלה בצורה הטובה ביותר.

הדבר השני שחשוב מאוד לעשות הוא לשטוף את הבית בצורה יסודית, לשאוב גם כל המזרונים, הספות, השטיחים וכל אריג אחר ולכן השאיבה, לרוקן את שקית השאיבה ולזרוק אותה לפח. כמו כו, חשוב מאוד להרתיח את כל המצעים והשמיכות שיש לכם בבית במכונת הכביסה על 60 מעלות כי ידוע שהפרעושים אינם אוהבים חום ואינם מסוגלים לשרוד בחום שכזה. לאחר שמבצעים את כל הפעולות המהוות את ההכנה לקראת ההדברה, זה הזמן להזמין את המדביר שבחרתם מבעוד מועד בכדי לבצע את ההדברה הרלוונטית בביתכם.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

כיצד מתבצעת הדברת פרעושים בבית?

הדברת פרעושים יכולה להתבצע בכמה שיטות: שיטת ריסוס פרעושים באמצעות חומרים אורגניים או שיטת ריסוס של חומרים כימיים. שיטת הריסוס של החומרים האורגניים היא שיטה ירוקה וידידותית לסביבה. לא פעם, בכדי להשיג תוצאות בשיטה המדוברת יש צורך לרסס כמה וכמה פעמים את האזורים שבהם יכולים להופיע פרעושים וזאת בכדי שהם אכן ייעלמו. השיטה השנייה היא שיטת הריסוס באמצעות חומרים כימיים. על אף שהחומרים הכימיים הם חומרים רעילים, הרי שהשימוש במינון המתאים לצורך הדברת פשפשים בבית, לא פוגע בבני אדם. לכן, חשוב מאוד לוודא מראש עם מדביר המבצע את שיטת ההדברה שלו בחומרים כימיים, כי הוא יודע באיזה חומר להשתמש ובאיזה מינון וזאת בכדי לשמור על הבריאות שלכם. כדאי מאוד לוודא שכל חומרי ההדברה שהמדביר עובד עימם הם חומרי הדברה שמאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה וזאת בכדי לוודא כי ההדברה אשר המדביר מתבצע באמצעות החומרים המדוברים בטוחה.

כאשר מדובר על הדברת פרעושים בחצר, מדובר על הדברה הרלוונטית בעיקר בתקופת הקיץ שכן, מדובר על תקופת הרבייה של לא מעט בעלי חיים. לא פעם דווקא לאחר ההמלטות של בעלי החיים יש התפרצות של פרעושים. מדביר מקצועי יבצע גם הדברה בחצר של הבית וגם הדברה בתוך הבית על מנת למגר את הפרעושים לחלוטין. כמו כן, חשוב מאוד שהמדביר ישתמש עם חומרי הדברה שיכולים להשמיד עם ביצים של פשפשים, כי ידוע שאם לא תעלימו את הביצים של הפשפשים, בעיית הפשפשים לא תחלוף.

כיצד בוחרים שירותי הדברה עבור הדברת פשפשים בבית?

כיום ניתן למצוא לא מעט אנשי מקצוע העוסקים בתחום הדברת פשפשים בבית. יחד עם זאת, חשוב מאוד שלא לבחור באקראי, לאחר חיפוש שטחי למדי, את המדביר הרלוונטי עבורכם. הדברת פשפשים חייבת להתבצע על ידי מדביר מיומן בתחום, בעל ותק וניסיון. כמו כן, למדביר חייב להיות רישיון מדביר בתוקף שמעיד על כך שהוא מוסמך לבצע עבודות הדברה שונות לרבות הדברת פשפשים וכן, שניתן לסמוך עליו שהוא יבצע את עבודת ההדברה בצורה הטובה ביותר, מבלי לסכן את בריאותם של דיירי הבית או חיות המחמד שלהם באופן כלשהו. בדקו האם מדובר על מדביר שיש לו המלצות ומוניטין ורק לאחר מכן, תוכלו לבחור בו לצורך ביצוע הדברת פשפשים בביתכם.
לייעוץ או תאום הדברה עם המומחים של זיסמן הדברות, התקשרו עוד היום!
זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה אורן זיסמן
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: