הדברת עש הבגד

תוכן עניינים

הדברה נגד עש הבגד בבית- איך נדע שיש לנו עש הבגד בבית?

לא תמיד ניתן לעשות הדברה נגד עש הבגד, לייעוץ והסבר חינם וללא התחייבות, התקשרו עכשיו.
עש הבגד שייך למשפחת העשיים. עש הבגד ניזון מצמר, כותנה , משי ובדים בעלי כתמי זיעה. עש הבגד מתרבה בקצב מטורף ונקבתו יכולה להטיל עד 200 ביצים בהטלה אחת. אורך החיים של עש הבד הינו עד שלושה שבועות. עש הבגד ידוע שמזיק שעושה נזקים. הוא בדרך כלל מסתתר בארונות הבגדים ולא ניתן לראות אותו.
ניתן להבחין בחורים או חוטים פרומים בבגדים. מידי פעם נראה אותם מתעופפים בתוך ארון הבגדים או חדר הארונות. לפעמים ניתן למצוא על המדפים עש הבגד מת ובכך בוודאות ניתן להסיק כי הארון נגוע.

אז מה עושים?

חשוב מאוד לאוורר את חדר הארונות או את ארונות הבגדים לאופן שותף . רצוי לשאוב ולנקות את חדר הארונות או ארון הבגדים. מומלץ לא להחזיר בגדים לאחר שימוש לארון אלא לדאוג לכבסם. בדרך זו ניתן לצמצם את האפשרות של התרבות עש הבגד בתוך הארון שלנו. עש הבגד אוהב מקומות חשוכים ולכן חשיפה לאור יכולה לעזור באיתור עש הבגד. חשיפה של חדר הארונות או ארון הבגדים לאור תעזור במניעת התרבות והתפשטות עד הבגד בביתך.

הדברת עש הבגד

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

הדברה ירוקה נגד עש הבגד

המדבירים המקצועיים של זיסמן הדברות מבצעים תחילה ניטור ואבחון של הבעיה ופועלים בהתאם.
הדברה נגד עש בבית נעשית באמצעות ריסוס חומר הדברה מסוג פרטרואידים בתוך ארון הבגדים. הדברה באמצעות ריסוס תעזור להגיע לכל הפינות ומקומות המסתור בחדר בארונות או בארון הבגדים ובכך תשמיד את בעיית המזיקים.
בזיסמן הדברות משתמשים בנוסף במדבקות פורומון נגד עש הבגד. מדבקה זו מושכת אליה את עש הבגד ובכך עוזרת בפתרון הבעיה .
אנו עובדים עם חומרים ידידותיים ובטוחים לסביבה המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. כל עבודות ההדברה נעשות ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון עבודה.
לייעוץ להדברה נגד עש הבגד צרו קשר עוד היום!

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
הדברות אורן זיסמן מדביר מוסמך
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** זמינות 24/7 - ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: