זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת עכברים בנתניה והסביבה 24/7

אנשים מסוימים מוצאים שעכברים הם חיה חמודה ובלתי מזיקה. חלקם אף יבחרו לגדל אותם בבית בתוך כלוב, ללטף אותם וליהנות מנוכחותם. אך עבור מרבית האנשים, נוכחות של עכבר בבית היא דבר שלא ניתן להשלים אתו, במיוחד כאשר העכבר בוחר להיכנס לבית מבלי שהוזמן.
עכברים יכולים לכרסם פריטי ריהוט מעץ, קווי טלפון, חוטי חשמל, דברי מזון ודברים רבים נוספים בבית. עכברים יכולים אפילו לגרום נזק לניירת חשובה. לכן, כאשר מזהים הימצאות של עכבר בבית (או אפילו כמה עכברים), רצוי מאוד ללכוד אותו.
שאלת הלכידה של העכבר היא שאלה שיש בה היבטים רבים שקשורים למידת הפגיעה שתהיה בעכבר. אנשים רבים שרגישים מאוד לסבל של בעלי חיים לא ירצו לגרום לעכבר סבל או כאב, ולכן יעדיפו שיטות לכידה שבהן העכבר לא נפגע באופן פיזי.
לעומת זאת, אנשים רבים אחרים מתייחסים לעכבר כאל מזיק שיש להדביר בכל מחיר, גם אם נגרם לו נזק וכאב כתוצאה מהתהליך. לכל סוג של אנשים יש פתרונות של הדברת עכברים שיכולים להתאים לסט הערכים שלהם.
אם אתם מתגוררים בנתניה ובסביבה, אנו מספקים שרותי הדברת עכברים בנתניה ונשמח להתאים פתרון ללכידת העכבר בהתאם למה שהכי מתאים לכם.

מצאתי עכבר בבית – האם להזעיק מדביר עכברים?

עכבר בבית, כאמור, יכול להיות מפגע לא קטן בבית. אם ברצונכם ללכוד את העכבר בעצמכם, תוכלו לקנות בחנויות כלי עבודה, בטמבוריות וברשתות שיווק שונות מלכודות לעכברים. את מרבית המלכודות ניתן להפעיל באופן עצמאי, ללא עזרה של שירותי הדברת עכברים בנתניה או בסביבה.
שימו לב!!! להפעלה עצמאית של מלכודות עכברים יש כמה חסרונות. מרבית המלכודות אינן הורגות את העכבר, ולכן יהיה לכם צורך להתמודד עם העכבר החי בעצמכם בסופו של דבר (בין אם הוא פצוע או בריא ושלם). במקרה של שימוש במלכודות דבק או מלכודות קפיץ, העכבר יילכד אך לא יומת, ואתם תצטרכו להחליט מה לעשות עם העכבר הפגוע. כאשר אתם מזעיקים שירות מקצועי של הדברת עכברים בנתניה ובסביבה, אתם יכולים להשאיר למדביר עצמו את הטיפול בחיה שנתפסה במלכודת.
חיסרון נוסף הוא שלעתים שיטות הדברה שונות נגד עכברים יכולות להיות מסוכנות לחיית המחמד של הבית או לילדים קטנים. מכיוון שמדובר בפתרונות הדברה שיכולים להיות מסוכנים, עדיף להשאיר את המלאכה למדביר מקצועי שידביר את העכבר באופן שיהיה בטיחותי לכל בני הבית.

כמה עולה הדברת עכברים בנתניה?

מחיר הדברת עכברים בנתניה תלוי בתנאי השטח.
אם מדבור בעכבר בבית, המחיר יהיה עבור לכידה\תפיסה\הרעלה של העכברים.
אם מדובר בעכברים בשטח בפתח כמו גינה, חצר, בניין מגורים משותף, אופן הטיפול יהיה ברעלים לתקופה של חודש לפחות. במצב של עכברים בשטח פתוח, אין אפשרות ללכוד את העכברים והסיבה לכך היא שיש אינסוף עכברים בשטחים פתוחים ולכידה של אחד, לא יפתור את הבעיה.
להלן מחירון להדברת עכברים בנתניה בסיטואציות שונות:

איפה העכבר נמצא?

*המחיר לא כולל מע"מ

מחיר הדברת עכברים
עכבר בבית, עכבר בדירה החל מ- 400 ₪
עכבר במטבח החל מ- 400 ₪
עכברים בחצר, עכברים בגינה החל מ- 450 ₪
עכברים בגג רעפים החל מ- 450 ₪
עכברים בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
עכברים בבית קרקע החל מ-500 ₪
עכברים בעסק החל מ-500 ₪
עכברים בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪
עכברים בשטח פתוח החל מ- 500 ₪

שיטות שונות להדברת עכברים

קיימות שיטות רבות להדברת עכברים. השיטות הנפוצות ביותר הן באמצעות מלכודות שונות. מלכודות כמו מלכודת דבק או קפיץ מבוססות על השארת פיתיון לעכבר. מלכודת הדבק גורמת להדבקה של העכבר למשטח המלכודת – באופן שמונע ממנו תזוזה. מלכודות הקפיץ גורמות לסגירה של המלכודת על העכבר בצורה שאינה מאפשרת לו לברוח.
קיימות גם שיטות נוספות של הדברת עכברים בנתניה, שאינן גורמות פגיעה לעכבר. חלק מהטכניקות האלו מבוססות על השמעת רעש אלקטרוני בתדרים גבוהים מאוד (שרק העכבר יכול לשמוע) או על סגירה שלו בכלוב מבלי לפגוע בו פיזית.

הדברת עכברים בנתניה – רק עם המומחים

כאשר מבצעים הדברת עכברים, הדבר המומלץ ביותר הוא לפנות לחברת הדברה מקצועית. המדבירים המנוסים יוכלו להמליץ לכם על מגוון פתרונות הדברה לעכברים, וגם יוכלו להתמודד עם תוצאות הלכידה של העכבר, במקרה שבו הוא נפגע אך לא הומת. המומחים יוכלו לעזור לכם לבחור שיטת הדברה בהתאם לרגישות שברצונכם לגלות כלפי העכברים שבבית, ויוכלו ליישם את השיטה בצורה המקצועית והבטוחה ביותר.
הדברת עכברים בפריסה ארצית רק עם זיסמן הדברות- השקט שלך ממכרסמים!

כמה עולה הדברת עכברים בנתניה?

מחיר להדברת עכברים בנתניה מתחיל מ-400 ש"ח ותלוי בתנאי השטח, למחירון המלא כנסו לאתר שלנו. לקבלת ייעוץ ללא עלות או התחייבות, צרו קשר עוד היום!

כמה זמן לוקחת הדברת עכברים בנתניה?

הדברת עכברים יכולה לקחת מספר דקות ויכולה גם לקחת מספר ימיים, הכל תלוי בתנאי השטח ומיקום העכבר. ישנם מצבים שבהם יש נגיעות של עכברים, ואז יהיה צורך בטיפול ממושך עד לפתרון הבעיה. למידע נוסף ויעוץ ללא עלות או התחייבות, צרו קשר עוד היום!

מה ההבדל בין מדביר עכברים למדביר חרקים?

הדברת עכברים שונה מהדברת חרקים באופן הטיפול ובצורת ההרעלה. את ההעכברים יש להרעיל באמצעות רעלים שאותם הם צריכים לאכול, הרעלה דרך הבטן. את החרקים יש להרעיל דרך דרכי הנשימה באמצעות ריסוס, כלומר, מספיק להריח לקבלת הרעלה לחרקים.

תוך כמה זמן אתם מגיעים לנתניה?

הדברת עכברים בנתניה מהיום להיום, שרות מהיר ומקצועי במחיר לכל כיס. ניתן להזמין הדברת עכברים בנתניה בכל שעות היום, ואנו בדרך אליכם. צריכים מדביר עכברים בנתניה? צרו קשר עוד היום- זיסמן הדברות לשרותך!