זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת מכרסמים בבית ובעסק

הדברת מכרסמים יכולה להיות לא פשוטה בכלל וזאת משום שהמכרסמים מאופיינים כחיות חכמות מאוד עם יכול הישרדות נפלאה. ההדברה מצריכה הבנה וידע רב בתחום המכרסמים, אחרת יהיה מאוד קשה להתמודד איתם. חיה שפעילה בעיקר בשעות הלילה, הם חכמים מאוד ולא עושים חיים קלים בלכידתם. המכרסמים מאופיינים בשיניים קדמיות חותכות חדות בלסת העליונה והתחתונה. שיני המכרסמים מתארכות וגדלות עם השנים ומשמשות אותם לאכילה, נגיסה, חפירה והגנה.

זיסמן הדברות פועלת שנים רבות בתחום ההדברת המכרסמים. אנו מעניקים שרותי הדברה לבית ולעסק. אנחנו עובדים עם חומרים ידידותיים לסביבה ובטוחים לאדם. כל עבודות ההדברה נעשות ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה אישי ובתוקף המאושר ע"י המשרד להגנת הסביבה.

שיטות ללכידת המכרסמים :

1. לכידת מכרסמים באמצעות מלכודות:

לכידת מכרסמים יכול להיות אתגר לא פשוט. במקומות סגורים כמו דירה, חנות או מחסן ניתן ורצוי להשתמש תחילה במלכודות בניסיון ללכוד את המכרסם . בדרך זו קיימת מינימום חשיפה לרעלים וסכנה. יתרון נוסף בלכידת מכרסמים באמצעות מלכודת היא העובדה שהמכרסם נתפס במלכודת ומת. במקרים של פיזור רעלים, המכרסם אוכל מהרעל ולאחר חמישה עד שמונה ימיים ימות במקום לא ידוע. בשוק קיימות מספר מלכודות נגד מכרסמים: מלכודת קפיץ, מלכודת כלוב, מלכודת דבק. לכל אחת מהמלכודות נגד מכרסמים שימוש שונה ולמי שללא ניסיון וידע בהדברה נגד מכרסמים יהיה קשה ללכוד בעצמו.
המדבירים של זיסמן הדברות משתמשים במלכודות נגד מכרסמים הכי חדישות וטובות בשוק.

2. רעל נגד מכרסמים:

שימוש ברעל נגד מכרסמים יעיל מאוד ועוזר בדילול וחיסול אוכלוסיית המכרסמים באזור מגורייכם. שימוש ברעל נגד מכרסמים מותר רק על ידי מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. הדברה באמצעות רעלים יכולה להיות מסוכנת עד כדי מוות. המכרסמים אוכלים שאריות מזון של האדם ולכן איפה שיש מזון חשוף קיימת סבירות לביקור של מכרסמים. על מנת לשמור על חיים ללא מכרסמים חשוב להקפיד על סביבת מגורים נקייה, לא להשאיר מזון חשוף במטבח, לדאוג לתחזוקת הבית או הבניין ועוד.

הדברה עם רעלים מתבצעת באמצעות תיבות האכלה בטיחותיות שנועדו לשמש תחנת מזון עבור מכרסמים. בתחנה הזו אנו שמים רעלים עם פיתיונות שמושכים את המכרסמים לתוך תיבת האכלה ובדרך זו אנו דואגים להרעיל כל מכרסמם שאכל מהפיתיון. זמן התמותה של המכרסמים יהיה בין חמישה עד שמונה ימיים. בהתאם לגודל הבעיה אנו מבצעים סדרת טיפולים אינטנסיבית האורכת כחודש ימיים לצורך דילול וחיסול בעיות מכרסמים באזור מגורים. המדבירים המקצועיים של זיסמן הדברות בעלי ידע וניסיון רב בהדברה למכרסמים. אנו עובדים עם הרעלים הטובים ביותר בשוק. עבודה נכונה עם רעלים נגד מכרסמים היא זו שמביאה את ההדברה של זיסמן הדברות ל100% תוצאות!

3. ריסוס נגד מכרסמים:

אין אפשרות לבצע ריסוס נגד מכרסמים. הדברה בריסוס לא מתאימה נגד מכרסמים. לא קיימים חומרי ריסוס נגד מכרסמים וזו הסיבה שלא ניתן לבצע הדברה בריסוס נגד מכרסמים. חומרי ההדברה שקיימים בשוק שמאפשרים הדברה בריסוס נוגעים רק לחרקים ומזיקים.

אז למה נועד ריסוס נגד מכרסמים?

פעולת הריסוס מפזרת חומרי הדברה רעילים נגד חרקים או מזיקים ולא ניתן לבצע ריסוס נגד מכרסמים. ריסוס נגד מכרסמים יהיה לא יעיל ולא יעזור בחיסול או דילול אוכלוסיית המכרסמים באזור מגוריכם. כאשר מתבצעת הדברת חרקים ומזיקים בבניין מגורים יש לבקש לציין בפני המדביר על הצורך בהדברת מכרסמים והסבר על אופן ההדברה.

הדברת חולדות

כמעט ובלתי אפשרי לסלק חולדה מהבית באופן עצמאי וזאת משום שהחולדה חכמה ומתוחכמת מאוד. לחולדה יש זיכרון תת הכרתי של תנועה שעוזר להם לנתח את השטח ולשרוד בצורה מקסימלית.

הדברת עכברים

ראית עכבר בבית? מצאת גללים של עכבר במטבח? הדברת עכברים מצריכה ידע וניסיון בתחום אחרת העכבר יכול לעשות לכם חיים קשים ולהוות מטרד רציני. הדברת עכברים עושים באמצעות מדביר מוסמך ומקצועי לצורך קבלת תוצאות יעילות. העכבר פועל לרוב בשעות הלילה ומקשה על תפיסתו עצם היותו קטן וחכם. העכברים פועלים תמיד מתוך הססנות ולכן לא יתפתו לכל פיתיון. לצורך לכידת עכברים בבית או בעסק מומלץ להזמין שרותי הדברה מקצועיים ואחראים לטיפול במטרד.

סכנות ומחלות הנגרמות ממכרסמים

חשוב מאוד לבצע הדברה נגד מכרסמים באזור מגוריכם במידה ואתם סובלים ממכרסמים וזאת משום שהם מעבירים איתם מחלות וסכנות רבות – כיום המכרסמים נמצאים בכל מקום. יש להם כושר הישרדות גבוה והם מתרבים בקצב מטורף. הם מהווים מטרד ונזקים כבדים לחקלאות ומעבירים מחלות רבות.
המכרסמים אוהבים מקומות פתוחים עם צמחיה ומקור מים. זהו אזור מחייה אידיאלי עבורם ואם יש שכונת מגורים לא רחוק, עוד יותר טוב!
המכרסמים מחפשים לעצמם מקומות שיהיו נוחים למגורים ולא רחוקים ממקור מזון זמין ונוח- הבית שלנו! ברגע שהבית שלנו נגוע במכרסמים (עכבר או חולדה בדרך כלל), חשוב לבצע ניקיון יסודי בבית ולזרוק כל מזון שהיה חשוף וקיים חשש שבה במגע עם המכרסמים.

המכרסמים חיים במקומות חשוכים ושחורים, בדרך כלל בביובים, וכל מגע איתם חשוף למחלות רבות. אכילה ממזון שבה במגע עם מכרסמים יכול להביא למחלות קלות כמו קלקול קיבה והקאות ועד למחלות קשות כמו מחלת "העכברת". אם ראיתם מכרסמים בדירתכם או מצאתם גללים של מכרסמים בבית, אתם חייבים את המדבירים המומחים של זיסמן הדברות- הדברה למכרסמים עם 100% תוצאות + אחריות לכל עבודה!
לייעוץ והצעת מחיר צרו קשר עוד היום!
זיסמן הדברות לשרותך