זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברה נגד מזיקים בבית ובעסק

הדברת מזיקים מקצועית עם מדביר מוסמך כולל אחריות, הדברה ללא ריח או סכנה לאדם והסביבה. מדביר מוסמך להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים. חברת הדברות המתמחה בהדברת מזיקים וחרקים בפריסה ארצית רחבה עם צוות מדבירים מוסמכים ומקצועיים. זיסמן הדברות הינה חברת הדברות וותיקה ומקצועית בתחום הדברה מזיקים. אנו מלווים את כלל לקוחותינו לאורך כל ימות השנה, ומספקים פתרונות הדברה מתקדמים עבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד. בזיסמן הדברות, מדבירים מוסמכים ומקצועיים בעלי רישיון הדברה לדירות, מבנים, שטחים פתוחים ומוסדות ציבוריים. חברתינו מעניקה פתרונות הדברה נגד מזיקים כמו: ג'וקים, נמלים, פשפשים, פרעושים, יתושים, פשפשי מיטה, טרמיטים ועוד. אנו מעניקים שרות הדברה לעסקים תחזוקה חודשי, רבעוני או שנתי עבור עסקים רבים כגון: מסעדות, משרדים, מחסנים, אתרי בניה ועוד.

מה הן השיטות הנפוצות עבור ריסוס מזיקים כיום?

השיטות הנפוצות להדברת מזיקים בדירה, בבית קרקע, משרד, מחסן, או כל מקום אחר היא ריסוס. חייב להבין מי המזיק ולהתאים את סוג חומרי ההדברה בהתאם. ישנן שיטות ודרכים שונות להדביר מזיקים, השיטה הקלאסית היא באמצעות ריסוס נגד מזיקים, אך כיום לכל מזיק יש חומרי הדברה יעודיים עבורו, ויש מזיקים שאופן הטיפול נגד לא תמיד יהיה רק ריסוס. על כל מזיק ואופן ההדברה נגדו נפרט בשורות הבאות.

כמה עולה הדברת מזיקים בבית?

מחיר להדברת מזיקים תלוי בסוג המזיק שפלש אליכם הביתה ובגודל הבית, בדרך כלל לפי מידע זה, ניתן יהיה לתת לכם הצעת מחיר מדויקת, ללא הפתעות במעמד התשלום. מחיר להדברת מזיקים במרכז מתחיל מ250 ₪ אך שימו לב, שכיום יש הרבה מדבירים בתחום והתחרות על המחיר הזול לא מעידה על איכות המדביר או השרות שממנו תקבלו. המחיר הנורמלי להדברה הוא 350 ₪, מחיר ממוצע שכולל אחריות, עבודה מקצועית, עם חומרי הדברה מפוקחים ע"י המשרד להגנת הסביבה. אז אל תתפתו למחיר זול, לא תמיד זה שווה את זה…

הדברת מזיקים כללית, האם יתכן?

לסיכום, כיום אין הדברת מזיקים כללית, אלא הדברה לפי סוג המזיק, התכונות והאופי שלו. חומרי ההדברה שקיימים כיום בשוק להדברת מזיקים, אינם מכילים חומרי הדברה שארתיים, אלא חומרי הדברה מתפרקים, מה שמקצר האפקטיביות שלו, אך מגן על הסביבה והאדם. ולכן, ללא שימור בחומרי הדברה מותאמים ואיכותיים, בעיית המזיקים לא תיפתר.

 

הדברת ג'וקים הדברת תיקן אמרקאי

הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים תיקן אמריקאי-  עם תחילת הקיץ מגיעים אלינו לביקור ג'וקים בגדלים שונים, עם כנפיים וגם בלי, כאלו שנכנסים דרך החלונות וכאלו שמפתיעים אותנו באמצע הלילה, את כולם רובינו לא אוהבים לפגוש בכלל. התיקן האמריקאי נמצא ומתרבה בבורות הביוב ובצנרת שמתחת לקרקע. כשמזג האוויר מתחמם, מתחילה עונת הרבייה שלהם. הם בוקעים מהביצים שלהם ומתחילים מחזור חיים חדש. התיקן האמריקאי מסתובב בשטח הפתוח וחודר למבנים. תיקנים יכולים להגיע לכל קומה, דרך המרזבים, צנרת של הבניין ויכולת טיפוס על הקירות. אם אתם גרים בבניין מגורים משותף, ויש לכם צנרות יחסית ישנות, מומלץ לבדוק שאין חורים או פתחים שמהם יכולים לחדור ג'וקים. אם נמצאו כאלו, יש לאטום אותם בשביל למנוע חדירה בהמשך. המקומות הקלאסיים שבהם יש חדירה של ג'וקים הביתה יהיו: צנרת מתחת לכיור במטבח, צנרת סביב פתחי מכונת כביסה ומדיח כלים, צנרת מתחת לכיור בחדר הרחצה וכדומה.

הדברת ג'וקים בבית תתבצע באמצעות ריסוס באזורים הנגועים, מסביב לכל הפנלים בבית ועד לגובה של 50 ס"מ על הקירות, מסביב לכל החלונות, פתחי ביוב שקרובים לצנרת ובהתאם לבעיה נקודתית שיש ללקוח בבית. הדברת ג'וקים מסוג זה, היא הקלאסית והנפוצה ביותר בחודשי הקיץ. על הדברת ג'וקים בדרך כלל תקבלו אחריות לתקופה של חצי שנה מביצוע ההדברה, זה הזמן שחומר ההדברה אפקטיבי, לאחר כחצי שנה, היעילות שלו יורד וזאת משום שכיום עובדים עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה עם רעילות נמוכה בשביל למנוע אסונות.

בזיסמן הדברות עובדים עם חומרי הדברה נגד כל סוגי המזיקים, חומרי הדברה בטוחים לאדם והסביבה, ללא ריח, עם חזרה מהירה הבית לאחר הריסוס. כל חומרי ההדברה שאיתם אנו עובדים, מפוקחים ומאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה.

הדברת תיקן גרמני- מזיק נפוץ במטבחים

הדברת תיקן גרמני

 

הדברת תיקן גרמני- מדובר בחרק שמלווה אותנו בכל ימות השנה והצורך בהדברת תיקן גרמני ישנו תמיד. התיקן הגרמני, בשונה מתיקן אמריקאי, מסתתר בחריצים חמים בבית, בדרך כלל באזור המטבח בגלל שיש בו הרבה מכשירי חשמל שעובדים 24 שעות. המנוע של מכשירי החשמל חם תמיד, ואת זה בדיוק התיקן הגרמני אוהב ומחפש. תיקן גרמני לא חיי ומתרבה בצנרות או בביוב, הוא חיי במפעלי מזון ובמקום שיש בהם תנאים שמתאימים לאורח חיו. בדרך כלל אנחנו מכניסים תיקן גרמני עם מוצר חדש הביתה או הזמנות אוכל במשלוחים. התיקן הגרמני דומה לג'וקים הגדולים שאנחנו מכירים, אך שונה במעט בנקודות הבאות: צבעו חום בהיר והוא הרבה יותר קטן מתיקן אמריקאי, הוא מופיע בדרך כלל בשעות הלילה המאוחרות, ונבחין בו ברוב המקרים באזורים עם מזון, מטבח או מזווה. הדברת תיקן גרמני מצריכה תחילה ניקיון יסודי של המטבח ורק לאחר מכן ניתן יהיה לעשות טיפול נגד תיקן גרמני.

הדברת תיקן גרמני תתבצע בג'ל בלבד ויש לטפל בכל האזורים הנגועים + אזורים שיש לגביהם חשד לנגיעות או לדגירה של תיקנים. אופן הטיפול נגד תיקן גרמני הוא רק באמצעות ג'ל, אבל את הג'ל יש למרוח במקומות אסטרטגיים שיהיו יעילים ויתנו מענה ללקוח. גם סוג הג'ל שאיתו משתמשים חשוב מאוד להצלחת ההדברה, כיום יש המון ג'לים נגד תיקנים, חלקם טובים חלקם פתוח, אך עם כל חומר הדברה חייב לדעת להשתמש, שימוש לא נכון, לא יבוא תוצאות. בזיסמן הדברות עובדים עם חומרי הדברה בטוחים לאדם והסביבה והג'לים שאיתם אנו עובדים, הטובים בשוק ומיועדים למדבירים מרשים בלבד. אז לפני שאתם מוצאים כסף מיותר על ג'ל שונים שלא בטוח יעשו את העבודה, מומלץ לקחת הצעת מחיר ממדביר תיקן גרמני מקצועי שיפתור לכם את הבעיה בפעם אחת. יתרון משמעותי להדברת תיקן גמרני בג'ל הוא העובדה שאין  צורך ביציאה מהבית כלל לאחר הטיפול. אם שומרים על סביבה מגורים נקייה מתיקן גרמני, אין סיבה שלאחר ההדברה יופיע שוב פעם תיקנים מסוג זה. בזיסמן הדברות נותנים אחריות להדברת תיקן גרמני לתקופה של שלושה חודשים.

הדברת נמלים- מזיקים שמופיעים בכל בית בחודשי הקיץ

הדברת נמלים

 

את הנמלים אנחנו פוגשים בעיקר בחודשי הקיץ, אבל בגלל האקלים ומיעוט הגשמים בארץ, הן מופיעות כמעט כל השנה. מי שגר בבית קרקע יעיד על כך שגם בחורף יש לו בגינה נמלים ומנגד אלו שגרים בבניינים משותפים נתקלים בהם בחניה ובחצר המשותפת בבניין. נמלים יכולות לצוץ בכל מקום ולא חסר סיבות למה. מספיק שאחד השכנים עושה שיפוץ, ופתאום בבית שלכם מתפרצות נמלים. הסיבה לכך היא כנראה פגיעה בקן נמלים שקט, שכתוצאה מהפגיעה, גרם לנמלים לחפש בית חדש. בבית קרקע, הרבה פעמים קן נמלים שנמצא אצל השכנים בכלל, ישפיע על הגינה שלכם גם. משמע, אין 100 אחוז הגנה מנמלים, הן יכולות להופיע פתאום, ובכמויות. אז מה עושים? הדברת נמלים ניתן לעשות במספר פעולות, הכי חשוב להבין את מקור הקן ולהתאים לתנאי השטח את אופן הטיפול הנכון למקרה הספציפי שלכם.

הדברת נמלים ניתן לעשות בדרכים הבאות:

1.הדברת נמלים באמצעות ריסוס- בדרך כלל עושים במעטפת הבית או בשטחים פתוחים. הדברה נמלים בריסוס לא תמיד פותר את הבעיה, הרי שהריסוס מחסל את הקיים, אם מצאנו את מקור הקן, ניתן יהיה להשמידו באמצעות ריסוס, אך אם קן הנמלים רחוק מהעין, פעולת הריסוס לא תפגע בו אלא רק בנמלים שבאו במגע ישיר עם חומר ההדברה או אזור מרוסס.

2.הדברת נמלים באמצעות ג'ל- אופן הדברה באמצעות ג'ל מאפשר לנו לפגוע בקן נמלים שלא רואים אותו. הדברה נגד נמלים בג'ל משמשת עבור הנמלים כפיתיון, במילים אחרות מזון עבור נמלים עם רעל, את הג'ל הן לוקחות לקן שלהן, הרי עיקר העבודה של הנמלה היא לאסוף מזון. בדרך הזו, הנמלים הפעילות מכניסות ג'ל מורעל לקן, והמלכה אוכל ממנו ומתה. לאחר שהמלכה מתה, כל הקן מושמד, אין לנמלים יכולת קיום ללא המלכה.

3.הדברת נמלים באמצעות גרגירים- אופן הדברה זה מתאים לשטחים פתוחים, הגרגירים משמשים לנמלים גם כן כפיתיון רעיל, בדומה לג'ל, ובכך משמידים את הקן כולו. ברוב המקרים הדברת נמלים מקצועית צריכה להיות משולבת, בהתאם לתנאי השטח. הדברה משולבת נותנת ללקוח מענה לטווח ארוך לבעיית הנמלים.

הדברת נמלי אש: הדברת מזיקים חשובה מאוד

הדברת נמלי אש זיסמן הדברות

נמלת האש הקטנה נחשבת לאחד המזיקים הקשים בתחום, בגלל הקצב שבו היא מתפלשת ברחבי הארץ. היא מגיעה לגודל ממוצע של 0.5 מ"מ והצבע שלה אדמדם. קן של מלי אש יכול להתפשט למרחק של 2-3 ק"מ ולעיתים יותר. נמלי האש נמשכות למים ונבחין בהם בעיקר על צנרות וטפטפות מים בגינות ציבוריות או פרטיות. נמלי אש מאופיינות כנמלים מזיקות בגלל שהן עוקצות. עקיצות של נמלי אש עלולות להיות מסוכנות ולגרום לעיוורון אצל בעלי חיים. בנוסף, עקיצות של נמלי אש מאוד כואבות. אם יצא לכם לשבת בגינה ופתאום להרגיש עקיצה כאילו מכת נכנסה בכם, כנראה שמדובר בנמלי אש. הדברת נמלי אש בתוך הבית תתבצע באמצעות פיתיונות רעילים באמצעות ג'ל, הפיתיון מושך אותן והן אוכלות ממנו ולוקחות אותו איתן לקן. לא משנה איפה הוא נמצא, בתוך הבית או מחוץ לו, הנמלה תדאג להעביר את הפיתיון הרעיל ישירות לקן ובכך לפתור את הבעיה. הדברת נמלי אש בחצר או בשטח פתוח תתבצע באמצעות פיתיונות מסוג גרגירים שיעשו את אותה הפעולה כמו הג'ל. רק שאת הפיתיונות אנחנו יכולים לפזר על כל השטח, ומסביב למעטפת הבית, ובכך לדאוג להגנה רחבה ובטוחה. הטיפול באמצעות גרגירים מצריך שטח עבודה ייבש ב-100% ממים לתקופה של כמה ימיים. הדברת נמלי אש, בבית או בחצר, לא מצריכה יציאה מהבית וכוללת אחריות.

הדברת פרעושים: מזיק עוקץ ומטריד שיש להיפטר ממנו בהקדם

הדברת פרעושים זיסמן הדברות

הפרעושים הנפוצים לנו הם "פרעוש החתול", גודלו מגיע לגודל של כ-1 מ"מ. אופן התנועה שלהם היא באמצעות הליכה או ניטור לגובהה של עד כ-50 ס"מ במקסימום כשבדרך כלל הם יגיעו לראשונה באמצעות פונדקאי, חיה כלשהי כגון: חתול או כלב, ובאופן הזה, יש לפרעושים יכולת להגיע כמעט לכל מקום. בדרך כלל נבחין בפרעושים תחילה בגלל עקיצות ברגליים, שיובילו לגרודים. הפרעושים עוקצים במשך כל שעות היום, הם ניזונים מדם, וברגע שיחושו בדם חם, מיד ינסו להגיע אליו. הדברת פרעושים עושים באמצעות ריסוס אינטנסיבי וזאת משום שהנקבה של הפרעוש מטילה את הביצים שלה עמוק בתוך האדמה, או במקומות כמו סדקים וחריצים שקשה מאוד להגיע אליהם, כמו לדוגמא מתחת לקד עץ בגינה, פרגולות, מחסנים וכדומה. הדברת פרעושים בבית תצריך הכנה לפני הריסוס עצמו. תחילה יש להוריד מצעים ולכבס אותם בחום גבוהה, לאחר מכן מומלץ מאוד לעשות שואב אבק על המיטות והספות בכל הבית, לאחר מכן מומלץ לעשות ספונג'ה עם הרבה מים על כל הריצפה בבית. אחרי ביצוע הכנת הבית, ניתן לקרוא מדביר פרעושים מומחה לפתרון הבעיה. הדברת הפרעושים באמצעות מדביר מוסמך תהיה באמצעות ריסוס עם חומר הדברה שמותאם לפרעושים ולביצים של פרעושים. הבעיה נפוצה ביותר בהדברת פרעושים היא העמידות של הביצים לחומרי הדברה. על מנת לחסל את הביצים של הפרעושים, חייבים להשתמש עם חומר שקוטל ביצי פרעושים. אם מדביר לא משתמש בחומר מותאם, הרי שלאחר מספר ימים תהיה בקיעת ביצים מחודש והבעיה תמשיך. הדברת פרעושים מומלץ לעשות עם מומחה לפרעושים כי לא רק חומרי ההדברה שמשתמשים בהם הוא חשוב, אלא גם הידע והניסיון של המדביר. ללא ניסיון רב, יש מצב שבעיית הפרעושים שלכם לא תיפתר. בזיסמן הדברות מדביר מומחה לפרעושים, שמלווה אותכם עד לפתרון הבעיה. אם לאחר ההדברה עדין יש פרעושים, אנחנו מגיעים ללא עלות. בעיית פרעושים חשוב לקטול כמה שיותר מהר, קצב ההתרבות שלהם מאוד מהיר, הדבר יכול לייקר את עלות ההדברה.

הדברת חדקונית האורז- אחד המזיקים המטרידים ביותר במטבח

הדברת חדקונית האורז זיסמן הדברות

חדקונית האורז היא חיפושית קטנה עם חדק מקדימה, בעלת כתמים אדומים על הבטן. הצבע של חדקונית האורז הוא שחור והן אוהבות מאוד את המזווה שלנו. המקומות הנפוצים להימצאות של חדקונית האורז הם מפעלי מזון. שם בדרך כלל מתחילה הבעיה. הנקבה של חדקונית האורז מטילה את הביצים שלה בתוך אריזות של מזון יבש ומשם זה ממשיך לקו חלוקה, לסופר ואז לבית שלנו. המוצרים הקלאסיים שבהם הן נמצאות הם: שקיות וקופסאות של פסטות שונות, קמח, אורז וכל הקטניות היבשות. הדברת חדקונית האורז הנכונה ביותר תהיה באמצעות ניקיון ופינוי המוצר הנגוע. יש לפנות את כל המזווה ולעבור מוצר, מוצר על מנת לחפש את המקור לבעיה. בדרך כלל מוצרים צריכים להיות סגורים הרמטית, אם אתם רואים מוצר חדש ולא סגור בוואקום, כנראה שמדובר במוצר נגוע. טיפ, גם בסופר כשאתם עושים קניות, יש לבדוק את אטימות המוצרים, אם מוצר ללא ואקום לא לקנות. בנוסף, בדקו בתוך המוצרים שאין לכלוכים בקרקעית המוצר, עלולים אלו להיות ביצים של חרקי מזון.

אין הדברה מונעת נגד חדקונית האורז, וגם אין הדברה שתחסל אותם. על מנת להוציא אותן מהבית יש למצוא את המקור ולזרוק אותו לפח. כל מוצר פתוח, מומלץ לזרוק גם. לאחר הסינון של המוצרים, צריך לנקות את כל הארונות עם מים ואקונומיקה. בדרך כלל לאחר כ3-4 ימים לא תראו אותן יותר. זמינים לשאלות ולייעוץ טלפוני בנושא.

הדברת חיפושית הטבק

הדברת חיפושית הטבק

חיפושית הטבק מגיעה לגודל של כ-3 מ"מ, מדובר בחרק מזון שיש לו יכולת חדירה מצוינת לתוך אריזות מזון סגורות. בדרך כלל החרק מגיע אלינו כבר בתוך מוצר נגוע שאנחנו קונים ומשם מתרבה לכל המזווה שלנו. חיפושית הטבק אוהבת לחיות ולהתרבות במוצרים כמו: פסטות, שקיות תה, כריות חימום (כוסמת) וכדומה. הדברת חיפושית הטבק תתבצע באמצעות סילוק המזון הנגוע. יש לחפש היטב בתוך אריזות סגורות ופתוחות, מחפשים סימנים למקבץ של חיפושיות או ללכלוכים לא ברורים בתחתית המוצר. כאשר מוצאים את המוצר הנגוע, יש להשליכו לפח. בחיפוש שלכם יכולים לעלות מספר מוצרים נגועים, יש לזרוק הכל לצערנו. לאחר מכן מומלץ לשטוף את ארונות המטבח במים ואקונומיקה. בדרך כלל כעבור מס ימיים כבר לא תראו את חיפושית הטבק יותר. אם בכל זאת אתם ממשיכים לראות אותן, יש לחזור על הפעולה בשנית, כנראה שלא מצאתם את כל המוצרים הנגועים. שום הדברה לא תעזור במצב הזה, פרט להרחקת המוצרים הנגועים מהבית.

הדברת דג הכסף: חרק קטן ולא מזיק

הדברת דג הכסף זיסמן הדברות

דג הכסף או בשמו הנוסף זנב זיף כספי, הינו חרק קטן בצבע כסוף והוא נראה כמו מרבה רגליים קטן שהולך מהר. בדרך כלל נראה אותו במקומות עם לחות גבוהה, כמו חדרי שרות או חדרי רחצה. הוא מסתובב על קירות ומסתתר בחריצים שונים ולחים, נבחין בו גם מאחורי ארונות ומגירות נעלים. לדג הכסף יש 3 זיפים מאחורה ושני מחושים מקדימה. המזון העיקרי שלו הוא עמילן. דג הכסף לא מזיק ולא מעביר מחלות, אך בדרך כלל יהווה מטרד אסטטי בבית. הדברת דג הכסף עושים באמצעות ריסוס מסביב לפנלים, מאחורי ארונות ואזורים שאי אפשר להגיע אליהם בדרך כלל. הדברת דג הכסף מצריכה יציאה לשעה אחת בלבד, אנו עובדים עם חומרי הדברה בטוחים לאדם והסביבה ללא ריח כלל, חזרה הביתה לאחר שעה בלבד.

הדברת פשפש המיטה: המזיק הגרוע ביותר

הדברת פשפש המיטה זיסמן הדברות

פשפש המיטה הוא אחד החרקים הבעייתיים ביותר להתמודדות. גודלו קטן, בדרך כלל מגיע עד ל-0.5 מ"מ, הבוגרים. פשפש המיטה בעל יכולת למצוא מסתור בכל חריץ אפשרי, לדוגמא: מסגרות של תמונות, מזרונים, בסיס מיטה, ראש מיטה, שידות, שקעי חשמל, פנלים או כל חריץ שימצא לנכון. בדרך כלל הם יסתתרו ויסתירו את הביצים שלהם במקומות חבויים מהעין. המטרה שלהם היא להתרבות ולשמור על הביצים. הפשפשים ניזונים מדם, ולכן הפעילות העיקרית שלהם תהיה בחדרי המיטות שלכם. בשעות הלילה, שאתם ישנים מספיק חזק, הגוף פולט חום, זה הסימן עבור פשפשי המיטה לבוא לאכול. בכל פעם שפשפש מיטה עולה לעקוץ, הוא לוקח אתו בין 3-4 מנות דם. כל מנת דם שהוא ייקח, תשאיר אחריה עקיצה קטנה. העקיצות של פשפש המיטה תמיד צפופות ומעולם לא יהיו בתפזורת. אם אתם מתעוררים בבוקר עם עקיצות צפופות ומגרדות, ולא מבינה מה עוקץ אתכם, כדי לבדוק אם מדובר בפשפשים. לאחר שהפשפש מלא, הוא חוזר למקום המסתור שלו. יקח לו יומיים שלושה, עד שיחזור למנות דם חדשות. הנקבה של הפשפש מטילה בכל יום 2-3 ביצים ולכן חשוב מאוד לטפל בבעיית פשפשים בהקדם, אחרת לאחר כחודש, כל החדר יהיה עם נגיעות של פשפשים.

אופן הדברת פשפש המיטה הוא ב-3 שלבים:

  1. שאיבה אינטנסיבית באמצעות שואב עוצמתי עם מדביר פשפשים מוסמך.
  2. עיבוד החדר והחפצים שבו באמצעות קיטור עוצמתי שמגיע לחום של 160-170 מעלות. המטרה עיקרית בעבודה עם קיטור היא לחסל את כל הביצים של הפשפשים, ללא חיסולם, ההדברה לא תצליח. כיום, אין חומרי הדברה שפועלים על ביצים של פשפשים, רק חום גבוה קוטל אותם.
  3. ריסוס כל הבית נגד פשפש המיטה.
    הדברת פשפש מיטה לא מסוכנת לאדם והסביבה, וניתן לחזור הביתה לאחר כשלוש שעות בלבד. כבר ביום הטיפול תוכלו לחזור לישון בשקט בבית שלכם. למידע נוסף על הדברת פשפש המיטה + סימנים לזיהוי פשפש מיטה בבית לחצו כאן!

הדברת כיני יונים/ קרציונים: מזיקים שלא תרצו להכיר

הדברת כיני יונים הדברת קרציונים זיסמן הדברות

כיני יונים הם טפילים קטנים מאוד שגודלם מגיע ל-0.5-0.8 מ"מ בצבע מאוד בהיר שכמעט ולא ניתן לראות. הפונדקאים העיקריים שמשמשים אותם למזון והתניידות הם בעלי כנף כגון: יונים, ציפורים, עורבים, מיינות וכו'. כיני היונים מתפתחים בקן  של הציפורים וסביב הלשלשת שלהם. בדרך כלל אם יש לכם קן של ציפור סביב עדני החלון, במרפסת, בגינה או בגג, יש סיכוי גבוה שיהיו לכם כיני יונים מסביב לקן ואולי אף הם יחדרו לתוך הבית שלכם. במידה וכיני היונים פלשו לביתכם, אתם תרגישו שמשהו הולך עליכם, תמיד. איך שאתם מגיעים הביתה, הם נמשכים לדם שלכם, ואתם תתחילו להרגיש שאתם מתגרדים ומשתגעים. כך לצערי רוב הלקוחות שלנו מתארים לנו את המצב, כשיש להם בבית כיני יונים והם לא יודעים לזהות אותם.

הדברת כיני יונים תתבצע באמצעות ריסוס ע"י מדביר מוסמך בלבד. על מנת שהדברת כיני יונים תצלח יש תחילה לפנות את הקן, לנקות את הלשלשת ואת כל האזור סביבה ורק לאחר מכן יש להתחיל את ההדברה. אופן ההדברה יהיה תחילה סביב האזור של הקן, הריסוס באזור זה חייב להיות אינטנסיבי, לאחר מכן נמשיך בריסוס לפנים הבית, על כל הקירות, עדני החלון ואזורי חדריה אפשריים. בדרך כלל החדירה מגיעה מחלונות או מסתורי כביסה. הדברת כיני יונים לא מסוכנת לאדם והסביבה וניתן לחזור הביתה לאחר כשעה מהריסוס.

קרדית האבק

הדברת קרדיט האבק

קרדית האבק הוא טפיל בגודל של 0.1-0.2 מ"מ שניזון מתאי עור מתים. הוא מתפתח באבק, ברחבי הבית וגורם לאלרגיות שבאות לידי ביטוי בכל מיני סימנים על הגוף, גרד וכדומה. אין אפשר לראות את קרדית האבק בעין, רק באמצעות מיקרוסקופ. הדברת קרדית האבק תתבצע באמצעות ניקיון יסודי בכל הבית. יש לעשות אחת לכמה ימים ניקיון יסודי של האבק, שאיבה אינטנסיבית של חדרי השינה, מיטות, מאחורי ארונות, וילונות, ספות או כל מקום שיש בו סבירות להימצאות של אבק. אם עושים פעולת ניקיון אינטנסיבית במשך תקופה של שבועיים, נפתרים מקרדית האבק ללא הכנסת רעלים הביתה.

הדברת זבוב החול

הדברת זבוב החול זיסמן הדברות

זבוב החול הוא בעצם יתוש הפעיל בעיקר בלילה ומאופיין כמעביר של מחלת הלישמנייה. זבוב החול אינו עף כמו היתושים הרגילים, הוא מקפץ על הקרקע לגובה של 20-40 ס"מ, ובמשבי רוח יכול להגיע גם לגובה. יש לו יכולת טיפוס והוא בהחלט מטייל על קירות, דרך קלאסית לחדור הביתה, דרך החלון או חורים בקירות. זבוב החול מסוכן לאדם ומעביר מחלות. זבוב החול עוקץ לא רק את האדם, אלא גם את שפני הסלע. אזורים הרריים מאופיינים בשפני סלע רבים, בעיקר בערי ירושלים, יהודה ושומרון ואזור ים המלח. שפני הסלע מאופיינים כמי שחולה בלישמינייה, ובגלל שזבוב החול עוקץ בעיקר אותם, הוא גם מעביר את המחלות שלהם דרך העוקץ שלו. לישמנייה מאופיינת בפצע שמתחיל מהעקיצה ומתפתח לגדלים ומרחבים על פני הגוף. ההחלמה של הפצעים בעקבות הלישמינייה, ארוכה ומצריכה מתן תרופות קשות לעצירת המחלה.

הדברת זבוב החול תתבצע באמצעות ריסוס על הקירות של כל המבנה, ריסוס על הקרקע, ריסוס מסביב לחלונות ופתחי חדירה אפשריים. על מנת להדביר את זבוב החול יש לעבוד עם חומרי הדברה מותאמים לזבוב החול, אחרת, לא תהיה להדברה שום השפעה. אנו עובדים עם חומרי הדברה הטובים בשוק, תוך שמירה על בטיחות האדם והסביבה. בזיסמן הדברות עובדים עם חומרי הדברה ללא ריח, המאפשרים חזרה מהירה הביתה, לאחר שעה אחת בלבד. למידע נוסף צלצלו אלינו לייעוץ.

הדברת יתוש העש

הדברת יתוש עש זיסמן הדברות

יתוש עש אינו עוקץ ולא מהווה סכנה. הנזק העיקרי שהוא מביא זה מבחינה אסטטית. בדרך כלל ניתן לראות את יתוש העש באזורים לחים כמו: אמבטיה, שירותים וחדרי שרות. יתוש העש חיי ומתרבה בפתחי ניקוז ומאגרי מים. עש יתוש ניזון מחומר אורגני הנמצא בניקוזים, המון פעמים אנחנו נכנסים לאמבטיה ומתחילים לראות את העש יתוש מתעופף מפתחי הניקוז כלפי מעלה.

הדברת עש יתוש תתבצע בניקיון של הצנרת, אפשר עם אקונומיקה או עם ממיס שומן טוב, יש לפתוח את פתחי הניקוז, לנקות משאריות זבל שיש שם, ואז לשפוך אקונומיקה או מסיר שומנים. יש לעשות פעולה זו במשך כ-5 ימים, אין לפתוח את המים כמה שעות לאחר הפעולה. הזמן המומלץ לעשות זאת זה בלילה, לפני שהולכים לישון. אין צורך להזמין מדביר להדברת עש יתוש, ניתן להדביר אותם לבד ללא רעלים או בזבוז כסף מיותר.

למידע נוסף על הדברת עשיים לחצו כאן!

מה המחיר להדברה מזיקים?

מחיר להדברה נגד מזיקים נקבע בהתאם לסוג המזיק וגודל הבית, מחיר ממוצע נע בין ה-300-350 ש"ח להדברה בדירה נגד מזיקים כמו גוקים או נמלים. לקבלת הצעת מחיר להדברת מזיקים עבורך, צרו קשר עוד היום

באיזה אופן אתם עושים הדברת מזיקים?

לפני ביצוע הדברה נגד מזיקים יש לנטר את המזיק שמפריע לכם ולוודא שניתן להדביר אותו, לאחר ניטור וזיהוי המזיק, ניתן להתאים את אופן הטיפול היעיל ביותר עבורך. בדרך כלל הטיפול הקלאסי הינו ריסוס, אך כיום ישנן שיטות נוספות עבור הדברת למזיקים, כל המידע באתר.

איזה אחריות אתם נותנים על הדברת מזיקים?

בזיסמן הדברות תקבלו אחריות לכל מזיק בהתאם ליכול שלנו לתת לכל אחריות, כלומר, לכל מזיקי אופי שונה, ישנן מזיקים כמו יתושים, שהאחריות היא לחודש בלבד, בגלל שאין לנו יכולת לשלוט בתנאי השטח סביב ביתך, ושם בדרך כלל דוגרים היתושים.