זיסמן הדברות לוגו רוחב

חדש מכשיר להרחקת יתושים בחצר, גינה, מרפסת או פיקניק בטבע

הכירו את טרמסל: מכשיר להרחקת יתושים ברדיוס של 20 מ"ר בחצר, גינה, מרפסת או סתם בטבע שאתם מטיילים. איך זה עובד? מכשיר קטן, נוח וקל לשימוש, שעובד ללא סוללות או חשמל? רוצים לשמוע עוד? לחצו כאן!

הדברת יתושים בבית ובחצר לקיץ ללא עקיצות

הדברת יתושים בטוחה ומקצועית ע"י מדביר מוסמך הדברת יתושים נפוצה מאוד בחודשי האביב והקיץ שזו התקופה שבה נחוש ביתושים ובעקיצות בדרך כלל. מי לא מוטרד ממכת יתושים בקיץ? מי לא היה רוצה שהיתושים יפסיקו לעקוץ אותו או את הילדים? יתושים מהווים מטרד מזה שנים. הדברת יתושים יעילה היא כזו שתפתור את מקור הבעיה של היתושים בסביבת מגוריכם. ללא חיסול אזור הדגירה של היתושים לא ניתן יהיה לפתור את בעיית היתושים ב100%. הדברת יתושים מתבצעת לדילול אוכלוסיית היתושים בסביבתך. בזיסמן הדברות משתמשים בחומרי הדברה הטובים בשוק להדברת יתושים. חומרי ההדברה בטוחים וידידותיים לסביבה ובעלי אפקטיביות לזמן ממושך. לתאום הדברת יתושים בבית ובחצר צרו קשר: 054-3323424

הדברת יתושים: התכונן לקיץ החם!

היתושים הם מעופפים המהווים מטרד עבורנו, בעיקר היתושים הנקבות ניזונות מדמנו, כדי שהן יוכלו להתרבות. יתושים הם מטרד ניכר עבור האוכלוסייה, ועקיצתם היא לא נעימה ומגרדת עבורנו בצורה משמעותית. יתושים נמצאים בעיקר ליד מקורות של מים עומדים. במקרים של התרבות רבה של יתושים, לעיתים יידרש לבצע הדברת יתושים כדי להיפטר ממפגע היתושים. לשם כך, יש לפנות אל מדביר כדי שיטפל בבעיית היתושים בגינה שלכם. בעונת הקיץ החמה, יתושים רבים מגיעים ועוקצים בעקיצה מגרדת במיוחד, בכל הגוף. בבית ניתן להגן על גופנו מהיתושים באמצעות רשתות שימנעו את חדירת היתושים לתוך הבית וגם בגינה נוכל לבצע הדברה מקצועית כדי להרחיק את היתושים מסביבתנו. יתושים מתרבים בעיקר במקורות של מים עומדים, והם מהווים מטרד מציק במיוחד, המפריע לנו ליהנות בגינה שלנו או בטיול רגלי מחוץ לבית. בעונת הקיץ החמה אל תחכו שהיתושים יגדלו בכמותם ויתרבו בכמויות גדולות, אלא כבר כעת טפלו בבעיית היתושים בגינה שלכם, על ידי הזמנת מדביר מקצועי שיטפל במפגע היתושים המציק. אל תמתינו שהבעיה תחמיר והזמינו כבר היום מדביר מקצועי שיטפל וירחיק את היתושים ואת הזחלים שלהם מהגינה הפרטית בה אתם רוצים להנות מרגעים של שלווה ומנוחה.

הדברת יתושים: מתי והיכן כדאי לבצע?

במקרה של הדברת יתושים, האם יידרש לבצע הדברה בכל עת שיש יתושים או שלא תמיד? זו השאלה שאנשים רבים שואלים את עצמם בעודם מתלבטים לגבי ביצוע ההדברה בבית שלהם. במהלך השנה, במיוחד בעונת הקיץ, היתושים מגיעים בכמויות גדולות, ובמיוחד הם מופיעים ליד מקורות של מים עומדים, והזחלים שלהם גדלים בכמותם במקורות אלו. אז מתי נדרש לבצע הדברה של יתושים? קודם כל, לא צריך בכל מחיר לבצע הדברה של יתושים, וצריך להבין היכן נדרשת הדברה והיכן היא לא נחוצה. כך, למשל, בתוך הבית נוכל לשים רשתות אשר יגנו עלינו מפני כניסה של יתושים לבית שלנו ולחדרים של בני המשפחה שלנו. אין יותר מציק מאשר יתושים הנכנסים לחדרים שלנו ועוקצים אותנו כאשר אנו ישנים בלילה. זה מהווה מטרד משמעותי לנו ולבני המשפחה שלנו. לעומת זאת, בסביבה החיצונית, למשל בגינה, נוכל לבצע הדברה של יתושים ושל הזחלים שלהם כדי שהם לא יתרבו ולא יציקו לנו בעקיצות כואבות ומגרדות. לפיכך, בתוך הבית לא תמיד נדרש הדברה כי יש את הרשתות אשר יגנו עלינו מפני כניסה של יתושים לתוך הבית שלנו. לעומת זאת, בגינה יש לבצע הדברה כדי למנוע את התפשטות לא מבוקרת של היתושים בסביבה הקרובה שלנו, בחצר ובגינה.

הדברת יתושים יעילה מתבצעת ע"י ניטור אזור הדגירה

לצורך ביצוע הדברת יתושים יעילה ואפקטיבית לזמן ארוך חשוב להבין את מקור הבעיה. יתושים מקוננים באזורים שיש בהם מים עומדים. מחזור החיים של היתושים מתחלק לארבע שלבים, הטלת הביצים , גולם , זחל ולבסוף הזחל מצמיח כנפיים והופך ליתוש שאנחנו מכירים. הרבה פעמים אנשים מנסים להרחיק יתושים בכוחות עצמם ע"י מכשירים אלקטרונים או מפיצי ריח שונים, הדבר שהם לא יודעים הוא שמקור הבעיה ביתושים הוא באזור הקינון שלהם ולכן אם לא יבצעו יבוש של המים העומדים והדברה לאזור כולו לא ניתן יהיה באמת להרחיק את היתושים מביתו. היתוש הבוגר בעל שלוש זוגות רגליים, גוף , כנפיים ורגליים ארוכות. ליתוש יכולת דקירה ומציצת דם. מקור האנרגיה המרכזי של היתוש מצוי בסוכרים שנמצאים בדם המצוץ. היתוש הזכר לא עוקץ בדרך כלל ואת העקיצות דווקא נקבל מהיתוש הנקבה. הסיבה לכך היא הצורך של הנקבה בחלבון הדרוש בהבשלת הביציים אותן היא מטילה. לאחר העקיצה של היתוש הנקבה , היא בדרך כלל תעבור למקום מסתור שבו תחכה להבשלת הביצים. יתוש נקבה יכולה להטיל מאות ביצים מספר פעמיים בחייה. היתוש הנקבה חי מספר שבועות והיתוש הזכר חי כשבוע ימיים בלבד. היתושים הנפוצים בסביבת מגורינו נקראים : קולקס, אדס ואנופלס. כל אחד מהסוגי הנ"ל מעביר מחלות שונות כגון: קדחת הנילוס המערבית, קדחת הדנגי קוקוג'נגה, מלריה ועוד. ישנם מספר אמצעים למניעת עקיצות יתושים בבית כמו: אליתוש, רשתות בכל החלונות בבית, הצבת מאווררים בחדרים לצורך הרחקת היתושים.

היכן ניתן לקבל שירותי הדברת יתושים?

לאחר שהחלטתם לקחת שירותי הדברה כנגד יתושים, נותר להחליט היכן נבצע את ההדברה? תוכלו לפנות לזיסמן הדברות ואני נשמח לתת לכם שירותי הדברה איכותיים ואפקטיביים לטווח הארוך, כדי להיפטר מבעיית היתושים בגינה שלכם. שירותי הדברת יתושים יכולים להיות אפקטיביים לטווח הארוך, לשבועות ולחודשים ארוכים. יש להתייעץ עם חברות ההדברה והם יסבירו לכם אלו סוגי הדברה קיימים ומה הטובי ההדברה שהם מציעים לכם כנגד יתושים בבית או בגינה. הדברה של יתושים היא חשובה כדי להרחיק את היתושים ואת הזחלים שלכם מהסביבה הביתית שלכם למשך תקופה ארוכה. אל תזניחו את זה כדי שבעיית היתושים לא תתגבר ואתם לא תוכלו להיות רגועים ככל שהבעיה תחמיר. למה שלא תהנו ממסיבה בגינה שלכם, עם האורחים שהזמנתם לאירוע, ולא לדאוג לגבי מפגע היתושים? לכן טפלו בכך כבר כעת והזמינו שירותי הדברה איכותיים ומקצועיים כנגד יתושים, כדי לטפל במפגע היתושים המציק עבורכם. אל תחכו, סדקו כבר כעת אלו חברות הדברה נמצאות באזור המגורים שלכם, והזמינו את השירות הטוב ביותר של חברת הדברה איכותית ומקצועית שתסיע לכם להרחיק את היתושים ואת הזחלים שלהם מהגינה הפרטית שלכם. תוכלו להתייעץ עם שכנים ולבדוק אלו חברות הדברה כנגד יתושים הם מכירים באזור המגורים שלכם, וכך תוכלו לרכוש שירות של חברת הדברה איכותית ומקצועית, שתעזור לכם להיפטר מהיתושים המציקים בבית ובגינה שלכם. תוכלו למצוא שרותי הדברת יתושים באמצעות חיפוש מהיר באינטרנט, ולמצוא באמצעותו את חברת ההדברה הקרובה אליכם, עימה תוכלו להיעזר להרחקת היתושים מהגינה ומהחצר בבית שלכם.

הדברת יתושים בחצר

לפני ביצוע הדברת יתושים בחצר חשוב לנסות לאתר מקורות מים עומדים בסביבת מגורייך ובמידה ונמצאו כאלו, תחילה יש לייבש אותם. הדברת היתושים בחצר תתבצע באמצעות ריסוס חומרי הדברה מיוחדים ליתושים. אנו עובדים עם חומרי ריסוס נגד יתושים מהטובים בשוק, תוצאות מידיות ולטווח ארוך. הריסוס יתבצע בחצר על כל הקירות החיצוניים של המבנה, ריסוס הצמחייה כולה וריסוס מקומות דגירה פוטנציאליים שיאובחנו ע"י המדביר בשטח. זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים בבית זיסמן הדברות מומחים בהדברת יתושים בבית ובחצר. שימוש בחומרי הדברה שנשארים לתקופה של מספר חודשים ועוזרים בדילול אוכלוסיית היתושים והעקיצות.

הדברת יתושים אופן ההדברה

הדברת יתושים נועדה לדילול אוכלוסיית היתושים וחיסול היתושים בביתך. אופן הדברת יתושים בבית יהיה באמצעות ריסוס חומרי הדברה נגד יתושים על כל המעטפת הפנימית של הבית ועל כל פתחי היציאה( חלונות ודלתות) שיש בבית. לצורך שמירת תוצאות ההדברה נגד היתושים מומלץ להתקין רשתות בחלונות באזורים הסובלים מיתושים, מלכודות ריח ומריחת אליתוש נגד עקיצות. חומרי ההדברה נספגים בקירות הבית ובכל חשיפה של יתוש לקירות, הוא צפוי להיפגע ולמות. ריסוס ישיר על היתושים או על מקור הדגירה שלהם יביא לחיסולם המידי. חשוב לזכור, יתושים בעלי יכולת תעופה ולכן לא ניתן למנוע מהגעת יתושים חדשים. אנו עובדים עם חומרי הדברה נגד יתושים מצוינים בעלי עמידות לזמן ארוך לשמירה על תוצאות איכותיות נגד יתושים בביתך. במידה ויש לכם מכת יתושים בבית הזמינו עכשיו הדברת יתושים מקצועית ובטוחה ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה

עצות למציאת חברת הדברה מקצועית ואיכותית עבורכם

אנו שמחים לתת לכם עצות מובילות למציאת חברת הדברה איכותית ומקצועית שעימה תוכלו להיעזר כדי לטפל בבעיית היתושים אחת ולתמיד. למה לסבול כשיוצאים בבוקר לגינה לשתות קפה ונעקצים על ידי היתושים או כשמארגנים מסיבה עם בני משפחה בגינה, ואז מגיעים היתושים ומפריעים לנו להנות מהמסיבה בגינה לנו ולאורחים שלנו. אז לא צריך לסבול יותר, עצה חשובה היא לא לחכות ולבדוק באמצעות המלצות מפה לאוזן של שכנים וחברים ובני משפחה, אלו חברות הדברה כנגד יתושים, נמצאות באזור המגורים שלכם, כדי שתוכלו לשוחח עימם, ולקבל שירות יעיל ומקצועי להרחקת היתושים. עצה נוספת היא לבדוק מספר הצעות מחיר מחברות הדברת יתושים, ולא לרוץ לתאם עם חברת ההדברה הראשונה שמצאתם. חשוב לבדוק מספר הצעות מחיר כדי לבחון את ההצעות שתקבלו, ולהחליט בסופו של דבר, אודות ההצעה הטובה ביותר עבורכם. אל תתפשרו, תבחרו בחברת ההדברה המקצועית והאיכותית ביותר, כדי שתוכלו להנות מתקופה ארוכה של שקט ללא מפגע היתושים וללא עריצתם הכואבת. עצה נוספת היא לתאם פגישה עם המדביר שבחרתם ולהבין היכן וכיצד הוא יבצע את ההדברה וכן לבדוק לכמה זמן עמידה ההדברה שהוא יבצע. זה יעזור לכם להבין את יעילות ההדברה ואת עמידותה לאורך זמן. אז אל תחכו וצרו קשר כבר כעת עם חברת הדברה מומלצת.

האם יש הדברת יתושים לדירה?

הדברה נגד יתושים לא תהיה יעילה במיוחד עבור דירה בבניין מגורים משותף. הפיתרון ליתושים בדירה הם רשתות בחלונות. אם יש לכם באזור הבניין בעיית יתושים חריגה, יש לנטר אזורים עם מיד עומדים ולטפל בהם בהתאם. ללא ייבוש מקורות מים עומדים, לא ניתן יהיה לדלל או להפחית את כמות היתושים.

מתי הדברת יתושים כן עוזרת?

הדברת יתושים ניתן לעשות לבתים שיש בהם צמחייה רבה וגבוה. במידה ויש לכם חצר עם הרבה צמחיה ויש לכם יתושים, אנחנו יכולים לעזור. הדברת יתושים בחצר יעילה לתקופה של כחודשיים, בחודש הראשון מרגישים הבדלים בצורה משמעותית, ולאחר כחודש היעילות מתחילה לרדת. לאחר כחודשיים חומר ההדברה מתקלה ומתפרק ויש צורך להדביר בשנית במידה ורוצה שקט מיתושים.

יש אחריות להדברת יתושים?

אין אפשרות לתת אחריות להדברת יתושים מהסיבה שנגד מעופפים אף פעם אין חסינות של 100%. האחריות להדברה יתושים אינה לחודש אחד ויעילות ההדברה היא לדילול ולא לחיסול של כל היתושים. לייעוץ והצעת מחיר צרו קשר.