זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת חולדות: מדביר חולדות מקצועי

תוכן עניינים

הדברת חולדות: הדברה בבית או בעסק במגוון שיטות מתחייבים לפתרון ב-100%!

הדברת חולדות עושים אצל מדביר מוסמך בלבד- זיסמן הדברות השקט שלך מחולדות ועכברים! חשוב לבצע הדברת חולדות במידה וקיימות חולדות באזור מגוריכם. החולדות מסוכנות ומעבירות מחלות רבות. הדברת חולדות בבית עם זיסמן הדברות, ליווי עד לשקט מחולדות בבית. מגוריים בסביבת חולדות מהווים סכנה לבריאותכם.

החולדה הינה חיה חכמה מאוד ובעלת יכולת הישרדות גבוה. לחולדה חוש ריח ושמיעה מחודדים והיא יכולה לנתח את השטח וללמוד אותו בזמן מהיר מאוד.הידעתם שחולדה יכולה לשרוד במינוס 30 מעלות? החולדות קיימות מאז קיומו של האדם ונמצאות היום כמעט בכל מקום ביבשת. המינים הנפוצים של החולדות שאנחנו מכירים הינם חולדה מצויה וחולדת החוף והן נמצאות בעיקר באזורים עירוניים.

הדברת חולדות נעשית ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. הדברת חולדות באמצעות חומרי משיכה בטעמים וריח שמיועדים למשוך חולדות לאכול את הרעל ובכך לחסל את המטרד. אנו משתמשים בתיבות האכלה עם רעלים להדברת חולדות. מרגע שהחולדה אכלה את הפיתיון הרעיל היא תמות תוך חמישה עד שמונה ימיים. זיסמן הדברות דואגים תוך תקופה קצרה לספק דילול ופיתרון לבעיית החולדות בסביבתך מגורייך.
לתאום הדברת חולדות או ייעוץ חינם התקשרו עוד היום!

 

הדברת חולדות במלכודת קפיץ
הדברת חולדות במלכודת קפיץ

מה עושים כשמזהים חולדה בבית?

ראיתם חולדה בבית? קחו אוויר ותרגעו, לאחר מכן, נסו לסגור חלונות ודלתות בחלל שבו ראיתם את החולדה. המטרה העיקרית שלכם, בניגוד למה שחושבים לעשות באותו הרגע, היא ללכוד את החולדה בחדר אחד. כשחולדה נמצאת בבית וסגורה בחדר, מגבירים את הסיכויים ללכוד אותה. כאשר לחולדה יש אפשרות מילוט , היא תשתמש בה ללא ספק. לחודה יכולת טיפוס טובה מאוד, היא זריזה ויכולה לעבור בחורים של 2 ס"מ בלבד. לחולדות אין חוליות והדבר מאפשר להם גמישות שיא. מספיק שהראש של החולדה עובר בחריץ, כל הגוף עובר גם כן.

ישנם לוכדי חולדות בודדים שיציעו לכם לכידת חולדה בבית באמצעות הידיים. לכידת חולדה בבית באמצעות הידיים מסוכנת מכמה סיבות: הראשונה היא הסכנה שעלולה לבוא מתקיפת החולדה. יש לה אפשרות לזנק עלייך, לסרוט אותך ואף לנשוך. כל אלו יכולים להוביל אותך לטיפול מותאם בבית חולים, אחרת אתה עלול להידבק בשלל של מחלות. לא מומלץ ואף מסוכן לנסות ללכוד חולדה לבד, באם ראיתם חולדה בבית מומלץ לבודד אותה בחלל סגור ולהזמין לוכד חולדות מקצועי.

מחיר של הדברת חולדות

מחיר הדברת חולדות נקבע לפי תנאי השטח. אם מדבור בחולדה בבית, המחיר יהיה עבור  לכידה\תפיסה\הרעלה של החולדה.
אם מדובר בחולדה בבית קרקע והחולדה נמצאת מחוץ לבית ורואים אותה בדרך כלל בחצר, המחיר יהיה להרעלה וטיפול במחילות קיימות.
להלן מחירון להדברת חולדות בסיטואציות שונות:

איפה החולדה נמצאת?

מחיר הדברת חולדות (לא כולל מע"מ)

חולדה בבית, חולדה בדירה החל מ- 400 ₪
חולדה במטבח החל מ- 400 ₪
חולדות בחצר, חולדות בגינה החל מ- 450 ₪
חולדות בשטח פתוח החל מ- 500 ₪
חולדות בגג רעפים החל מ- 450 ₪
חולדות בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
חולדות בבית קרקע החל מ-500 ₪
חולדות בעסק החל מ-500 ₪
חולדות בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪
מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:

מה צריך לדעת על הדברת חולדה בבית?

במצבים בהם לא ניתן ללכוד חולדה באמצעות הידיים, הדרך הנכונה ללכידה או להדברת חולדה בבית היא באמצעות שילוב של מלכודות עם פיתיונות שונים למשיכה מהירה של החולדות ותפיסתה. הדברת חולדות בבית חייב לעשות באופן בטיחותי וללא רעלים. בבתים בהם יש בעלי חיים או תינוקות זוחלים מומלץ להשתמש בתיבות האכלה עם מלכודות בלבד לשם בטיחות. הדברת חולדה בבית עושים באמצעות הצבת המלכודות שונות עם פיתיונות. הפעולה יכולה לקחת מספר ימיים ולפעמים ישנם מצבים שאף מספר שבועות. החולדות אוגרות מזון ולפעמים מסתתרות מספר שבועות עד שיוצאות בחיפוש אחר מאגר מזון חדש.

לכידת החולדה בבית מצריכה ידע וניסיון, החולדות מאופיינות בניאופיה – פחד מדברים חדשים. חולדות חושדות במכשולים שונים שניצבים בדרכן ולא ימהרו לעבור דרך המלכודת ולכן חשוב להציב מלכודות ופיתיונות בצורה נכונה. הצבה לא נכונה, מלמדת את החולדה שיש מכשול שעליה להיזהר ואז גם הצבה נכונה של המלכודות, לא תביא ללכידה. על מנת לא לעשות טעויות, מומלץ להיעזר בלוכד חולדות מקצועי.

רוצים שקט מחולדות בבית? הדברת חולדה בבית עושים עם איש מקצוע בלבד. הדברת ולכידת חולדה בבית זו המומחיות שלנו. כל עבודות הדברת חולדה בבית מתבצעות ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. בזיסמן הדברות פיתחנו שיטות ומיומנויות להדברת חולדות בבית ובחצר. אנו עובדים עם חומרים בטוחים וידידותיים לאדם ולסביבה. הדברת חולדות עושים רק עם מדביר חולדות מוסמך!
זיסמן הדברות – הדברה עם 100% תוצאות + ליווי עד לשקט הרצוי מחולדות.

 

מדביר חולדות: מתי כדאי לפנות אליו?

חולדות שייכות למכרסמים, הן יכרסמו כל דבר שימצאו בבית, וגם ישאירו גללי צואה ושתן במרחב בו הן נמצאות. לכן הן יוצרות לכלוך וגם פוגעות ברהיטים וחוטי חשמל שהן מכרסמות ברחבי הבית שלכם. במקרים אלו כדי לעצור את התרבות החולדות בבית ולמנוע את הלכלוך שהן משאירות, רצוי לפנות אל מדביר מקצועי אשר יטפל לכם בבעיית החולדות וכך לא תצטרכו לראות אותם יותר, או את גללי הצואה והשתן שהן משאירות בכל הבית. טפלו בכך כבר היום, להרחקת החולדות מהמרחב הביתי שלכם.

הדברת חולדות בכל שעות היממה!

מדבירים ושירותי הדברה יוכלו לתת לכם שירותי הדברה מקצועית בכל שעות היממה, כדי שתוכלו להיפטר מהחולדות המציקות. הן מכרסמות כל דבר בבית וגם משאירות גללי צואה ושתן, וזה מצב שיוצר היגיינה לקוייה וריחות לא נעימים בבית. בקיצור, החולדות הן בעיה משמעותית ולכן אם תפנו לשירותי הדברה, הם ישמחו לעזור לכם להיפטר מבעיית החולדות לטווח ארוך. אל תחכו, החולדות משאירות צואה ושתן ומכרסמות כל מה שהן יכולות ברחבי הבית שלכם, לכן צרו קשר בהקדם עם חברות להדברת חולדות כדי לטפל במפגע החולדות ולהרחיק אותם מהבית הפרטי שלכם.

כיצד תוכלו למצוא חברת הדברה מקצועית להדברת חולדות?

אם אתם שואלים את עצמכם היכן תוכלו למצוא חברת הדברה מקצועית לטיפול בבעיית החולדות, אז הפתרון הוא להתייעץ ולשאול כמה שיותר. תוכלו להתייעץ עם שכנים שלכם שגרים בקרבת מקום, ולקבל מהם המלצות לחברות הדברה יעילות ומקצועיות, אשר יבצעו את העבודה היטב, להדברה של חולדות בבית. אפשר למצוא חברות הדברה מקצועיות לא רק באמצעות המלצות מהשכנים אלא גם לבדוק חוות דעת של חברות הדברה על ידי חיפוש מהיר באינטרנט. תוכלו למצוא באינטרנט מגוון עצום של חברות הדברה ברחבי הארץ, ומתוכם תוכלו לבחור את חברת ההדברה המועדפת ביותר עליכם.

איך מונעים כניסה של חולדה הביתה?

אחת מהדרכים הטובות ביותר להימנע מנוכחות של חולדה בבית, היא באמצעות פעולה מניעתית. החולדות מגיעות לא פעם לבתים בהם הושארו פריטי מזון בחוץ או שהושארו שקיות זבל פתוחות בחוץ זמן רב. כדי למנוע הגעת חולדות, ניתן לוודא שאף פעם לא יושאר מזון מחוץ למקרר או למזווה, ושהפחים של הבית תמיד סגורים ומפונים בזמן.

בנוסף לכך, חולדות נמשכות גם למים עומדים. אם יש נזילה במקום כלשהו בבית או שלוליות בחצר, הדבר יכול למשוך חולדות. כדי למנוע זאת, יש להימנע מהשארת מים עומדים מכל סוג בבית או בחצר.

מקום נוסף שמושך חולדות הוא פתחי ביוב וצינורות ביוב. כדי לעשות טיפול מונע בביובים, ניתן לדאוג לכך שיבוצע ריסוס של חומרי הדברה שהם קטלניים לחולדות בכל פתחי הביוב בקרבת הבית או הבניין. זוהי פעולה שגם עיריות מבצעות לא פעם, וניתן לפנות לעירייה ולבקש שתתבצע הרחקת חולדות בקרבת הבית שלכם.

מה המחיר להדברת חולדות?

הרחקת חולדות לא חייבת להיות עניין יקר מאוד. הדרך הזולה ביותר לבצע אותה היא על ידי קנייה עצמאית של מלכודת והצבתה בבית. פתרון זה יהיה זול מאוד, ויכלול רק את עלות המלכודת, שהיא זניחה יחסית. היתרון של פתרון זה הוא החיסכון הכלכלי, אך יש לו גם חיסרון גדול מאוד. אם תקנו מלכודת ותציבו אותה בבית, תצטרכו להתמודד עם החולדה לאחר לכידתה. בין אם תבחרו להמית אותה ובין אם תבחרו לשחרר אותה בטבע – מדובר בפעולה לא נעימה שמצריכה התעסקות מרובה. לעומת זאת, כאשר מזמינים מדביר מקצועי שילכוד את החולדה – הוא יצטרך לטפל בה בעצמו, והוא יהיה מנוסה מספיק כדי לעשות זאת בהצלחה.

כאשר מזמינים חברת הדברה לביצוע הרחקת חולדות, ניתן לצפות למחיר ממוצע של כמה מאות שקלים. בדרך כלל לא יהיה צורך בתקציב גבוה יותר.
המחיר הממוצע של הרחקת חולדה מהבית הוא בין 400 שקלים ל-650 שקלים. מחיר זה יכול כמובן להשתנות בהתאם לפרמטרים שונים.

חפשו מדביר חולדות מומלץ עם קבלות

מכיוון שהטיפול בחולדה שנלכדה מצריך סיוע של מדביר מקצועי, כדאי לבחור בחברת הדברת חולדות מומלצת שקיבלתם עליה ביקורת חיובית. באופן כללי, תמיד הדרך הטובה ביותר לבחור חברה מקצועית היא על ידי קבלת המלצה אישית. אך במקרים רבים אין אפשרות לקבל המלצה כזו, ולכן כדאי להסתמך על ביקורות אובייקטיביות באתרים שונים. ישנם אתרי השוואת שירותים שבהם ניתן לראות המלצות וביקורות שונות על חברות הדברה.

אם צריך לאפיין חברה איכותית ואמינה, חברת הדברה מומלצת היא כזו שמעסיקה מדבירים מורשים, מעניקה אחריות כלשהי על פעולה ההדברה שהיא מבצעת, ובעלת שירות לקוחות טוב וקשוב. היכולת המקצועית של המדבירים חשובה מאוד גם כן, מאחר והמדבירים עושים שימוש ברעלים ובחומרים מסוכנים – שמצריכים טיפול בהתאם. המדבירים צריכים להיות בעלי ניסיון כדי שיוכלו לקבוע באיזו שיטת להשתמש להרחקת חולדות או הדברת מזיקים מכל סוג.

הדברת חולדות או לוכד חולדות?

כאשר יוצרים קשר עם חברת ההדברה המומלצת, יש לוודא כי המדבירים שלה מורשים. הדברה היא עסק מסוכן, ולכן כל מדביר צריך להיות בעל רישיון לעבודה עם חומרי ההדברה. למרבה הצער, ישנם מתחזים רבים ומדבירים בשוק שפועלים ללא ההרשאה המתאימה, ובכך מסכנים את עצמם ואת הלקוחות שלהם. לכן, חשוב מאוד לעבוד עם מדביר מורשה, מקצועי ומנוסה – שיידע לעבוד בצורה בטוחה עם חומרי ההדברה ועם השיטות השונות להדברת מזיקים ולהרחקתם.

בסופו של דבר, המטרה שלכם כאשר אתם מזמינים שירות הדברה היא לזכות מחדש ב"ריבונות" על הבית שלכם. אתם מעוניינים בהרחקת המזיקים שחדרו למרחב הביתי שלכם, וחשוב שהרחקה זו תתבצע באופן המקצועי והבטוח ביותר.

הדברת חולדות באמצעות מלכודות שונות

הדברת חולדות בבית, בניין או בעסק

זיסמן הדברות השקט שלך ממכרסמים: הדברת חולדות בבית עם מדביר חולדות מקצועי ומוסמך. רוצים שלא יהיו לכם חולדות בבית?
על ידי מספר פעולות פשוטות ניתן למגר ולצמצם את האפשרות שחולדה תכנס אליך הבית. לצורך מניעה והרחקת חולדות חשוב לאטום חורים וסדקים בתוך המבנה ומחוץ לו.

הרבה מהפעמים החולדות חודרות לתוך הבית שלנו בגלל חור קטן. חולדות מאופיינות כחיות ללא חוליות, והדבר מאפשר להם גמישות רבה.
הן חודרות פתחים של 2 ס"מ בלבד. מספיק שהראש יעבור, גם כל הגוף עובר. איטום מבנים שנמצאים באזורים נגועים בחולדות, יעזור משמעותית וימנע מחדירה חדשה.

הידעתם? חולדות ועכברים יכולים לעבור בפתח של סנטימטר אחד בלבד! חולדות מאופיינות ביכולת טיפוס מצוינות ולכן חשוב מאוד לגזום עצים שצמודים למבנה לצורך מניעת מעבר קל ונוח עבור החולדות ישר לתוך הבית. הרחקת חולדות באמצעות מלכודות ותיבות האכלה. זיסמן הדברות עובדים עם תיבות האכלה לצורך הרחקת החולדות מאזור מגוריכם. הרחקת חולדות בטוחה ויעילה המאפשרות לשים פיתיון רעיל עבור החולדות בתוך קופסה אטומה ובטוחה שלא ניתן לפתוח.

החולדות בדרך כלל נכנסות לתוך התיבה, אוכלות מהפיתיון הרעיל ויוצאות החוצה בחזרה. החומר הרעיל לא הורג את החולדה ישר. ייקח לחולדה בין חמישה עד שמונה ימים למות מהרעל. קיים סיכוי שאם מדובר ביותר מחולדה אחת, יבואו עוד חולדות לאכול מתיבת האכלה במשך כמה ימיים עד שיתחילו למות. תוצאות הרחקת החולדות באמצעות תיבות האכלה יעילות ואפקטיביות מאוד. צריך מעט סבלנות בטיפול להרחקת חולדות באמצעות תיבות האכלה, הרי בכל זאת מדובר במספר ימיים עד שהחולדה תמות.

הרחקת חולדות בדרך זו יעילה מאוד ועוזרת בחיסול ודילול אוכלוסיית החולדות באזור מגוריכם. הרחקת חולדות באמצעות מלכודות דבק או קפיץ כשמדובר בחולדה בתוך מבנה כמו בית, חדר או משרד נשתמש תחילה בסוגים שונים של מלכודות בניסיון ללכוד את החולדה במלכודת.

את המלכודות אנו ממקמים במיקומים אסטרטגים שבהם קיים סיכוי גבוה למעבר החולדה. במלכודת נציב פיתיון למשיכת החולדה. הפיתיון מושך את החולדה למלכודת וברגע שהיא מנסה לאכול מהפיתיון, היא נלכדת. דרך מצוינת להרחקת ולכידת חולדות כאשר מדובר בחולדה אחת. בדרך כלל אם מדובר ממשפחה שלמה של חולדות, לכידה באמצעות מלכודות בלבד לא תספיק ולא תביא את השקט הדרוש. זיסמן הדברות מתחייבים לשרות הטוב ביותר! 100% תוצאות בדילול והרחקת החולדות וליווי עד לשקט הדרוש.

הדברת חולדות ועכברים בבית

הדברת חולדות ועכברים בבית מחייבת את הדייר ברגע שהבחין או הבין שיש לו חולדה או עכבר בבית. הרי אף אחד לא יכול לחיות בידיעה עם חולדות ועכברים בבית נכון?

חולדות ועכברים מאופיינים כחיות שמסתתרות לרוב בביוב ולכן הם מהווים מקור למחלות רבות. המחלות שאותן יכולים להעביר חולדות ועכברים מסוכנות ויכולות להוביל אף למוות בקרב חיות מחמד. וכשמדברים על בני אדם, חולדות ועכברים בעלי שיניים חדות וציפורניים. הם תוקפים באמצעותם כשמרגישים מאוימים. אדם שנפגע משריטה או נשיכה של חולדות ועכברים, חייב ביקור בבית חולים לצורך קבלת טיפול מתאים. חולודת ועכברים היו כאן עוד לפניו, וכנראה יהיה כאן גם אחרינו.

אז איך בכל זאת חיים איתם בשלום? על מנת להרחיק חולדות ועכברים מהבית שלכם או מסביבת המגורים שלכם, מומלץ לנקוט במספר כללים: שמירה על הייגינה בבית ומחוץ לו. איטום וסגירה של חורים אפשריים. גיזום צמחיה גבוה ודשא סבוך. שמירה על חדר האשפה נקי וסגור תמיד. הדברה כללית לבניין או לבית אחת לשנה.

הדברה נגד חולדות בבית או בבניין

אופן הטיפול בהדברה נגד חולדות בבית או בבניין שונה. הדברה נגד חולדות בבית לא עושים עם רעלים אלא עם סוגים שונים של מלכודות ופיתיונות.
אבל כאשר מדברים על הדברה נגד חולדות בבניין מגורים או בשטח פתוח כמו חצר של בית, הסיפור שונה. אופן הטיפול יהיה דווקא כן ברעלים. הסיבה העיקרית היא לכך היא שיש אינסוף חולדות בחוץ, מתחת לקרקע. לא ניתן לתפוס או להרחיק את כולן. בנוסף, קצב ההתרבות שלהן גבוה וללא דילול של החולדות בסביבת המגורים שלכם, המצב עלול להחמיר.

אופן הדברה נגד חולדות בבניין או בחצר יהיה באמצעות פיזור תיבות האכלה מסביב למבנה. תיבות האכלה משמשות את החולדות כתחנות האכלה שבהן רק אוכלים וממשיכים הלאה. הדבר מאפשר למשוך את החולדות שחיות מסביב למבנה למקום בטוח שיש בו מזון. לאחר שהחולדות באות במגע עם הפיתיון הן מורעלות ומתחילות למות.

התמותה של החולדות תיהיה בדרך כלל לאחר מספר ימיים. הן מתחילות להרגיש חולדות ונשארות במחילות שלהן, שם בדרך כלל ימות. בגלל זה, כאשר מדובר בהדברה נגד חולדות בבית, לא מומלץ לעבוד עם רעלים. הרי שאם המסתור שלהן בתוך הבית, הן יכולות למות בפנים ולא תדעו מאיפה מגיע הריח. או גרוע מזה, לא תוכלו להגיע למקום המסתור שממנו יבוא הריח. הריח של החולדה המתה חריף ומורגש במשך כשבוע ימיים.
ישנם מצבים שהן חולדות מתות בתוך קירות בבית ואין אפשרות להוציא אותן משם, מצב כזה יכול להוביל לבעיות ואי נוחות מצב הדיירים.

הדברת חולדה מצויה

חולדה מצויה מאופיינת במבנה גופה צר וארוך ויכול להגיע עד 20 ס"מ, עיניים ואוזניים גדולות, אף מחודד וזנב ארוכה. צבעה חום, אפור או שחור, גחון לבן עד צהבהב וזנב בצבע אפור. לחולדה המצויה יכולות טיפוס וקפיצה מצוינות שבעזרתם היא יכולה להגיע כמעט לכל מקום שתחפוץ. החולדה המצויה יכולה להתקיים ללא מים ותסתפק בנוזלים ממיצי פירות או פסולת. גללים של חולדה מצויה ארוכים ודקים.

הדברת חולדת החוף

חולדת החוף מאופיינת במבנה גופה מסורבל ושמן ויכול להגיע עד 22 ס"מ, עיניים ואוזניים קטנות, אף פחוס וזנב קצרה. צבעה חום אפור, גחון בהיר ואפרפר וזנב קצר אפורה. לחולדת החוף ציפורניים ארוכות טורפות, יכולת ריצה מהירה וכושר שחייה מיוחד. חולדת החוף בניגוד לחולדה המצויה חייבת לשתות מינימום של 15 מיליליטר מים ביום על מנת להתקיים. גללים של חולדת החוף גדולים ורחבים.

הדברת חולדות בבניין

חולדות בבניין? עכברים בחדר האשפה? זיסמן הדברות מתמחים בהדברת חולדות בבניין מגורים משותף. עם השנים והניסיון הנצבר פיתחנו שיטות ודרכים לביצוע הדברה עם 100% תוצאות ושקט מחולדות ועכברים. אנו עובדים עם חומרי הדברה נגד חולדות כגון: אבקה למחילות החולדות או העכברים, קצף חדשני רעיל נגד חולדות המיועד למחילות ופתחי כניסה פוטנציאלים, רעלים עם חומרי משיכה, הצבת תיבות האכלה אטומות ובטוחות באזורים אסטרטגיים שקיימת סבירות גבוה שהחולדות ימשכו אליהן.

בתוך תיבות האכלה נשאיר לחולדה חומרי פיתיון רעילים שיביאו למותן לאחר חמישה עד שמונה ימים. הפיתיון הרעיל אותן החולדות אוכלות מתחיל להשפיע על החולדות עד 8 ימיים מיום החשיפה לפיתיון הרעיל. הדברת חולדות באמצעות תיבות האכלה אינה מסוכנת לאדם או לחיות מחמד. התיבה עשויה מחומרים קשיחים ועמידים שלא ניתן לפתוח ללא מפתח מיוחד. המדבירים המקצועיים של זיסמן הדברות מלווים אותך עד לשקט מוחלט מחולדות ועכברים בבניין המגורים. מתחייבים ל100% תוצאות

הדברת חולדות בחצר

חולדות פלשו לגינה ? חולדות מתרוצצות בחצר ? הדברת חולדות בחצר מתבצעת במספר מוקדים ונקודות. יש מספר דרכים להדברת חולדות בחצר.
בזיסמן הדברות עובדים עם תיבות האכלה שבתוכן נציב פיתיון עם רעל שימשוך את החולדות לתוך תיבת האכלה ויגרום להן לאכול ממנו. הפיתון הרעיל יתחיל להשפיע על החולדה לאחר מספר ימיים. עם החשיפה של החולדה לפיתיון הרעיל, החולדה נהפכת להיות עייפה, גוססת ולבסוף מתה. הדברת החולדות לוקחת בין חמישה עד שמונה ימיים ולכן יש צורך בסבלנות.

הדברת חולדות בחצר יעילה מאוד עם תיבות האכלה ואינה מהווה סכנה לאדם או לחיות המחמד שגרות בבניין ומטיילות בחצר. תיבות האכלה אטומות, עשויות מחומרים קשיחים ובטוחים ואין אפשרות לפתוח אותה ללא מפתח מיוחד. הדברת חולדות בחצר נעשית עם חומרי הדברה נגד חולדות המאושרים ומפוקחים ע"י המשרד להגנת הסביבה. חומרי ההדברה נגד חולדות בחצר ללא ריח ואינם נשארים חשופים בחצר או בחלל הבית.
מחפשים הדברת חולדות בבית או בחצר ? צרו קשר עוד היום ואימרו שלום לחולדות!

הדברת חולדות בביוב

הדברת חולדות בביוב נעשית בדרך כלל בצמוד להדברה נגד חרקים בבניין מגורים משותף. הדברת חולדות בביוב עושים באמצעות פיזור רעלים בתוך פתחי הביוב של הבניין. את הרעלים אנו קושרים באמצעות חוט ברזל ובכך מחדירים רעל לתוך פתחי המעבר של החולדות. כידוע החולדות חיות בתוך הביובים ולכן ככל שנחשוף אותן ליותר רעל בפתחי המעבר נעלה את הסיכויים להדברה וצמצום אוכלוסיית החולדות בבניין המגורים שלך. החולדות מפתחות חסינות ויכולת זיהוי והבנה של השטח ולכן לא קל להרעיל אותן באמצעות כל חומר הדברה.

ביצוע הדברת חולדות בביוב אחת לשנה, באזור לא נגוע תספיק. אבל במקרים בהם ישנה נגיעות גבוה או עבודת חפירה, הטיפול לא יספיק.
על מנת לקבל תוצאות טובות בביצוע הדברת חולדות בביוב יהיה צורך במספר ביקורים אחת לשבוע על מנת לחדש רעלים. בגלל הכמות הגדולה של החולדות באזורים נגועים, קיים צורך בכמות גדולה של רעל. ולכן יש חשיבות להגיע אחת לשבוע ולחדש את כמות הרעלים.

עד מתי צריך להמשיך לעשות הדברת חולדות בביות בבניין נגוע? יש לחזור ל פעולת פיזור הרעלים בבורות הביוב אחת לשבוע עד לפעם שבו בבקור המדביר, הרעלים יהיו בבורות הביוב. כלומר, עד שהחולדות יפסיקו לאכול מהרעל שממלאים בבורות הביוב. כאשר החולדות מפסיקות לאכול, סימן שאין יותר חולדות בבורות הביוב שטופלו. בזיסמן הדברות עובדים עם חומרים שונים בעלי טעם וריח שונה שמאפשר ללכוד כל חולדה.

אין כניסה לעכברושים, הדברת עכברושים עם אחריות!

העכברוש הוא השם העממי הנפוץ לחולדה. אף על פי שהיום ניתן למצוא אנשים שמגדלים את העכברושים כחיות מחמד, בדרך כלל האדם והעכברוש אינם מסתדרים כל כך בלשון המעטה. העכברושים חודרים אל הבתים באישון לילה בחיפוש אחר מזון, והם מהווים מטרד בכך שהם מפיצים פחד וגועל בקרב התושבים. על כן, ברגע שדיירי בתים מבחינים בסימני חולדות, הם פונים למדבירים מקצועיים כדי לקבל סיוע.

כל מה שלא ידעתם על העכברושים

מאפיינים מה זה אומר?
חיים במשפחות בדומה לבני אדם, העכברושים אינם אוהבים להיות לבד. הם נהנים מחברתם של עכברושים אחרים ואף מטפלים זה בזה.
חושים מחודדים חוש הריח וחוש הטעם מנחים את העכברושים בחיפוש אחר מקורות מזון ומים. חוש הראיה, לעומת זאת, חלש יותר והעכברוש אף עיוור צבעים.
יכולת טיפוס מקצועית העכברושים יודעים לטפס היטב לגובה, בזכות היכולת שלהם לשמור על שיווי משקל. כך שגם אם אתם גרים בקומה גבוהה, אינכם מחוסנים מפני הופעתם של המכרסמים האלה. הזנב של העכברוש הוא כאורך גופו, והוא משמש, בין היתר, לשמירה על שיווי המשקל.
חשדנים מאוד מואד העכברושים נזהרים מפני סכנות. הם יעדיפו לברוח מפני כל איום, ולכן נדרשת עזרתו של מדביר מקצועי כדי לתפוס אותם.
שיניים חזקות לעכברושים יש שיניים חזקות המאפשרות להם לכרסם בטון או צנרת. השיניים שלהם צומחות כל הזמן ומתארכות בכ-14 סנטימטרים בכל שנה.
שורדים בתנאים קשים העכברושים יכולים לשרוד זמן רב ללא מים.
נמצאים בכל מקום לא כל העכברושים חיים בסביבת המגורים על יד בני האדם.

חולדות בבית? הגיע הזמן לשים לזה סוף!

אז נכון שאם ראית חולדה בבית תמהר להתקשר למדביר חולדות, אבל איך תדע שמדביר החולדה שהזמנת באמת מומלץ ויעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר? הרי בסופו של יום, לא תרצה לישון בידיעה שיש לך חולדה בבית, נכון? לפני שמזמינים מדביר חולדות הביתה, חשוב לבדוק במדיות החברתיות של המדבירהאם הוא מדביר חולדות מומלץ בכלל? כמובן שיש המון סיבות למה חשוב לבדוק את איש המקצוע שאתה מזמין לביתך, אבל על זה לא הרחיב כאן, כמו שלא תלך לסתם רופא, אל תזמין סתם מדביר חולדות. ישנם המון מדבירים או כאלו שמציגים עצמם כמדבירים.

הדבר הראשון שיש לבדוק זה כמובן רשיון הדברה, אם אין לו אחד כזה- סימן לא טוב.
כיום, חלה חובה על כל מדביר להחזיק רישיון הדברה המתאים לעבודה אותה הוא מבצע. מדביר ללא רישיון בתוקף ועל שמו- לא מדביר. שימו לב לא לעבוד עם מדביר ללא רישיון הרי שאף אחד לא נתן לו אישור, ידע, או אחריות לשימוש שלו ברעלים. מלבד לבדיקת הרישיון שזה כלל ברזל, מומלץ לבדוק שאכן הוא בעל ידע וניסיון בתחום החולדות והעכברים.

ישנם מדבירים רבים שעושים עבודות שונות ולא בהכרח מתמחים בהדברת חולדות בבית. ללא ניסיון בהדברת חולדות בבית, יהיה למדביר קשה לפתרון לך את הבעיה. אז מה כן לחפש? תחשפו מדביר חולדות שיש לו סרטונים ברשת שמעידים שלע לכידות רבות של חולדות ועכברים, או חפשו ביקורות של לקוחות שמספרים את הסיפור שלהם מול מדביר החולדות לחוויה האישית שלהם. חשוב לבדוק תוך כמה זמן מדביר החולדות לכד את החולדה, מה מספר הביקורים שמגיע, האם מתחייב ללכידה, האם יש אחריות.

את כל המידע הזה, ניתן לראות בעמוד פייסבוק שיש למדביר. מדביר חולדות שאין לו תיעוד ברשתות החברתיות מעלה חשד. בעולם שכולו דיגיטלי, תמיד טוב לעשות בדיקה קלה לפני הזמנת סתם מדביר חולדות לבית שלך.

טיפ לבחירת לוכד חולדות

אחד הדברים החשובים לנו הוא למצוא חברת הדברה שלא תאכזב אותנו בטיב השירות שלה , ושנקבל ממנה שירות איכותי ויעיל, במסגרת הדברה של חולדות. טיפ חשוב למציאת חברה מקצועית הוא לבדוק המלצות וחוות דעת אודות החברה, באתרים באינטרנט או באמצעות התרשמות אישית של שכנים שנעזרו בחברות הדברה, וכך למצוא חברה מקצועית שהיא בעלת ניסיון וותק מקצועי בתחום ההדברה. כך תוכלו לקבל הדברה מקצועית ולהיות רגועים משירות איכותי ואפקטיבי עבורכם.

טיפ נוסף הוא לבדוק הצעות מחיר כדי שיהיה לכם אפשרויות מתוכם תוכלו להחליט מה הכי מתאים עבורכם. כדי שתהיו מודעים למאפייני ההדברה, רצוי גם לברר מול חברת ההדברה האם יש שימוש בהדברה ירוקה, אם זה חשוב עבורכם. אל תוותרו על חיפוש יעיל וממוקד למציאת חברת הדברה איכותית ומקצועית שתעזור לכם להיפטר מהחולדות בבית.

לסיכום

אם אתם סובלים ממכת מכרסמים, ובייחוד עכברושים, וכבר ניסיתם את כל השיטות הטבעיות ודבר לא עוזר, מומלץ לפנות למקצוענים לביצוע הדברת עכברושים. מדבירים מנוסים ומיומנים מכירים את האופי החמקמק של העכברושים, והם יכולים לעזור לכם להיפטר מהם אחת ולתמיד. המדבירים משתמשים בפתרונות הדברה איכותיים שעברו את האישור של משרד הבריאות. הם מטמינים פתיונות רעל בתוך דברי מאכל שהעכברושים אוהבים, המכרסמים בתורם אוכלים אותם ומתים תוך כמה ימים. פתרונות אלה ואחרים מסייעים בדילול אוכלוסיית העכברושים והתושבים יכולים לנשום שוב לרווחה.

איך מתבצעת הדברת חולדות?

הדברת חולדות מתבצעת באמצעות מלכודות שונות ושימוש מבוקר ברעלים. אין ריסוס נגד חולדות. למידע וייעוץ חינם על הדברת חולדות מקצועית צרו קשר.

מה המחיר להדברת חולדות?

מחיר הדברת חולדות מתחיל מ-400 ש"ח ותלוי בתנאי השטח, מיקום החולדה, כמות החולדות בשטח ועוד. למחירון מלא להדברת חולדות כנסו לאתר

האם הדברת חולדות מסוכנת?

הדברת חולדות לא מסוכנת לאדם והסביבה. הדברת חולדות עושים עם מלכודות, רעלים ולעיתים גם לוכדים עם הידיים. כל פעולה שאנחנו מבצעים בטוחה ולא קיימת בכלל סכנה לבעלי חיים או תינוקות בבית.

האם החולדות מסוכנות?

חולדות יכולות להיות מסוכנת אם הן מרגישות סכנה. החולדות לא פוגעניות או תוקפניות, אך אם חשות סכנה, הן יכולות לשרוט או לנשוך. הנשיכות והשריטות שלהן, לא מסוכנות ולרוב טיפול מהיר בקופת חולים יספיק. לעומת זאת, השתן והקקי שלהם, מסוכנים מאוד ויכלוים לגרום למחלות לבני אדם.

מחפשים מדביר מוסמך, אמין ושירותי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם:
מדבירים מוסמכים בעלי רישיון באישור המשרד להגנת הסביבה
רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה אורן זיסמן
הדברות ארז זיסמן מדביר מוסמך

*** ייעוץ חינם ***

חייגו עכשיו: