זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת חולדות בתל באביב עם לוכד מקצועי: מתחייבים לתוצאה!

אחת הבעיות הקשות שהערים הגדולות בעולם בכלל ובמדינת ישראל בפרט נתקלות בה, היא הריבוי המשמעותי של המכרסמים והמזיקים השונים. ואולם חשוב להבין כי ההתרבות הזאת מתחוללת הן באזורים כפריים ומרוחקים ממרכזים עירוניים והן במרכזים עירוניים גדולים. אחד המקומות שבו הבעיה הזאת צוברת תאוצה, היא העיר הגדולה בישראל, שהיא תל אביב. ישנן כמה וכמה סברות באשר לסיבות שבגללן חלה עלייה במספר המכרסמים והעכברים המשוטטים בעיר. דבר אחד ברור – מבחינת הצורך בביצוע הדברת חולדות תל אביב נמצאת במקום גבוה מאד. מהם בעצם מזיקים ומכרסמים ומהם הנזקים שהם גורמים לסביבה ולבני האדם? מהן הסיבות האפשריות לכך שלאחרונה יש עלייה משמעותית בצורך לבצע הדברה איכותית בתל אביב? מהן שיטות ההדברה האפשריות? היכן ניתן למצוא אנשי מקצוע איכותיים בתחום ההדברה? כדאי לקרוא – כל התשובות בהמשך המאמר.

כמה עולה הדברת חולדות בתל באביב?

מחיר הדברת חולדות בתל אביב נקבע לפי תנאי השטח. אם מדבור בחולדה בבית, המחיר יהיה עבור  לכידה\תפיסה\הרעלה של החולדה.
אם מדובר בחולדה בבית קרקע והחולדה נמצאת מחוץ לבית ורואים אותה בדרך כלל בחצר, המחיר יהיה להרעלה וטיפול במחילות קיימות.
להלן מחירון להדברת חולדות בתל אביב בסיטואציות שונות:

איפה החולדה נמצאת?

מחיר הדברת חולדות (מחיר לא כולל מע"מ)

חולדה בבית, חולדה בדירה החל מ- 400 ₪
חולדה במטבח החל מ- 400 ₪
חולדות בחצר, חולדות בגינה החל מ- 450 ₪
חולדות בשטח פתוח החל מ- 500 ₪
חולדות בגג רעפים החל מ- 450 ₪
חולדות בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
חולדות בבית קרקע החל מ-500 ₪
חולדות בעסק החל מ-500 ₪
חולדות בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪

 

מזיקים ומכרסמים והנזקים שהם גורמים

מזיקים ומכרסמים הם הכינוי הכולל לחיות, חרקים, נמלים ואפילו ציפורים ובעיקר יונים, שהנוכחות שלהם במספרים גדולים, עלולה לגרום נזקים סביבתיים ולבעיות תברואתיות שונות. זאת, כאשר הנוכחות שלהם סמוכה מדיי למגורי בני אדם. עם המכרסמים הבעייתיים ביותר ניתן למנות חולדות ועכברים. מדובר ביונקים קטנים, שהייחוד שלהם טמון בעובדה שהם מסוגלים לחיות גם בתנאים קיצוניים של טמפרטורה וזוהמה. בנוסף, הם נושאים חיידקים מזיקים ומפיצים מגפות. הנזקים שגורמים כל המזיקים והמכרסמים הם נזקים לרכוש, אבל עלולים להיגרם בגללם גם נזקים בריאותיים משמעותיים לכל מי שנחשף אליהם. כשמדובר בנושא הדברת חולדות תל אביב היא אחת הערים המשקיעות את המאמצים הגדולים ביותר, אבל לא תמיד המאמצים הללו משיגים תוצאות מוחלטות ויש צורך לבצע הדברה מקומית בבתים פרטיים או בבנייני מגורים.

למה יש עליה במספר המזיקים והחולדות בתל אביב?

קשה להצביע על סיבה אחת ברורה לתופעה. ייתכן שהצפיפות בשכונות ובאזורים מסוימים, גרמה באופן טבעי לעלייה במספר המכרסמים והחולדות בסביבה. יש הסבורים, עם זאת, שלחפירת הרכבת הקלה בתל אביב, שבמידה רבה הפכה את הקרביים של העיר, גרמה לכך שחולדות שאיבדו את מקומות המגורים שלהן יוצאות החוצה. סביר להניח שאין דבר אחד ויחיד שהביא לריבוי החולדות, אבל מה שבטוח הוא שיש צורך שכל שכונה וכל בלוק ידאגו לעצמם. זאת, כמובן, בנוסף על פעולות הדברה שמבצעת העירייה בעצמה.

שיטות הדברה אפשריות

למעשה, כשמדובר בהדברת חולדות בתל אביב לדוגמא, יש שתי שיטות הדברה מרכזיות: השיטה הראשונה היא לכידה של המכרסמים והעברה שלהם למקום אחר. בשיטה הזאת, המכרסם הבעייתי לא נפגע, והלוכד מעביר אותו לסביבה שתהיה הולמת ומתאימה עבורו. ואולם הדברת חולדות תל אביב יכולה להתבצע גם בצורת הרעלה של החולדות או כל מזיק אחר. ההרעלה צריכה להתבצע באמצעים שלא יפגעו בבעלי חיים אחרים בסביבה מצד אחד, ויהיו יעילים מצד שני. חולדות ידועות כחיות אינטליגנטיות במיוחד, והן יכולות לזהות בקלות מצב שבו אחת מהן או יותר אכלה משהו שבעקבותיו היא מתה במקום. לפיכך חשוב שהמוות של החולדות יתרחש זמן מה אחרי אכילת הרעל. מצד אחד, השיטה הזאת מוודאת שמספר גדול ככל האפשר של חולדות יורעלו. מצד שני, מדובר בגסיסה ממושכת, שרבים עלולים לראות בה פגיעה בבעלי חיים – ובמידה רבה של צדק. אם יש לכם עניין לבצע הדברת חולדות תל אביב או במקומות אחרים ואם יש לכם רצון לבצע את ההדברה ביעילות הרבה ביותר, זה המקום הנכון עבורכם. צרו קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הצרכים שלכם ויציעו את שיטת ההדברה המתאימה ביותר עבורכם.
לייעוץ ללא עלות או התחייבות, התקשרו עוד היום!
זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים

עוד בהדברה בתל אביב:

הדברת פשפשים בתל אביב

הדברת פשפשים בתל אביב 

 

 

הדברת חולדות בתל אביב: תמונות מהשטח

תיבת האכלה עם רעל נגד חולדות

 

הדברת חולדות בתל אביב עם רעלים

 

הדברת חולדות בתל אביב באמצעות מלכודות

 

כמה עולה הדברת חולדות בתל אביב?

הדברת חולדות בתל אביב החל מ-400 ש"ח למחירון המלא כנסו לאתר. מתחייבים לתוצאות. ייעוץ חינם, צרו קשר עוד היום!

איך יודעים שיש חולדה בבית?

אחד מסימני הזיהוי המובהקים לחולדה בבית יהיו כירסומים או קקי של חולדות. חושדים שיש לכם חולדה בבית? שילחו אלינו תמונות לזיהוי או התקשרו לייעוץ חינם

כמה זמן אורכת הדברת חולדות?

הדברת חולדות יכולה לקחת זמן. הדברת חולדות עושים עם רעלים, אזורים עם נגיעות גבוהה של חולדות יצריך טיפול אחת לשבוע בערך, לביקורת ומילוי רעלים, על מנת להביא לשקט מחולדות לאחר כחודש ימיים. עד שכל החולדות בסביבת מגורייך לא ימותו, תמיד יהיו חולדות.