זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת חולדות ביישובי השרון

החולדה היא מכרסם חכם במיוחד ויש לה חושים מפותחים. היא יודעת לטפס לגובה, לצלול ועוד ולכן, אם יש לכם חולדה אחת בביתכם, אתם בוודאי מתקשים מאוד לתפוס אותה באופן עצמאי. אין ספק שחולדה שמסתובבת בבית זה דבר מרתיע ומפחיד. לכן, אם יש חולדה בביתכם ואתם חושדים שאפילו יש כמה חולדות בביתכם, זה הזמן שלכם לבחור בשירותי הדברה. אם אתם מתגוררים באחד מיישובי השרון ואתם זקוקים לשירותיו של מדביר בשל העובדה שיש לכם חולדה בביתכם, כדאי שתדעו שעל אף שניתן למצוא כמה שירותי הדברה ביישובי השרון, יש לבחור את שירות ההדברה הטוב ביותר.

לעיתים רואים את החולדה עצמה ולעיתים ניתן לראות סימנים לכך שיש חולדה בבית, על אף שלא רואים אותה עצמה. הדרך הטובה ביותר לדעת שיש לכם חולדה בבית בלי לראות את החולדה עצמה היא לראות גללים של חולדה. החולדות ישאירו את הגללים שלהן בכל רחבי הבית. סימן נוסף לכך שיש לכם חולדות בבית הוא כרסום של לא מעט דברים בביתכם. החולדה צריכה לשייף את השיניים שלה באופן תמידי ולכן אם יש לכם חולדה בבית וודאי תגלו כי יש בביתכם פירות וירקות מכורסמים, חוטי חשמל מכורסמים, צנרת מכורסמת, פלסטיק מכורסם ועוד. אם אתם רואים סימני כרסום בביתכם, ככל הנראה יש לכם חולדות וזה הזמן להזמין שירות הדברה ביישובי השרון.

כיצד מדבירים חולדות?

הדברת חולדות יכולה להתבצע במספר שיטות. ניתן לבחור במלכודת כלוב המאפשרת להרוג את החולדות מבלי להרוג אותן. ברגע שהחולדה מושכת את הפיתיון בכלוב דלת הכלוב תסגר עליה. ניתן למצוא כיום מלכודות במגוון סוגים שונים. מדביר מקצועי ימליץ לכם על המלכודת הטובה והיעילה ביותר לצורך לכידת החולדות שבביתכם.

שיטה נוספת להדברת חולדות היא הדברה באמצעות רעל. את הרעל המדביר יטמין באמצעות תיבות האכלה סגורות ומאובטחות שלא יפגעו באופן כלשהו בילדים שבבית או בבעלי חיים אחרים. החולדה אמורה להיכנס לתוך התיבה המדוברת ולאכול את הרעל. חשוב מאוד לדעת שרעל הרלוונטי לצורך הדברת חולדות לרוב לא יבצע את פעולתו באופן מידי. תלוי בסוג הרגל ותלוי האם החולדה תדע לזהות את הסכנה הטמונה בתיבה ולהימנע מכניסה אליה או שהיא תכנס אליה מבלי לזהות את הסכנה.
שימוש ברעל איננו מאוד מומלץ בתוך הבית שכן, לא פעם אם יש לכם בעלי חיים בבית אשר יאכלו חולדה שהורעלה, הם עלולים להיות מורעלים גם. כמו כן, הרעל פועל את פעולתו רק לאחר מספר ימים ולכן החולדה יכולה למות בכל מקום בבית ויכול לקחת לכם ימים רבים עד שתמצאו את פגר החולדה שבינתיים יתחיל להסריח וליצור ריח נוראי בביתכם.

חשוב מאוד לבחור שירות הדברה ביישובי השרון אשר ידוע כשירות מקצועי ומנוסה מאוד בתחום הדברת חולדות, אשר יסייע לכם לבחור את שיטת ההדברה המתאימה לחולדות שבביתכם וליישם אותה.
לייעוץ ללא עלות או התחייבות התקשרו עוד היום!
זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים