זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת חולדות בגג רעפים- איך מדבירים נכון?

אם יש לכם חולדות בגג רעפים, אתם בוודאי מבינים כי עליכם לבחור שרותי הדברה מקצועיים לצורך הדברת חולדות. מעבר לעובדה שהחולדות מרתיעות מאוד ולא מעט אנשים אינם מעוניינים לשהות בביתם כל עוד יש בו חולדות, החולדה יכולה לנשוך ואף לסכן את בריאותם של דיירי הבית על ידי חיידקים ומזיקים שונים שהיא נושאת עליה. החולדות מסתובבות בעיקר בביובים ועל כן, כאשר הן מגיעות לבתים פרטיים, סביר להניח שהן נושאות עליהם חיידקים שונים שהפצתם באוויר עלולה לסכן את בריאותם של כל השוהים במקום. אין ספק שהדברת חולדות זה דבר בסיסי וחשוב, אך יחד עם זאת, אין להתפשר על בחירת המדביר עבור הדברת החולדות שבביתכם. אם אתם באמת מעוניינים להיפטר מהחולדות בצורה היעילה והמהירה ביותר, עליכם לבחור במדביר מקצועי ומנוסה בתחום הרחקת חולדות מהבית.

הדברת חולדות בגג רעפים
לכידת חולדות בעליית גג בבית

אם נתקלתם בחולדה או אפילו כמה חולדות בביתכם, אתם בוודאי תוהים היכן הן מסתתרות. לא פעם, החולדות מופיעות בבית (למידע מורחב לחצו כאן) ולאחר מכן נעלמות. החיפוש אחר החולדות בבית איננו מניב תוצאות ואתם תוהים איפה הן יכולות להיות. סביר מאוד להניח שהחולדות שלכן נעלמות לעליות הגג שלכם. אחד המקומות הנפוצים ביותר עבור הימצאות של חולדות הוא עליית הגג. החולדות אוהבות מאוד להתחבא בגגות של הבתים כי הן חוששות מבני האדם. לכן, גם אם החולדה נכנסת לתוך הבית, כאשר היא מזהה קולות של בני אדם או צעדים של בני אדם, היא בורחת באופן מידי לגג. חולדות בגג רעפים הן דבר נפוץ מאוד ועל כן, אם אתם מזהים חולדות בביתכם אשר באות והולכות, אך אינכם מוצאים את המקום שבו הן מסתתרות ואתם בטוחים כי הן יצאו מהבית לחלוטין, חשוב מאוד שתדעו שיותר סביר שהן מתחבאות בגג ומחכות שלא תהיה נוכחות של אנשים בבית בכדי לצאת ולהופיע שוב בביתכם.

כמה עולה הדברת חולדות?

מחיר הדברת חולדות נקבע לפי תנאי השטח. אם מדבור בחולדה בבית, המחיר יהיה עבור  לכידה\תפיסה\הרעלה של החולדה.
אם מדובר בחולדה בבית קרקע והחולדה נמצאת מחוץ לבית ורואים אותה בדרך כלל בחצר, המחיר יהיה להרעלה וטיפול במחילות קיימות.
להלן מחירון להדברת חולדות בסיטואציות שונות:

איפה החולדה נמצאת? מחיר הדברת חולדות

*המחיר לא כולל מע"מ

חולדה בבית, חולדה בדירה החל מ- 400 ₪
חולדה במטבח החל מ- 400 ₪
חולדות בחצר, חולדות בגינה החל מ- 450 ₪
חולדות בשטח פתוח החל מ- 500 ₪
חולדות בגג רעפים החל מ- 450 ₪
חולדות בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
חולדות בבית קרקע החל מ-500 ₪
חולדות בעסק החל מ-500 ₪
חולדות בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪

כיצד מדבירים חולדות בגג רעפים?

כאמור, אם אתם מזהים חולדות בביתכם, סביר מאוד להניח שהן נעלמות לגג הרעפים או לעליית הגג בכל פעם שהן בורחות מפניכם. לכן, מיד כאשר אתם מזהים נוכחות של חולדות בביתכם, עליכם לפנות למדביר מקצועי ומנוסה בתחום הדברת חולדות בגג רעפים. הדברה של חולדות מגג רעפים מתבצעת כיום בשלוש שיטות עיקריות:

הדברת חולדות בגג רעפים באמצעות:

אופן ההדברה:
הדברה באמצעות רעלים המדביר אשר תבחרו יגיע לביתכם ויבחן את גג הרעפים. לאחר מכן, הוא יפזר חומרי הרעלה רעילים במקומות שבהן מצויות החולדות לרבות הגג שלכם. מכיוון שמדובר על גג שאין לכם גישה אליו, ניתן להשתמש בחומרים רעילים גם במינון גבוה ואין חשש כי רעילות החומרים תפגע בחיות המחמד שלכם או כמובן בכם. אם יש מספר חולדות בגג הרעפים שלכם, הגיוני מאוד שתצטרכו להשתמש בשיטת הרעל בכדי להעלים אותן לחלוטין. על אף שיש לא מעט אנשים שמעוניינים בשיטות הומניות יותר של לכידת החולדה והרחקתה ממקום מגורים, חשוב מאוד לדעת שכאשר מדובר על יותר מחולדה אחת או שתיים, לתפוס אותן באמצעות מלכודות זה פחות פרקטי ובכדי להעלים אותן חשוב מאוד להשתמש בפיזור חומר הדברה רגיל בגג.
הדברה באמצעות מלכודות שונות במקרה שבו יש רק חולדה או שתי חולדות על גג הרעפים והן במקרה שבו יש גישה נוחה בגג לצורך הצבת המלכודות באזורים אסטרטגיים. בתוך המלכודת יש להניח מאכל כלשהו מעורבב ברעל במידה ומעוניינים להרוג את החולדות או מאכל לא מעורב ברעל אם לא מעוניינים להרוג אותן אלא רק ללכוד אותן. חשוב מאוד להקפיד על מאכל שידוע כי חולדות אוהבות.
הדברה באמצעים אלקטרונית מדובר על שיטה אשר עושה שימוש במכשיר אלקטרוני ששולח תדרי קול צורמים מאוד לחולדות, אך אינם נשמעים לבני האדם. כלומר, השימוש במכשיר המדובר לא יפגע באופן כלשהו בבני האדם המתגוררים בבית, אך יחד עם זאת, יפגע מאוד בחולדות שיבינו כי בשל עוצמת התדר הקולי מדובר על מקום שיש בו סכנה ויעזבו את המקום בבהלה. מדובר על שיטה יעילה מאוד כאשר יודעים כי החולדות מצויות בגג, אולם השיטה המדוברת יעילה גם עבור חולדות המצויות במקומות אחרים בבית.

 

כיצד אפשר להימנע מחולדות?

חשוב מאוד לדעת שאפשר מראש להימנע מחולדות בגג הרעפים שלכם על ידי ביצוע כמה פעולות. לכן, אם כבר ביצעתם הדברה בגג באמצעות אחת מהשיטות המדוברות, זה הזמן שלכם לבצע את כל הפעולות הנדרשות בכדי שחולדות נוספות לא יגיעו לגג הרעפים שבביתכם. הדבר הראשון שיש להקפיד על סדר וניקיון בעליית הגג, להרחיק שאריות מזון הן מהגג והן מהבית בכדי למנוע מעבר של חולדה לבית מעליית הגג או הגעה של חולדה לעליית הגג. בגינה של הבית שלכם חשוב מאוד להרחיק שאריות של עלים יבשים וכן לייבש מים עומדים. כמו כן, חשוב מאוד לאטום באופן הרמטי כל מקום שיש בו סדקים וחורים.

לסיכום

אם יש סימנים המעידים כי יש חולדות בביתכם או בגג הרעפים שלכם, חשוב מאוד שלא תתעלמו גם אם מדובר בחולדה אחת. לא פעם, חולדה יכולה להתרבות ממש בגג ביתכם וחולדה אחת הופכת למשפחה שלמה של חולדות. כפי שכבר הסברנו, חולדות עלולות לסכן את בריאות דיירי הבית אך מעבר לכך, הן מהוות בעל חיים שמרתיע לא פעם כל אדם שמתגורר בבית. לכן, חשוב מאוד להזמין שירותי הדברה מקצועיים מיד כאשר אתם מזהים סימנים להימצאות חולדות. המדביר שתבחרו עבור הדברת חולדות חייב להיות בעל רישיון מדביר בתוקף, מקצועי, מנוסה ומוסמך לעסוק בתחום וכן, בעל הידע הנדרש עבור הדברת חולדות בצורה מקצועית ואיכותית.
לייעוץ והכוונה ללא עלות או התחייבות התקשרו עוד היום!
זיסמן הדברות– השקט שלך מחולדות ועכברים.

איך מדבירים חולדות בגג רעפים?

הדברת חולדות בגג רעפים מומלץ להתחיל עם מלכודות ופיתיונות ואיטום הגג בצורה יסודית על מנת למנוע כניסה מחודשת של חולדות ולכידה של החולדות הקיימות. בצורה כזאת, לוכדים את החולדות מהגג ללא ריחות או מטרד ללקוח. הבעיה בלכידה מסוג זה שהיא יכולה לקחת זמן ויש לבוא לבקר את המלכודות כל כמה ימים עד ללכידה של כל החולדות. למידע וייעוץ ללא עלות צרו קשר עוד היום.

כמה עולה הדברת חולדות בגג?

הדברת חולדות בגג מתחילה מ-450 ש"ח ותלויה בתנאי השטח ומספר הטיפולים הנדרש. למידע נוסף צרו קשר עוד היום.

האם חולדות מסוכנות?

חולדות לא מסוכנות אך הגללים שלהם והשתן מסוכנים. לחיות בקרב חולדות, תקופה ממושכת, יכול להוביל למחלות לאדם. לא בריא ולא ממולץ לחיות עם חולדות בבית. סובלים מחולדות? לנו יש את כל הפתרונות עבורך! צרו קשר עוד היום