זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת חולדות בבניין מגורים

מתי צריך לעשות הדברת חולדות בבניין מגורים משותף?
טיפול ושמירה על סביבת המגורים בבניין משותף חשובה מאוד וחלק מפעולות התחזוקה השוטפות בבניין מצריכות טיפול מונע או טיפול אינטנסיבי לדילול אוכלוסיית החולדות בבניין. סביבת מגורים שלא מטופלת נגד חולדות ועכברים תסבול מחולדות בלילות בפחי האשפה, חדר המדרגות ובמקרים מסוימים החולדות ימצאו את דרכן גם לתוך הבית שלכם.
ראיתם חולדה מסתובבת במהלך היום? סימן לא טוב לפנייך!

חולדות בדרך כלל מסתתרות בתוך המחילות שלהן ויוצאות רק בלילות בחיפוש אחר מזון. במקרים שבהם החולדות משוטטות להן בצהריי היום, ניתן להסיק כי סביבת המגורים שלהן, הביובים בדרך כלל, מלאה וצפופה וזה מה שמוציא אותן החוצה במהלך היום. מצב כזה מבשר רעות וזאת משום שניתן להבין כי יש הרבה חולדות באזור ולצורך מניעת מחלות ומגע עם החולדות חשוב לטפל במצב. לפני ביצוע הדברת חולדות בבניין או טיפול אינטנסיבי נגד החולדות חשוב לבצע ניטור בשטח בניסיון לזהות מחילות ופתחי מעבר אפשריים עבור החולדות. יש לטפל במחילות והפתחים לצורך קבלת תוצאות אפקטיביות.

הדברת חולדות בבניין מגורים עם מדביר מוסמך ומקצועי

זיסמן הדברות מציעים מגוון פתרונות להדברת והרחקת חולדות בבניין מגוריכם. אנו מלווים את לקוחותינו ונותנים להם טיפול אינטנסיבי נגד חולדות שאורך כחודש ימיים. תוצאות הטיפול הן דילול משמעותי של אוכלוסיית החולדות סביב בניין המגורים שלכם.
מחפשים הדברת חולדות אפקטיבית בבניין מגורים? התקשרו עוד היום לזיסמן הדברות לשיחת ייעוץ חינם.
הניסיון שלנו וחומרי ההדברה האיכותיים שאיתם אנו עובדים מאפשרים לנו לעזור ללקוחות שלנו. אנו מתחייבים לתוצאות ומלווים את הלקוחות שלנו עד לתוצאה הנדרשת. לא צריך לסבול ולחיות עם חולדות, זיסמן הדברות שרותי הדברת חולדות לבניין מגורים עם 100% תוצאות!

מחיר של הדברת חולדות

מחיר הדברת חולדות נקבע לפי תנאי השטח.
אם מדבור בחולדה בבית, המחיר יהיה עבור  לכידה\תפיסה\הרעלה של החולדה.
אם מדובר בחולדה בבית קרקע והחולדה נמצאת מחוץ לבית ורואים אותה בדרך כלל בחצר, המחיר יהיה להרעלה וטיפול במחילות קיימות.
להלן מחירון להדברת חולדות בסיטואציות שונות:

איפה החולדה נמצאת? מחיר הדברת חולדות

*המחיר לא כולל מע"מ

חולדה בבית, חולדה בדירה החל מ- 400 ₪
חולדה במטבח החל מ- 400 ₪
חולדות בחצר, חולדות בגינה החל מ- 450 ₪
חולדות בשטח פתוח החל מ- 500 ₪
חולדות בגג רעפים החל מ- 450 ₪
חולדות בבורות ביוב החל מ- 450 ₪
חולדות בבית קרקע החל מ-500 ₪
חולדות בעסק החל מ-500 ₪
חולדות בבניין מגורים משותף החל מ-500 ₪

 

 

הדברת חולדות בפרוייקטים של תמ"א

פרויקטים של תמ"א זיסמן הדברות מספקים שרותי הדברת חולדות לבניין מגורים בשלבי תמ"א.
למי שיודע ולמי שלא, כאשר מתחילים בפרויקט תמ"א בבניין, מתחילים מחפירות. החפירות פוגעות בכל המחילות של החולדות מתחת לאדמה ובכך הורסות את תנאי השטח שהיו מוכרים לחולדות. מה שקורה לאחר מכן, החולדות מתחילות להיות גלויות לעין, מטפסות על הבניין, נכנסות לתוך דירות, והופכות את חיי הדיירים לסיוט אחד גדול. אנו יודעים לספק עבור לקוחותינו טיפול אינטנסיבי וליווי צמוד עד לדילול כל אוכלוסיית החולדות ומביאים את האזור כולו לשקט מחולדות.

המלצות על הדברת חולדות בבניין

אופן הטיפול להדברת חולדות בבניין מגורים משותף יהיה תחילה באמצעות ניטור השטח והבניין כולו. המטרה העיקרית היא לזהות מחילות שמהן יוצאות החולדות החוצה . במצב שזיהינו מחילות נטפל בהן באמצעות חומרי הדברה מתקדמים נגד חולדות. דבר נוסף שניתן לזהות במהלך ניטור השטח בבניין המגורים הוא פתחים אפשריים שמהם החולדות יכולות לעבור או להגיע לדירות או ללובי הבניין. במצב כזה, ניתן חוות דעת וייעוץ לאיטום וסגירה לצורך מניעה מקסימלית. אזור נוסף שבו אנו עושים הדברת חולדות בבניין יהיה בבורות הביוב. כל בניין מגורים משותף יהיה בעל בין 2 ל-5 בורות ביוב.

הדברת חולדות בבורות הביוב בבניין מתבצעת באמצעות פיתיונות רעילים שיהיו קשורים בצורה בטיחותית ולא יהוו סכנה וימתינו לחולדות בתוך הביובים. החולדות שמטיילות בתוך בורות הביוב אוכלות מהפיתיון הרעיל שאנו מפזרים וממשיכות לדרכן. תמותה של חולדה באמצעות רעלים תהיה לאחר כשלושה ימים עד חמישה. פעולה נוספת והעיקרית ביותר שאנו מבצעים להדברת חולדות בבניין מגורים היא פיזור תיבות האכלה בטיחותיות עם תו תקן אירופאי. התיבות משמשות כתחנת האכלה עבור החולדות. התיבה בגודל של חצי קופסת נעליים, עשויה מפלסטיק קשיח שלא ניתן לשבור או לפתוח. התיבה נעולה באמצעות מפתח שיש רק למדביר. התיבה כולה סגורה ויש לה שני פתחים עגולים בקוטר של 3 ס"מ שמשמשים לכניסה ויציאה של החולדות. החולדות נכנסות לתוך תיבת האכלה ובפנים ממתין להן פיתיון עם רעל. הן אוכלות מהפיתיון וממשיכות בדרכן. לאחר כשלושה עד חמישה ימיים החולדות מתחילות למות. לאחר שהחולדות באות במגע עם הרעל הן מתחילות להרגיש חולות, דבר שגורם להן לחזור לתוך המחילות שלהן. בדרך כלל הן מתות בבית, מחילה שלהן. קיימים מקרים שהם החולדות ימות גם בשטחים ציבוריים או פרטיים ויהיה צורך בפינוי הפגרים. אופן הטיפול להדברת החולדות בבניין יהיה כחודש ימיים בהם אנו נגיע אחת לשבוע בערך לצורך בדיקת מצב הרעלים בתיבות האכלה , חידוש ומילוי רעלים וניטור מחדש בבניין לצורך קבלת אינדיקציה להמשך. הכל תלוי במצב הנגיעות בבניין המגורים.

רוצים גם שקט מחולדות בבניין המגורים שלכם? לנו יש פיתרון!
זיסמן הדברות מומחים בהדברת חולדות בבניין מגורים משותף
לשיחת ייעוץ חינם והערכת מצב צרו קשר עוד היום!

הדברת חולדות

הדברת עכברים באמצעות רעל
תיבת האכלה עם רעל לפני אכילה
תיבות האכלה עם מלכודת בטיחותית לבית
לכידת חולדה בבית עם תיבת האכלה בשילוב מלכודת קפיץ
הדברת חולדות בבניין מגורים משותף באמצעות רעל
הדברת חולדות בבניין מגורים משותף באמצעות רעל