זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברת דג הכסף בבית

הדברת דג הכסף בבית- דג הכסף הוא חרק מחוסר כנפיים בעל יכולת תנועה מהירה. דג הכסף אינו אוהב אור ולכן בדך כלל יסתתר במקומות חשוכים ונסתרים. צבעו אפור כסוף , הוא ניזון מחומרים צמחיים ובמיוחד מפחמימות. דג הכסף נמשך לסוכרים ועמילן. אורכו של דג הכסף מגיע לסנטימטר אחת , מחושיו ארוכים וגופו עטוף בקשקשים כסופים. דג הכסף יכול לחיות בין שנתיים ועד לשמונה שנים. תנאיי התרבות אידיאלים עבור דג הכסף הינם מזג אוורר שנע בין 20 ועד 30 מעלות. בתנאים אלו תטיל הנקבה כ200 ביצים במקומות מוסתרים כגון חריצים וסדקים בבית. המזון המועדף על דג הכסף הוא חומר המכיל עמילן או סוכר . חומרים אלו נמצאים בדבק שנמצא כמעט על כל מוצר שאנחנו קונים ומביאים הבית ולכן קל מאוד לדג הכסף למצוא מקורות מזון. חוץ מזה שלא בעיה עבורו למצוא מזון, דג הכסף יכול להתקיים ולשרוד ללא מזון תקופה ממשוכת של מספר חודשים רצופים. זיסמן הדברות מומחים בהדברת חרקים ומזיקים בבית ובעסק. הדברת דג הכסף בטוחה ומקצועית שמתבצעת ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה.

אופן הדברת דג הכסף בבית

לפני ביצוע הדברת דג הכסף בבית חשוב להקפיד על ניקיון יסודי ושאיבת אבק בכל הבית .
מקומות שחשוב לנקות לפני ביצוע הדברה: ניקוי מדפים עם ספרים, תמונות, ארונות שלא נפתחים באופן שוטף בבית וכדומה. לאחר ניקיון יסודי של הבית ניתן לעשות הדברת דג הכסף באמצעות ריסוס.

אופן ההדברה יהיה על כל מסגרת הבית. אנו מדבירים את כל מעטפת הבית, על הפנלים ובמקומות מסתור נפוצים של דג הכסף בבית. לאחר ההדברה חשוב להקפיד לשמור על אוורור מקומות כמו חדר רחצה ושירותים. דג הכסף אוהב מקומות חשוכים ולחים ולכן הקפדה על אוורור הבית חשובה לשמירה על תוצאות ההדברה. חומרי ההדברה נגד דג הכסף שאתם עובדים בזיסמן הדברות בטוחים וידידותיים לסביבה. הדברת דג הכסף מתבצעת ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה אישי. כל מדבירנו בזיסמן הדברות עוברים הכשרות והשתלמויות על מנת לתת שרות מקצועי ובטוח עבור לקוחותינו. זיסמן הדברות – השקט שלך ממזיקים הדברת דג הכסף מתבצעת עם החומרים הטובים בשוק נגד מזיקים וכל חומרי ההדברה איתם אנחנו עוברים מפוקחים ומאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. חומרי ההדברה בטוחים וניתן לחזור לאזור המודבר לאחר כשעה.
לתאום הדברת דג הכסף בביתך צרו קשר: 054-3323424