זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברה בתל-אביב כולל אחריות זמינות 24/7

הדברה בתל אביב עם מדביר מוסמך, אחראי, מקצועי ובעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה.
זיסמן הדברות מספקים פתרונות הדברה וריסוס לבית ולעסק בכל תל אביב והסביבה. בזיסמן הדברות עובדים עם חומרי ההדברה הטובים בשוק ולכן אנו מעניקים לכלל לקוחותינו שרותי הדברה יעילה ואפקטיבית לזמן ארוך. הדברה היא פעולה של חיסול והרחקת מזיקים בבתים ובבתי עסק. מכיוון שמדובר בפעולה שהיא קטלנית, יש לנקוט באמצעי בטיחות כאשר עושים שימוש בחומרי הדברה. לכן, כאשר מזמינים חברת הדברה בתל אביב, יש לוודא כי מדובר במדביר מוסמך שהוא בעל הניסיון והידע המתאימים. ישנם סוגים רבים של מזיקים שדורשים הדברה.

הדברה ירוקה תל אביב

תושבי תל אביב וצריכים מדביר שעובד עם חומרי הדברה ירוקים? הגעתם למקום הנכון, בזיסמן הדברות דגש על בטיחות ומקצועיות. תחילה נסביר את המושג "הדברה ירוקה" מדובר בחומרים עם רעילות נמוכה אבל עדין יש בהם רעל ולכן צריך לפעול איתם בזהירות. הדברה ירוקה בתל אביב מתאימה למגוון בעיות כמו: נמלים בבית, ג'וק גרמני, חולדות , עכברים ושאר המזיקים. הדברה מסוג זה מתאימה במיוחדת משפחות עם ילדים או בעלי חיים. לייעוץ צרו קשר ונשמח לעזור.

מתי יש להזמין חברת הדברה בתל אביב?

כאשר מוצאים בבית או בעסק סימנים לכך שישנם מזיקים בבית, זהו הזמן הנכון להזמין הדברת ג'וקים בתל אביב.
כאשר מדובר במזיקים כמו ג'וקים או נמלים, הזיהוי נעשה כאשר מבחינים בהם ברחבי הבית. אך ישנם מזיקים שיוצאים בעיקר בלילה, והסימנים לקיומם הם בעיקר הסימנים שהם משאירים אחריהם – כמו גללים או ביצים. בכל אחד מהמקרים האלה, כאשר מבחינים בסימנים שהמזיקים חדרו לשטח הפרטי, חשוב להיעזר בשירותים של מדביר מקצועי. המדביר המנוסה יוכל לזהות באיזו חיה מדובר ולהתאים לה את שיטת ההדברה המתאימה.

הדברה ידידותית לסביבה

חברות רבות של הדברה עושות כיום שימוש גם בחומרים שהם "ירוקים" יותר ופחות רעילים ומזיקים לסביבה. כך למשל, ניתן להשתמש במקרים רבים בג'ל מיוחד שמשמש להדברה של נמלים ותיקנים. הג'ל הזה מפוזר ברחבי הבית ונועד לקטילה של המזיק, אך הוא אינו רעיל לבני אדם ואין צורך לפנות את הבית כאשר עושים בו שימוש.
סוגים שונים של הדברה נקראים גם הדברה "ביולוגית" או "אורגנית", והם עושים שימוש בטכניקות שאינן מערבות כימיקלים רעילים. סוגים אלה של הדברה שכיחים היום הרבה יותר, בנוסף לשיטות ההדברה המסורתיות של ריסוס חומרים שהורגים את המזיקים באופן מיידי.

מחיר של הדברה בתל אביב

חברות שונות של הדברה בתל אביב יכולות לגבות סכומים שונים עבור אותו השירות. המחיר של ההדברה תלוי קודם כל בסוג המזיק שאותו יש לקטול או להרחיק. פעולת הדברה שהיא שכיחה ביותר – הדברת תיקנים – תעלה בבית פרטי כמה מאות שקלים בדרך כלל. הסכום המדויק יהיה תלוי בשיטת ההדברה שבה המדבירים ישתמשו, בגודל המרחב שיש לטהר ממזיקים ובפרמטרים שונים נוספים.
את הצעת המחיר הסופית תוכלו לקבל לאחר שחברת ההדברה תגיע אליכם, תזהה בצורה מדויקת את סוג המזיק יש לסלק ותחליט באלו חומרים יהיה צורך להשתמש.

לסיכום

הופעת מזיקים בבית או בעסק היא דבר בלתי נעים בעליל. אין אדם שמגיב באדישות לנוכחות של ג'וקים בבית או מכרסמים בביתו. הפתרון הטוב ביותר לבעיית מזיקים היא קבלת ייעוץ וטיפול על ידי חברת הדברה מקצועית. חשוב שהמדביר יהיה מורשה ויידע כיצד להתנהל בצורה בטיחותית עם החומרים הרעילים שבהם הוא משתמש.
ניתן להשתמש בחומרים שהם מסוכנים פחות לבני אדם, והם ידידותיים יותר לסביבה. כדאי לברר אפשרות זו עם החברה שמבצעת את פעולת ההדברה. העלות של ההדברה תלויה בסוג הפעולה הנדרשת ובשיטה שבה המדביר ישתמש – ולכן יש לברר את העלות באופן מותאם אישית וספציפי למזיק שהופיע בביתכם.
בכל מקרה, חשוב לבצע הדברה של המזיקים במהירות, כדי למנוע התרבות נוספת והתבססות שלהם. הדרך הטובה ביותר לטפל באותם מזיקים היא ביצוע הדברה ושמירה על ניקיון והיגיינה בבית באופן קבוע לאחר מכן.
לתאום הדברה בתל אביב, התקשרו עוד היום!
זיסמן הדברות– השקט שלך ממזיקים

עוד בהדברה בתל אביב

 

איזה סוגי הדברה נפוצות בתל אביב?

ההדברות הנפוצות בתל אביב הן: הדברת חולדות, הדברת עכברים, לוכד חולדות, לוכד עכברים, הדברת פשפש המיטה, הדברת פשפשים, הדברת נמלים, הדברת ג'וקים, הדברה לפני איכלוס.

מה המחיר להדברה בתל אביב?

המחיר להדברה בתל אביב מתחיל מ-300 ש"ח וכולל אחריות. מחיר סופי נקבע בהתאם לגודל הדירה וסוג המזיק שאותו יש להדביר.

האם הדברה בתל אביב מסוכנת?

הדברה בעושים היום, בתל אביב או בכל עיר אחרת, אינה מסוכנת לאדם והסביבה. אנו עובדים עם חומרי הדברה בטוחים, ללא ריח, וניתן לחזור לשגרה לאחר שעה בלד.